seat toledo salona smaka

7924 Reģ.: 29.10.2007

tātad ir autiņš seat toledo 1997 bez kondiša. salons tīrs, daudz maz normāli kopts. Nopirku pavasarī, bēdu nezināju, tagad rudenī salonā parādījās diezgan spēcīga pelējuma smaka - netieku skaidrībā no kurienes ???

kad vēl bija saulainās dienas, izvēdināju- visu dienu stāvēja mašīna ar atvērtām survīm- rezultātā smaka pazuda, bet ne uz ilgu laiku, tikai uz pāris dienām. tāda sajūta, ka kaut kur ir sastāvējies ūdens, bet kur, viss ir sauss no iekšpuses, arī zem kājām, protams tik tālu kā raut nost apšuvumu, vēl neesmu gājis. izostīju visu salonu, mēģinādams atrast smaks epicentru, bet nekā varbūt kāds ir saskāries ar šo problēmu. Interesanti ir tas, ka problēma sākās diezgan pēķšņi, nevis tā pakāpeniski. un tā smaka ir diezgan spēcīgi, nav jau tā ka acīs cērtās, bet nu pirmais vārds, ko saka, kad iekāpj pasažieri ir: fuuuu, kas par smaku .

Atklāti sakot prieka maz.... vai tiešām būs jāķerās klāt pie salona apakšas apšuvuma raušanas nost, vienreiz mūžā to esmu darījis, tiesa gan citai mašīnai- klapatas nu baigās, bet savādāk jau neko nevar pateik.

un kad pirku autiņu, atrādīju seat centrā, puši teica, ka labs autiņš, labi kopts utt, kā mīnusu minēja tikai kondiša trūkumu. tad jau diezin vai man būs pārdevējs kaut ko iesmērējis, jo redz tā smaka parādījās gandīz pēc pusgada.

varbūt kāds var kaut ko ieteikt?

 
1 2 3
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja: Bikuc ne pa tēmu, tāpē lūdzu dikti stipri nesist...

Vasara, karsts, no laukiem bagāžniekā tiek vesta tikko noķerta līdaka. Mājās izkrāmēts bagāžnieks, par līdaku ir aizmirsts, viss kārtībā. Pēc kādām dienām mašīnas salonā parādās kautkāda aizdomīga smaķele, kas ar katru dienu paliek arvien spēcīgāka. Tiek itkā pārbaudīts viss, ko var pārbaudīt, bet cēlonis atrasts netiek. Un tad kādu dienu pavisam nejauši aiz visādiem loriņiem (ugunsdzēšamā aparāta, aptieciņas, logu skrāpja un visādas citads drazas) tiek uzieta līdaka, kas apaugusi ar tādu skaisti zaļu kažoku....

7924 Reģ.: 29.10.2007
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja: Bikuc ne pa tēmu, tāpē lūdzu dikti ......) tiek uzieta līdaka, kas apaugusi ar tādu skaisti zaļu kažoku....

nebrīnīšos, ja rūpīgāk pameklējot tavā mašīnā gan jau ka varēs atrast arī kadu zīdītāju smukā kažociņā

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Atlikt tiršanu!

Pats gan noteikti nekad neko neesi aizmirsis........

7924 Reģ.: 29.10.2007
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja: Atlikt tiršanu!

Pats gan noteikti nekad neko neesi aizmirsis........

viss kārtībā, problēma ir atrisināta, vairs neatceros, ko gribēju atrast bagažniekā, bet uzgāju deviņus beigtus seskus. Man liekās tur tā vaina bija...

endurists Reģ.: 13.12.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Ir tur korķim jaabuut griidaa.vinji ir vairaaki....

es vienreiz skatiijos ibizu taa ap 95.gadu, tad nu vinjai apaksa bija sapuvusi nemeeraa... lanzheri, nu viss viss

plees vien to apsuvumu nost un skaties, kas tur daraas...

Varētu būt taisnība, jo lietošanā ir Seat Cordoba 1996. gada un arī tai tehnoloģiskie caurumi izpuvuši un korķi pazuduši. Tieši tie kas zem aizmugurējo pasažieru kājām.

janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

A tu pirms kāpt mašīnā paskaties uz savām kurpēm un paosti paduses, moška tur ir vaina )

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

7924 rakstīja:

Einstein rakstīja: Atlikt tiršanu!

Pats gan noteikti nekad neko neesi aizmirsis........

viss kārtībā, problēma ir atrisināta, vairs neatceros, ko gribēju atrast bagažniekā, bet uzgāju deviņus beigtus seskus. Man liekās tur tā vaina bija...

a nopietni? atrisināji?

p.s. ieliec sesku bildes. neticu

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Es arī par tiem seskiem neticu.

Tamā bagāžniekā vairāk par septiņiem beigtiem seskiem nevar ielikt, vāks neiet ciet.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

endurists rakstīja:

Ozz rakstīja: Ir tur korķim jaabuut griidaa.vinji ir vairaaki....

es vienreiz skatiijos ibizu taa ap 95.gadu, tad nu vinjai apaksa bija sapuvusi nemeeraa... lanzheri, nu viss viss

plees vien to apsuvumu nost un skaties, kas tur daraas...

Varētu būt taisnība, jo lietošanā ir Seat Cordoba 1996. gada un arī tai tehnoloģiskie caurumi izpuvuši un korķi pazuduši. Tieši tie kas zem aizmugurējo pasažieru kājām.

Tad jau var taisīt skaistu pasākumu - celt laukā visu salonu [noteikti, ka kopā ar visu priekšējo paneli, ja grib korekti] un žāvēt

7924 Reģ.: 29.10.2007
0 0 Atbildēt

ok, sesku bildes laikam nevarēšu ielikt, jo... tie laikam tomēr nebija seski.

ja nopietni, smaka pazuda pati no sevis, es taa ari nesapratu, kas bija par vainu

laiva Reģ.: 18.03.2004
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja: Bikuc ne pa tēmu, tāpē lūdzu dikti stipri nesist...

Vasara, karsts, no laukiem bagāžniekā tiek vesta tikko noķerta līdaka. Mājās izkrāmēts bagāžnieks, par līdaku ir aizmirsts, viss kārtībā. Pēc kādām dienām mašīnas salonā parādās kautkāda aizdomīga smaķele, kas ar katru dienu paliek arvien spēcīgāka. Tiek itkā pārbaudīts viss, ko var pārbaudīt, bet cēlonis atrasts netiek. Un tad kādu dienu pavisam nejauši aiz visādiem loriņiem (ugunsdzēšamā aparāta, aptieciņas, logu skrāpja un visādas citads drazas) tiek uzieta līdaka, kas apaugusi ar tādu skaisti zaļu kažoku....

Kas tad tā par līdaku, kas noslēpjas aiz logu skrāpja?

Jasis Reģ.: 05.06.2003
0 0 Atbildēt

lauku diženā )

zoommax Reģ.: 25.12.2007
0 0 Atbildēt

Droši vien zeķes nomainīja un smaka pazuda.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

7924 rakstīja: ok, sesku bildes laikam nevarēšu ielikt, jo... tie laikam tomēr nebija seski.

ja nopietni, smaka pazuda pati no sevis, es taa ari nesapratu, kas bija par vainu

Ēšanas ieradumu maiņa

No pelēkiem zirņiem pārgāji uz musli ?

7924 Reģ.: 29.10.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: seats nāk no smirdīgas valsts, tāpēc arī smird

Apbrīnoju Tavu intelektu, gadījumā netaisies kandidet uz nobela prēmiju???

7924 Reģ.: 29.10.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

No pelēkiem zirņiem pārgāji uz musli ?

otrādi no musli pārgāju uz zirņiem

7924 Reģ.: 29.10.2007
0 0 Atbildēt

DimanC rakstīja:

a nopietni? atrisināji?

Problēmu atklāju, bet risinājumu nerodu!

Norāvu pie sliekšņa nost plastmasu un atrāvu vaļa obšivku, apakša slapja, tātad ūdens tiek iekšā. Jautājums no kurienes! Garām braucot “lētajiem” lauku servisiem, uzprasīju, kas var būt par desām. Bet šie tikai rausta plecus un saka, gan jau ka mašīna sista un tad jau… Starp citu, kolēģim tieši tāda pati mašīna un tieši tāda pati vaina…

Karoč paņēmu vienā jaukā, saulainā dienā un izjaucu mašīnas salonu, beņķi, obšifka viss ārā  Sāk līt lietus, es hops mašīnā un blenžu, no kurienes tad nāks.. Skatos, jedritvai kociņ, apakšā zem durvīm un slieksni sāk nākt iekšā ūdens- ne jau tā straumēm, bet pa mazītiņam un nāk. Skaidra lieta, ūdens ietek salonā, patek zem obšifkas un izgarot nevar, jot ā obšifka bieza un diezgan hermētiski noslēkta!

Tākāk, pētu durvis un netieku skaidrs, kas par desām, kā tas ūdens tiek pāri slieksnim kur vēl ir gumija (tā kas apkārt rāmim, pie kura pieguļās durvis). Karoče, skaidrībā netiku, durvis jaukt ārā bija slinkums, bet durvju obšivka sniedzas pāri slieksnim un neko nevar redzēt!!!

Next.. ņemu un izrauju ārā to gumiju, kas uz rāmja, pie kura pieguļās durvis. Rezultātā ūdens vairs salonā netiek iekšā. Es vispār šokā, it kā loģiski vajadzētu būt otrādi!!! Vēl kas, kad slieksnis ir slapšs, nevar saprast, no kurienes tas ūdens nāk, jo arkas visas sausas, varbūt ka caur stilku pa durvīm ier lejā un tad caur durvju apakšējām drenāžam izlīst???? Kaut ka stulbi!!!

Ir kādam pieredze???? Vakarā iemetīšu bildes, ja tās te var pievienot! Skaidrs, ka tā ir kaut kāda konkrētā modeļa vaina un kaut kāda diagnoze, ka mašīna bliezta (kuru var pateikt jebkurš muļķis) nav vietā, jo man un vēl vienam ir tāda pati vaina.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

manam šrotam ir līdzīga vaina - pa vienām durvīm apakšu stiprā lietu nāk iekšā drusku. bet satek uz gumijas paklājiņa. no kurienes ar nesapratu .

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

meklee tik kaadus drenaazhas caurumus un tiiri aaraa.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

gar stikliem meedzi teceet... gar un caur pechku ar var ( ja taa mineetaa drenaazja kajuk) ..

7924 Reģ.: 29.10.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: gar stikliem meedzi teceet... gar un caur pechku ar var ( ja taa mineetaa drenaazja kajuk) ..

kā tad no pečkas uz sliekšņiem ūdens var tikt???

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

vai es zinu

pag... uz sliekshnjiem.. tad jau jaaskataas vai durviis tie cokji nav ciet...

7924 Reģ.: 29.10.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: vai es zinu

pag... uz sliekshnjiem.. tad jau jaaskataas vai durviis tie cokji nav ciet...

taja sajuta, ka no durvim iztek uz slieksna, bet talak del gumijas netiek nekur prom uz arpusi

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

attaisi durvis... un apluuri durvju apakshmalu... tur ir 2 vai 3 caurumi ...kas visticamaak ir aizaugushi ar to shnjagu kas notek gar saanu logu ieksh durviim...

7924 Reģ.: 29.10.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: attaisi durvis... un apluuri durvju apakshmalu... tur ir 2 vai 3 caurumi ...kas visticamaak ir aizaugushi ar to shnjagu kas notek gar saanu logu ieksh durviim...

tas vietas es izbakstīju. Bet ja tas vietas butu ciet, tad jau udenim vajadzeja uzkraties durvis nevis uz slieksna!!!

Tikko pamaniju, ka vedu tautu maldinasana, man ir 1999 Seat toledo, tas ir nakamais modelis ! Tulit meginasu bildes pievienot!

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti