Miglinieku lietošana

tunos Reģ.: 20.07.2004

Sieva dabūja mutisku brīdinājumu vēlā vakara stundā no CēPē, ka braucot ar miglas lukturiem(tuvie arī dega)

Senāk jau bija diskusijas ka drīkst , ka nedrīkst, kā ir mūsdienās ja nav migla tad nedrīkst slēgt iekšā?kāds sods?0

 
1.. 12 13 14 15 16 17
normislabs Reģ.: 01.07.2005
0 0 Atbildēt

ir jau kadri kuriem ir četri pirksti sabāzti barankā speciālajos caurumos un kuri nemāk ieslēgt pagriezienrādītāju, ta jau nav brīnums ka brauc cauru gadu ar migliniekiem..bet nu ja viņiem patīk ar priekšējiem braukt man patīk ar aizmugurējos ieslēgt, patīkami taču ir būt pārliecinātam, ka Tevi redz

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ir jau arī 200mW zaļie lāzeri. Varu tādus uzlikt tev par prieku. Tikai, ja tavi tālie apžilbina uz pusminūti, tad tie sabojā radzeni uz visiem laikiem.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Pret pakaļējām miglām ir vismaz 4 papildus tālie.

Ja es braucu tev pa priekšu – tev var būt kaut 20 papildus tāli – mani viņi netraucē

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja:

Pret pakaļējām miglām ir vismaz 4 papildus tālie.

Ja es braucu tev pa priekšu – tev var būt kaut 20 papildus tāli – mani viņi netraucē

laikam neesi redzejis labus talos muguraa. azh dibens svilst

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Nez ko tu par to teiktu naktī, pie 10m distances

No sākuma noturies 10 metru distancē ar savu TATA nano…

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Kaksis rakstīja: Nez ko tu par to teiktu naktī, pie 10m distances

No sākuma noturies 10 metru distancē ar savu TATA ANnano…

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ir jau arī 200mW zaļie lāzeri. Varu tādus uzlikt tev par prieku. Tikai, ja tavi tālie apžilbina uz pusminūti, tad tie sabojā radzeni uz visiem laikiem.

Ja jau par lāzeriem aizgāja runa.. tad uz kāda pikapa vai smagā varētu uzmontēt arī padsmit kilovatu infrasarkanos lāzerus - tad tos auto, kas krīt uz nerviem varētu sadalīt uz pusēm, vai vismaz kādu uzrakstu pa gabalu iededzināt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Kaksis rakstīja: Tu nopērc auto ar klimu vai ******* kādu citu ekstru un to neizmanto?

Nu ja jums miglas lukturi ir extra… Tad no coments…

Visiem modeļiem, kuriem bāzītē nav miglas, tā ir ekstra

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

HIPPY rakstīja:

Pret pakaļējām miglām ir vismaz 4 papildus tālie.

Ja es braucu tev pa priekšu – tev var būt kaut 20 papildus tāli – mani viņi netraucē

laikam neesi redzejis labus talos muguraa. azh dibens svilst

Priekš tam ir šķūninga tonējuma plēve un elektriskie spoguļi.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

HIPPY rakstīja:

Pret pakaļējām miglām ir vismaz 4 papildus tālie.

Ja es braucu tev pa priekšu – tev var būt kaut 20 papildus tāli – mani viņi netraucē

Nez ko tu par to teiktu naktī, pie 10m distances

Absolūti netraucē

Esmu redzējis 24 gb saspraustus uz fūres – balta siena – un skats tāds ka tas ir apmaldījies vilciens, bet tas bija pretīmbraucošajam.

Ja viņš nāktu no aizmugures – netraucē!!!

kaskoizd Reģ.: 22.04.2011
0 0 Atbildēt

Те, кто пользуется КАСКО заполните пожалуйста! Вам это будет актуально!!!!! www.visidati.lv/aptauja/523192040/

kaskoizd Reģ.: 22.04.2011
0 0 Atbildēt

Tie, kas noteikti izmanto KASKO apdrošināšanu savam auto, lūdzu, aizpildiet!!!! Tas jums būs noteikti aktuāli www.visidati.lv/aptauja/523192040/

1.. 12 13 14 15 16 17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti