Rīgā atļauts TARANĒT

uupis Reģ.: 13.01.2004

Mūsu inspektori Gaujas ielā izceļas ar īpašu intelektu. Lieta sekojoša. Divu auto sadursme. Nav iespējams noteikt sadursmes vietu, jo TTP izdzenāja. Abi vadītāji saka ka braukuši pa zaļo. Viens lēnām iečunčināja krustojumā pie zaļā ar 30-it; otrs tikko iedegoties zaļajam spiež pedāli grīdā un triecas sānos lēnajam. Viss labi, bet smieglīgākais seko no inspektoriem. "Lēnais vadītājs iebraucot krustojumā nepārliecinājās par manevra drošumu" tipa tā skan teksts. Uz jautājumu vai CSN 144. punkts ir atcelts šamais bola acis un nezin kas tas ir.

Jautri un tagad zinām visi ka tiko iedegoties zaļajam varam gāzēt bez problēmām pat ja tantuks ar spieķīti klibo pāri ielai. Tā domā CSNG eksperti.

 
1 2
nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Nekuja!!!

Krustojumā NEDRĪKST iebraukt, kamēr tas nav brīvs (izņemot, ja avārija)!!! Pofig, ka tev zaļais!

Kur jūs tiesības pirkāt

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

Kur jūs tiesības pirkāt

Tas marchikam, ja vien viņš sarkasmā nerakstīja

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Barona un Raiņa bulvāra krustojumā bija krešs - čoms mierīgi ripinās pie zaļā, šim viens sānos. Ar video novērošanas kamerām nofilmēts ticis, tāpat CP atzina par vainīgu Tas, kas pie sarkanā mauca laikam būs kāds Andris vai Aivars bijis

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Nu ta jaunums!!! Tā jau notiek kopš seniem laikiem. Paliki krustā - vainīgs.

Bet auto nepalika krustā viņš kustējās ar 30 km/h.

Un Rīgā ir daudz luksoforu, kuri plūsmas pārmet momentā bez pauses (pat bez dzeltenā). Un 144. punktu neviens nav atcēlis.

Es tā domāju un tā tam vajadzētu būt.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Un pamatojums ka iebraukšana krustojumā pie zaļās gaismas nepārliecinoties par manevra drošību tādā gadījumā attiecas uz abiem vadītājiem un ne jau tikai uz vienu. Vienam jāpārliecinās bet otram nē? Kautkā neatrodu noteikumos tādu lietu.

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Nu labi, bet kāds tad beigu beigās verdikts bija - kurš vainīgs

Pēc noteikumiem pat auto bampers nedrīkst būt pāri krustojuma vai iedomātajai luksafora līnijai - attiecīgi pat pie dzeltenā pēdējā brīdī jāmauc pāri un pārējie ātrāk nemaz nedrīkst sāk kustēties, kamēr tas nav pāri

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja: Nu labi, bet kāds tad beigu beigās verdikts bija - kurš vainīgs

Parasti mūsu valstī vainīgs ir tas kuram nav draugi CP.

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

nakujators rakstīja: Nu labi, bet kāds tad beigu beigās verdikts bija - kurš vainīgs

Parasti mūsu valstī vainīgs ir tas kuram nav draugi CP.

Un ja abiem ir koriši CP Tad tipa kuram vairāk

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

jaaanis rakstīja:

nakujators rakstīja: Nu labi, bet kāds tad beigu beigās verdikts bija - kurš vainīgs

Parasti mūsu valstī vainīgs ir tas kuram nav draugi CP.

Un ja abiem ir koriši CP Tad tipa kuram vairāk

Nu ne takš nevainīgs būs tas kuram "draugs" ieņem labāku amatu

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

jaaanis rakstīja:

nakujators rakstīja: Nu labi, bet kāds tad beigu beigās verdikts bija - kurš vainīgs

Parasti mūsu valstī vainīgs ir tas kuram nav draugi CP.

Un ja abiem ir koriši CP Tad tipa kuram vairāk

Nē kura svarīgākajam čomam niknāki pagoni...

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Pateiciba ir stipraka par pantiem

Tas lauj sirdij aatraak pukteet

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Vajag pārsūdzēt greizo policijas lēmumu un miers.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Vajag pārsūdzēt greizo policijas lēmumu un miers.

Kur?

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Noteikti tur kautkur tuvumaa bija BMW. Tas ari bija vainiigais!

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

no satekles uz dzirnavu katrā luksofora ciklā kāds iebrauc krustā un nogriežas jau uz sarkanā....

reizēm ir manīti mentozauri, kas stāv zem dzelzceļa un filmē.... bet tas jau vairak saistīts ar piķa noslaukšanu kā ar reālu satiksmes uzlabošanu

TeetisSuns Reģ.: 11.01.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Nu ta jaunums!!! Tā jau notiek kopš seniem laikiem. Paliki krustā - vainīgs.

tas noziimee, ka, ja es gribu veikt kreiso pagriezienu, tad es nedriikstu iebraukt krustojumaa un gaidiit kameer beigsies zaljais (pretimbraucosie apstaasies) un tad pabeigt manevru?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Joks pa tēmu

ziza.ru/...

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

TeetisSuns rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Nu ta jaunums!!! Tā jau notiek kopš seniem laikiem. Paliki krustā - vainīgs.

tas noziimee, ka, ja es gribu veikt kreiso pagriezienu, tad es nedriikstu iebraukt krustojumaa un gaidiit kameer beigsies zaljais (pretimbraucosie apstaasies) un tad pabeigt manevru?

Ja grib veikt kreiso – tad krustaa braukt ir aizliegts!!!

Noskaatiijos kaa tadu manevru veic Policijas tranziits no terbatas uz bruninieku ielu! Takaa varu apgalvot, ja veic kreiso manevru – krustaa braukt nedriikst kameer iela nav pilniigi tuksa

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja:

TeetisSuns rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Nu ta jaunums!!! Tā jau notiek kopš seniem laikiem. Paliki krustā - vainīgs.

tas noziimee, ka, ja es gribu veikt kreiso pagriezienu, tad es nedriikstu iebraukt krustojumaa un gaidiit kameer beigsies zaljais (pretimbraucosie apstaasies) un tad pabeigt manevru?

Ja grib veikt kreiso – tad krustaa braukt ir aizliegts!!!

Noskaatiijos kaa tadu manevru veic Policijas tranziits no terbatas uz bruninieku ielu! Takaa varu apgalvot, ja veic kreiso manevru – krustaa braukt nedriikst kameer iela nav pilniigi tuksa

sanāk, ka rīgā vispār NAV iespējami kreisie pagriezieni (izņemot dažus krustus, kur luksafori saregulēti kā uz marijas elizabetes)

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Kā var pierādīt, ka es devu virsū , nevis vienkārši braucu ?

Ja es braucu un man priekšā iedegas zaļa gaisma, man jāapstājas un jāpaskatas vai no sāna nebrauc kāds lēnais ?

TeetisSuns Reģ.: 11.01.2007
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja:

TeetisSuns rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Nu ta jaunums!!! Tā jau notiek kopš seniem laikiem. Paliki krustā - vainīgs.

tas noziimee, ka, ja es gribu veikt kreiso pagriezienu, tad es nedriikstu iebraukt krustojumaa un gaidiit kameer beigsies zaljais (pretimbraucosie apstaasies) un tad pabeigt manevru?

Ja grib veikt kreiso – tad krustaa braukt ir aizliegts!!!

Noskaatiijos kaa tadu manevru veic Policijas tranziits no terbatas uz bruninieku ielu! Takaa varu apgalvot, ja veic kreiso manevru – krustaa braukt nedriikst kameer iela nav pilniigi tuksa

hmmm, atceros ka autoskolaa kad instruktors maaciija braukt - piemeram, slokas un kalnciema krustojumaa (tad kad tur veel driiksteeja griezt pa kreisi) - braucaam iekshaa krustaa un staaveejaam/gaidiijaam kad varees nogriezties...

njaa, es tagad vairs neko nesaprotu

www.likumi.lv/...

139. Aizliegts iebraukt krustojumā vai brauktuvju krustošanās vietā, ja izveidojies sastrēgums, kas transportlīdzekļa vadītāju var piespiest apturēt transportlīdzekli krustojumā vai brauktuvju krustošanās vietā un traucēt braukt citiem transportlīdzekļiem.

143. Transportlīdzekļa vadītājam, kas iebraucis krustojumā, kad to atļāva luksofora signāls, no krustojuma iecerētajā virzienā jāizbrauc neatkarīgi no tā luksofora signāla, kas uzstādīts pirms izbraukšanas no krustojuma. Ja krustojumā pirms luksoforiem, kas atrodas transportlīdzekļa vadītāja braukšanas ceļā, ir 541.ceļa zīme, transportlīdzekļa vadītājam jāņem vērā katra luksofora signāli.

144. Kad luksoforā iedegas atļaujošais signāls, transportlīdzekļa vadītājam jādod ceļš to transportlīdzekļu vadītājiem, kas iebraukuši krustojumā, kad viņiem to atļāva luksofora signāls, kā arī gājējiem, kas nav paguvuši šķērsot brauktuvi.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

TeetisSuns rakstīja:

www.likumi.lv/...

139.

143.

144.

A es par ko saku.

Vienā gadījumā esi vainīgs ka nepalaidi iebraukušo un tādā pašā situācijā tikai mainītās lomās atkal vainīgs.

KĀ VAR INTERPRETĒT SATIKSMES NOTEIKUMUS DAŽĀDI DIVĀS IDENTISKĀS SITUĀCIJĀS!!!!

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja:

Ja grib veikt kreiso – tad krustaa braukt ir aizliegts!!!

Takaa varu apgalvot, ja veic kreiso manevru – krustaa braukt nedriikst kameer iela nav pilniigi tuksa

Wo pļe Pscc.... Kur pirki tiesības

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

HIPPY rakstīja:

Ja grib veikt kreiso – tad krustaa braukt ir aizliegts!!!

Takaa varu apgalvot, ja veic kreiso manevru – krustaa braukt nedriikst kameer iela nav pilniigi tuksa

Wo pļe Pscc.... Kur pirki tiesības

Kapeec pirki? Uzdavinaja!!!

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja:

nakujators rakstīja:

HIPPY rakstīja:

Ja grib veikt kreiso – tad krustaa braukt ir aizliegts!!!

Takaa varu apgalvot, ja veic kreiso manevru – krustaa braukt nedriikst kameer iela nav pilniigi tuksa

Wo pļe Pscc.... Kur pirki tiesības

Kapeec pirki? Uzdavinaja!!!

Haļavšiks

Es kādus 200Ls dabūju atmest, neskatoties uz to ka teorijas kursos degunu urbināju un gulēju un reālais braukšanas stāžs man bija par gadiem 5`iem lielāks nekā instruktoram

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti