Miglinieku lietošana

tunos Reģ.: 20.07.2004

Sieva dabūja mutisku brīdinājumu vēlā vakara stundā no CēPē, ka braucot ar miglas lukturiem(tuvie arī dega)

Senāk jau bija diskusijas ka drīkst , ka nedrīkst, kā ir mūsdienās ja nav migla tad nedrīkst slēgt iekšā?kāds sods?0

 
1 2 3 4 5 6 7 ..17
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

lai tak priecaajaas... vieniigais nesaprotu kaa pa tumsu pats kauko var saskatiit

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: lai tak priecaajaas... vieniigais nesaprotu kaa pa tumsu pats kauko var saskatiit

nu bet ko tik neizdariisi "smukuma" vaardaa.... paskaties kaa sievietes citreiz upureejas, lai izskatiitos shkjietami labaak.... taapat arii shie kompleksaini ljautinji

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Kindzulis rakstīja: tak ne xhrenonu taupa... ar engjeljaciim ziimeejaas

nu un kāpēc nelietot, ja ražotājs ir izdomājis šādu simpātisku extru ?

jums kas, skauž ?

ej tak pa gaisu... ja to dara dienaa- pokuj- bet ja tumsaa kaukur paraadaas kabatas lukturiishi pie zemes un veel OO OO tad nu nakuj...

shtrunts ka pats nekaa neredz... bet tas ka jams nav redzams... un patiesiibaa nav objektiivi noveerteejams attaalums utt (bla bla bla) ko tad?

standarta lieta- SZ ja kas patiik- tas i labi...

btw shito jau maniiju ar to nobliezto MB kupeju... pirmais jautaajums ruupiigi gaadiigais- kaads nr utt... bet kad skaidrs ka ne 'saveejais' ta aidaa... tjip taa tam pedam ar vasareneem vajag... (to otro gan atbalstu)

nekaa personiiga

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ple... vispaar jau taas kuinjas taa kaa gabariitugunji domaatas

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

vienkārši tāpat situācija saistībā ar šo topiku. tikko braucot mājās nāca (brauca) pretim viens džigits ar kaut kādu vecu volvo ,likās kaut kāds uzraksts par fuck the fuel economy šitam bija virsū, bet varbūt kļūdos. tad nu šam saslēgtas tuvās gaismas + miglenieki + papildus lukturi vēl pa vidu restē uzlikti un tie visi saslēgti tā, ka nu neko redzēt pretim braucot nevarēju. satikāmies tieši pie gājēju pārejas un drošs paliek nedrošs jāsabremzējas bija līdz 0, labi, ka aizmugurē braucošais neielika pakaļā un kurš būtu vainīgs?? un tas viss te pat Rīgā uz normāli apgaismota ceļa. nafig šitādam vajag saslēgt 3 (6) lukturus, pie tam domāju, ka papildus lampas pavisam noteikti uz tehnisko skati šamajs skrūvē nost! sist tādu gribas. tipa pats visu redzu un pofig par pretim braucējiem - tie lai liekas kur grib, lai apstājas ielas malā, ja bailes uz tjomku braukt.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nez... pa nakti- lai sledz prieksheejos migljus+ xrenonus... ar vienu vieniigu noteikumu- ka tas viss i noreguleets peec normaam...

veel jau i tauta kas nestaadaas priekshaa kur un kaadiem noluukiem autosam i uzstaadiita taada fiicha kaa lukturu augstuma reguleetaajs... tad nu taad piljii pretii.. ar 2iem kartupelju maisiem grabazjniekaa un nikni speeleejaas ar taalajiem ....

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

JJJ rakstīja: vienkārši tāpat situācija saistībā ar šo topiku. tikko braucot mājās nāca (brauca) pretim viens džigits ar kaut kādu vecu volvo ,likās kaut kāds uzraksts par ******* the fuel economy šitam bija virsū, bet varbūt kļūdos. tad nu šam saslēgtas tuvās gaismas + miglenieki + papildus lukturi vēl pa vidu restē uzlikti un tie visi saslēgti tā, ka nu neko redzēt pretim braucot nevarēju. satikāmies tieši pie gājēju pārejas un drošs paliek nedrošs jāsabremzējas bija līdz 0, labi, ka aizmugurē braucošais neielika pakaļā un kurš būtu vainīgs?? un tas viss te pat Rīgā uz normāli apgaismota ceļa. nafig šitādam vajag saslēgt 3 (6) lukturus, pie tam domāju, ka papildus lampas pavisam noteikti uz tehnisko skati šamajs skrūvē nost! sist tādu gribas. tipa pats visu redzu un pofig par pretim braucējiem - tie lai liekas kur grib, lai apstājas ielas malā, ja bailes uz tjomku braukt.

nu bet saproti taksh, tam volvja iipashniekam taa ir peedeejaa ceriiba kaut kaa izcelties uz peeleekaas masas fona

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Vispār pa pilsētu mīcoties ar tuvajām gaismām auto pats knapi spēj apgādāt ar elektrību. Saslēdzot migliniekus bez vajadzības radam vēl vienu lieku patērētāju...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Šodien igauņu ments lepni paziņoja, ka sods par miglinieku izmantošanu pie viņiem esot 200,- EUR. Fakts, ka gandrīz visu ceļu no Tallinas līdz Pērnavai no debesīm krita kaut kāda šļura aļa sniegs/lietus, viņu īpaši nepārliecināja - šis tik paskatās augšā un izdveš kaut ko no sērjas "ja sdesj ničego ne vižu", lai arī debesis bija melnas kā pekle.

A vispār tās anekdotes ne velti tiek sacerētas. Tas tā, dienas iespaids.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Kindzulis rakstīja: škidra ateja

noteeloja tualetes papiiru

nez nez...mammu... vau nu man pietiks ar acs piemieshanu un ieteikumu pievaldiities

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Viena lieta, kas krīt acīs, izbraukājot Eiropu - bembisti tik tupi ir tikai Baltijā Nu kaut vai krēslā, bet standarta miglas lukturi un gabarīti... Xenonu taupītāji, i.b.i.o

Polijaa un Vaacijaa par miglinieku lietoshanu(ja nav miglas) ir sods. Polija 100zloti(ap 20ls), Vaacijaa,ja pareizi atceros.

ap 30eur.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Taisnība. Māsas vīram tāds pats kazuss gadījās Holandē, bija Vācijā nopircis ilgi kāroto E39 un braucis pāri robežai, protams, miglas lukturi - pats par sevi saprotams

Tas viss beidzās ar prāvu naudas sodu

P.S. Tagad LV atkal viss pa vecam

unloco Reģ.: 09.09.2005
0 0 Atbildēt

Pie mums ari vajag sākt sodīt!Nu nakuj piemēram skaidrā naktī priekšējie miglinieki būtu jāslēdz?Kautko labāk redzēsi?Nu diezvai,bet pretīmbraucošo žilbina tā,ka maz neliekas,raksta jau"Vajag pareizi noregulēt....bla bla bla",a cik tad ir tādu,"kuri pareizi noregulē".Svētdienas vakarā,kad trafiks uz Rīgu velk,pret plūsmu pabraukt ir reāli grūti,jo visulaiku sanāk braukt kā pusaklam,apžilbinātam kurmim un tas ka katra trešā mašina nāk pretī ar +migliniekiem(vel trakāki ir"kreisie(pa lēto no kaimiņa)"ksenoni),braukšanu to4 neatvieglo,it sevišķi tad,ja asfalts ir mitrs(kāds tas parasti ari ir)un visas gaismas atspīd dubulti.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kas tev tās par tādiem baisām, žilbinošām miglām? Es kaut kā vienīgi varētu sūdzēties par ksenona un hrenona lietotājiem naktī, bet kaut kā miglu lietotāji nav traucējuši - varbūt tev patrāpās tie sevišķie, kuriem ir speciālās, traucējošās miglas Kādām mašīnām oriģinālās miglas maz spēj žilbināt?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

unloco rakstīja: Pie mums ari vajag sākt sodīt!Nu nakuj piemēram skaidrā naktī priekšējie miglinieki būtu jāslēdz?Kautko labāk redzēsi?Nu diezvai,bet pretīmbraucošo žilbina tā,ka maz neliekas,raksta jau"Vajag pareizi noregulēt....bla bla bla",a cik tad ir tādu,"kuri pareizi noregulē".Svētdienas vakarā,kad trafiks uz Rīgu velk,pret plūsmu pabraukt ir reāli grūti,jo visulaiku sanāk braukt kā pusaklam,apžilbinātam kurmim un tas ka katra trešā mašina nāk pretī ar +migliniekiem(vel trakāki ir"kreisie(pa lēto no kaimiņa)"ksenoni),braukšanu to4 neatvieglo,it sevišķi tad,ja asfalts ir mitrs(kāds tas parasti ari ir)un visas gaismas atspīd dubulti.

pilnīgi piekrītu. bargi sodīt ībbļļuss kas grūtajā bērnībā jaungada eglītēs svecītes nav redzējuši, tagad nu atgūst iekavēto ar savu auto spuldzītēm - tā teikt lai dzīve gišāka

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kas tev tās par tādiem baisām, žilbinošām miglām? Es kaut kā vienīgi varētu sūdzēties par ksenona un hrenona lietotājiem naktī, bet kaut kā miglu lietotāji nav traucējuši - varbūt tev patrāpās tie sevišķie, kuriem ir speciālās, traucējošās miglas Kādām mašīnām oriģinālās miglas maz spēj žilbināt?

nu nesaki vis... piemeeram gadiijumos kad redzamiiba ir perfekta, bet celjsh ir mitrs un gaisaa mazliet smidzina lietutinjsh - tie miglienieki neko vairaak kaa pretiimbraucisho trauceeshanu neizraisa... nav taa ka taas miglas zhilbina, bet to gaisma pasham lietotajam nekaadu labumu edod, tai pat pretiimbraochajam rada 3-x vairaak leiku atspiidumu un atspulgu...

par miglu lietoshanu gaishajaa skaidrajaa diennakts laikaa nemaz nerunaashu, jo tas iiiibluma kalngals - shaadaa laikaa lietot papildlukturues un migleniekus

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kad pirms gandrīz diviem gadiem gāju autoskolā, no tiem laikiem ļoti labi iegaumēju, ka miglas nedrīkst lietot kopā ar tālajiem un viss. Ir kaut kas mainījies? Aktuāli man tas nav - tagadējajai mana šrota provodkai ir miglu vadi un slēdži, bet pašu miglu nav - nevajag, tāpēc pajāt Bet to, ka gaišā dienas laikā miglas var traucēt, manam prātiņam nesaprast - nu varbūt, ja uz acīm ir biezās brilles, kuras pie jebkura gaismas stara dedzina acis No citu apgaismojuma uz nerviem vienīgi krīt ksenons - pārsvarā ksenons ar saviem augstuma regulatoriem, un arī tas pa nakti Var jau būt, ka rīgā autovadītāju starpā notiek sacensības - kuram jaudīgākas un traucējošākas miglas - tad varbūt, liepājā neviena migla manām acīm nav traucējusi, un es arī zinu, ka vismaz VAG miglas tik augstu nemaz nevelk

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kad pirms gandrīz diviem gadiem gāju autoskolā, no tiem laikiem ļoti labi iegaumēju, ka miglas nedrīkst lietot kopā ar tālajiem un viss. Ir kaut kas mainījies? Aktuāli man tas nav - tagadējajai mana šrota provodkai ir miglu vadi un slēdži, bet pašu miglu nav - nevajag, tāpēc pajāt Bet to, ka gaišā dienas laikā miglas var traucēt, manam prātiņam nesaprast - nu varbūt, ja uz acīm ir biezās brilles, kuras pie jebkura gaismas stara dedzina acis No citu apgaismojuma uz nerviem vienīgi krīt ksenons - pārsvarā ksenons ar saviem augstuma regulatoriem, un arī tas pa nakti Var jau būt, ka rīgā autovadītāju starpā notiek sacensības - kuram jaudīgākas un traucējošākas miglas - tad varbūt, liepājā neviena migla manām acīm nav traucējusi, un es arī zinu, ka vismaz VAG miglas tik augstu nemaz nevelk

nu i pasaki man, nakuj taas miglas tad saulainaa dienaa jaalieto ? kaut kas garaaks paliek ?

jaa, pa dienu reti kuram taas miglas traucee,, bet lieta taada, ka tie iibbblji, kas lieto taas miglas saulainaa laikaa, lieto taas konstanti vienmeer...

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

A man piemēram, pokuj, ko te daži gvelž, lietoju migliniekus ikdienā, jo tie tomēr tumsā bedres labāk izgaismo, līdz ar to slēdzis patstāvīgi ir "on".

Un tiem tirsējiem, kuri te runā par žilbināšanu, varu pateikt, ka variet mierīgi atslābt- nekuja nežilbina. Esu braucis papriekšu savai mašīnai- un nežilbina ne xenons, ne miglenieki!

Par pakaļējiem: vot šitos gan vajadzētu sipt!

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

msh rakstīja: Kad pirms gandrīz diviem gadiem gāju autoskolā, no tiem laikiem ļoti labi iegaumēju, ka miglas nedrīkst lietot kopā ar tālajiem un viss. Ir kaut kas mainījies? Aktuāli man tas nav - tagadējajai mana šrota provodkai ir miglu vadi un slēdži, bet pašu miglu nav - nevajag, tāpēc pajāt Bet to, ka gaišā dienas laikā miglas var traucēt, manam prātiņam nesaprast - nu varbūt, ja uz acīm ir biezās brilles, kuras pie jebkura gaismas stara dedzina acis No citu apgaismojuma uz nerviem vienīgi krīt ksenons - pārsvarā ksenons ar saviem augstuma regulatoriem, un arī tas pa nakti Var jau būt, ka rīgā autovadītāju starpā notiek sacensības - kuram jaudīgākas un traucējošākas miglas - tad varbūt, liepājā neviena migla manām acīm nav traucējusi, un es arī zinu, ka vismaz VAG miglas tik augstu nemaz nevelk

nu i pasaki man, nakuj taas miglas tad saulainaa dienaa jaalieto ? kaut kas garaaks paliek ?

jaa, pa dienu reti kuram taas miglas traucee,, bet lieta taada, ka tie iibbblji, kas lieto taas miglas saulainaa laikaa, lieto taas konstanti vienmeer...

Tev, puis, kaut kādi kompleksi māc...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

01.03.2008 22:53

Kad pirms gandrīz diviem gadiem gāju autoskolā, no tiem laikiem ļoti labi iegaumēju, ka miglas nedrīkst lietot kopā ar tālajiem

bij Honda Accord Aerodeck.... nu taads... par ko meita teica - mashiiniite guleet aizgaaja

jamajam pakaljmigkinieki izsleedzaas by default kad ierubiija HI beam... a prieksheejie- po domaat vajag... i peecaak apluureet ko dara riisi

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

msh rakstīja: Kad pirms gandrīz diviem gadiem gāju autoskolā, no tiem laikiem ļoti labi iegaumēju, ka miglas nedrīkst lietot kopā ar tālajiem un viss. Ir kaut kas mainījies? Aktuāli man tas nav - tagadējajai mana šrota provodkai ir miglu vadi un slēdži, bet pašu miglu nav - nevajag, tāpēc pajāt Bet to, ka gaišā dienas laikā miglas var traucēt, manam prātiņam nesaprast - nu varbūt, ja uz acīm ir biezās brilles, kuras pie jebkura gaismas stara dedzina acis No citu apgaismojuma uz nerviem vienīgi krīt ksenons - pārsvarā ksenons ar saviem augstuma regulatoriem, un arī tas pa nakti Var jau būt, ka rīgā autovadītāju starpā notiek sacensības - kuram jaudīgākas un traucējošākas miglas - tad varbūt, liepājā neviena migla manām acīm nav traucējusi, un es arī zinu, ka vismaz VAG miglas tik augstu nemaz nevelk

nu i pasaki man, nakuj taas miglas tad saulainaa dienaa jaalieto ? kaut kas garaaks paliek ?

jaa, pa dienu reti kuram taas miglas traucee,, bet lieta taada, ka tie iibbblji, kas lieto taas miglas saulainaa laikaa, lieto taas konstanti vienmeer...

Tev, puis, kaut kādi kompleksi māc...

lkadas veel tev bedres izgaismo ? taas miglas ja pareizi noreguleetas, labi ja 10-15 metrus purna galaa izgaismo, un pie aatruma virs 70 tev tas pilniigi neko nedod

bedres, ibio

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

krishus rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

msh rakstīja: Kad pirms gandrīz diviem gadiem gāju autoskolā, no tiem laikiem ļoti labi iegaumēju, ka miglas nedrīkst lietot kopā ar tālajiem un viss. Ir kaut kas mainījies? Aktuāli man tas nav - tagadējajai mana šrota provodkai ir miglu vadi un slēdži, bet pašu miglu nav - nevajag, tāpēc pajāt Bet to, ka gaišā dienas laikā miglas var traucēt, manam prātiņam nesaprast - nu varbūt, ja uz acīm ir biezās brilles, kuras pie jebkura gaismas stara dedzina acis No citu apgaismojuma uz nerviem vienīgi krīt ksenons - pārsvarā ksenons ar saviem augstuma regulatoriem, un arī tas pa nakti Var jau būt, ka rīgā autovadītāju starpā notiek sacensības - kuram jaudīgākas un traucējošākas miglas - tad varbūt, liepājā neviena migla manām acīm nav traucējusi, un es arī zinu, ka vismaz VAG miglas tik augstu nemaz nevelk

nu i pasaki man, nakuj taas miglas tad saulainaa dienaa jaalieto ? kaut kas garaaks paliek ?

jaa, pa dienu reti kuram taas miglas traucee,, bet lieta taada, ka tie iibbblji, kas lieto taas miglas saulainaa laikaa, lieto taas konstanti vienmeer...

Tev, puis, kaut kādi kompleksi māc...

lkadas veel tev bedres izgaismo ? taas miglas ja pareizi noreguleetas, labi ja 10-15 metrus purna galaa izgaismo, un pie aatruma virs 70 tev tas pilniigi neko nedod

bedres, ibio

Eu, es pārsvarā pa pilsētu braucu un pie šiem ātrumiem palīdz,

A par ko cepies? Kas tevi tracina? žilbina? (nu tak jau nē, vaine?!) Vot pastāsti, ko pr miglinieku jūzeri tev nodarījuši?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Sābs krutāks izskatās,kad migliniekus ieslēdz,kurš tad to nezin

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Sābs krutāks izskatās,kad migliniekus ieslēdz,kurš tad to nezin

vo, , ierunājās ierunājās vēl viens apbižotias .

Kādu laiku atpakaļ gan te borēji, ka tavas aci panesot jeburu gaismu...

1 2 3 4 5 6 7 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti