Pārdod Smart ForTwo

Megana Reģ.: 24.08.2004
 
1 2 3 4
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Un reaalais ietaupiijums buutu tas, ka kraša gadiijumaa uz vietas gatavs nafig, un veel zaarks nav jaapeerk, jo tevi neizkasiis no taas kaarbas aaraa...

nu tas taa....

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Un reaalais ietaupiijums buutu tas, ka kraša gadiijumaa uz vietas gatavs nafig, un veel zaarks nav jaapeerk, jo tevi neizkasiis no taas kaarbas aaraa...

nu tas taa....

nu ko var tirst Tu esi redzējis? Piedzīvojis tādu Crashu ?

Nē?

Mercedes Sadaļā ir topiks MB Video- tur var apskatīties Smart crash testus

uz 120 km/h sienā arī S klase neglābs, tiktāl par objektivitāti

Megana Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: Cik tai utei ir benziina pateerinjsh?

5-6l, skatoties, kā brauc - tā turbīna savienojumā ar tiptroniku dara savu.

Jautājums, kur Tu taisīji, remontēji šo auto?

Vīrs pats remontēja.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja:

Ozz rakstīja: Un reaalais ietaupiijums buutu tas, ka kraša gadiijumaa uz vietas gatavs nafig, un veel zaarks nav jaapeerk, jo tevi neizkasiis no taas kaarbas aaraa...

nu tas taa....

nu ko var tirst Tu esi redzējis? Piedzīvojis tādu Crashu ?

Nē?

Mercedes Sadaļā ir topiks MB Video- tur var apskatīties Smart crash testus

uz 120 km/h sienā arī S klase neglābs, tiktāl par objektivitāti

esmu ljooooti labi informeets par to, kas paliek paari no pakaljeejaam (apakseejaam ) ekstremitaateem...

tas ir pilseetas braucamkreesls, un taadam tam buus buut...

bisaadi šmaarti kas iet uz 220 pa baani-tas ir murgs...ja uz moča tu vnk aizlidosi pa gaisu un varbuut paliksi dziivs, tad sitaadaa jau nu gan...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Pirmdienis rakstīja:

Ozz rakstīja: Un reaalais ietaupiijums buutu tas, ka kraša gadiijumaa uz vietas gatavs nafig, un veel zaarks nav jaapeerk, jo tevi neizkasiis no taas kaarbas aaraa...

nu tas taa....

nu ko var tirst Tu esi redzējis? Piedzīvojis tādu Crashu ?

Nē?

Mercedes Sadaļā ir topiks MB Video- tur var apskatīties Smart crash testus

uz 120 km/h sienā arī S klase neglābs, tiktāl par objektivitāti

esmu ljooooti labi informeets par to, kas paliek paari no pakaljeejaam (apakseejaam ) ekstremitaateem...

tas ir pilseetas braucamkreesls, un taadam tam buus buut...

bisaadi šmaarti kas iet uz 220 pa baani-tas ir murgs...ja uz moča tu vnk aizlidosi pa gaisu un varbuut paliksi dziivs, tad sitaadaa jau nu gan...

diez vai tu esi informeets, tev liekas ka 740 volvo ir drosh auto jo vinam bamperi atboinjiki. varbut ir droshaks - pie crasha lidz ~8 km/h bet kopumaa tava teroija par auto droshibu ir mulkjibas paraakajaa pakaapee. peec tavas teorijas sanaak ka Volga arii ir ljoti drosh auto

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Megana rakstīja: Vīrs pats remontēja.

ar plaķenēm ?

paldies, skaidrs.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kuraa vietaa es piemineeju volvo

iedomaajies, ka taads šmaarts staav rinaa pie lukša un vinjam pokoljaa iedriftee šiiris ar mopeedu....

Megana Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja:

Megana rakstīja: Vīrs pats remontēja.

ar plaķenēm ?

paldies, skaidrs.

Vispār jau nē,- ar rokām. Detaļas var pasūtīt, apmēram pēc nedēļas jau ir klāt. Es protams neesmu speciālists, bet vīrs teica, ka šī mašīnīte patiesībā esot ļoti vienkārša.

Jāatzīst gan, ka nekādi nopietnie remonti nav bijuši nepieciešami. Tfu, tfu, tfu, bet nu man šī mašina ir kalpojusi godam.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Peec Ziga domaam, mersedesu var remonteet tikai un vieniigi domenikaa...

pat ja tas ir tikai šmaarts

pieljauju domu, ka "vecis ar plaķeneem" var buut zinoshaaks nekaa visa domenika tuudalinju-liikroču varza

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: kuraa vietaa es piemineeju volvo

iedomaajies, ka taads šmaarts staav rinaa pie lukša un vinjam pokoljaa iedriftee šiiris ar mopeedu....

Nu es pēc šitā teksta gar zemi.... Drifts ar mopēdu

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: kuraa vietaa es piemineeju volvo

iedomaajies, ka taads šmaarts staav rinaa pie lukša un vinjam pokoljaa iedriftee šiiris ar mopeedu....

Atļaušos pielabot,ka šīrim ir motorollers.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā, tas par mopēdu bija labs

Es nesaprotu, kāda iemesla pēc jāpārdod mašīna, kura labi kalpo, "ķipa gribas jaunāku" Labi kalpojošas vietā jaunāku mīklu, kas mošk būs tik nojāts, ka plīsīs vienā gabalā?

Megana Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Es nesaprotu, kāda iemesla pēc jāpārdod mašīna, kura labi kalpo, "ķipa gribas jaunāku" Labi kalpojošas vietā jaunāku mīklu, kas mošk būs tik nojāts, ka plīsīs vienā gabalā?

Vairāk jau tā kā gribās Roadsteru.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Pašam ar šo mazauto nav bijusi pilnīgi nekāda saskarsme, bet mazu aprakstu no sērijas "viena tante teica" varu iepostēt.

Strādāja reiz čoms LIDO un ar mazo Smart piegādāja paiku. Degvielas patēriņš zem 10 litriem pa pilsētu nebija nekad, jo, lai iekļautos pilsētas satiksmē, nemitīgio nācās mocīt mazo MB dzinēju. Līdz ar to arī dzinēja resurss bija niecīgs. Jau pie 50 000 km abi Smart (tādus bija divus LIDO iegādājies) piedzīvoja dzinēju kapitālos remontus.

Nākamo auto saņēma VW Polo un par to teica daudz slavinošākus vārdus.

Nešaubos, ka Megana pret savu Smart ir izturējusies daudz rūpīgāk nekā čoms pret darba Smart, tomēr skaidrs, ka drīz varētu pienākt tas mirklis, ka šis auto prasīs nopietnas investīcijas.

Un vispār, vai ar tik mazām riepām pa Rīgu vispār ir iespējams pabraukt?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Un vispār, vai ar tik mazām riepām pa Rīgu vispār ir iespējams pabraukt?

Esmu runājis ar vienu no LIDO Smartu izmantotājiem. Džeks ap 2m, bet vietas pietiekot. Ar tiem mazajiem ripuiem, jūtot katru atfalta salaiduma vietu...

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: tomēr skaidrs, ka drīz varētu pienākt tas mirklis, ka šis auto prasīs nopietnas investīcijas.

un citi mopēdi neprasa inevstīcijas laikam vispār

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja: un citi mopēdi neprasa inevstīcijas laikam vispār

Prasa, bet visticamākais ne pie 80 000 km nobraukuma.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja:

nomiks rakstīja: tomēr skaidrs, ka drīz varētu pienākt tas mirklis, ka šis auto prasīs nopietnas investīcijas.

un citi mopēdi neprasa inevstīcijas laikam vispār

domaa ka kapitalka šitam buus tikpat leeta kaa mopeedam

Lai gan-

esmu SALTA-M veicii redzeejis laikam ka galvu no šmaarta plauktaa staavam...

Megana Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Pirmdienis rakstīja: un citi mopēdi neprasa inevstīcijas laikam vispār

Prasa, bet visticamākais ne pie 80 000 km nobraukuma.

No kurienes tāda pārliecība?

Vairums šobrīd pārdošanā esošo Smartu ir ar nobraukumu 110000-130000 km, domā viņi visi ir kapremontus taisījuši? Var jau būt, var jau būt....

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Prasa, bet visticamākais ne pie 80 000 km nobraukuma.

ūūūū...nesāksim tagad, tam pašam Citonam wa ta nav pie 50 vai 70 000 km obligāta prasība pārbaudīt lielākus mezglus un vajadzības gadījumā nomainīt ?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Megana rakstīja:

nomiks rakstīja:

Pirmdienis rakstīja: un citi mopēdi neprasa inevstīcijas laikam vispār

Prasa, bet visticamākais ne pie 80 000 km nobraukuma.

No kurienes tāda pārliecība?

Vairums šobrīd pārdošanā esošo Smartu ir ar nobraukumu 110000-130000 km, domā viņi visi ir kapremontus taisījuši? Var jau būt, var jau būt....

kapremontus taisiis tie, kas vinjus nopirks

teorija veesta-jo lielaaks dzineejs peec litraažas, jo lielaaks taa resurss bez kapremonta...kaut vai peec cilindru skaita un apgriezieniem..V8 uz vienu kloķvaarpstas apgriezienu buus 3 četrcilindriigaa apgriezieni un kaadi 10 šmaarta apgriezieni..2 cilindru motors, un tie 50 zs vinjam paraadaas pie cik- 5, 6 krpm

taadam polša tilpuma dranduļetam es pieljauju, ka pie 100 kkm grab jau sadalenes, ir paaugstinaats eļļas un degvielas pateeriņs, samazinaata kompresija cilindros utt...

izdilums..

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

taadam polša tilpuma dranduļetam es pieljauju, ka pie 100 kkm grab jau sadalenes, ir paaugstinaats eļļas un degvielas pateeriņs, samazinaata kompresija cilindros utt...

izdilums..

beidz nu....

nekas tur nepil, negrab un neklaudz.

....domas, pieļāvumi, teorija, kas nav balstīta uz personīgu pieredzi/saskarsmi ar šiem auto.

ja labi grib, var salauzt arī LEO2 tanku, bet vai tad tamdēļ tie tanki visi ir vārgi

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Megana tak neklausies ko tas Zoo raksta, vins doma ka vienigais normalais auto ir Volvo. bet es ta skaidri zinu ka Smart ir tikai mazins, nevis tudigs auto.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Ple, Zigi....

domaa ka mersedess kopaa ar swatch ir aiznjeemusies tehnologjijas no M.I.B vai star wars

šitaads mazs divcilindru motorinsh savos 100kkm ir apgriezies tikpat reižu cik cita masiina ar 4 cilindru motoru 300 kkm...elementaara matemaatika...dilst visu laiku nemitiigi uz katra apgrieziena...pa atomam, bet dilst

var jau dzineeja muuzhu pastiept garaaku ar labaam eljaam un saudziigu attieksmi, bet ne jau bezgaliigi...

cik rolleriem raksta dzineeja resursu 50 kkm...mochiem

laikam neviens iznjemot haarliju vai lielaas čoperhondas virs 100 kkm

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Ple, Zigi....

domaa

Plē Ozz, kāpēc Tu diskutē par lietām, kas ir pašas par sevi saprotamas?

lôģiski, ka dilst, parādi man kādu, kam nedilst, nenolietojas

BET, no kādas pieredzes Tu izdari secinājumus, pat pieļāvumus apgalvojuma formā, ka SMART pie 100k ir kapitālais remonts?

(bezjēdzīgs bazars manā izpratnē )

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti