peugeot servisi

zukins Reģ.: 12.02.2008

Sveiki!

Vai varat ieteikt kādu servisu, kur remontēt Peugeot? Vēlams ar saprātīgu cenas un kvalitātes attiecību!

Patreiz ir nepieciešams nomainīt zobsiksnu (nesen iegādājos lietotu 2003.g. Peugeot 307 2.0 HDi ar 170000 nobraukumu)- un 2 nespecializētos servisos, kur vērsos, man atbildēja, ka ar Peugeot markas automašīnām nenodarbojoties...

 
Milicists Reģ.: 11.09.2004
0 0 Atbildēt

zukins rakstīja: Sveiki!

Vai varat ieteikt kādu servisu, kur remontēt Peugeot? Vēlams ar saprātīgu cenas un kvalitātes attiecību!

Patreiz ir nepieciešams nomainīt zobsiksnu (nesen iegādājos lietotu 2003.g. Peugeot 307 2.0 HDi ar 170000 nobraukumu)- un 2 nespecializētos servisos, kur vērsos, man atbildēja, ka ar Peugeot markas automašīnām nenodarbojoties...

"ŠuMan - Auto" SIA autoserviss

Maskavas 444a, Rīga, LV-1063

Tālrunis: 67187980

Ir bijusi saskarsme - neko sliktu nevaru teikt. Bet tavs izvēlētais auto - .....

JimBeam Reģ.: 24.05.2002
0 0 Atbildēt

Es savam 2.0HDI siksnu un rulliishus pirms 20k km mainiju YgrekR, cenas un attieksmes deel. Atceros, ka citur teica, ka Peugeotus nenemot, taa neesot mashiina utml.

viestursp Reģ.: 13.02.2008
3 0 Atbildēt

vienkārši neko citu bez audi un vw, bmw, mb nemāk taisīt, jo slinkums pakustināt smadzenes vai rokas aug ne no tās vietas, ka peugeot nav mašīna, liecina tik pa servisa seju

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

zukins rakstīja: Sveiki!

Vai varat ieteikt kādu servisu, kur remontēt Peugeot? Vēlams ar saprātīgu cenas un kvalitātes attiecību!

Patreiz ir nepieciešams nomainīt zobsiksnu (nesen iegādājos lietotu 2003.g. Peugeot 307 2.0 HDi ar 170000 nobraukumu)- un 2 nespecializētos servisos, kur vērsos, man atbildēja, ka ar Peugeot markas automašīnām nenodarbojoties...

Vari piekāpt arī uz Garāžu, blakus Cenuklubam.lv Piedrujas ielā. Viņi diezgan bieži ir krāmējušies ar dažādiem francūžiem, ieskaitot manējo.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Kaut arī Janers specializējas uz Renaultiem viņi taisa arī citus autiņus.Gandrīz visi autiņi konstruēti pēc līdzīgiem standartiem-starpība tikai detaļu izvietojumā un piekļuvei tām.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 1 Atbildēt

viestursp rakstīja: vienkārši neko citu bez audi un vw, bmw, mb nemāk taisīt, jo slinkums pakustināt smadzenes vai rokas aug ne no tās vietas, ka peugeot nav mašīna, liecina tik pa servisa seju

Ta tiešam nav mašina bet kaka

zukins Reģ.: 12.02.2008
2 0 Atbildēt

Paldies tiem, kas ieteica sevisus!!! Noteikti noderēs

Pārējiem- es neprasīju viedokli par mašīnu, offtopic! Ja nav ko teikt, tad der paklusēt.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

zukins rakstīja: Sveiki!

Vai varat ieteikt kādu servisu, kur remontēt Peugeot? Vēlams ar saprātīgu cenas un kvalitātes attiecību!

Patreiz ir nepieciešams nomainīt zobsiksnu (nesen iegādājos lietotu 2003.g. Peugeot 307 2.0 HDi ar 170000 nobraukumu)- un 2 nespecializētos servisos, kur vērsos, man atbildēja, ka ar Peugeot markas automašīnām nenodarbojoties...

Ir dzirdeets ka AUTOHOFaa - pie Rumbulas slavenajiem placjiem PEUGEOT remontee un par cilveeciigaam summaam... Arii Sjuumanaa esot OK, jo jamie specializeejas uz francjiem - vismaz Renault detaljas, ja negribi no oficiaalaa diilera par kosmiskaam cenaam pirkt, ir OK!!!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti