Atmasko \"agresivo\" vai \"Stukaču\" bārs

phenom Reģ.: 01.03.2007
 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..16
JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja:

ceru, ka nenonākšu tagad TV Netā

TUR TEV BŪTU ĪSTĀ VIETA, NEĢĒLI!

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

pitbullz rakstīja:

Baisulis rakstīja: Un aicinājums normāli domājošajiem-nelaist. Vienkārši nelaist un viss. Kā jau teicu,viens ielīda šodien un pēc tam ielīda zālītē pie bordēm

Nu es gan parasti šitādiem nelaidējiem tomēr tieku priekšā un pēc tam vēl divus "agresīvos" braucējus palaižus sev priekšā, lai tas impis aizmugurē pacepās Cilvēkiem jāpalīdz!!!

Un ja tas impis pēc tam tev nogriež asi ceļu, vai noliek pa mēmajiem tev priekšā. tad gan Tu esi baigi neapmierinātais vai, ne?

;D

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Un ja tas impis pēc tam tev nogriež asi ceļu, vai noliek pa mēmajiem tev priekšā. tad gan Tu esi baigi neapmierinātais vai, ne?

;D

un ad tas impis ir kļuvis par agresīvo un tiek TVNETĀ un visi viņu aprej

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

pitbullz rakstīja:

Baisulis rakstīja: Un aicinājums normāli domājošajiem-nelaist. Vienkārši nelaist un viss. Kā jau teicu,viens ielīda šodien un pēc tam ielīda zālītē pie bordēm

Nu es gan parasti šitādiem nelaidējiem tomēr tieku priekšā un pēc tam vēl divus "agresīvos" braucējus palaižus sev priekšā, lai tas impis aizmugurē pacepās Cilvēkiem jāpalīdz!!!

Tu laikam domā, ka esi varonis? Gan drīz bez tiesībām staigāsi

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

JLo rakstīja: Baisuli... un tas id*** tur līda, tu viņu nelaidi.. un taaaad... taad viņš saņēma pēc nopelniem - ielīda zālītē pie bordēm, nobrauca sētnieku, avarēja, pats nositās.... YESSS... es viņu tomēr nepalaidu

nu un? Kāpēc man vajadzēja vākties, kad tas lunahods aizcērt priekšā neskatoties?? Lai viņš ar savācas.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Šis topiks ļoti labi parāda sabiedrības slimuma pakāpi. Nav tik traki,samērā mazs procents nahalu.

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

nu un? Kāpēc man vajadzēja vākties, kad tas lunahods aizcērt priekšā neskatoties?? Lai viņš ar savācas.

Pareizi ir - par vienu musoru mazāk

Domā pozitīvi un palaid - lai otram nav jācērt.. nedomā KĀPĒC KAS KĀ KO dara - esi pozitīvs pret sevi un citiem.. smaudz uz lūpām un dzīve rožaināka

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

JLo rakstīja:

Baisulis rakstīja:

nu un? Kāpēc man vajadzēja vākties, kad tas lunahods aizcērt priekšā neskatoties?? Lai viņš ar savācas.

Pareizi ir - par vienu musoru mazāk

Domā pozitīvi un palaid - lai otram nav jācērt.. nedomā KĀPĒC KAS KĀ KO dara - esi pozitīvs pret sevi un citiem.. smaudz uz lūpām un dzīve rožaināka

Es laižu. Vakar pat apstājos uz Jelgavas šosejas pie tā remontzonām un palaidu kādas 15 mašīnas. Aizmugurā neviens nepīpināja, viss bija solīdi. No pagalmiem palaižu,ja sastrēgumos kāds noslāpis un blakusjosla stāv,laižu.

Nelaižu un nelaidīšu tāda veida tipus, kura rīcība,attēlota bildē, izraisīja šo diksusiju. Tas ir- tos,kuri nagļakā lien garām pa pretējām joslām,ietvēm un zālājiem. Nelaidīšu un viss Un aicinu citus arī nelaist un fotografēt un sūtīt tur,kur vajag.

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja:

a pa Dupsi ?

un tad tevi uz tiesu aizvilkšu

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja:

JLo rakstīja: TUR TEV BŪTU ĪSTĀ VIETA, NEĢĒLI!

a pa Dupsi ?

re kur viens stučītais-kandidāts parādījies....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

JLo rakstīja:

SuperZigis rakstīja:

a pa Dupsi ?

un tad tevi uz tiesu aizvilkšu

bez pierādījumiem .... vai ceri ka kāds to nofilmēs....?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja: mja....asa dāma...

tipiska amerikāniskā rīcība.... nez kāpēc tos par asiem neuzskata...

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Iedomājamies situāciju rinda pie Rimi kases, kādi 15 cilvēki, visi saguruši pēc darba stāvam, kasire tūļājas, te pēkšni viens ar pilniem ratiem visiem garām, iespraucas un sāk izkrāmēt produktus uz lentes, pēc viņa tiek izkrāmēties vēl kāds no rindā stāvošajiem, un atkal viens ar lielajiem ratiem visiem garām utt. Domāju ka kāds reāli atrautos pa purnu.

Kas notiek uz ielas? Liela daļa uzskata ka ir normāli visiem priekšā pielīst, jo viņam mašīnā aiz slēgtām durvīm neviens klāt netiek un katrā brīdī var uzdot gāzīti un aizbraukt citā virzienā.

Secinājums līdēji = mīīzēēji, un tādu līdēju laidēji ir tādi paši!

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

DM rakstīja: Iedomājamies situāciju rinda pie Rimi kases, kādi 15 cilvēki, visi saguruši pēc darba stāvam, kasire tūļājas, te pēkšni viens ar pilniem ratiem visiem garām, iespraucas un sāk izkrāmēt produktus uz lentes,...

perfekts salīdzīnājums!!!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

nu ašie - varāt sākt aizstāvēšanu... www.tvnet.lv/...

hacis Reģ.: 03.04.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

DM rakstīja: Iedomājamies situāciju rinda pie Rimi kases, kādi 15 cilvēki, visi saguruši pēc darba stāvam, kasire tūļājas, te pēkšni viens ar pilniem ratiem visiem garām, iespraucas un sāk izkrāmēt produktus uz lentes,...

perfekts salīdzīnājums!!!

piekriitu, tikai dalja no liideeju aizstaavjiem nezkaapeec sho liidziibu nespeej saskatiit....

hacis Reģ.: 03.04.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: nu ašie - varāt sākt aizstāvēšanu... www.tvnet.lv/...

tipisks piemeers kur nepiecieshama publiska piesmieshana. nu kaads te ir attaisnojums? visi nenormaali bremzee, tuuljaajas, meklee 1 robu pie zaljaa, bet shiem 3 vadiitaajiem pirmo reizi muuzhaa jaapaspeej pie aarsta ievadiit pretindes serums jo kaulainaa jau klauvee pie veejstikla...

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

hacis rakstīja:

modena rakstīja: nu ašie - varāt sākt aizstāvēšanu... www.tvnet.lv/...

tipisks piemeers kur nepiecieshama publiska piesmieshana. nu kaads te ir attaisnojums? visi nenormaali bremzee, tuuljaajas, meklee 1 robu pie zaljaa, bet shiem 3 vadiitaajiem pirmo reizi muuzhaa jaapaspeej pie aarsta ievadiit pretindes serums jo kaulainaa jau klauvee pie veejstikla...

labi teikts ...........ar "odziņu"

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Shauriņas tās pierītes...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

DM rakstīja: Iedomājamies situāciju rinda pie Rimi kases, kādi 15 cilvēki, visi saguruši pēc darba stāvam, kasire tūļājas, te pēkšni viens ar pilniem ratiem visiem garām, iespraucas un sāk izkrāmēt produktus uz lentes,...

perfekts salīdzīnājums!!!

žetons

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

a la RIMI - parfrazeshu 13janvara ielu par Rimi

it īpashi tie ar tiem grozinjiem vispār nagjakaa, domaa ka groznju panjemushi nevis kaa visi normali cilveeki ratus un nu drikstees spraukties visiem ratinjiem priekshaa, vispirms stav pie vienas kases, un tad pekshnji parlec uz citu rindu! Bet ir vel tadi gudrishi kas meegjina ar saviem grozinjiem izspraukties tur kur preci pieved - un vel dusmojas ka apsargs vinjus kjer ciet - un ko lai saka pa tiem kas ar pilniem ratinjiem meegjina pa augshupejosho travelatoru nobraukt lejaa un pirmie meegjina izspraukties pa veikala durviim kameer taas nav paverushaas domaju ka te butu valdibai ko dariit , tie veikali ir apsoluuti nepiemeeroti normalai sabiedribai

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

Biju anglijā, un apmaldījos mazā pilsētelē, iebraucu kautkādā autobusa ieliņā kas vēlpietam bija vienvirziena - es nepareizajā virzienā. Griežos ārā no tās ieliņas uz lielāks nozīmes ielu, un man tieši gar degunu nobrauc policijas mašīna un menti izbrīnīti nolūr uz manīm. Viņi pabrauc gabaliņu uz priekšu un apstājas un gaida mani. Kad tuvojos viņiem viens izkāpj un stādina mani. Man jau protams auksti kauli, galvā štukoju cik varētu būt sods utt. viņš pienāk, es atveru logu un viņš man prasa:

"Vai jūs esat apmaldījušies? Uz kurieni braucat, vai jums vajag palīdzību?"

Stāsta doma ir tāda, ka tajā valstī vispārējā cilvēku kultūra un godaprāts ir tādā līmenī, ka policists pat neiedomājas ka es pārkāpju noteikumus speciāli - viņš domā - ja jau es braucu tur un tā kā nedrīkst, tātad esmu apjucis un man vajag palīdzēt.

Domāju ka mūsu valstī tāds līmenis būs ne ātrāk kā pēc 100 gadiem, diemžēl...ja vispār kādreiz būs.

koleegjis Reģ.: 23.09.2007
0 0 Atbildēt

DM - komplimenti par salīdzinājumu!

Nav jau gluži tā, ka neviens neatraujas pa muti, reizēm jau gadās, ka sadod viens otram pa tauri. Tiesa, tos ar BMW X5 vai Brabusiem reti kāds no auto rauj laukā liek pa ļockām. Nez, kādēļ?

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

DM rakstīja: ...Secinājums līdēji = mīīzēēji, un tādu līdēju laidēji ir tādi paši!

klons Reģ.: 18.03.2005
0 0 Atbildēt

JLo rakstīja:

Domā pozitīvi un palaid - lai otram nav jācērt.. nedomā KĀPĒC KAS KĀ KO dara - esi pozitīvs pret sevi un citiem.. smaudz uz lūpām un dzīve rožaināka

precīzāk pateikt būtu grūti... pozitiivisms ir jāvairo...un par tādiem sīkumiem stresot tikai cilvēki kam dzīvē nav nopietnāku lietu ko risināt....

ps - protams ir atsevišķi izņēmumi...

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..16
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti