Miglinieku lietošana

tunos Reģ.: 20.07.2004

Sieva dabūja mutisku brīdinājumu vēlā vakara stundā no CēPē, ka braucot ar miglas lukturiem(tuvie arī dega)

Senāk jau bija diskusijas ka drīkst , ka nedrīkst, kā ir mūsdienās ja nav migla tad nedrīkst slēgt iekšā?kāds sods?0

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..17
subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

CSN ir noteikumi ... značit zemāka spēka kā LAPK (likuma liimenii)

bet kur ir problēma (Tev), ka lieto migliniekus ?

man personīgi tas netraucē (un šobrīd mani miglinieki ir tik tumši, ka nevienam citam ar netraucē - vnk reflektori sačokurējušies )

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Es jau par to īpaši nesatraucos, lai jau slēdz savus migliniekus, gan jau ka es darītu tāpat. Daži traucē daži netraucē, bet mana honda ir tik zema, ka žilbina visi Man pofig, taisos likt xenonu un žilbināšu pretī.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Es jau par to īpaši nesatraucos, lai jau slēdz savus migliniekus, gan jau ka es darītu tāpat. Daži traucē daži netraucē, bet mana honda ir tik zema, ka žilbina visi Man pofig, taisos likt xenonu un žilbināšu pretī.

tas gan - jo zemaak seedi, jo vairaak citi žilbina

Trance Reģ.: 07.03.2008
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Vakar vienam žilbinātājam uzmetu ar 100W papildniekiem. Nabags pat uz apmales uzrāva.

Labi dariits

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

2 idiņi...

un ja no pārbīļa būtu rāvis uz otru pusi?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: 2 idiņi...

un ja no pārbīļa būtu rāvis uz otru pusi?

Par vienu mersi mazāk

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Es jau par to īpaši nesatraucos, lai jau slēdz savus migliniekus, gan jau ka es darītu tāpat. Daži traucē daži netraucē, bet mana honda ir tik zema, ka žilbina visi Man pofig, taisos likt xenonu un žilbināšu pretī.

Nav ko ar gondām braukt, te ir latvija Var jau būt, ka mani mana tehniskā pārākuma dēļ nežilbina, hvz, un ar vw braucot arī nē, tak jami izmanto tās pašas tehnoloģijas

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ak jā, tas jau laikam būs nevis ksenons, bet hrenons? Ja tā, tad apsveicu, būsi vēl stulbāks par "miglistiem" [kuru stulbums man vienalga nav saprotams]

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Vakar vienam žilbinātājam uzmetu ar 100W papildniekiem. Nabags pat uz apmales uzrāva.

Nu tad tu gan laikam atlikušo dienas daļu pavadīji patīkamās atmiņās!!!stulbenis

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tā būs cīņa pret migliniekiem, ar savu gondas hrenonu vismaz mazāk mani žilbinās Stulbs jau neesmu, lai neprastu noregulēt, ja hreons iepatiksies uztaisīšu pilnvērtīgu retro-fitu ar normāliem lukturiem.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Tā būs cīņa pret migliniekiem, ar savu gondas hrenonu vismaz mazāk mani žilbinās Stulbs jau neesmu, lai neprastu noregulēt, ja hreons iepatiksies uztaisīšu pilnvērtīgu retro-fitu ar normāliem lukturiem.

Priekš tādiem kā tu laikam vajag tādus 100w papildlukturus

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Ne,priekš tādiem labi noder uzgriežņi,pa atvērtu sānu logu pasniegti

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Ne,priekš tādiem labi noder uzgriežņi,pa atvērtu sānu logu pasniegti

No ko tu tik traki - uzgriežņi Var jau arī ne tik skarbi - piemēram, piena paka Viena bijušā kolēģa stāsts - kaut kad, vēl padomijā, šie braukuši ar mašīnu, viens pretī braucošais nebija pārslēdzis gaismas, šim iesipa pa stiklu ar piena paku, šie tik noskatās - šis grāvī

BadShark Reģ.: 05.09.2001
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: būsi vēl stulbāks par "miglistiem" [kuru stulbums man vienalga nav saprotams]

Neko stulbu šeit nesaskatu. Kad Tev būs auto ar ksenona lukturiem (oriģināliem), tad noteikti būsi lietas kursā, cik maksā viena tāda lampiņa. Un neredzu vajadzību braukāt dienas laikā ar ieslēgtiem ksenoniem. Pilnīgi pietiek ar migliniekiem, lai Tevi uz ceļa pamanītu. Un nekas tur nežilbina.

Par papildniekiem, tipa Hella Rally 3000, cits stāsts.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

BadShark rakstīja:

msh rakstīja: būsi vēl stulbāks par "miglistiem" [kuru stulbums man vienalga nav saprotams]

Neko stulbu šeit nesaskatu. Kad Tev būs auto ar ksenona lukturiem (oriģināliem), tad noteikti būsi lietas kursā, cik maksā viena tāda lampiņa. Un neredzu vajadzību braukāt dienas laikā ar ieslēgtiem ksenoniem. Pilnīgi pietiek ar migliniekiem, lai Tevi uz ceļa pamanītu. Un nekas tur nežilbina.

Par papildniekiem, tipa Hella Rally 3000, cits stāsts.

santiimjaaklis ???

xenon lampinja maksaa 30 Ls gabalaa, ja nevari atljauties - nosliicinies

ja kas, man no ieprieksheejaa auto viena lampinja paari palika, philips originaalais xenons, ja tev tik gruuti dziivee - varu to lampinju tev uzdaavinaat, par 15 uzhavniekiem

nav taa ka man tie miglu lietotaaji kaut kaa trauceetu, reti kursh zhilbina, jo lielaakai daljai to milgu taa ir nozheelojamaa staavoklii un konkreeti aizdiiiirrstas, bet tomeer, joprojaam nevaru sparast - nafig jaalieto taas miglas labaa laikaa ???

Ok, santiimjaaklju aizbildinajums ir pienjemts - nepietiek naudinjas spudzeem, taapeec tiek svilinaatas miglas Bet ko tad paareejie ?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

BadShark rakstīja:

msh rakstīja: būsi vēl stulbāks par "miglistiem" [kuru stulbums man vienalga nav saprotams]

Neko stulbu šeit nesaskatu. Kad Tev būs auto ar ksenona lukturiem (oriģināliem), tad noteikti būsi lietas kursā, cik maksā viena tāda lampiņa. Un neredzu vajadzību braukāt dienas laikā ar ieslēgtiem ksenoniem. Pilnīgi pietiek ar migliniekiem, lai Tevi uz ceļa pamanītu. Un nekas tur nežilbina.

Par papildniekiem, tipa Hella Rally 3000, cits stāsts.

Saki to kanibālam, nevis man, man nekas nežilbina, izņemot viena otra aparāta ksenonus [hrenonus?], kam tuvie spīd kā tālie, bet talie kā kaut kādi kosmiski prožektori

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

BadShark rakstīja:

msh rakstīja: būsi vēl stulbāks par "miglistiem" [kuru stulbums man vienalga nav saprotams]

Neko stulbu šeit nesaskatu. Kad Tev būs auto ar ksenona lukturiem (oriģināliem), tad noteikti būsi lietas kursā, cik maksā viena tāda lampiņa. Un neredzu vajadzību braukāt dienas laikā ar ieslēgtiem ksenoniem. Pilnīgi pietiek ar migliniekiem, lai Tevi uz ceļa pamanītu. Un nekas tur nežilbina.

Par papildniekiem, tipa Hella Rally 3000, cits stāsts.

santiimjaaklis ???

xenon lampinja maksaa 30 Ls gabalaa, ja nevari atljauties - nosliicinies

ja kas, man no ieprieksheejaa auto viena lampinja paari palika, philips originaalais xenons, ja tev tik gruuti dziivee - varu to lampinju tev uzdaavinaat, par 15 uzhavniekiem

nav taa ka man tie miglu lietotaaji kaut kaa trauceetu, reti kursh zhilbina, jo lielaakai daljai to milgu taa ir nozheelojamaa staavoklii un konkreeti aizdiiiirrstas, bet tomeer, joprojaam nevaru sparast - nafig jaalieto taas miglas labaa laikaa ???

Ok, santiimjaaklju aizbildinajums ir pienjemts - nepietiek naudinjas spudzeem, taapeec tiek svilinaatas miglas Bet ko tad paareejie ?

Ja Tu iesi palīgā draugam mājai pamatus betonēt - vai Tu vilksi uzvalku ?

Nē ?

Santīmjāklis ! Uzvalku +/- normālu var pa 300 Ls nopirkt.

Kāpēc tev jāiet būtu treniņbiksēs (piemēram) - nav tak stadions !

Ko es ar to gribēju teikt ?

Ir tāda lieta kā samērīgums

Kāpēc tērēt 60 Ls (2x30Ls), ja vari tērēt tikai 20 Ls (2x10Ls).

Vai arī Tevī ir tas tipiskais latvieša raksturs - ka tik pazīmēties - re kā es varu atļauties! Esmu kruts !

Smieklīgs Tu esi

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

p.s. -

ja saka ka dienā nav tak migla - kapē lietot mnigliniekus?

mana atbilde - dienā nav tumsa - nafig lietot tuvos/xenonus ?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja: p.s. -

ja saka ka dienā nav tak migla - kapē lietot mnigliniekus?

mana atbilde - dienā nav tumsa - nafig lietot tuvos/xenonus ?

Tavam līmenim ļoti sakarīga un atbilstoša atbilde-izskaidrojums

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

subaru rakstīja: p.s. -

ja saka ka dienā nav tak migla - kapē lietot mnigliniekus?

mana atbilde - dienā nav tumsa - nafig lietot tuvos/xenonus ?

Tavam līmenim ļoti sakarīga un atbilstoša atbilde-izskaidrojums

redzi - man pie kājas Tavs līmenis.

manis pēc citi var kaut pa koku galotnēm braukāt vai whatever .. kamēr viņi man netraucē.

Un miglinieki man netraucē. So - vispār neredzu iemeslu cepties par šo tēmu. It sevišķi, ka tas ir atļauts CSN un migliniekus lietojot netiek pārkāpti noteikumi.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Salīdzinājums ar Vāciju u.c. "dienvidu" zemēm ir nevietā. Jautājums ar miglinieku atļaušanu ārpus miglas ir aktuāls tikai zemēs, kur pa dienu ir jābūt obligāti ieslēgtām gaismām. Attiecīgi Latvijā ir tikai normāli, ka migliniekus var lietot tuvo uguņu vietā dienas laikā - papildus pamanāmība tiek nodrošināta un nevienu nežilbina atbilstoši noregulēti miglinieki. Es pat teiktu, ka ksenonu un paceļamo lukturu īpašniekiem tā varētu būt obligāta prasība no ekoloģijas viedokļa.

P.S. Pats migliniekus nelietoju ārpus miglas.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

viss, velku laukā no skapja papildtālos un skrūvēju klāt . vakar piebesīja tie mirlas, kas brauc ar nenoregulētām gaismām vai miglas + tuvie un nesaprot ka kādam traucē.

pitbullz Reģ.: 29.05.2004
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:nav taa ka man tie miglu lietotaaji kaut kaa trauceetu, reti kursh zhilbina, jo lielaakai daljai to milgu taa ir nozheelojamaa staavoklii un konkreeti aizdiiiirrstas, bet tomeer, joprojaam nevaru sparast - nafig jaalieto taas miglas labaa laikaa ???

Nu, bet ja jau tev netraucē ko tad cepties? Principa pēc? Viens lieto, lai būtu labāk pamanāms, cits, lai mašīna labāk izskatītos, cits xenonus tapot utt. Nu un!? Es nezinu kādam kurmim ir jābūt, lai miglinieki spētu apžilbināt!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

vinju jau nezilbina

vinjam liekas kaa tanv pareizi

un ja vinjam liekas

tad jaadra kaa vinjam vajag

tas tak po

ka visiem taa neliekas

bet dariisi taa

kaa shim liekas

TG/AM !

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Vinjiem vnk skauzh, ka golpos nav integreetaas miglas

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti