Apsveikumu topiks

Kredoks Reģ.: 25.09.2001

Apsveicu Sviestu ar melnumiņu!

 
1 2 3 4 5 6
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Protams, ka šie svētki ir okupācijas sekas. Ja mēs būtu dzīvojuši normālu dzīvi pēc 1940 gada, mums ne prātā nenāktu pielūgt sovjetu ievazātu proletariāta murgojumu.

Bet mums jau daudziem padomju okupācijas gadi ir laimes sala un saldkaismes atmiņas. Bet nedomājam par to,ka lielais esošais bardaks-korupcija, ceļi, menti utt ir tieši okupācijas sekas. Sapista valsts un sapista tauta.

Nav tikai balts un melns, pasaule ir dažādu nokrāsu pelēka.

Tomēr pamatmasa, kas ir vienkāršie darbaļaudis tagad jūtas apdalīti. Daudzas labas lietas jau bija tad arī, kuras tagad esma zaudējuši. Paša piemērs - kaimiņiene uz mēnesi aizdeva senčiem 7000rbļ, kad fācis atdeva tad sadusmojās ne pa jokam ar tekstu" vai tu mani par kādu žīdu augļotāju turi?", jo bija piedāvājis 100 rubļus pa virsu.

Un tas ir tas, dēļ kā jāskumst?? Jāskums ir drīzāk dēļ tās nolaupītās dzīves izpratnes un sakropļotajiem likteņiem, ko tas režīms mums iedeva. Tā bija paralēlā sakropļotā dzīve normālai attīstībai, kuru vēlējās lielākā Latvijas iedzīvotāju daļa, kad smerdeļu ordas 1940. gadā to samina un iesaistīja savās orģijās Latvijas iedzīvotāju tizleņu sadaļu. Pateicoties normāli domājošo daļai, kas tomēr turpināja eksistēt, kaut kas labs, protams, notika arī tajos okupācijas gados. Bet tautas būtība un ģenētiskais kodols ir izvaroti.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ir Mātes diena.

JA mums vajag sieviešu dienu, tad vajag arī vīriešu dienu ( ne jau to sūda 23.februāri-slepkavu ordu dzimšanas dienu), zēnu dienu, meiteņu dienu, zīdaiņu dienu, zilacaino meiteņu dienu, kazu drāzēju dienu utt.

Kaut kāds praids joperesetē.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Ir Mātes diena.

Vai tad tā nav Ģimenes diena?

Bet, ja vajag Mātes dienu, tad vajag arī tēvu, brāļu, māsu, vectēvu, tēvoču, krustmāšu, trešās pakāpes brālēnu dienas...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Da nu nah.... kad tad lai strādā?

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

STALINS rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Protams, ka šie svētki ir okupācijas sekas. Ja mēs būtu dzīvojuši normālu dzīvi pēc 1940 gada, mums ne prātā nenāktu pielūgt sovjetu ievazātu proletariāta murgojumu.

Bet mums jau daudziem padomju okupācijas gadi ir laimes sala un saldkaismes atmiņas. Bet nedomājam par to,ka lielais esošais bardaks-korupcija, ceļi, menti utt ir tieši okupācijas sekas. Sapista valsts un sapista tauta.

Nav tikai balts un melns, pasaule ir dažādu nokrāsu pelēka.

Tomēr pamatmasa, kas ir vienkāršie darbaļaudis tagad jūtas apdalīti. Daudzas labas lietas jau bija tad arī, kuras tagad esma zaudējuši. Paša piemērs - kaimiņiene uz mēnesi aizdeva senčiem 7000rbļ, kad fācis atdeva tad sadusmojās ne pa jokam ar tekstu" vai tu mani par kādu žīdu augļotāju turi?", jo bija piedāvājis 100 rubļus pa virsu.

Un tas ir tas, dēļ kā jāskumst?? Jāskums ir drīzāk dēļ tās nolaupītās dzīves izpratnes un sakropļotajiem likteņiem, ko tas režīms mums iedeva. Tā bija paralēlā sakropļotā dzīve normālai attīstībai, kuru vēlējās lielākā Latvijas iedzīvotāju daļa, kad smerdeļu ordas 1940. gadā to samina un iesaistīja savās orģijās Latvijas iedzīvotāju tizleņu sadaļu. Pateicoties normāli domājošo daļai, kas tomēr turpināja eksistēt, kaut kas labs, protams, notika arī tajos okupācijas gados. Bet tautas būtība un ģenētiskais kodols ir izvaroti.

Un tomēr tas ir tikai vienpusējs skatījums. Tu gribi pierādīt, ka kapitāla vara ir labāka par ideoloģijas varu, es varu piekrist, ka varbūt mazliet arī ir labāka, bet nav tā, ka tajos laikos kaut kas tika izvarots un tagad ne, ar smalkākām metodēm tas ir bijis un būs, vara ir cilvēku rokās un kādi tie ir tādi ir, iekārtai ir sekundāra nozīme.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: vara ir cilvēku rokās un kādi tie ir tādi ir, iekārtai ir sekundāra nozīme.

Tieši iekārta dod varu deģenerātiem. Padomju okupācijas gados tu neko ietekmēt nevarēji, kaut gribētu. Tagad ietekmēt var, bet negrib.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

STALINS rakstīja: vara ir cilvēku rokās un kādi tie ir tādi ir, iekārtai ir sekundāra nozīme.

... Tagad ietekmēt var, bet negrib.

Maznozīmīgās lietās, protams, jā. Tāpēc tev rodas ilūzija, ka vari kaut ko ietekmēt, bet pa lielam tu ne tad varēji ne tagad vari.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

STALINS rakstīja: vara ir cilvēku rokās un kādi tie ir tādi ir, iekārtai ir sekundāra nozīme.

... Tagad ietekmēt var, bet negrib.

Maznozīmīgās lietās, protams, jā. Tāpēc tev rodas ilūzija, ka vari kaut ko ietekmēt, bet pa lielam tu ne tad varēji ne tagad vari.

Es viens nevaru. Bet tad nevarēja pat 1000, bet tagad 1000 varētu, bet sajātais prāts to nepieļauj. Tavs piemērs parāda, ka neesi tam gatavs.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Lielākais ko var 1000 un pat desmitiem tūkstošu ir panākt dažas kadru maiņas dažās iestādēs.

Vai piemērs nebija jau dažus gadus atpakaļ janvārī? Vietējo uzņēmēju vara zaga, nomainījām ar eiropas kapitāla banku varu? Protams, dažiem kļuva labāk, dažiem sliktāk, bet pa lielam nemainījās NEKAS. Ja Tev kļuva labāk, tad nevajag apgalvot, ka viss kļuva labāk. Apčakarē mūs, protams, filigrānāk, simtiem gadus to lietu attīstījuši, nevis kā vietējie diletanti, tikai divdesmit..

Kuram te ir sajāts prāts?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man šķūnītī ir kādas 10 gabalas aprūsējušas mēslu dakšas .

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: man šķūnītī ir kādas 10 gabalas aprūsējušas mēslu dakšas .

Vai atbilst ES standartam?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Bams rakstīja:

Tā kā nevar teikt, ka tie ir padomijas svētki.

Nu, bet tie ir padomijas uzspiesti, jo tos svin pārsvarā tikai zemēs, kurās padomijas ietekme un komuņagu sapratne ir sajājusi cilvēkiem domāšanu.

Man pofig, lai cilvēki svin, bet mans personīgs viedoklis ir tāds, ka es tos neuzskatu par svētkiem.

vadonim nepatīk, ka mazpazīstami veči jamam dāvina tulpes, kniebj dibenā un prasa vai vakarā jamais ir brīva

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

STALINS rakstīja: vara ir cilvēku rokās un kādi tie ir tādi ir, iekārtai ir sekundāra nozīme.

Tieši iekārta dod varu deģenerātiem. Padomju okupācijas gados tu neko ietekmēt nevarēji, kaut gribētu. Tagad ietekmēt var, bet negrib.

ūja... ko ta tagad var ietekmēt???

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

anonimikis rakstīja: man šķūnītī ir kādas 10 gabalas aprūsējušas mēslu dakšas .

Vai atbilst ES standartam?

atbilst 5-tā gada standartam.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Lielākais ko var 1000 un pat desmitiem tūkstošu ir panākt dažas kadru maiņas dažās iestādēs.

Vai piemērs nebija jau dažus gadus atpakaļ janvārī? Vietējo uzņēmēju vara zaga, nomainījām ar eiropas kapitāla banku varu? Protams, dažiem kļuva labāk, dažiem sliktāk, bet pa lielam nemainījās NEKAS. Ja Tev kļuva labāk, tad nevajag apgalvot, ka viss kļuva labāk. Apčakarē mūs, protams, filigrānāk, simtiem gadus to lietu attīstījuši, nevis kā vietējie diletanti, tikai divdesmit..

Kuram te ir sajāts prāts?

Tev, protams. Roka uz pulsa ir jātur visu laiku. Ko tu domā, aizgāja cilvēki kopā ar huligāniem un zagļiem, izsita logus, izzaga šņabeni un padarīja visu?? Kur bija tauta, kad tiesāja tos džekus? ( nav runa par tiem, kas zaga un demolēja) Kāpēc neizgāja ielās un nepateica, ka šos neaiztiks?? Kur ir tautas protests pret, piemēram, ceļu naudas izdiršanu ? Kur tas viss ir? Vienreiz 10 gados kaut ko izdara un baigi pastrādāja? Jāreaģē ir visu laiku, paši esam varai parādījusi,ka esam inerti.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

STALINS rakstīja: vara ir cilvēku rokās un kādi tie ir tādi ir, iekārtai ir sekundāra nozīme.

Tieši iekārta dod varu deģenerātiem. Padomju okupācijas gados tu neko ietekmēt nevarēji, kaut gribētu. Tagad ietekmēt var, bet negrib.

ūja... ko ta tagad var ietekmēt???

Ja līdz šim neesi sapratis, nu tad neko. Varu tikai pateikt, ka var un daudz ko var ietekmēt. Ne pa vienam,protams, bet var.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Var arī pa vienam. Kā Breiviks, piemēram.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Var arī pa vienam. Kā Breiviks, piemēram.

Nu, un ko tad viņš tādu ietekmēja? Pilsētas, valsts vai globālā mērogā? Panāca, pret ko it kā cīnījās?

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Skatos ka iauto Apmeklētāji ir ļoti aktīvi

viens otra apsveicēji šajos pavasare svētkos,

par 8. martu šogad jau otrā lapa iet!

Nu Malači, Malači!

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Manuprāt 8. martā nedrīkst palaist garām iespēju iepriecināt Mīļoto sievieti!

Es labprāt uzzinātu vēl par kādām sen aizmirstām latviešu tradīcijām vai arī par kādiem ārvalstu svētkiem un izmantotu tos par iemeslu sagādāt savai Mīļotajai kādu patīkamu emociju.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Apsveicu Repši vārda dienā !

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Sveiciens arī pārējiem šodienas gaviļniekiem!

9. maijā vārdadienu svin:

Einārs, Ervīns, Klāvs

Kalendārā neierakstītie vārdi

Eina, Einards, Einars, Einarts, Einis, Eino, Ervids, Ervijs, Ervils, Ervīna, Ervins, Ervis, Ervita, Glafira, Glafīra, Kevins, Klaidis, Klaids, Klāss, Timofejs, Timotejs, Tims

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Šodien deksteram vārda diena - Einis

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti