Autogāzes cenu kāpums?

ZigiZ Reģ.: 09.10.2002

Pašlaik likt gāzes iekārtu vēl atmaksājas.

Bet vai kādam ir informācija, kāda būs autogāzes cena pēc Krievijas gāzes cenas celšanas šogad?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..15
aansis Reģ.: 23.11.2012
1 0 Atbildēt

Starp citu - 80 litri gāzes sver tikpat, cik ~50 litri dīzeļa Tas tiem, kas par svaru satraucas.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

Es būt priecīgs, ja manā CR-V būtu vieta 80 l balonam. šobrī ir 45 l (laikam), reāli iepildīt var max 41-42 litrus. lielākais attālums, ko esmu nobraucis, ir 360 km. Būtu 80 litri (pofig par svaru), varētu nobraukt ap 700 km. Būtu retāk jāpildās

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
1 0 Atbildēt

Vietas tur ir cik uziet.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

neatņemot vietu bagāžas nodalījumam, nav! Runa ir par rezerves ritenim paredzēto vietu, kurā ievietots gāzes balons.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

Piemēram ja manam sedanam pacelta grīda nekādu mīnusu nedotu , tieši otrādi , jo būtu mazāks nelīdzenums starp nolocītiem sēdekļiem

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
1 0 Atbildēt

Nu bet par to arī runa - liec kauč pasažiera vietā, uz jumta bagāžnieka vai vadā 2 m3 piekabē...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Gribētos redzēt, kā tu ar balonu uz pasažiera beņķa apskati iziesi...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
1 0 Atbildēt

Nu bet ne jau uz beņķa, bet tā vietā, pie grīdas pieskrūvētu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Daudzi paceļ bagāžnieka grīdu balona dēļ. Es arī tā būtu darījis, ja ne minivens, kur 3 sēdekļu rinda kā reiz tur figurē...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
1 0 Atbildēt

sāku tā darīt , safisos meistarībā , atmetu ar roku .....un tāpat ir labi

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

Kārtējā netēma . Nu drusku saistīta . Proti iekrājušās statoil akcijas uzlīmes . Vaij ir kas vērtīgs . Padomā mazais salona putekļu sūcējs . Akulumators ? Cits ? Ko sakat ?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
1 0 Atbildēt

Blenderis 3reiz tika paņemts , visām ''mājām'' prazapasā . Cena /jauda + zīmols = laba izvēle

ahsin Reģ.: 17.09.2014
1 0 Atbildēt

Kārtējā netēma . Nu drusku saistīta . Proti iekrājušās statoil akcijas uzlīmes . Vaij ir kas vērtīgs . Padomā mazais salona putekļu sūcējs . Akulumators ? Cits ? Ko sakat ?

malik

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

var salīmēt uz bagažnieka vāka tās uzlīmes.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

uz tava vāka?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
2 0 Atbildēt

ja tev uz savējā vairs nav vietas, tad var arī uz mana. klāt gan nebraukšu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Nu, tad nu tā... Slavēju savu bezproblēmu auto, kam LPG lieliski strādājusi 80tkm, līdz vienā "jaukā" dienā iekārta sāka streikot.

Izskatās tas viss sekojoši.

Braucu kā ierasti līdz gāzes beigām. Pirms tam vairākas reizes tā kā noraustījās (kā beigtos gāze). Izpildījos, sākās joki.

1. Nepārslēdzas uz gāzi.

2. No jauna auto piestartējot, aiziet arī gāze. Ļoti lēnīgs auto kļuvis.

"Strauji paātrinoties", noskan signāls, ka gāze beigusies (pārslēdzies uz benzīnu), gāzi vairs neieslēdz, arī manuāli mēģinot

3. Ik pa brīdim panelī iedegas "check engine"

4. Nomainīju Hana sprauslas, jo kompī servisā uzrādīja, ka viena ir beigta. Tas pats.

5. Nomainīju filtrus reduktorā un padevei uz sprauslām. Nekāda progresa.

Auto perfekts, neviena defekta.

Kamēr servisa veči buras, nolēmu pacelt topiku šeit.

Ja nu kādam kāda zelta doma? ;)

metalhammer Reģ.: 22.10.2014
2 0 Atbildēt

pamēģini pārinstalēt kompi, lai veči izdzēš veco gāzes vadību un uzinstalē jaunu. man palīdzēja, biju praktiski pusi gāzes iekārtas nomainījis, līdz nonācām pie atrisinājuma!!

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Tu šeit nerakstīji . Bet kā auto iet tikkai uz benzīnu ?

Kapēc izbrauc balonu tukšu . Man sākumā tā ieteica lai gāzes atlikuma sensors pieregulētos ( protams nepieregulējās ) . Gan lai saprastu cik km var nobraukt ar bāku , cik iet tukšā . Ir tanki kur ieiet 45 litri ir kur 48 .

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Uz benzīna - ideāli.

Uz gāzes (kad tā strādā) - "nīkulis kvadrātā".

Stulbākais ir tas, ka svētdien gatavojāmies braukt uz Berlīni, tagad stress, lai asap dabonam kārtībā..

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

šovakar braukšu uz NL , pateikt Berlīnei ka Tu nebūsi ?

Vecīt LPG balōnu , da arī benz.bāku , izbraukt tukšu ira pilnīgs neprāts un piedevām regulari !!!!????

Te nupat mazais takšu Muižnieks raudāja par mūsu slikto , negulsnēm bagāto ,LPG kas fietirš visu zistēmu un nokauj SPRAUSLAS .

Tevis aprakstītā situācija atbilst aiztirsta LPG filtra pazīmēm ,bet ja arī viņa nomaiņa nau līdzējusi , tad var būt dimbā sprauslas....

P.S. pirmo reizi pa ilgiem gadiem braukšu ar gāzmobīli tālāk par Waršavu :O , kas tur uz tā poļu A2 ir kāda LPG tankštelle ?? vai jāciešās līdz ģermānijai . Tas dumjais 350km LPG režīms ............

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Gan jau, ka tomēr braucu! Nesaki Berlīnei neko pagaidām

Vai nu ar M-power vai LPG power, bet braucu gan.

Iespējams, ka minētā iemesla dēļ viena HANA sprausla arī tika nokauta, jau nomainītas visas četras.

P.S. Visa Polija pilna ar LPG tankiem, uz jaunā gan nebija, bet griez nost jebkurā apdzīvotā vietā, pans ar pistoli jau stāvēs un tevi gaidīs :P

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tikko izbraucu pa A2. Brīnos, cik ātri poļi visu uztaisījuši.

Vel pirms pusgada nebija īsti ne ēstuvju, ne arī DUS, tagad jau supermoderna autobāņa infrastruktūra un pilnīgi nekas netrūkst

Lieki piebilst, Polijā LPG ir visur!

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Drusku mans jautājums /novērojums ... vaij tajā gadījumā kad max iespied gāzi arī noņemot pistoli lielāks atsitiens ( gāzes pūtiens gar pistoles malām ) .

Es te iepriekš apjautājos par cimdiem . Tad vienīgais mirklis kad varētu dabūt piesalt ir noņemšanas mirklis .Vēl nēsmu izstrādājis tādu unversālu noņemšanas paņēmienu , vismaz statoil pistolēm , jo tur tā poga no sāna jāspiež .Šķiet citiem tankiem tā atbloķēšana kā benzīn pistolei , bet īsti neatceros jo vienreiz citur pildījos

. Un vakar pat sajutu vēsu pūtienu( sitienu ) pie uzacs . Tad jau drīzāk briles ...

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Man iepriekšējam dampim līdzīgi simptomi bija kad reduktors bija nosprādzis. Nomainīja reduktoru un viss kārtībā. Kolēgam ar līdzīgi, bet šim pietika ar reduktora tīrīšanu.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

reduktors jātīra. gan jau ka pilns ar tādu eļļainu substanci. ar laiku tā tur uzkrājas. es parasti izpūšu ar karburatoru klīneri, bet nu pareizāk ir noņemt nost un izmazgāt. reizi pa kādiem 5 gadiem vai 100k arī membrānas der nomainīt.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

+1

arī tas .

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Pastāstīsu, kad būs viss gerai

Pagaidām skaidrs, ka sprauslas jau pilnīgi jaunas (110 eur), filtri jauni (30 eur), reduktors arī OK, gāzes servisa veči vēl auto testēs, pieslēdzot pie kompja braucot (pastāv varbūtība arī uz visai uz primitīvu iemeslu, vienas aizdedzes sveces kirdik - ceru, ka tā). Jo arī patērēja auto pēdējo tvertni kosmiski daudz, ap 17 litriem/100 km ierasto 12 litru vietā.

Nu tā, jautri

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Muižnieks šeit pat iauto.............Mūsu gadījumā sabojāja arī motorus. Tagad esam atraduši risinājumu, kā aizsargāties ar speciāliem gāzes nosēdfiltriem. Ik pēc 10 000 kilometru eļļa no filtra tiek nolieta.

Būs amservā jāpaprasa par šo .

Un diez kāda bija ( vaij bija ?) pieredze ar tojotas motoriem . Vaij tā tikai moderno ford motoru problēma . ?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

Par Muižnieka teikto varu pastāstīt daudz precīzāk.

Jau iepriekš biju rakstījis, ka mans sencis strādā RTP. Arī viņš bija viens no "laimīgajiem", kurš pirms pāris gadiem no dīzeļS-Max tika pārsēdināts LPG S-Max.

2 gadu laikā senča S-Max tika nomainīti 4 (!!!) katalizatori. Pa garantiju, protams. Un tas nebija tikai viņa mašīnai, bet gandrīz visām.

Iespējams, ka pie vainas bija arī tas, ka konkrētie S-Max (atškirībā no Baltic Taxi rīcībā esošajiem) ir ar E85 benzīnu darbināmi. Tam komplektā nāca Autonams uzliktās gāzes iekārtas. Tā kā Autonams pamatbizness nekad nav bijis LPG iekārtu uzstādīšana, tad LPG iekārtu uzstādīšanas kvalitāte un iekārtu apkalpošana to arī pierādīja, ka nevar āzi likt par dārznieku. Autonams nevienā brīdī negrasījās (negribēja? nemācēja?) noskaidrot iemeslus, kāpēc katalizatoriem bija kirdik ik pa 30-40 t.km.

Problēma, manuprāt, nevis pašā gāzes kvalitātē (ar tādu pašu gāzi braukā vai pusLatvija), bet gan iekārtas regulēšanā. Ir "jāapmāna" kompis ar citu sadegšanas temperatūru, piemēram.

Tagad sencis atkal pārgāja uz jaunu dīzeļS-Max un atkal ir laimīgs

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Kā dīzeļ S-Max ir ar kvēpu filtriem? Vai tie neiet ciet?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 1 Atbildēt

Kvēpu filtri ir visiem jaunajiem dīzeļiem. Citādi tie netur Oiropas prasības attiecībā uz atgāzēm. Un nav ne vainas tam visam pasākumam, tikai... ar dīzeli ir jābrauc, nevis jāsēņo, kā tu to darīji.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Par Muižnieka teikto varu pastāstīt daudz precīzāk.

Jau iepriekš biju rakstījis, ka mans sencis strādā RTP. Arī viņš bija viens no "laimīgajiem", kurš pirms pāris gadiem no dīzeļS-Max tika pārsēdināts LPG S-Max.

2 gadu laikā senča S-Max tika nomainīti 4 (!!!) katalizatori. Pa garantiju, protams. Un tas nebija tikai viņa mašīnai, bet gandrīz visām.

Iespējams, ka pie vainas bija arī tas, ka konkrētie S-Max (atškirībā no Baltic Taxi rīcībā esošajiem) ir ar E85 benzīnu darbināmi. Tam komplektā nāca Autonams uzliktās gāzes iekārtas. Tā kā Autonams pamatbizness nekad nav bijis LPG iekārtu uzstādīšana, tad LPG iekārtu uzstādīšanas kvalitāte un iekārtu apkalpošana to arī pierādīja, ka nevar āzi likt par dārznieku. Autonams nevienā brīdī negrasījās (negribēja? nemācēja?) noskaidrot iemeslus, kāpēc katalizatoriem bija kirdik ik pa 30-40 t.km.

Problēma, manuprāt, nevis pašā gāzes kvalitātē (ar tādu pašu gāzi braukā vai pusLatvija), bet gan iekārtas regulēšanā. Ir "jāapmāna" kompis ar citu sadegšanas temperatūru, piemēram.

Tagad sencis atkal pārgāja uz jaunu dīzeļS-Max un atkal ir laimīgs

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kāda Autonamam daļa kāpēc kirdiks ir katalizatoriem? Gāzes iekārta darbojas ? Darbojas! Kā tu iedomājies mašīnas kompī regulēt sadegšanas temperatūru? Tas tak nav gāzes apkures katls.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Runāju ar speciālistiem, teica, ka ir iespējami dažādi risinājumi atkarībā no katra dzinēja īpatnībām. Viena no iespējām ir arī uzstādīt papildus kaut kādu figņu, kas palīdz apmānīt vadības bloku. Neesmu tehnisks cilvēks, tāpēc par tehniskām niansēm nevaru runāt.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Par mierinājumu daudziem var atzīmēt kaut vai faktu, ka japāņu auto pat ļoti draudzējas ar LPG Katrā ziņā, mazāk kaprīzi noteikti.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

kasinsh79

Tev tāds nedraudzīgs tas japānis , redzēs kā mans avensis sadraudzēsies ar LPG . Vismaz patēriņš pagaidām šķiet pieņemams ap /zem 8 . Tavs 12hmm. Varbūt smags pilsētas režīms . Jo man daudz trase .

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Kopumā esmu apmierināts

Jā, praktiski tikai pilsētas satiksmē tas palielais patēriņš.

Ceļojumos ap 8 litriem.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

Man arī japānis (CR-V, 2.0 l). Ar LPG draudzējas labi,bet patērē 12-13 l uz 100 km. Citreiz ir bijis 15 l. Norakstu uz LPG kvalitāti.Tàpat sanāk lētāk kā braukt ar benzīnu. Tàpēc baigi nepārdzīvoju

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Man tagad ceļojumā - ap 12 litriem (autobāņa režīmā).

It kā jau tāpat lēti, bet citiem autiņi ekonomiskāki un par to mazliet skauž :p

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

GB12

Un nav ne vainas tam visam pasākumam, tikai... ar dīzeli ir jābrauc, nevis jāsēņo, kā tu to darīji.

....

Uz cik apgriezieniem jātur tas dīzelis . ?? Man uz 90 km/h bija ap1600- 1700

Brauc mierīgi , taupīgi ( sēņo ) . Nokauj kvēpu filtru un vēl ko tur .. vaij patiesi tā ir , vismaz tauta nerimstoši forumos to skandina . Brauksi dinamiski , atkal patēriņš ( eiro ) pieaugs . Vismaz mans ex ravs strauji audzēja patērinu virs 90 -100 km/h , labi viņam airodinamika pilnīgi čau . Nu kur ta ekonomika ? Tik atgādināšu , ka mana apsimniekošanā ( no TIDIOTS aizņēmos vārdiņu ) ir bijis 10 gadīgs dīzels , naudas kapsēta. Un ravs pirkts jauns no kura laikam laicīgi tiku vaļā . Nekad nesaki nekad , bet paslaik skandinu .. gāzi vai benzīnu .

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nav jau visu laiku jāgāž. Tā, protams, nekāda ekonomija nesanāks. Kā man servisa džeki ieteica - ceļā uz darbu, kādu reizi krustojumā uzgriezt līdz galam. Līdzīgi uz šosejām - kādas pāris reizes uz apdzīšanu itrešajā robā un pedāli līdz galam un būs OK...

Guzis Reģ.: 23.08.2006
1 0 Atbildēt

Par reduktoru tīrību var spriets tikai izjaucot! Pietiek pāris reizes iepildīt sliktu gāzi, un reduktorā iekšā būs smalkiem kvēpiem līdzīga masa, kas to nosprosto. Pirms reduktora esošais filtrs palīdz tikai daļēji, jo aiztur tikai rupjākās daļiņas.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..15
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti