Miglinieku lietošana

tunos Reģ.: 20.07.2004

Sieva dabūja mutisku brīdinājumu vēlā vakara stundā no CēPē, ka braucot ar miglas lukturiem(tuvie arī dega)

Senāk jau bija diskusijas ka drīkst , ka nedrīkst, kā ir mūsdienās ja nav migla tad nedrīkst slēgt iekšā?kāds sods?0

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..17
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

nuhajs rakstīja: Sābs krutāks izskatās,kad migliniekus ieslēdz,kurš tad to nezin

vo, , ierunājās ierunājās vēl viens apbižotias .

Kādu laiku atpakaļ gan te borēji, ka tavas aci panesot jeburu gaismu...

Tak brauc ar to savu urnu kā gribi,man netraucē. Bet bez migliniekiem nav tik kruts izskats sābam, tas noteikti Uzliec vēl divus

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

krishus rakstīja:

nuhajs rakstīja: Sābs krutāks izskatās,kad migliniekus ieslēdz,kurš tad to nezin

vo, , ierunājās ierunājās vēl viens apbižotias .

Kādu laiku atpakaļ gan te borēji, ka tavas aci panesot jeburu gaismu...

Tak brauc ar to savu urnu kā gribi,man netraucē. Bet bez migliniekiem nav tik kruts izskats sābam, tas noteikti Uzliec vēl divus

Paklau, tirliņ, nav man vairs saaba! Tā, kā vari atslābt

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

nuhajs rakstīja:

krishus rakstīja:

nuhajs rakstīja: Sābs krutāks izskatās,kad migliniekus ieslēdz,kurš tad to nezin

vo, , ierunājās ierunājās vēl viens apbižotias .

Kādu laiku atpakaļ gan te borēji, ka tavas aci panesot jeburu gaismu...

Tak brauc ar to savu urnu kā gribi,man netraucē. Bet bez migliniekiem nav tik kruts izskats sābam, tas noteikti Uzliec vēl divus

Paklau, tirliņ, nav man vairs saaba! Tā, kā vari atslābt

A ko tā?? Tak tik lābs braucamais losis tu esi.....

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

nuhajs rakstīja:

krishus rakstīja:

nuhajs rakstīja: Sābs krutāks izskatās,kad migliniekus ieslēdz,kurš tad to nezin

vo, , ierunājās ierunājās vēl viens apbižotias .

Kādu laiku atpakaļ gan te borēji, ka tavas aci panesot jeburu gaismu...

Tak brauc ar to savu urnu kā gribi,man netraucē. Bet bez migliniekiem nav tik kruts izskats sābam, tas noteikti Uzliec vēl divus

Paklau, tirliņ, nav man vairs saaba! Tā, kā vari atslābt

kas ta nu ? miglenieki izdega un naacaas paardod ???

joks

bet nu lai cik man arii buutu saabi bijushi un ir, miglas lukturu lietoshanu bez iemesla tas neattaisno

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: [

A ko tā?? Tak tik lābs braucamais losis tu esi.....

Nu vecīt, lohs jau gan esi pats...

Es nevienam te neesu draudējis, ka dzīšu nost no ceļa...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

nuhajs rakstīja: [

A ko tā?? Tak tik lābs braucamais losis tu esi.....

Nu vecīt, lohs jau gan esi pats...

Es nevienam te neesu draudējis, ka dzīšu nost no ceļa...

Tik neraudi, ute.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Un par SAABu, viss jau būtu labi, tik tā tehniska izturība... un no džekiem servisā dzirdēts, ka ar 9-5 ir vēl bēdīgāk, tāpēc ar vairs nav sābs.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

krishus rakstīja:

nuhajs rakstīja: [

A ko tā?? Tak tik lābs braucamais losis tu esi.....

Nu vecīt, lohs jau gan esi pats...

Es nevienam te neesu draudējis, ka dzīšu nost no ceļa...

Tik neraudi, ute.

Eu, tu toč esi lohs! Nolaidies uz zemes

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Nu nezinu,šitik labu auto marku pamest....tā slavēji,slavēji un re,pļurkš

Ar ko tad tagad pārvietojies?

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Nu nezinu,šitik labu auto marku pamest....tā slavēji,slavēji un re,pļurkš

Ar ko tad tagad pārvietojies?

Nav ne Audi, ne Pontiaks, tā ka vari atkal daiļi izteikties...

Un Saaba komfortu un dinamiku nenoliedzu arīl tagad.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Kas i, kauns pateikt?

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Kas i, kauns pateikt?

Nebūt ne: 2000.g. E38

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Nu re, es jau tā domāju,ka bembis. Cilvēks nācis pie prāta.

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: btw, toč izskatās, ka šajā saitā palikuši gandrīz vieni nūģi un skauģi

sen bij laiks sākt citu saitu kur var normāli parunāt par auto.Izd....ies takš tagad var iet ""draugos"" vai tamlīdzīgos veidojumos

fanks Reģ.: 15.08.2007
0 0 Atbildēt

Diennakts gaišajā laikā migliniekus drīkst lietot tikai kopā ar gabarītiem. Diennakts tumšajā laikā migliniekus drīkst lietot kopā ar tuvajiem ārpus apdzīvotām vietām. Apdzīvotās vietās migliniekus kopā ar tuvajiem aizliegts lietot, ja ir labi redzamības apstākļi un izgaismotas ielas. Ja nav ielu apgaismojums, migliniekus drīkst slēgt.

mgo Reģ.: 28.09.2004
0 0 Atbildēt

fanks rakstīja: Diennakts gaišajā laikā migliniekus drīkst lietot tikai kopā ar gabarītiem. Diennakts tumšajā laikā migliniekus drīkst lietot kopā ar tuvajiem ārpus apdzīvotām vietām. Apdzīvotās vietās migliniekus kopā ar tuvajiem aizliegts lietot, ja ir labi redzamības apstākļi un izgaismotas ielas. Ja nav ielu apgaismojums, migliniekus drīkst slēgt.

Ko tu te mūldi!!!

Vienīgais ,kad migliniekus nedrīkst lietot , ir kopā ar tālajām gaismām un viss!!!

Es lietoju arī migliniekus, dienā tikkai visu laiku, bez tuvajiem un naktī kopā ar tuvajiem!!

Tas ir pēc CSDD noteikumiem , palasiet paši, kas nezin !

klons Reģ.: 18.03.2005
0 0 Atbildēt

vienīgais ko neatbalstu ir pak.aļmiglinieku lietojumu...jo tie traucē.......visi p'arējie standartlukturi...katra paša ziņā....

es migliniekus lietoju lai dienā xenonus nededzinātu lieki...a naktī lai LV bedres vieglāk var uzlasīt...

fanks Reģ.: 15.08.2007
0 0 Atbildēt

Ko tu te mūldi!!!

Vienīgais ,kad migliniekus nedrīkst lietot , ir kopā ar tālajām gaismām un viss!!!

Es lietoju arī migliniekus, dienā tikkai visu laiku, bez tuvajiem un naktī kopā ar tuvajiem!!

Tas ir pēc CSDD noteikumiem , palasiet paši, kas nezin !

Ko tu pats muldi?

Es nesen dabūju brīdinājumu par migliniekiem diennakts tumšajā laikā apdzīvotā vietā, labas redzamības apstākļos. Miglinieki bija kopā ar tuvajiem. Tā ka policijas pārstāvis man labi apskaidroja, kas un kā ar tiem migliniekiem.

Tā ka palasi vien pats noteikumus un tad runā kā varonis!

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

viss atkarigs no ta ka define slikas redzamibas apstaklus.

ari saulains laiks principa var but tads...tip saule spid un trauce redzet

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nezin, man ir integreetaas miglas ieks lākturiem (volvo 940) un iisteniibaa baigi labi var uzlasiit visaadus bojaagaajeejus, kuri bez atstarotaajiem klunkuree pa celja malu....,

tikliidz peec miglaam zuud vajadziiba-sleedzu aaraa.Bet visaados tumšos , neapgaismotos posmos lietoju.

Driizaak buutu jaaskatas uz tiem, kas lukturu korekciju uzgriezuši uz 0 un pakaljaa 3 simtkilogramiigus onkuljus saseedinaajusi....

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Vakar braucu pa Maskavas ielu, policisti stāvēja pie jaunbūvējamā Dienvidu tilta estekādēm. Braucu ar miglas lukturiem tumsā, lija lietus. Mani neviens no viņiem pat nedomāja apturēt un sodīt vai aizrādīt. Tā kā, viss atkarīgs no policista noskaņas un izpratnes.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

fanks rakstīja:

Ko tu te mūldi!!!

Vienīgais ,kad migliniekus nedrīkst lietot , ir kopā ar tālajām gaismām un viss!!!

Es lietoju arī migliniekus, dienā tikkai visu laiku, bez tuvajiem un naktī kopā ar tuvajiem!!

Tas ir pēc CSDD noteikumiem , palasiet paši, kas nezin !

Ko tu pats muldi?

Es nesen dabūju brīdinājumu par migliniekiem diennakts tumšajā laikā apdzīvotā vietā, labas redzamības apstākļos. Miglinieki bija kopā ar tuvajiem. Tā ka policijas pārstāvis man labi apskaidroja, kas un kā ar tiem migliniekiem.

Tā ka palasi vien pats noteikumus un tad runā kā varonis!

no saakuma izdomaa, kam taas miglas vispaar ir paredzeetas, un kaa darbojas....

Dienaa var lietot vienas pašas, nu kaa dienas gaismas...lai tevi redz...

nepietiekamas redzamiibas apstaakljos-atseviskji vai kopaa ar tuvajaam gaismaam.(tas attiecas uz miglu dienaa gan uz tumsu naktii).Ja ir bijusi pietiekama redzamiiba >sauliite pa zemes virsu, miglas nav, redzamiiba 500-1000 metru-miglas naf aaraa...)

ar taalajaam gaismaam lietot nav jeegas, jo taalo gaismu kuulis miglaa uztaisa "sienu", bet miglaam ir jaabuut noreguleetaam preteeji-paraleeli brauktuves virsmai...tur taada lieta kaa staru fizika straadaa...taapeec nedriikst...

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

vispār nesaprotu šitos idiotus, kuri braukā ar migliniekiem, ja nav miglas...

brauc pa dienu, brauc pa nakti - visu laiku miglinieki.. drausmas.. vienalga tev bmw, vai hyndai getz visiem miglinieki.. normāla miglinieku nācija!!

tāds tīņu izgājiens - dzirdēju, ka pašiem liekas, ka mašīna stilīgāk izskatoties.. nu neizskatās stilīgāk..

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

jautājums miglinieku lietotājiem:

KĀPĒC jūs dienā lietojat migliniekus ???

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

fanks rakstīja: Es nesen dabūju brīdinājumu par migliniekiem diennakts tumšajā laikā apdzīvotā vietā, labas redzamības apstākļos. Miglinieki bija kopā ar tuvajiem. Tā ka policijas pārstāvis man labi apskaidroja, kas un kā ar tiem migliniekiem.

Tā ka palasi vien pats noteikumus un tad runā kā varonis!

Njā, kur jūs esat redzējis pietiekami apgaismotu apdzīvotu vietu? Uz jebkuras ielas 100% nedeg kāda lustra – tātad nepietiekami. Un vēl kā var noteikt pietiekami vai nepietiekami apgaismota iela? Nav noteiks ne Kelvinos ne Luksos cik ir pietiekams apgaismosjums. Tātad diennakts tumšajā laikā tuvie+miglas ir OK. Diennakts gaišajā laikā Vai nu tuvie vai nu miglas.

1 2 3 4 5 6 7 8 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti