diesel

bulcinja Reģ.: 08.12.2003

Tātad, laukos opim beidzot ir nomiris Pasāts dīzelis (vecais, kantainais, noripojis hvz cik, droši ka ap 400-500k). Jautājums,- ko viņam ieteikt tā ap 4-5k eur? Dīzeli arī protams. Toyota Avensis 97-98 dīzeļi ir ok? Cilvis tur ko domā par Audi, Volvo...Saprotu, ka desmit un vairāk veci dīzeļi ir visdrīzāk bezvigrašnaja loterija, bet nu anyway...ir šīs toyotas, piemēram, visumā labāks čoiss nekā oooo vai zviedri?

 
gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Desmit un vairaak gadus veciem auto labaakaa izvele ir lielas litrazhas benzinieks+gaze ja gribaas kapeiku p....st. (piem. Cherokee)

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Desmit un vairaak gadus veciem auto labaakaa izvele ir lielas litrazhas benzinieks+gaze ja gribaas kapeiku p....st. (piem. Cherokee)

Ka tad gudriti ne

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Iespējams cilvekam gribas zināt vai varēs liet lēto saļaru un auto motors nenojuks, tā man liekas ir lielākā lauku cilvēku sāpe, ka ne visi auto iet ar lauku lēto saļaru.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Rashns rakstīja: Iespējams cilvekam gribas zināt vai varēs liet lēto saļaru un auto motors nenojuks, tā man liekas ir lielākā lauku cilvēku sāpe, ka ne visi auto iet ar lauku lēto saļaru.

Drīkst konkrētu atbildi ? Kas ir un kur rodās tā - lauku lētā saļara-?

Mans kumeļš arī reizēm padzeras no "alternatīvās" DUS , bet iekš to auto tak soļķis tiek liec pilnīgi civilizētā zapravkā., ja divu gadu laikā naf kirdiks iestājies, kāpēc lai arī turpmāk neizmantotu ekonomisko variantu?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tad ņem kādu pēdējo izlaidumu gadu B4 1.9 TDI, tur pat būs zināmas ekstras, ar petļuru laikam arī darbojas

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

A kas ir leta saļera????Ta pati kas tankos tikai nosperta no komerc transporta

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ir tak divi varianti

1) Pašnotecinātā

2) batkas variants, tik vien, ka parasti tak lej lētāko draņķi

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tad ņem kādu pēdējo izlaidumu gadu B4 1.9 TDI, tur pat būs zināmas ekstras, ar petļuru laikam arī darbojas

Nav man nekas pret Ingolstadt veidojumiem, bet gadi 5 un vairaak atpakalj, kad katram otrajam chomam bija B4, 100, vinji visi pa lielam bija nelaimiigi. Vecie "cigaari" jaa, bet nu veeleek...hvz...

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: A kas ir leta saļera????Ta pati kas tankos tikai nosperta no komerc transporta [/c

Kam laukos ir zemnieku saimniecības, parasti vieglo auto arī pērk dīzeli, jo :

1) dīzeļdegvielu iepērk vairumā par nedaudz zemāku cenu;

2)var dabūt atpakaļ akcīzes nodokli.

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Man jau labi liekas volvo

piemēram

ss.ss.lv/...

ir gan komforts gan ekon. - un dīsels

P.S links kā piemērs

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

es par avensis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man kāreiz ir viens lieks a6 quattro 2.5 tdi ar 6nieci kārbu, visiem elektriskajiem logiem, visiem elektriski apsildāmiem sēdekļiem, klimatkontroli un autonomo vebasto

par nieka 6000eirikiem esmu ar mieru atdot

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Es arī par volvo. Tajā cenu grupā iekļaujas samērā labs 850-tais vai pašvaks (aprīkojumā) V70.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Skandināvu auto tomēr ir vairāk piemēroti mūsu klimatam.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: man kāreiz ir viens lieks a6 quattro 2.5 tdi ar 6nieci kārbu, visiem elektriskajiem logiem, visiem elektriski apsildāmiem sēdekļiem, klimatkontroli un autonomo vebasto

par nieka 6000eirikiem esmu ar mieru atdot

mashiina jau laba bet ta siksnu mainiishanas izmaksas...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja:

Pirmais rakstīja: man kāreiz ir viens lieks a6 quattro 2.5 tdi ar 6nieci kārbu, visiem elektriskajiem logiem, visiem elektriski apsildāmiem sēdekļiem, klimatkontroli un autonomo vebasto

par nieka 6000eirikiem esmu ar mieru atdot

mashiina jau laba bet ta siksnu mainiishanas izmaksas...

Siksnas ta štrunts, bet sadaleņu maiņa ar visām izrietošajām sekām velk uz visiem 1,5 k.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

tadsjautues rakstīja:

Pirmais rakstīja: man kāreiz ir viens lieks a6 quattro 2.5 tdi ar 6nieci kārbu, visiem elektriskajiem logiem, visiem elektriski apsildāmiem sēdekļiem, klimatkontroli un autonomo vebasto

par nieka 6000eirikiem esmu ar mieru atdot

mashiina jau laba bet ta siksnu mainiishanas izmaksas...

Siksnas ta štrunts, bet sadaleņu maiņa ar visām izrietošajām sekām velk uz visiem 1,5 k.

1.9tdi tad jau labaaks dzineejs

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

tadsjautues rakstīja:

Pirmais rakstīja: man kāreiz ir viens lieks a6 quattro 2.5 tdi ar 6nieci kārbu, visiem elektriskajiem logiem, visiem elektriski apsildāmiem sēdekļiem, klimatkontroli un autonomo vebasto

par nieka 6000eirikiem esmu ar mieru atdot

mashiina jau laba bet ta siksnu mainiishanas izmaksas...

Siksnas ta štrunts, bet sadaleņu maiņa ar visām izrietošajām sekām velk uz visiem 1,5 k.

Kadas sadalenes vel tev jamaina???Nu pilnigs amurs esi.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Nortel rakstīja:

tadsjautues rakstīja:

Pirmais rakstīja: man kāreiz ir viens lieks a6 quattro 2.5 tdi ar 6nieci kārbu, visiem elektriskajiem logiem, visiem elektriski apsildāmiem sēdekļiem, klimatkontroli un autonomo vebasto

par nieka 6000eirikiem esmu ar mieru atdot

mashiina jau laba bet ta siksnu mainiishanas izmaksas...

Siksnas ta štrunts, bet sadaleņu maiņa ar visām izrietošajām sekām velk uz visiem 1,5 k.

Kadas sadalenes vel tev jamaina???Nu pilnigs amurs esi.

Pats tāds. Palasi diskusijas kā cilvēki mocās ar V6 2,5TDI.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

batka rakstīja:

Nortel rakstīja:

tadsjautues rakstīja:

Pirmais rakstīja: man kāreiz ir viens lieks a6 quattro 2.5 tdi ar 6nieci kārbu, visiem elektriskajiem logiem, visiem elektriski apsildāmiem sēdekļiem, klimatkontroli un autonomo vebasto

par nieka 6000eirikiem esmu ar mieru atdot

mashiina jau laba bet ta siksnu mainiishanas izmaksas...

Siksnas ta štrunts, bet sadaleņu maiņa ar visām izrietošajām sekām velk uz visiem 1,5 k.

Kadas sadalenes vel tev jamaina???Nu pilnigs amurs esi.

Pats tāds. Palasi diskusijas kā cilvēki mocās ar V6 2,5TDI.

palasi uzmanigak te gaja runa par pirmo A6

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Kā var tās sarkanās zvaigznītes dabūt?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

lašara

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

dabūji? vēl citus zvaigznīšu varianatus arī gribi?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti