kur Jūs remontējat?

viestursp Reģ.: 13.02.2008

Gribu iegādāties 9-5 Saab 1999-2000 2,0 vai 2,3 benzīnu, mehāniskā kārba. Tādēļ uzreiz rodas tālākais jautājums, tā kā Saab man nav nekad bijis, gribētos uzzināt kur ir vislabākais serviss, kas ņemas ar Saab par normālām cenām, kur nav slinkums parakāties, vai piemeklēt kādu labu lietotu detaļu, karoče tāda vieta, kur sataisa un nenoplēš septiņas ādas )

P.S. Varbūt ir vel kas īpaši piebilstams par šo modeli

 
1 2 3
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Pēc nūdeles teiktā sanāk, ka maybach arī ir problēma

Un tu varbūt teiksi, ka nav?

Pamēģini atrast latvijā kādā šrotā kādu maibaha detaļu!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Nu ja mēs pieejam auto iegādes problēmai no Tava skatu punkta, tad ideāls variants būtu ja pasaulē ražotu tik vienas auto markas tik vienu modeli, un velam arī tikai vienā krāsā....

Un pie viena sanāk, ka visproblemātiskākās automašinās ir Bentleri, Ferrari, Lambordzīnī un tamlīdzīgi anti-širpotrebi, jo to latvijā ir vissmazāk...

Sābs IR širpotrebs.

Latvijā neiecienīts širpotrebs.

Par vidēja širpotreba cenu, bet ar kvalitāti zem vidējās.

Par to ir stāsts.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Sviestc rakstīja: Nu ja mēs pieejam auto iegādes problēmai no Tava skatu punkta, tad ideāls variants būtu ja pasaulē ražotu tik vienas auto markas tik vienu modeli, un velam arī tikai vienā krāsā....

Un pie viena sanāk, ka visproblemātiskākās automašinās ir Bentleri, Ferrari, Lambordzīnī un tamlīdzīgi anti-širpotrebi, jo to latvijā ir vissmazāk...

Sābs IR širpotrebs.

Latvijā neiecienīts širpotrebs.

Par vidēja širpotreba cenu, bet ar kvalitāti zem vidējās.

Par to ir stāsts.

Tev laikam bērnībā ir kāds Saabs apšlaktījis riktīgi un vēll faku pa logu paradījis,prombraucot, ka tāda sāpe sirdī sēž.....

Pašam Saab nekad naf bijis, bet nu tik gudrs diskutēt par to, auto ir sūds...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sviestc rakstīja: Nu ja mēs pieejam auto iegādes problēmai no Tava skatu punkta, tad ideāls variants būtu ja pasaulē ražotu tik vienas auto markas tik vienu modeli, un velam arī tikai vienā krāsā....

Un pie viena sanāk, ka visproblemātiskākās automašinās ir Bentleri, Ferrari, Lambordzīnī un tamlīdzīgi anti-širpotrebi, jo to latvijā ir vissmazāk...

Sābs IR širpotrebs.

Latvijā neiecienīts širpotrebs.

Par vidēja širpotreba cenu, bet ar kvalitāti zem vidējās.

Par to ir stāsts.

Tev laikam bērnībā ir kāds Saabs apšlaktījis riktīgi un vēll faku pa logu paradījis,prombraucot, ka tāda sāpe sirdī sēž.....

Pašam Saab nekad naf bijis, bet nu tik gudrs diskutēt par to, auto ir sūds...

Durnis tu esi.

Atkārtoju vēlreiz - uz vasaras otro pusi, kad būšu uzlicis Jumtu un redzēšu cik naudas paliek pāri, atgriezīsimies pie sarunas par tava sāba nonākšanu manā īpašumā.

Nedomāju, ka tev būs izdevies 'viņu pārdot kādam citam

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Centi, davai aizej un izgulies....

Tas vairs naf izturami...

Sakumā , divu labu garumā nogāna Saabus, cik tik var...

un nobeigumā paziņo, ka jau pasen lolo sapni tādu iegadāties..

Vai arī Teva stratēģija ir tēmēta uz to, lai neļautu nevienam nopirkt manu Saabu, kamēr Tu nebūsi sakrājis tam pietiekoši naudu...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Centi, davai aizej un izgulies....

Tas vairs naf izturami...

Sakumā , divu labu garumā nogāna Saabus, cik tik var...

un nobeigumā paziņo, ka jau pasen lolo sapni tādu iegadāties..

Vai arī Teva stratēģija ir tēmēta uz to, lai neļautu nevienam nopirkt manu Saabu, kamēr Tu nebūsi sakrājis tam pietiekoši naudu...

Es par miegu nesūdzos. Izņemot tās dažas reizes, kad tu man nakti divos piesūti SMS ar grūti saprotamiem tekstiem.

Es samērā nopietnu interesi par tavu sābu jau izrādīju apmēram pirms nedēļas, un tikpat nopietni tev atkārtoju nupat. Bet - vasaras otrā puse paliek spēkā. Ātrāk ni un ni. Vot tā.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vai ta tādus labus auto kā sāpi vispār vajag remontēt? pielej tik eļļu iztecējušās vietā un rullē.

the666thpope Reģ.: 16.03.2006
0 0 Atbildēt

Pats remontējos (apkopjos) Vikingā, esmu bijis arī Alfa Motorā vai Saab centrā Maskavas ielā (Rumbulā)... turbīnu remontēju turbomotors.lv, galīgus sīkumus ar KEMI...

Vikingā labi, bet padārgi... Saab centrā Maskava ielā var dabūt lietotas detaļas (dabūju tur lukturu tīrītāju motoriņus)... Alfa Motorā, kas man tagad blakus darbam, esmu tikai nomainījis batereju atslēgai pa 2 LVL - Vikingā man par to noplēsa četrreiz vairāk)

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

nu tad ņemt vai neņemt Saab 9-5 1998-2000

Nebūs galīga lamata un naudas pumpis?

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

protams, gribu tik zināt vai saab nav kaut kas speciāls, kā piem. citroen vai renault

the666thpope Reģ.: 16.03.2006
0 0 Atbildēt

Saab 9-5 specifiskās lietas (līdz 2002.gadam):

1. sadalenes piedzen ķēde (izņemot 3.0) - maiņa ļoti dārga (>400 LVL),

2. DI kasete - mēdz nobrukt (jauna - > 100 LVL)

3. Dziestošs infodisplejs - stulba konstrukcija Nokia izpildījumā (jauns - >250 LVL, remonts[ja iespējams] - ap 50 LVL)

4. Turbīna 2.3. LPT motoram - ne tā ilgmūžīgākā... (remonts ap 200-300 LVL, jaunas cena - hvz)

9-3 OG 2.2.TiD 1. un 2.punkts automātiski atkrīt, 3. - man tas par 95% deg..., 9-3 nav 2.3 LPT motora, remontēju turbīnu savējam - to, ko iepriekšējais saimnieks bija sacūkājis - 300 LVL...

Vairāk nezinu...

Es tavā vietā šāda gada 9-5 neņemtu... mans čomaks paņēma 9-5 3.0t Griffin 99.g. pirms gada ... pagaidām nav sūdzējies par neko, izņemto izrūsējušu izpūtēja bunduli

chepmens Reģ.: 07.06.2006
0 0 Atbildēt

the666thpope rakstīja: Saab 9-5 specifiskās lietas (līdz 2002.gadam):

1. sadalenes piedzen ķēde (izņemot 3.0) - maiņa ļoti dārga (>400 LVL),

2. DI kasete - mēdz nobrukt (jauna - > 100 LVL)

3. Dziestošs infodisplejs - stulba konstrukcija Nokia izpildījumā (jauns - >250 LVL, remonts[ja iespējams] - ap 50 LVL)

4. Turbīna 2.3. LPT motoram - ne tā ilgmūžīgākā... (remonts ap 200-300 LVL, jaunas cena - hvz)

9-3 OG 2.2.TiD 1. un 2.punkts automātiski atkrīt, 3. - man tas par 95% deg..., 9-3 nav 2.3 LPT motora, remontēju turbīnu savējam - to, ko iepriekšējais saimnieks bija sacūkājis - 300 LVL...

Vairāk nezinu...

Es tavā vietā šāda gada 9-5 neņemtu... mans čomaks paņēma 9-5 3.0t Griffin 99.g. pirms gada ... pagaidām nav sūdzējies par neko, izņemto izrūsējušu izpūtēja bunduli

Visas tavas uzskaitītās lietas, izņemot info displeju attiecas arī pēc 2002.g ražotajiem 9-5 - starp citu

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Laikam garām

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

kapēc jāremontē? es zinu ka ella jāmaina un riepas pie diskiem 2x gadā. un bendža jālej un logu ūdens.... a kapēc jāremontē? after avarija?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Sāpe ir sāpe,tā ir jāremontē jau defaultā. Ķēde,sarkanais bloks,sliekšņi un spārni,karoče,ir ko ņemties.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

diggen rakstīja: kapēc jāremontē? es zinu ka ella jāmaina un riepas pie diskiem 2x gadā. un bendža jālej un logu ūdens.... a kapēc jāremontē? after avarija?

Atbalstu. Manējo arī nācās remontēt tikai pēc nelielas avārijas.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: 2.2 TiD arī ir ķēde, starp citu, tikai paredzēta uz visu motora resursu.

Vai drīkst uzzināt, kāds ir šis "motora resurss"???

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

tas ir taapat kaa neapkalpojamaas kaarbas , kuraam elju nevajag mainiit....

ja palasa user manual, tajaa rakstiits, ka fords siers ir paredzeets 8 gadu ekspluataacijai, un peec tam tas reinkarneejas par kefiira pudelju korkjiem....

muusdienaas masiinas razo galvenokaart lai iztureetu "garantijas laiku" kas nu jau sakriit ar liizinga laiku...

attieciigi- tikliidz esi beidzis maksaat, razhotaaju vairs ne paaraak interesee, kas ar tevi notiks, driizaak gan interesee kaa iesmeereet naakamo drapaku

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Sāpe ir sāpe,tā ir jāremontē jau defaultā. Ķēde,sarkanais bloks,sliekšņi un spārni,karoče,ir ko ņemties.

ātrumkasti un kulisi piemirsi

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Un katru vakaru ar putekļu sūcēju jāizventilē karteris.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Vārstus jātīra, jebšu attīrās paši?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Vārstus jātīra, jebšu attīrās paši?

Reizi nedēļā jāieber motorā Tide Color automat un viss iztīrās.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vārstu topiku redaktors izdzēsa

labs bija.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti