Atmasko \"agresivo\" vai \"Stukaču\" bārs

phenom Reģ.: 01.03.2007
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..16
phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

www.tvnet.lv/...

Veselu sadalju ir izveidojushi

Man tieshaam, smiekli naak!!!

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja: www.tvnet.lv/...

Veselu sadalju ir izveidojushi

Man tieshaam, smiekli naak!!!

Reāla iespēja tikt portālā / ziņās

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Vilks rakstīja: ...man agresiivie brauceeji, kas paarkaapj apzinaati CSN traucee daudz mazaak nekaa tie seenes, kas CSN paarkaapj sava stulbuma un debilitaates deelj....

Kāda starpība starpība starp šīm divām sugām?

Debīli ir gan agresīvie, gan stulbās sēnes!

Abi čakarē satiksmi!

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Visi autovadītāji tā vai tā dalās divās daļās:

- bremzes - tiek, kas brauc lēnāk par mani

- atsaldētie - tiek, kas brauc ātrāk.

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Visi autovadītāji tā vai tā dalās divās daļās:

- bremzes - tiek, kas brauc lēnāk par mani

- atsaldētie - tiek, kas brauc ātrāk.

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Dazjiem tocj kaada auto marka sit pa pauri vairaak, nekaa praats speej tureet.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Visi autovadītāji tā vai tā dalās divās daļās:

- bremzes - tiek, kas brauc lēnāk par mani

- atsaldētie - tiek, kas brauc ātrāk.

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

Laiks rakstīja: Dazjiem tocj kaada auto marka sit pa pauri vairaak, nekaa praats speej tureet.

vot vainīgais - tā joppanā auto marka

ps - neviena BMW nav bildēs.. tas tā... starp citu.. vadībā ir satiksmes autobusi

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Visi autovadītāji tā vai tā dalās divās daļās:

- bremzes - tiek, kas brauc lēnāk par mani

- atsaldētie - tiek, kas brauc ātrāk.

Ģeniāli!

hacis Reģ.: 03.04.2003
0 0 Atbildēt

Man ir 2 viedoklji par sho:

1) Piekriitu tam ka sabiedriibai kopumaa ir jaaveershas pret tiem kas pabrauc garaam rindai un tad spraucas iekshaa, vai dara jebko citu lai uz kaada cita reekjina tupat kur paareejie tiktu aatraak. nu nav tas attaisnojams, kautkaa neticas ka katru riitu simtiem vadiitaaju naaviigi gribas churaat, dzemdee sieva vai gadiem gaidiita viziite pie gineka kaveejas. ir jaaceljas laiciigi un jaaplaano savs laiks, tad arii varees paspeet... eedniicaa ja liidiisi priekshaa rindai, tad uzreiz ar paplaati norausies, mashiinaa nav taadu iespeeju, a situaacija 90% gadiijumos taapati - kaadam gribas to pashu aatraak nekaa citiem...taadu tirlinju atmaskoshanai piekriitu ka vinji tiek publiski piesmieti portaalaa.

2) no cilveeciskaa viedoklja var attaisnot tos kas brauc garaam garam sastreegumam pa apmali lai nogrieztos pa labi.. jaa tur tas nevienam netraucee. lai tak brauc. tur to saukt par agresiivu braukshanu un likt portaalaa iisti jeegas nav un ieliceejs pats sevi nostaada muljkja lomaa.

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

JLo rakstīja:

Laiks rakstīja: Dazjiem tocj kaada auto marka sit pa pauri vairaak, nekaa praats speej tureet.

vot vainīgais - tā joppanā auto marka

ps - neviena BMW nav bildēs.. tas tā... starp citu.. vadībā ir satiksmes autobusi

Nu jaa, taada sajuuta rodas peec textu palasiishanas.

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

hacis, labi izklaastiija.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Nu tad tur noteikti vajag arii izveidot sadalju - kaiminsh bez Tehniskas apskates, bez 1 numura apgaismojuma lampinjas, nedeg 1 gabariitlukturis... un vel vienmeer braukaa un nepiespraadzeejas!

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja: Nu tad tur noteikti vajag arii izveidot sadalju - kaiminsh bez Tehniskas apskates, bez 1 numura apgaismojuma lampinjas, nedeg 1 gabariitlukturis... un vel vienmeer braukaa un nepiespraadzeejas!

nevajag pārspīlēt. numura apgaismojums nerada draudus satiksmei, gabarīt lukturis arī nē un tas, ka nepiesprādējas ir katra paša darīšana.

Audi80 Reģ.: 05.11.2006
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja: www.tvnet.lv/...

Stukaču bārs. Lejā var atrast arī citus rakstus par šo tēmu.

Nezinu kā Jums, bet priekš manis, vissnoželojamakais ko es varētu izdarīt - tas ir nostučīt citu.

Man visvairāk patīk tie fočētāji, kuri paši nemaz nepārzina noteikumus!! (Tvnetā bija pāris tādu gadījumu)

Es arī šo Tvnet "pasākumu" neatbalstu! Diemžēl tos, kuri man uz ceļa tiešām traucē "dzīvi" nav iespējams nofočēt, piemēram, kuri iedomājas nerādīt pagrieziena rādītāju, vai arī to ieslēdz 1 sek. pirms nogriešanās u.tml. idiņi!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

JLo rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Un Tu kas esi??? Ja atbalsti tādu braukšanu?? Var jau redzēt...tiešām izveidojusies zināmā slānī doma, ka tas ir vareni un kruta, jo sodi ta neseko. Pozijs pat,baigi neapmierināts bija, ka par līšanu šo esot,redz, atļāvušies apturēt un viņa draudzene,redz,esot zobārstu kavējusi.

Tizli.

Es... tavā izpratnē atsaldēta bemberiste un šo titulu nopelnu jau tikai ar to, ka man IR bmw

tad rodas jautājums - a priekš kam tev tik jaudīgs BMW?

i613 Reģ.: 18.12.2006
0 0 Atbildēt

jautajums tev taads galjimijs...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

i613 rakstīja: jautajums tev taads galjimijs...

gribi pateikt kā ar 1.6 būtu tāds pats efekts

-

JLo rakstīja:

sakiet ko gribat- bremzes mani MUDINA uz agresiju...

koleegjis Reģ.: 23.09.2007
0 0 Atbildēt

Btw, tas BMW profesors pēc pāris dienām slimnīcā nomira, iespējams, tādēļ, ka menti savlaicīgi nesniedza neatliekamo medicīnisko palīdzību, bet ielika čokā kā alkānu. Atvainoties? Come on - tie taču ir mūsu VP ērgļi! Sabiedrības zieds!

Jlo, phenom u.tml. - jūsu doma par satiksmes apdraudētāju/traucētāju - stūrējošu fotogrāfu, protams, ir pareiza, gluži tāpat kā iebilde, ka policijai profesionāli un atbildīgi jāveic savi pienākumi, taču...

Teorētiski ceļu satiksmei nav jābūt vietai, kur jūs izrādāt savas ūberbraukšanas prasmes, Matrix garā lokāt CSN, slalomojat pa joslām, iniciējot avārijas, bet paši līksmi aizraujot tālēs zilajās (ar 65 km/h? yeah, right!), jo TEORĒTISKI mēs esam civilizētas sabiedrības locekļi.

Kamēr šāda teorija nekļūs par praksi, būs lidotāji, taurētāji un priekšā līdēji, bet būs arī tādi, kuri, godīgi dirnējuši korķī, šos lidotājus nelaidīs sev priekšā un nereaģes uz "paļci vejerom, hvost plstoļetom" gājieniem. Every action meets a reaction.

Un kas tā par Grūtupa vai Jaundžeikara valodiņu: "Stučītāji, nodevēji, blablabla..."? Vai jūsu vērtību sistēmā bez CSN sistemātiskas pārkāpšanas ietilpst arī "pozitīvisma kampaņu", varas vertikāles korumpētības un "draudzīgas sarunāšanas" glorifikācija? Tā jau sanāk - nafig ievērot tos stulbos noteikumus alias likumus? Labāk darīt pa savam - nevienam tak (pašuprāt) netraucējam!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:

JLo rakstīja: Līdz brīdim, kad pats nonāksi tādā situācijā + vēl uz wc vajadzēs tā, ka acīs griež

Lieto pamperus - busi mierīgāka

un sab. transportā sāksi skaļi protestēt lai autobusa šofers sāktu agresīvāk braukt?

man lielas ne īpaši pamatota attaisnošana tam par ko savlaicīgi kāds nebija padomājis....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

koleegjis rakstīja: Btw, tas BMW profesors pēc pāris dienām slimnīcā nomira, iespējams, tādēļ, ka menti savlaicīgi nesniedza neatliekamo medicīnisko palīdzību, bet ielika čokā kā alkānu. Atvainoties? Come on - tie taču ir mūsu VP ērgļi! Sabiedrības zieds!

Jlo, phenom u.tml. - jūsu doma par satiksmes apdraudētāju/traucētāju - stūrējošu fotogrāfu, protams, ir pareiza, gluži tāpat kā iebilde, ka policijai profesionāli un atbildīgi jāveic savi pienākumi, taču...

Teorētiski ceļu satiksmei nav jābūt vietai, kur jūs izrādāt savas ūberbraukšanas prasmes, Matrix garā lokāt CSN, slalomojat pa joslām, iniciējot avārijas, bet paši līksmi aizraujot tālēs zilajās (ar 65 km/h? yeah, right!), jo TEORĒTISKI mēs esam civilizētas sabiedrības locekļi.

Kamēr šāda teorija nekļūs par praksi, būs lidotāji, taurētāji un priekšā līdēji, bet būs arī tādi, kuri, godīgi dirnējuši korķī, šos lidotājus nelaidīs sev priekšā un nereaģes uz "paļci vejerom, hvost plstoļetom" gājieniem. Every action meets a reaction.

Un kas tā par Grūtupa vai Jaundžeikara valodiņu: "Stučītāji, nodevēji, blablabla..."? Vai jūsu vērtību sistēmā bez CSN sistemātiskas pārkāpšanas ietilpst arī "pozitīvisma kampaņu", varas vertikāles korumpētības un "draudzīgas sarunāšanas" glorifikācija? Tā jau sanāk - nafig ievērot tos stulbos noteikumus alias likumus? Labāk darīt pa savam - nevienam tak (pašuprāt) netraucējam!

tur jau tā lieta... tie kuri ir NORMĀLI un samērā veiksmīgie cilvēki - tie mierīgi pārvietojas korķos un nevajag nevienam kaut ko pierādīt - jo nav jēgās lēkas sūdu mucā ( korķos) ja jau tur visi kopā sēž.....

Protams ja cilvēkam ir mazvērtības komplekss.... ka vajag baigi lielu publikas auditoriju lai kaut ko pieradīt pirmkārt sev.... tad nu cita runa.... tādi savā ziņā arī ir vajadzīgi - jo bez viņiem tik drīzi nepienaks laiks kad ceļi būs stingri norobežoti, lai kārtējais auns nevarētu izdarīt visu ko šīm prātā ienāks....

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

tad rodas jautājums - a priekš kam tev tik jaudīgs BMW?

lai agresīvi stāvētu

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

un vispār.... ja jau korķi ir tik nepatīkami... varbūt vērts atslābt, ērtāk iekārtoties krēslā ( te sporta sēdekļu īpašnieki vidrīzāk būs abižoti) un paklausīties kaut ko patīkāmu.... piemērām youtube.com/...

varbūt pozitīva mūzīka liks kādam noversties no šausminošām domām par katru sekundi ko pec viņa domām šīs nepelnīti pavada korķos

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

JLo rakstīja:

modena rakstīja:

tad rodas jautājums - a priekš kam tev tik jaudīgs BMW?

lai agresīvi stāvētu

a ja nopietni? ja nekļūdos - tad 3.0 iekš mazas klases auto.... vai tad ar 2.0 nepietiktu?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

a runa ta bija par tiem, kuri apbrauc sastrēgumu,iebraucot PRETĒJĀ joslā un mauc purnā pretīmbraucošajiem,kuriem no MEISTARA jāizvairās.

Par 3 rindām uz salenieka-tad,kad kāda blondā superdraivere saskādē sānu kādam citam auto, tad rodas sastrēgums, kurš aizkavē visus krietni airāk nekā tad, ja brauktu visi 2 joslās. Tur ir joslu sadalījums un tur nav ko diskutēt. Nafig man jābrauc vantīs,ja kaut kādam tirlānam gribas ātrāk pa vidu izspraukties??

Šodien viens līdējs pabrauca pa bordēm un zāli. Mož citreiz zinās kā līst.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..16
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti