Pārdod Syncro VW Passat 390ls, TA ir

Shiirs Reģ.: 13.07.2006

pikaps Reģ.: 19.02.2008
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: da ne normali iet tas 1.8 motors. uz ezera vismaz pa maz nelikaas. protams nekad jau nav gana un gribas vel vairak, bet ar 3 robu ejot shkjersam nost negjiiba. vismaz man likas pat ljoti ok prieksh tada motora un benjas paterinsh ari nebija kosmisks. kopumaa nobraucu ar sho auto kadus kadus 1000km. parsvara jau pa brivdienam uz copi, jo ikdiena shito vagji neizmantoju.

žēl ka tā krāsa unikāla,tā varētu piedāvāt e30 92 gada toouringu 316i ar skati līdz jūnijam

0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: pikaps: tavi piedavatie varianti nederees gan. vajag auto kursh ir "nahodu".

ja mazliet piemaksā un atdzen vismaz līdz rīgai tad varu mainīt

0 0 Atbildēt

pikaps rakstīja:

Shiirs rakstīja: da ne normali iet tas 1.8 motors. uz ezera vismaz pa maz nelikaas. protams nekad jau nav gana un gribas vel vairak, bet ar 3 robu ejot shkjersam nost negjiiba. vismaz man likas pat ljoti ok prieksh tada motora un benjas paterinsh ari nebija kosmisks. kopumaa nobraucu ar sho auto kadus kadus 1000km. parsvara jau pa brivdienam uz copi, jo ikdiena shito vagji neizmantoju.

žēl ka tā krāsa unikāla,tā varētu piedāvāt e30 92 gada toouringu 316i ar skati līdz jūnijam

nu ja tu kraasai piesienies, tad visticamaak tev to passatu diez vai gribeesies tas tak auto gaashanai kam interese kraasa, tam to passatu nevajag. kad es vinu njemu sev tad man bija pilnigi vienalga gan par krasu, gan par ruusaam un bukteem, jo pieversu uzmanibu tikai un vienigi tehniskajam - hadenei, motoram, kaarbai.

stapr citu bez manis shim auto LV ir bijis tikai viens ipashnieks. tas auto bija pie viena opja ceesiis ~10gadus, un tagad pie manis paris meneshus.

tavs bmw touring piedvajums itkaa ir vilinosh. cik gribesi lai es piemaksaaju?

0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

pikaps rakstīja:

150 ls runājami ,tāds auto ir mēģināts,audi kupeja ar2.8 nogrimst,bet ar olu 1.8 q gāzām vēl pa jūru,kad varēsi dabūt uz rīgu to arklu

nu ja tu kraasai piesienies, tad visticamaak tev to passatu diez vai gribeesies tas tak auto gaashanai kam interese kraasa, tam to passatu nevajag. kad es vinu njemu sev tad man bija pilnigi vienalga gan par krasu, gan par ruusaam un bukteem, jo pieversu uzmanibu tikai un vienigi tehniskajam - hadenei, motoram, kaarbai.

stapr citu bez manis shim auto LV ir bijis tikai viens ipashnieks. tas auto bija pie viena opja ceesiis ~10gadus, un tagad pie manis paris meneshus.

tavs bmw touring piedvajums itkaa ir vilinosh. cik gribesi lai es piemaksaaju?

0 0 Atbildēt

pikaps: nu nezinu, konkreti neko nevaru pateikt. iespejams uz aluksni braukshu 5dien vai 6dien, tad ari varetu megjinat atripinat uz rigu, man jau te shodien interesejas vairaki cilveki, bet visi raud ka 200 km jabrauc skatiit. varbut ja tev ir uz sitiena pieejama kada bmw bilde, tad atsuti man uz karatavas "et" inbox punkts lv

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Tu braucot tikai ar elitariem vai sporta auto.Pie ka šito var pieskaitit???Elitars nav...Mošaka sporta???

0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Tu braucot tikai ar elitariem vai sporta auto.Pie ka šito var pieskaitit???Elitars nav...Mošaka sporta???

shis viennozimigi ir sporta. viss par to liecina. subaru impreza zilaa (sporta) kraasa, iedzelteni diski (sporta) , sport ziemas riepas ar shipiem (~5mm+dazhi shipi), sporta atsleegu piekarins, seedeklji ar papildus saanu balstiem (protams, sporta, ar sporta nodilumu) te viss pat mazam bernam ir skaidrs

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: ...es ar salashnjam un bomzhiem biznesu netaisu.

šīri, beidz tokš stellēties...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

labi, ka nav sporta (iedzeltens) sniegs uz jumta...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sporta sniegs

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Shiiris buus par daudz to sporta sniegu saeedies

0 0 Atbildēt

peerciet kvatru! iet lopaa

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

shiirim ir arii sporta (dzelteniigs) avatars!!!

0 0 Atbildēt

nepaliec pa egonu! noperc sinhro passatu!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: nepaliec pa egonu! noperc sinhro passatu!

nepaliec par gunaaru- iekamp sinhru un dabon sporta sniegu pa briivu...

0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

sporta sniegu varu ielikt liidzi maisinjaa. pieejams gan dzeltenaa kraasaa, gan bruunaa

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nu fui nu

Martinich Reģ.: 02.12.2007
0 0 Atbildēt

Varu samainiit pret piepūšamo matraci ar samta pārklājumu, izmeeri ~ 1200x2000. Rimi tāds maksā ~20 Ls. Ja pasāta stāvoklis būtu daudz maz sakarīgs, līdzi varētu dot arī pumpi.

grauss Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

Martinich rakstīja: Varu samainiit pret piepūšamo matraci ar samta pārklājumu, izmeeri ~ 1200x2000. Rimi tāds maksā ~20 Ls. Ja pasāta stāvoklis būtu daudz maz sakarīgs, līdzi varētu dot arī pumpi.

Cienijamais Martinich šķiet nav turējis rokās tādam stūri un sajutis Synhro!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

sporta sniegu varu ielikt liidzi maisinjaa. pieejams gan dzeltenaa kraasaa, gan bruunaa

Refrižeratorpassāts?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

iža ir na hodu - vajag tikai kalniņā uzstumt.

ir pat numuri vecie melnie

drazu no blaķenes var izmest.

Martinich Reģ.: 02.12.2007
0 0 Atbildēt

grauss rakstīja:

Martinich rakstīja: Varu samainiit pret piepūšamo matraci ar samta pārklājumu, izmeeri ~ 1200x2000. Rimi tāds maksā ~20 Ls. Ja pasāta stāvoklis būtu daudz maz sakarīgs, līdzi varētu dot arī pumpi.

Autors tak minēja, ka var pret kaut ko iemainīt.

Bet, nu par tēmu:

Jāatzīst- TĀDAM stūri neesmu gan turējis, bet neizjūtu arī baigo vēlmi to darīt.

P.S. No šīs sērijas esmu braucis tikai ar : Audi 100 quattro, A6 quattro; A6 quattro biturbo, bet cik var pēc Tevis noprast: Nevar teikt, ka esi dziivi nodzīvojis, ja neesi turējis 86.g. passāta 1,8 synhro stūri rokās ???

Būs jāpamēģina..

0 0 Atbildēt

vot taa. tadelj peerciet!

grauss Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

Martinich rakstīja:

grauss rakstīja:

Autors tak minēja, ka var pret kaut ko iemainīt.

Bet, nu par tēmu:

Jāatzīst- TĀDAM stūri neesmu gan turējis, bet neizjūtu arī baigo vēlmi to darīt.

P.S. No šīs sērijas esmu braucis tikai ar : Audi 100 quattro, A6 quattro; A6 quattro biturbo, bet cik var pēc Tevis noprast: Nevar teikt, ka esi dziivi nodzīvojis, ja neesi turējis 86.g. passāta 1,8 synhro stūri rokās ???

Būs jāpamēģina..

Nu ja, viss dzīvē jāizmēģina. Man arī priekšā vēl rinda ar quattro Audi, kas jāpastūrē.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Kautkā šodien nedzird shiira slavinošās dziesmas.

Vai mēģina atvilkt megarullzi līdz Rīgai

Jeb stundās nogrēkojies un stāv kaktā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti