Autogāzes cenu kāpums?

ZigiZ Reģ.: 09.10.2002

Pašlaik likt gāzes iekārtu vēl atmaksājas.

Bet vai kādam ir informācija, kāda būs autogāzes cena pēc Krievijas gāzes cenas celšanas šogad?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..15
rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

kashins&(

Kur Tev atrodas izpildes atvere ?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Labajā pusē, pašā apakšā sānos, kur melna plastmasa. Acīs nekrīt, problēmu ar rūsu nav un nevar būt

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Ir novērots ka tie slēptās uzpildes ,uzskrūvējamie štuceri , bremzē uzpildi - kaut kā lēni uzpildās

Konkrēti brālim ir tāda lieta un esmu redzējis arī citus ilgi pildamies

P.S. man kaut kā pajāt -neko neslēpju/nekautrējos

Samaksā lai ieliek normālu uzpildes ventili, nevis noskrūvējamo. Pat manam megarullzam tādu var uzlikt - ir pieredze, A80 tur man viens liepājas gāzes kantoris savulaik uzlika.

GB12 rakstīja:

Viens ir...

Es arī tādu lietu apsvēru, bet gāzinieks, kas man aprūpē visu to infrastruktūru, teica, ka labāk nevajag, jo tajā vietā tiek brutāli urbts caurums un pastāvīgi mitrums tiek klāt, attiecīgi, drīzumā tur var pamatīgs ruslans iemesties.

Protams, pastāv jau iespēja nopakot tā, ka rūsu aizkavē, bet tad jāskatās, cik vispār ir vietas.

Gāzeris tātad nejēga, ka tik brutāli dara ka kaut kas sāks rūsēt. It kā zem bufera izurbjot caurumu, tur mitrums netiktu... Eksistē tādas lietas kā gruntis un krāsas, kaut gan principā neko tādu pat nevajag - ar logu līmi jāpietiek.

Mūsdienās ir nākusi mode ar noskrūvējamiem uzpildes ventiļiem, tiem vietas pietiek visur - es gan par tādu risinājumu diži sajūsmā neebūtu.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

P.S. man kaut kā pajāt -neko neslēpju/nekautrējos

Es jau arī it kā nē. Komleksu nav, bet nu tomēr besī tas pampaks uz bufera... tizli izskatās...

Cik nopratu , uz bampera negribēji , bet tomēr gāzinieku paklausīji ?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

Te viena bloga citāts ....

Gāzes uzpilde mēdz būt ilga un pēdējie 2-3 litri pildās nāvīgi ilgi un var nākties salt pie tanka līdz 10 minūtēm. Pildoties pie automāta, šis process diezgan vienkāršs.

Ilga uzpilde mani dara domīgu par gāzes atveri ,līdzās benzīna .

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Savulaik to uzpildes plurķi liku pie farkopa , vienā pusē tam 3,14mpim rozete , otrā gāzes plurķis . izskatijās gana eleganti+ nekas ,nekur nebij jāborē

Patreizējiem gāzētajiem megarulziem , uzpildes plurķi ir bufferu nekrāsotās plastmasas daļās un ,man perzônīgi , skatu ''aci negrauž'.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

msh rakstīja:

It kā zem bufera izurbjot caurumu, tur mitrums netiktu... Eksistē tādas lietas kā gruntis un krāsas, kaut gan principā neko tādu pat nevajag - ar logu līmi jāpietiek.

Vispār jau bufers pēc noklusējuma rūsēt nevar, jo ir plastmasa... tas nu tā, zināšanai.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

A pričom te buferis? Tavam sābam balons ir ZEM grabažnieka ka nav jāurbj grabažnieka METĀLA grīdā caurums pa kuru ielaist trubu no gāzes ventiļa un otrs lai izlaistu uz motortelpu aizejošo trubu? :? Jeb vai tu domā ka ja rūsu neredz, tās nav? Es baidos ka veci audī nebūs vienīgie kam aizmugurē visam ir daudz lielāka tieksme rūsēt nekā priekšā - galu galā aizmugure dabū sūdus no abiem tiltiem, ir vēl visādi buferi un citas konstrukcijas, kas tos sūdus saķeras, kā arī nav motors, kura siltums palīdzētu nožāvēt slapjumu.

Pļin, forumu safisa... :|

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

GB12 rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

P.S. man kaut kā pajāt -neko neslēpju/nekautrējos

Es jau arī it kā nē. Komleksu nav, bet nu tomēr besī tas pampaks uz bufera... tizli izskatās...

Cik nopratu , uz bampera negribēji , bet tomēr gāzinieku paklausīji ?

Nē, es nopirku auto ar jau gatavu iekārtu un kā pievienoto vērtību to caurumu bamperī.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Te puisis apraksta , vai nepārspīlē ..http://mezhavecis.blogspot.com/2014/02/par-auto-gazes-iekartu.html

Otardien lieku gāzi . Tikai negaidīti (forumiešu iespaidā ) sajaucies par atveres vietu...... ,jo regulāri gaidīt 10 min man negribas . Un kā jau te minēja arī man acīs negrauž .

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Nezinu kur tu liksi , varbūt šajā sa3,14stajā forumā jau rakstīji .Es pēdējo iekārtu liku autonamā , nekas NESMIRD , pat drusku NESMIRD , pat pēc 12deinu nostāvēšanās jūlija saulītē .

Izskatās ka Autonamieši ir sakomplektējuši savu komandu ar labiem speciem + nenodarbojas ar centudrāšanu detaļās -viss no viena ražotāja (BRC) .

3mēnešos nu jau nobraukti ~ 13kkm un iedrāzti ~ 850eur........ uzstādīšana maksāja 850+PVN

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Jāpiekrīt Tev..varbūt šajā sa3,14stajā forumā ....

Tagad būs BRC . Manai vektrai A lietoju 2002-2007 g. bij vecas paaudzes gāze arī nekas nesmirdēja.

Gāzi likšu noteikti .Man maksās ap 1000 ,jo vēl garantija . BET domāju par uzpildes vietu bambers vaij pie benzīnuzpildes .

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Ka pie/zem benzīnuzpildes un bez pieskrūvējamā štucera , tad būs o.k. , bet ja katrreiz būs jāskrūvē štuceris tad pēēē .

1.kārt tas s ūdgabals labi atdziest uzpildes laikā un jālieto cimdi gribi waj negribi:O.

2.kārt viņš mūždien būs kau tkur jāņem/jāliek atpakaļ

3.kārt viņš būs smirdīgs....

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Esmu ievērojis, ka smird (un baigi) tikai vecās paaudzes iekārtas (autiņi, kuriem tādas uzmontētas). Tipa, karburatori utt. Jaunākās paaudzes iekārtām tiešām nekādas smakas, pat aizmugurē braucot, nejūt nekā absolūti ;)

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
1 0 Atbildēt

Man ir jutigs deguns:O Nau jāsmird gazei-smārdiņš nāk no ''letām'' sļaukām utt xwz kā . Vienkārsi ir tāds specifisks dvingucis pietuvojoties/atverot kapotu , pa retam salõnā ielavās ''sveš'' smaciņa. utt utpr.

Autonams ,via dīleris, lika ''nullites''Jukam pagajusajā junija -nu jau 40kkm un nau nekādu ''svešu'' smaku,smārdu . Tas rosināja arī cirvim gāzi likt turpat

pirms 2gadiem iekš ''autogāze+''liku gāzi tajotai OMVL iekarta , mega seni un pieredzējuši maisteri , kvalitatīvas komponentes un..... ir tur voncis -tāds sīks bet riebīgs vienīgais mierinājums man ir ka reti lietoju to smirdvāģīti :P

Pirms tam uz vojageriem ''dimekss'' lika BRC+keihin , dvaciņa bija ( ne smirdoņa ) , fordam bij STAG + Hana arī dvakoja...... (:

Ar BRC autonamā liktajām iekārtām , esmu ļoti apmierināts -nau ne gāzes smaku ne komponenšu dvaku :P:P:P

sirga Reģ.: 29.10.2002
1 0 Atbildēt

Nezinu! man arī, laikam jūtīgs deguns uz "gazēm"

bet-isteniba, kad pa Rīgu brauc(it sevisķi vasara)

var sajust, kas ar gaz,i kas ar Dieseli

Laikam jau musu lv autoparks tads svaigs.....

kaut gan jauniem dieseliem ari ir tada savada izelpa....

vecakiem dūmainība atkal....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Smirdēt var no divām lietām - vai nu līkrocīgi saliktas trubas pūš garām, vai nepareiza padeve. Arī karbulim, ja grib, var uzlikt normālu iekārtu - pietiktu jau ar otro paaudzi un normāļu kontrolieri, bet vispār arī ceturto tam karburatorniekam var uzlikt

sirga Reģ.: 29.10.2002
2 0 Atbildēt

Cik ilgi vēl skries vecie auto?

pasarg dies ar gāzi vēl?

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

sirga

Cik ilgi vēl skries vecie auto?

pasarg dies ar gāzi vēl?

===================

Kas tad atkal par analfabētismu veco auto sakarā? :-)

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Uzliku . Un jau pirmais .. ... Draugs bija neizpratnē kapec man 54 litrigs balons . Jo viņam uz verso ritena vietā ir 80 litrīgs . Būtu iepriekš zinājis ..eh ..

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Esi apmierināts? Kopumā.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Vakar tikai saņēmu . Kā jau minēju gāzes braukšanas pieredze man ir 5 gadu garumā , toreiz uzliku lētāko kas pieejama ,ar rokas pārslēgšanu .

Braukšanas dinamikas izmaiņas nejūtu , Vispār šaubos vaij absolūtais vairums to spēj .

Mazs mazs negaidīts mīnus ir mehānisko vārstu troksnis ( varbūt pareizi tehniski to savādi sauc ) , tukšgaitā to murāšanu dzird .

Nu un doma ,ka iespējams varēju uzlikt riteņa vietā lielāku balonu , tās gan man omu pabojāja .

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

mazais tuktuktuk..tuk korītis no sprauslām ira gan :P

vaj 80litrīgais balōns nebūs bikiņ par smagu??!! man jau 54nieks tākā nedaudz ''piesēdina'' to vāģīti , prātoju waj nevajadzētu atvēzēties uz svaigākām atsperēm :O

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

Rīts jāsāk ar labām domām . Tu man uzlaboji omu ar tekstu .........80litrīgais balōns nebūs bikiņ par smagu??!! man jau 54nieks tākā nedaudz ''piesēdina'' to vāģīti , prātoju waj nevajadzētu atvēzēties uz svaigākām atsperēm :O

pa velti cepos par to neiegūto 80 nieku

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kur tu regulāri braukā ka gribas lielu balonu?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Kungi, manam ģimenes minivenam vispār tikai 34 litru balons :o

Iepildīt varu max 29 litrus, nu riktīgi superīgi garos ceļojumos, kad jāpildās ik pēc 270 km :p

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Vai arī trīscilindru benzīna motoriem (Škoda-Fabia 1,2 HTP) var uzstādīt gāzes iekārtu?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kas tad nu, tas nemotoriņš izrādās esam pārāk rijīgs? Dajebkam var, bet tev viņš laikam pat vēl ir tikai ar MPI, tad vispār problēmām nevajadzētu būt nekādām.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Vidējais benzīna patēriņš manai Škodai ir 6,6 litri uz 100 km. Bet būtu forši braukt ar gāzes patēriņu 8 litri uz 100 km...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

1.8 variators avensis . Trīs mērījumi pēc bākas metodes 5.8 litri , 6,0 un 6.5 pēdējais klasisks tradicionālais maršuts nedēļas garumā .

Tagad ar gāzi vēl nezinu , bet vismaz sākumā noskaņojies precīzi mērīt .

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Tad Tev vairs nav RAV4, ja?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

Tikko nomainīju .

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gribi likt vislētāko ko vien var uzlikt ka jau plāno tādu patēriņu? Kur tev ir tie vidējie litri - pa rīgu kuļoties? Cik tev sanāk taisnā gabalā uz šosejas?

Ā, un tev tā miza tak bija uz līzes - tu maz drīksti viņu nogāzēt?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

1. Nē, lētāko likt neplānoju.

2. Vidējie 6,6 litri ir jauktā režīmā - gan braucot uz Rīgu, gan kur tālāk Latvijā, gan īsajos braucienos Jelgavā un Jelgavas novadā.

3. Pa šoseju - ja sēņo, tad ir 5,0-5,5 litri, ja atvelk, tad 6,0-6,5 litri uz 100 km.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Bļa nu degvielas kapsēta tev tā fabija, ekonomiju tas nemotoriņš laikam vienīgi korķos dod. Pēc garantijas beigām labāk ieliec kādu niknāku motoru, būs ekonomiskāk Kas ir "sēņot" - vilkties uz 80, un "atvilkt" - braukt uz 120?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Sēņot nozīmē 80-90 km/h, bet atvilkt 100-110 km/h.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tātad normāli braucot 5,5 - 6l. Kāpēc nepirki kādu 1.6 16v?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Škodai Fabijai tagad vairs tik lielus benzīna motorus nepiedāvā...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Man būs domāt, ka limitu aprīkot ar LPG no bankas puses noteikti nebūs. Varētu vienīgi zust garantija dzinējam no dīlera puses.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Kamēr vēl garantija (līdz 2015.gada septembrim), gāzi nelikšu.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

kasinsh79

Sanāk Tev tērē 10.7

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Kā kuro reizi, nudien, precīzus mērījumus var veikt tikai pēc ODO metodes!

Ārpus pilsētas ap 10 litriem, pilsētā - ap 13-14 litriem.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Gāzes lietošanas instrukcija rekomendē pirmās 3 reizes balonu pilnībā iztukšot lai kalibrētos sensors ,kurš rada gāzes atlikumu ?

Pašlaik izskatās ,ka ir ļoti aptuveni tie rādījumi .

ODO metode laikam vienīgā derīgā .

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
1 0 Atbildēt

Nau vērts iespringt uz to sensoru............. īstenību var zināt tikai pēc pilnās bākas un ODO .

Un vēl - noskaidro kurā brīdī un cik % pieslēdzas benzīns .

man jūkam virs 3500 +20% benzīns ,hondai virs 3200 +20%benzīns . Nau nāvējoši , bet ir vērts paturēt prātā

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tik švakas iekārtas ka tādos apgriezienos jāpārslēdzas uz benzīnu?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
1 0 Atbildēt

Kopumā , no 24 apriļa , hondai par degvielu, uz 13kkm , ir iztērēti 950 euro , ie3,14sti 890 euro , vidējā lpg cena 0,56e/l , vidējās 100km izmaksas ir 6,53 euro - nesēņojot . tajos 950euro ir 2as pilnas benzīna bākas , otrā vēl ir pusē .

Būtībā sanāk iedrāzt kādus 1,5keur gadā , kurus var iztērēt patīkamāk nekā izkūpināt gaisā :0

Google diskā esmu ierīkojis excel tipa tabuliņu kurā tiek ievadīti hondas tēriņi - nu ļoti uzskātāma padarīšana kur var dedzēt kā nauda aiziet................

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Kāds ir uzstādījis LPG iekārtu dīzelim?

Pēdējā auto izstādē bija vairāki stendi, redzēju ari reālus darbus (BMW 530d ar LPG).

Interesanti būtu saprast ieguvumu pret izmaksām utt.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

. Kā teica puiši stendā tad atmaksājas smagajiem no tik un tik motora tilpuma . 530 d ar LPG nepamanīju , gan jau kādam no kantora piederēja . Tur tā gāze iet vienlaikus ar dīzeli laikam 30 % gāze .

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

reiz redzēju, kā smagais pildījās ar gāzi. puiši uz maiņām pogu turēja, jo diezgan ilgi tas process gāja. šie gan stāstīja, ka esot no abām pusēm uzpildes un ja sanāk atbilstošā tankā iebraukt, tad esot krietni ātrāk.

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
0 0 Atbildēt

Ir.Skānim,vienam audi dīzelim iekš volvo un pāris traktorgabaliem.Tūlīt būs fronterai.

Jo lielāks rīma,jo labāk.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

> kasinsh79

Paskaties šito saitu, liekas , briti diezgan nopietni darbojas

šai jomā, jo DD viņiem sanāk visai dārgs :-)

www.crdperformance.com

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..15
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti