Trakie tramvaji! :D

joop Reģ.: 21.04.2006

Katru dienu braucot pie stūres esmu redzējis daudz un dažādus satiksmes negadījumus,bet šī rīta cirks uz Maskavas ielas kad divi tramvaji nesadala ,nevis ceļu,bet sliedes...INDIJA

 
1 2 3 4 5 6 ..262
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

kas tur traks?

pie mums daudz viet ir tramvajnieku ziimes,kur divi tramvaji vienlaiciigi NEDRIIKST BUUT -parasti krustojumaa. Parasti tie kas tika iepirkti peedeejie-LIELIE.

iespeejams ir,tik braukshanas kultuura tomeer lielaaka(kaada nu ir)

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

bildes dajosh!!!!

Kuznecss Reģ.: 11.06.2007
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: kas tur traks?

pie mums daudz viet ir tramvajnieku ziimes,kur divi tramvaji vienlaiciigi NEDRIIKST BUUT -parasti krustojumaa. Parasti tie kas tika iepirkti peedeejie-LIELIE.

Kādas vēl zīmes?!? nav viņiem nekādas zīmes ir noteikts instrukcijā, ka pieturā nedrīkst piebraukt tuvāk par 15 metriem viens no otra divi tramvaji. Citur nekādi ierobežojumi nav. Vnk tehnika strādā jau 3 sroku, lielākā daļa apaļo vagonu ir ražoti no 1974-1986.gadam, bet tramvaja normatīvais paredzētais kalpošanas laiks ir 16.gadu. Tādas avārijas būs arī turpmāk, jo tehnika turas uz godavārda. kā saka paši tramvajnieki- tramvaja tehniskais stāvoklis- braucošs...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Kuznecss rakstīja:

ursis rakstīja: kas tur traks?

pie mums daudz viet ir tramvajnieku ziimes,kur divi tramvaji vienlaiciigi NEDRIIKST BUUT -parasti krustojumaa. Parasti tie kas tika iepirkti peedeejie-LIELIE.

Kādas vēl zīmes?!? nav viņiem nekādas zīmes ir noteikts instrukcijā, ka pieturā nedrīkst piebraukt tuvāk par 15 metriem viens no otra divi tramvaji. Citur nekādi ierobežojumi nav. Vnk tehnika strādā jau 3 sroku, lielākā daļa apaļo vagonu ir ražoti no 1974-1986.gadam, bet tramvaja normatīvais paredzētais kalpošanas laiks ir 16.gadu. Tādas avārijas būs arī turpmāk, jo tehnika turas uz godavārda. kā saka paši tramvajnieki- tramvaja tehniskais stāvoklis- braucošs...

varam satikties un ziimes tev uzraadiit. vinjas ir vados iekaartas.

vismaz vienaa vietaa noteikti ! Ganiibu un Petersalas ielas krusts.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Jūtu zinoša cilvēka tekstus

tiešām ? Vecās Tatras ir uzlabotas ?

nice, tikai cerams, 6.līnijā šis un tas drīz mainīsies

Tu ko piipee kaadas Tatras !?!?!

Kuznecss Reģ.: 11.06.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Gandrīz visi "apaļie" jeb T3 tramvaji ir renovēti. Pilnībā atjaunota virsbūve, jauna piedziņas un vadības sistēma u.t.t. Diagnostiku veic kā moderniem auto - pieslēdzot pie datora. Tā ka nevajag te ļa ļa ļa.

nezinu, es kā pasažieris nekādus uzlabojumus nejūtu. agrāk vismaz bija ērti, mīksti divviet;igi krēsli, tagad auksti plastmasas beņķi. Un apkure ar vairs nav kā bija.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

apaļie ir renovēti - laikam visi.

MAn tas viņu 60to gadu paskats pat ļoti patīk!

Cerams, ka viņi nepazudīs, jo apaļais čehu tramvajs ir viena no pilsētas spilgtājām visītkartēm.

www.riga.lv/...

Īpaši man patīk tas Valtera un Rapas reklāmas dizains

www.valtersunrapa.lv/...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kantainie džimbuļi tāpēc nemaz visos maršrutos nebrauc. 4. 5. 10. 11. maršrutu tie nevar izbraukt.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Re ku lielāka bilde

www.valtersunrapa.lv/...

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: kantainie džimbuļi tāpēc nemaz visos maršrutos nebrauc. 4. 5. 10. 11. maršrutu tie nevar izbraukt.

11. maršrutu izbraukt viņi var. Kad notiek dziesmu svētki vai kaut kādi citi masu pasākumi Mežaparkā un pēc 11. tramvajiem ir pastiprināts pieprasījums, tad kantainās kastes šajā maršrutā ripo dziedādamas. Ja pats nebūtu redzējs, tad te nerunātu.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: apaļie ir renovēti - laikam visi.

MAn tas viņu 60to gadu paskats pat ļoti patīk!

Cerams, ka viņi nepazudīs, jo apaļais čehu tramvajs ir viena no pilsētas spilgtājām visītkartēm.

www.riga.lv/...

Īpaši man patīk tas Valtera un Rapas reklāmas dizains

www.valtersunrapa.lv/...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: apaļie ir renovēti - laikam visi.

MAn tas viņu 60to gadu paskats pat ļoti patīk!

Cerams, ka viņi nepazudīs, jo apaļais čehu tramvajs ir viena no pilsētas spilgtājām visītkartēm.

www.riga.lv/...

Īpaši man patīk tas Valtera un Rapas reklāmas dizains

www.valtersunrapa.lv/...

paareejos taa frukta darbus skatiit te www.spidola3.lv/...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Sorre-telefoniskie minioperiskie gljuki

shibernieks Reģ.: 18.06.2004
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

anonimikis rakstīja: kantainie džimbuļi tāpēc nemaz visos maršrutos nebrauc. 4. 5. 10. 11. maršrutu tie nevar izbraukt.

11. maršrutu izbraukt viņi var. Kad notiek dziesmu svētki vai kaut kādi citi masu pasākumi Mežaparkā un pēc 11. tramvajiem ir pastiprināts pieprasījums, tad kantainās kastes šajā maršrutā ripo dziedādamas. Ja pats nebūtu redzējs, tad te nerunātu.

5. arī pac esmu braucis ar kantaino

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kuznecss rakstīja: Vnk tehnika strādā jau 3 sroku, lielākā daļa apaļo vagonu ir ražoti no 1974-1986.gadam, bet tramvaja normatīvais paredzētais kalpošanas laiks ir 16.gadu. Tādas avārijas būs arī turpmāk, jo tehnika turas uz godavārda. kā saka paši tramvajnieki- tramvaja tehniskais stāvoklis- braucošs...

Tāpēc ailiegt tramvajus Rīgā. Jo tie aizņem daudz vietas, ir veci, taisa putekļus un brauciens tajā ir dārgāks kā troleibusā.

P.S. Man te kāds pirms laika ļečīja ka lūk trambulis ir lētākais t.l. Ka lūk dome štuko tunelī viņu ielaist. Kur ir tas matemātiķis einšteinovijs? Tramvaja uzturēšana ir dārgāka par autobusu parku un hemoroīds pilsētas trafikam.

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Pļeac! Pat eksperti tramvajnije mums iraid...

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

alisters rakstīja: Pļeac! Pat eksperti tramvajnije mums iraid...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Labākais, ko Rīgas dome varētu tagad izdarīt, ir pārkrāmēt visus dublējošos sabtransa maršrutus no Čaka un Brīvības ielām uz Barona ielu, padarot to lietojamu tikai sabtransam.

... un izmēst tramvaju nu kaut vai vismaz no Rīgas centra.

No VEFa līdz Juglai tas var palikt. Un Maskačkā arī netraucē līdz Lāčplēša ielai.

Mēs par tīru gaisu bez tramvajiem.

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Tā arī neko īsti nevar saprast, kas tas par crachu tiem trambuļiem ir bijis ? Var tikai noprast, ka kaut kādos apstākļos viens trambulis otram pēcpusē iebraucis. Nekur IT nekāda konkreta raksta par CSN apstākļiem nav. Ja nu ir kāds ko rdzējis, lai pastāsta par to gadījumu.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Vilka sasistu tramvaju avārijas dienesta auto. Tramvajam nolūza kaste pie riteņiem un tādejādi tas mazliet nobrauca no sliedēm. Tad nu avārijas dienests centās to dabūt atpakaļ uz sliedēm...pagāja gan aptuveni 30 min un viss nokārtojās.

Man ir vairākas bildes, tikai nezinu,ka var te tās iemest. Varu kādam uz meilu aizmest,lai te ieliek.

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Tā arī neko īsti nevar saprast, kas tas par crachu tiem trambuļiem ir bijis ? Var tikai noprast, ka kaut kādos apstākļos viens trambulis otram pēcpusē iebraucis. Nekur IT nekāda konkreta raksta par CSN apstākļiem nav. Ja nu ir kāds ko rdzējis, lai pastāsta par to gadījumu.

Arīdzan redzēju tik daudz kā to,ka vienam bija sasista aizmugure otram priekša...jocīgi...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

joop rakstīja: Arīdzan redzēju to,ka vienam bija sasista aizmugure otram priekša...jocīgi...

Ja būtu jau tagad aizliegti tramvaji Rīgā tad neredzētu šos šausmu skatus un naktīs varētu gulēt mierīgi un pat nededzinot gaismu istabā.....

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

ūpi, izkāp no sava BMW un aizej pie psihiatra.

Būs vieglāk.

Gan Tev, gan mums.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: ūpi, izkāp no sava BMW un aizej pie psihiatra.

Būs vieglāk.

Gan Tev, gan mums.

Nafig?

Nepatīk man tramvaji un viss.

Ja tev nepatīk mans viedoklis tad vai nu sūdzi mani tiesā vai ej pats pie psihiatra.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Problēma nav tramvajos, bet Tevī

Atlabšana sākas ar problēmas atzīšanu - to Tu tikko paveici!

Apsveicu! Visi kopīgi aplaudēsim Ūpim.

Tālāk galvenais ir nepāršaut pār strīpu, savādāk nepatika pret tramvajiem var pāraugt kvēlā mīlā, vai vēl trakāk - mānijā.

Ūpi, pastāsti mums - kas vainas tramvajiem?

1 2 3 4 5 6 ..262
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti