seat toledo salona smaka

7924 Reģ.: 29.10.2007

tātad ir autiņš seat toledo 1997 bez kondiša. salons tīrs, daudz maz normāli kopts. Nopirku pavasarī, bēdu nezināju, tagad rudenī salonā parādījās diezgan spēcīga pelējuma smaka - netieku skaidrībā no kurienes ???

kad vēl bija saulainās dienas, izvēdināju- visu dienu stāvēja mašīna ar atvērtām survīm- rezultātā smaka pazuda, bet ne uz ilgu laiku, tikai uz pāris dienām. tāda sajūta, ka kaut kur ir sastāvējies ūdens, bet kur, viss ir sauss no iekšpuses, arī zem kājām, protams tik tālu kā raut nost apšuvumu, vēl neesmu gājis. izostīju visu salonu, mēģinādams atrast smaks epicentru, bet nekā varbūt kāds ir saskāries ar šo problēmu. Interesanti ir tas, ka problēma sākās diezgan pēķšņi, nevis tā pakāpeniski. un tā smaka ir diezgan spēcīgi, nav jau tā ka acīs cērtās, bet nu pirmais vārds, ko saka, kad iekāpj pasažieri ir: fuuuu, kas par smaku .

Atklāti sakot prieka maz.... vai tiešām būs jāķerās klāt pie salona apakšas apšuvuma raušanas nost, vienreiz mūžā to esmu darījis, tiesa gan citai mašīnai- klapatas nu baigās, bet savādāk jau neko nevar pateik.

un kad pirku autiņu, atrādīju seat centrā, puši teica, ka labs autiņš, labi kopts utt, kā mīnusu minēja tikai kondiša trūkumu. tad jau diezin vai man būs pārdevējs kaut ko iesmērējis, jo redz tā smaka parādījās gandīz pēc pusgada.

varbūt kāds var kaut ko ieteikt?

 
1 2 3
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Es pat nojaušu,ko ieteiks.

Maize jāliek salonā,maize!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Moska vinjam ir salona filtrs un tas vaņī Vai salona filtra vietaa iebaazta lupata...vai ventilaacijas trubaas beigts grauzeejs...pa visiem caurumiem vienaadi labi puush

nav smaciniex stipraaks, kad pečku iesleedz

Toledo ir sedans

Varbuut no bagaaznieka smaka naak, tur abšiffka nav reizeem zapaskas rajonaa smird...

7924 Reģ.: 29.10.2007
0 0 Atbildēt

ventilacija pa visam trubam strada ideali, aizmugure pie rezerves ritena tiraks kaa man istabaa, nu labi, ne tik tīrs, bet tur pilnigi nav neka tada, kas kaut ko lidzigu varetu radit. Sis man nav pirmais autins, stavoklis salidzinosi ar ieprieksejiem ir ideals, bet ar taadu smacinieku sastopos pirmo reizi!

nē, škiet, ka no pečkas nekas ļaunāks jau par esošo iekšā nenāk

nu ok, bija vasara tada lieta, ka bagaznieka shampja pudele siltuma uzspraga, bagaznieks nedaudz velk peec shampja, bet taa tada ļoti patīkama smaka un pavisam nedaudz- ja degunu riktigi pie auduma piemet.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

a logi nesviist ciet

a) ja sviist logi, tad salona filtram kabzec, un taapeec ir salonaa mitrums, un ja kaada lupata ir saakusi truneet, tad izžaaveeta vinja nesmird, bet mitra smird atkal

b) smaka naak no ar kaut ko salietiem seedekljiem

c) mašīna sliikonis, un viss ir dabuujis mitrumu, un smird viss salons...sasaucas ar punktu a)

d)

e)

utt

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

veel variants-masiina pus gadu (ziemaa) staaveejusi placii....

tad smird visai reaali...

vai autoram PMS (nenocietos, cik ta var pa nopietnam)

7924 Reģ.: 29.10.2007
0 0 Atbildēt

škiet, ka logi nesvīst ciet, ja nu vienīgi, kad ventilators ir izlēgts ....

mašīna atnāca no francijas pavasari, ko vina darijusi tur, tiesam nezinu.

man iepriekseja masina reali ari vismaz visu ziemu nostaveja bez kustinasanas, bet tadu smaku ne tuvu nepiedzivoja.

Ko tad ar tiem sēdekļiem, aizvest uz ķimisko tīritavu, lai izmazgā?

biku nesapratu joku ar PMS, kas tas par saīsinājumu?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Premenstruaalais sindroms...

sievieteem...visas smakas tracina un sajuut 10x speeciigaak nekaa dabaa ir

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

7924 rakstīja:

mašīna atnāca no francijas pavasari, ko vina darijusi tur, tiesam nezinu.

7924 Reģ.: 29.10.2007
0 0 Atbildēt

ok, pms nav!

par to franciju, nu nez vai masina ir salieta, seats tak nav tas vagis kura del vajadzetu pec slicinasanas savest tada kartiba, lai nepateiktu, ka kaut kas bijis saistīts zem h2O limena. vizualu pedu pilnigi nekadu.

agrak kad pa rumbulu vazajos- tas bija n-gadus atpakal, tur sadus tadus udens defektus autiniem vareja redzet, ja ne no arpuses, tad salona jau nu gan.

7924 Reģ.: 29.10.2007
0 0 Atbildēt

ok, pie praktikas, sodien velreiz uzmanigi parbaudisu:

1. vai pa visiem ventilacijas caurumiem gais nāk ieksā labi;

2. no peckas jau toc smacinieks lielaks nenaak;

3. ko vēl?

Pienemot sliktako variantu, ka autins ir bijis paslicinats- tas nozime, ka smacinieks uz muzu? neko nevar darīt lietas labā? tjipa kaut kādā veidā viņu aplāpēt.

sēnes vēl nekur neaug, vismaz vizuāli nē, bet pēc smakas, tā vien liekas, ka esmu iegājis sēņu audzētavā

vai ūdens kaut kādā veidā nevar no priekšējiem ratiem tikt salona zem gridas apsuvuma ?, esmu dzirdejis ka daudzu sūkstās, ka vadītāja pusē zem kājām veidojās pelke, ne jua tāpēc, ka paši ar kājām sanes, bet pati no sevis. Tā nekad īsti nav nācies līdz galam noskaidrot šamo problēmu cēloņus.

Manā gadījumā ar roku no iekšpuses nekadu mitrumu sataustīt nevar.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ir tur korķim jaabuut griidaa.vinji ir vairaaki....

es vienreiz skatiijos ibizu taa ap 95.gadu, tad nu vinjai apaksa bija sapuvusi nemeeraa... lanzheri, nu viss viss

plees vien to apsuvumu nost un skaties, kas tur daraas...

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Lieku 95% ka salona filtrs sapuvis. Viņš ir jāmaina reizi gadā. Tiko astrai arī viņu izravēju - ziemā bez tā var iztikt. Smirdēja ar asu pelējuma smaku, kad izrāvu pašu filtru un apostīju, tad bija skaidrs, ka tas iet jūriņā nekavējoties.

Nav ne jausmas kā seatam pie viņa tiek, bet parasti vai nu caur bardačoku (to izņemot) vai nu noņemot to plastmasu zem priekšējā loga (ārpuē).

Vēl protams var sabāzt ventilācijas sistēmā rupmaizi

7924 Reģ.: 29.10.2007
0 0 Atbildēt

paldies par ieteikumiem, paskatīšu salona filtru pēc tam ķeršos pie radikālākiem paņēmieniem (likšu uz sārta un spīdzināšanu )

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

7924 rakstīja:

vai ūdens kaut kādā veidā nevar no priekšējiem ratiem tikt salona zem gridas apsuvuma ?, esmu dzirdejis ka daudzu sūkstās, ka vadītāja pusē zem kājām veidojās pelke, ne jua tāpēc, ka paši ar kājām sanes, bet pati no sevis. Tā nekad īsti nav nācies līdz galam noskaidrot šamo problēmu cēloņus.

Manā gadījumā ar roku no iekšpuses nekadu mitrumu sataustīt nevar.

man vw passatam bij tā, ka zem haubes pie kompja kastes(vadītāja pusē) krājās ūdens, jo drenāža bij ciet ar netīrumiem - līdz ar to ūdens gar haubes atvēršanas trosīti(visticamāk) pārvietojās uz salonu - slapjums bij zem priekšējā tepiķīša.

Paskaties, moš tev līdzīgi.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

nu, man ir bijis, ka smird tās lapas un citi augu izcelsmes sīkdraņķi, kas sabiruši tur, kur gaisa ieplūde... auto zem ceriņiem stāvēja...

bet jūtams tik tad bija, kad ventilatoru ieslēdzu.

7924 Reģ.: 29.10.2007
0 0 Atbildēt

man ir jutams, kad no rita atveru masinai durvis, tad no smakas cepure aizlido bet kad tā mazliet pabraucu, tad jau pierodu un nekā nejūtu, tad ir ok diez tā sērga drēbēs arī ievelkās!

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja: nu, man ir bijis, ka smird tās lapas un citi augu izcelsmes sīkdraņķi, kas sabiruši tur, kur gaisa ieplūde... auto zem ceriņiem stāvēja...

bet jūtams tik tad bija, kad ventilatoru ieslēdzu.

Arī gadās ka ar visiem tiem augu mēsliem ir aizdambējies caurums, pa kuru ūdens iztek no turienes (zemstikla restes) un tad tas viss tur smuki pūst. Ūdens iztece parasti ir tāds gumijas prezervatīvs caurs, kuram var piekļūt no motortelpas un tos mēslus izbakstīt ārā.

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

7924 rakstīja: man ir jutams, kad no rita atveru masinai durvis, tad no smakas cepure aizlido bet kad tā mazliet pabraucu, tad jau pierodu un nekā nejūtu, tad ir ok diez tā sērga drēbēs arī ievelkās!

Izpēti arī visas auduma daļas, jumta obšifku, aizmugurējos sēdekļus (ja ir konstrukcijā paredzēts, tad pacel tos un paskaties zem). Tur visur metās iekšā sēne ka prieks, ja mašīna mēnešiem stāv neventilēta.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

mass rakstīja:

smart235 rakstīja: nu, man ir bijis, ka smird tās lapas un citi augu izcelsmes sīkdraņķi, kas sabiruši tur, kur gaisa ieplūde... auto zem ceriņiem stāvēja...

bet jūtams tik tad bija, kad ventilatoru ieslēdzu.

Arī gadās ka ar visiem tiem augu mēsliem ir aizdambējies caurums, pa kuru ūdens iztek no turienes (zemstikla restes) un tad tas viss tur smuki pūst. Ūdens iztece parasti ir tāds gumijas prezervatīvs caurs, kuram var piekļūt no motortelpas un tos mēslus izbakstīt ārā.

vo vo; es izsūcu ar putekļusūcēju un viss beidzās.

Bet mersis, ko sen atpakaļ fāterlandē pirku, arī oda pēc pelējuma, viņš vnk caurs visās malās bija un ūdens nācis iekšā; tur nekas nepalīdzēja. Bija piederējis vienam lauciniekam, bagažniekā siens un aitu spiras bija

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

It kā būtu grūti zem tepiķa paskatīties... Ja tepiķis sauss, tas neko nenozīmē - tepiķim parasti ir gumijas pamatne, ja apakšā slapjš, vienalga nemanīsi. Parauj nost vienam slieksnim plastmasas uzliku un pabāz roku apakšā, vienīgi raujot nost paskaties, vai nav uz kādām skrūvēm.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Bagāžniekā ūdens iekšā nenāk?

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

A nomazgāties un tiras zeķes uzvilkt,neesi mēģinājis?

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

A lūka tai mašīnai ir? Ir dzirdēc, ka lūkai arī aizdambējās tās drenāžas, pa kurām notek ūdens, un ja tās nešancē, var nākt ūdens salonā.

7924 Reģ.: 29.10.2007
0 0 Atbildēt

pirdiens rakstīja: A lūka tai mašīnai ir? Ir dzirdēc, ka lūkai arī aizdambējās tās drenāžas, pa kurām notek ūdens, un ja tās nešancē, var nākt ūdens salonā.

luukas nav un bagazniekaa udens netek, bagaznieka viegli pacelt apsuvumu- zem taa viss perfekti tiirs

vakar parbaudiju velreiz ventilaciju, pa visam trubam ideali stradaa, un smaka no trubam nekada nenaak

meginasu pie durvju slieksna kaut kaa atraut valjaa gridas apsuvumu un ar roku pataustit!

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Bikuc ne pa tēmu, tāpē lūdzu dikti stipri nesist...

Vasara, karsts, no laukiem bagāžniekā tiek vesta tikko noķerta līdaka. Mājās izkrāmēts bagāžnieks, par līdaku ir aizmirsts, viss kārtībā. Pēc kādām dienām mašīnas salonā parādās kautkāda aizdomīga smaķele, kas ar katru dienu paliek arvien spēcīgāka. Tiek itkā pārbaudīts viss, ko var pārbaudīt, bet cēlonis atrasts netiek. Un tad kādu dienu pavisam nejauši aiz visādiem loriņiem (ugunsdzēšamā aparāta, aptieciņas, logu skrāpja un visādas citads drazas) tiek uzieta līdaka, kas apaugusi ar tādu skaisti zaļu kažoku....

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti