BMW

BMWPuff.lv

Ksneps Reģ.: 01.08.2004

Vai tikai kāds gadījumā nav uzlauzis bmw power mājas lapu?

 
1 2 3 4 5
Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

e kur viss proodžeks bildēs

www.india.lv/...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: 209.85.135.104/...

paldies!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

ko prasīja, to atbildēju, tā kā bez cepiena davai. Es to rakstu uztveru kā prikolu, uz neko labāku viņš nepretendē...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

ibio rakstīja: visvaitrāk man patika - nākamais kolekcijas auto būs M1, bet tas jau maksā 6ciparu skaitli...

Patīk cilvēkiem dzejot pasakas Es tā neteicu. Es vēl pirms publicēšanas teicu lai ņem tādu murgojumu ārā, bet nu tur viss slikti. Palasiet citus tā auto rakstus. Visi tādā frīstailā, ka vienkārši psc. Būtu zinājis ka tādu rakstu uztaisīs, būtu pasūtijis Tie ir atsevišķi izvilkumi no intervijas un kopumā pilnīgs murgs. Vislielā škrobe, ka par pašu auto nekā nav. Labi, po, negribu par to domāt. It kā prestižs žurnāls

Bet nu varat sprēgāt par ko gribat jum stāpat nenokļūt žurnālā

esmu jau tur bijis pirms tevis

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Arī es tur esmu bijis, tikai citā nodaļā.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: ko prasīja, to atbildēju, tā kā bez cepiena davai. Es to rakstu uztveru kā prikolu, uz neko labāku viņš nepretendē...

nekaadu briinumu ka sadrukaa ko grib mosh atceries tos murgus kas par aerograafiju bij...un ko tjip Edgars esot teicis

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Arī es tur esmu bijis, tikai citā nodaļā.

meenesha meitene ?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

edzulis rakstīja:

ibio rakstīja: visvaitrāk man patika - nākamais kolekcijas auto būs M1, bet tas jau maksā 6ciparu skaitli...

Patīk cilvēkiem dzejot pasakas Es tā neteicu. Es vēl pirms publicēšanas teicu lai ņem tādu murgojumu ārā, bet nu tur viss slikti. Palasiet citus tā auto rakstus. Visi tādā frīstailā, ka vienkārši psc. Būtu zinājis ka tādu rakstu uztaisīs, būtu pasūtijis Tie ir atsevišķi izvilkumi no intervijas un kopumā pilnīgs murgs. Vislielā škrobe, ka par pašu auto nekā nav. Labi, po, negribu par to domāt. It kā prestižs žurnāls

Bet nu varat sprēgāt par ko gribat jum stāpat nenokļūt žurnālā

esmu jau tur bijis pirms tevis

un ne tikkai tur un ne tikai 1reiz , bet to jau vinjsh nespeeja ieraudziit jo ne tur bummbaari ne benteleji tik vecas volgas un bobiki

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

Master_D rakstīja: Arī es tur esmu bijis, tikai citā nodaļā.

meenesha meitene ?

Nē, mļeķ uz vāka

www.vdiena.lv/...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

TDI rakstīja:

Master_D rakstīja: Arī es tur esmu bijis, tikai citā nodaļā.

meenesha meitene ?

Nē, mļeķ uz vāka

www.vdiena.lv/...

esi sveicinaac maakonjteev

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

martinello rakstīja:

SteelRat rakstīja: nesmu lasiijis, bet tur toch puse nav edzas teikc tie krani pashi dzejo

pesec, nau lasījis , bet jau sūkā

brauka talak ar savu sudaino mazdu sizofreniskais dauni

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja:

martinello rakstīja:

SteelRat rakstīja: nesmu lasiijis, bet tur toch puse nav edzas teikc tie krani pashi dzejo

pesec, nau lasījis , bet jau sūkā

brauka talak ar savu sudaino mazdu sizofreniskais dauni

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

jebal, ja bljad butu acis japasaka kauko tadu tad butu kranu jau ieravis kajstarpee virtuaalie kingi nahuj zinu ka ban, pohuj blja

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kas stīlam notika?

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kas stīlam notika?

mēnešreizes

(ibio)

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

TDI rakstīja:

Master_D rakstīja: Arī es tur esmu bijis, tikai citā nodaļā.

meenesha meitene ?

Nē, mļeķ uz vāka

www.vdiena.lv/...

Un tage visiem kas jādara? Jābaidās?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: *******, ja ******* butu acis japasaka kauko tadu tad butu kranu jau ieravis kajstarpee virtuaalie kingi ******* zinu ka ban, ******* blja

Vot šitas ir stils – ienākt iauto atrauties banu – 15 dienas veiksmīgi un netraucēti var strādāt — atkal ienākt iauto – atrauties bannu...... atkal var mierīgi strādāt

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

SteelRat rakstīja: *******, ja ******* butu acis japasaka kauko tadu tad butu kranu jau ieravis kajstarpee virtuaalie kingi ******* zinu ka ban, ******* blja

Vot šitas ir stils – ienākt iauto atrauties banu – 15 dienas veiksmīgi un netraucēti var strādāt — atkal ienākt iauto – atrauties bannu...... atkal var mierīgi strādāt

patiesiibaa steels ir lohs ar mazu kraanu, brunu plekji apenees un tizlu datorikja smaidinju jus arii drikstat isteikties, vins tapat nelasa

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

SteelRat rakstīja: *******, ja ******* butu acis japasaka kauko tadu tad butu kranu jau ieravis kajstarpee virtuaalie kingi ******* zinu ka ban, ******* blja

Vot šitas ir stils – ienākt iauto atrauties banu – 15 dienas veiksmīgi un netraucēti var strādāt — atkal ienākt iauto – atrauties bannu...... atkal var mierīgi strādāt

veel jau ira arii kloni

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

SteelRat rakstīja: *******, ja ******* butu acis japasaka kauko tadu tad butu kranu jau ieravis kajstarpee virtuaalie kingi ******* zinu ka ban, ******* blja

Vot šitas ir stils – ienākt iauto atrauties banu – 15 dienas veiksmīgi un netraucēti var strādāt — atkal ienākt iauto – atrauties bannu...... atkal var mierīgi strādāt

Par kādām 15 dienām tu murgo?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: 209.85.135.104/...

labs raksts

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Es labāk būtu par edzuli palasījis

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Par kādām 15 dienām tu murgo?

Nav svarīgi. Un nezinu uz cik dienām iauto dod banu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

veel jau ira arii kloni

Nu ja nav slinkums tad caur prokšiem var brouzēt iauto.

Visu izšķir stils. Lai nebūtu te jātorčī tad vajaga banu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

patiesiibaa steels ir lohs ar mazu kraanu, brunu plekji apenees un tizlu datorikja smaidinju jus arii drikstat isteikties, vins tapat nelasa

Parsi redam lai dzēš ārā. Savādāk stells pēc cik tur tām dienām ienāks un būs spiests atrauties atkal bannu...

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti