Miglinieku lietošana

tunos Reģ.: 20.07.2004

Sieva dabūja mutisku brīdinājumu vēlā vakara stundā no CēPē, ka braucot ar miglas lukturiem(tuvie arī dega)

Senāk jau bija diskusijas ka drīkst , ka nedrīkst, kā ir mūsdienās ja nav migla tad nedrīkst slēgt iekšā?kāds sods?0

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..17
HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Kas tur ko nesaprast – kad rāda tālu – tad tālās, kad tuvu – tuvās

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Vissmukāk izskatās ka aizmugurējās miglās (abās divās) ieliek 20 w spuldzites – reāli skaisti izskatās

Aizmugurējos migliniekos jau standartā nāk 21 W, varbūt domāji gabarītos? Tad gan - ja manam auto visas 4 gab 5 vatīgās gabarītu spuldzītes nomainītu pret 21-vatīgām, tad gan skats būtu pa rubuli!

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Smuki – vai ne

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

mošk jāieliek abos pakaļējos 55w spuldzītes?

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Un bremžu uzguņos 5 W

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

174. Diennakts gaišajā laikā mehāniskajiem transportlīdzekļiem, ... jābrauc ar iedegtiem dienas gaitas, tuvās gaismas vai priekšējiem miglas lukturiem.

181. Braucot priekšējos miglas lukturus atļauts iedegt:

181.1. nepietiekamas redzamības apstākļos - atsevišķi vai kopā ar tuvās gaismas lukturiem;

Izlasiet vēl reiz!!!

nekur nav teikts, ka migleniekus nedrīkst lietot kopā ar tālajiem!

Viscaur ir kopā vai atsevišķi ar tuvajiem (dienā tikai atsevišķi).

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: 174. Diennakts gaišajā laikā mehāniskajiem transportlīdzekļiem, ... jābrauc ar iedegtiem dienas gaitas, tuvās gaismas vai priekšējiem miglas lukturiem.

181. Braucot priekšējos miglas lukturus atļauts iedegt:

181.1. nepietiekamas redzamības apstākļos - atsevišķi vai kopā ar tuvās gaismas lukturiem;

Izlasiet vēl reiz!!!

nekur nav teikts, ka migleniekus nedrīkst lietot kopā ar tālajiem!

Viscaur ir kopā vai atsevišķi ar tuvajiem (dienā tikai atsevišķi).

Nav gan teikts, par to nestrīdos, bet, ja, ieslēdzot tālos, tuvie izslēdzas (t.i. pārslēdz no tuviem uz tāliem), tad arī miglas jāizslēdz, jo tos drīkst tikai kopā ar tuvajiem.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Šitie ir ārstējami tikai vienā veidā. Sods + piespiedu remonts. Auto saņem atpakaļ pēc evekuatora un servisa tāmes apmaksas. Cenrādis - kā restorānā, par apkalpošanu. Valstīs, kur šāda kārtība ir spēkā, nav problēmu ar tehnisko prasību ievērošanu.

Jā. Tikai pēc cik gadiem šādu kārtību šajā valstelē sagaidīt? 10? 20?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: 174.

181.1. nepietiekamas redzamības apstākļos - atsevišķi vai kopā ar tuvās gaismas lukturiem;

Pilnīgi oficiāli migliniekus drīkst ieslēgt divreiz dienā neatkarīgi no laikapstākļiem - mijkrēslī.

nepietiekama redzamība — tādi laikapstākļi (migla, lietus, sniegs un tamlīdzīgi apstākļi), kuru dēļ redzamība uz ceļa ir tuvāka par 300 metriem, [b]arī mijkrēslis[/b]

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja:

i_edgars rakstīja: 174.

181.1. nepietiekamas redzamības apstākļos - atsevišķi vai kopā ar tuvās gaismas lukturiem;

Pilnīgi oficiāli migliniekus drīkst ieslēgt divreiz dienā neatkarīgi no laikapstākļiem - mijkrēslī.

nepietiekama redzamība — tādi laikapstākļi (migla, lietus, sniegs un tamlīdzīgi apstākļi), kuru dēļ redzamība uz ceļa ir tuvāka par 300 metriem, [b]arī mijkrēslis[/b]

Pilnīgi obligāti tos ir jāieslēdz vienreiz gadā. Dīvainā kārtā šoreiz apskatē izlaida ar vienu šķību, ieliekot par to vieninieku, pret solījumu noregulēt - ko noteikti arī pildīšu - pirms nākamās nepieciešamības ieslēgt Tā arī visa sava stāža laikā neesmu sapratis miglinieku jēgu. Var jau būt, ka man kaut kāda dīvaina redze, bet neesmu nekad sastapis apstākļus, kuros tie man uzlabotu redzamību.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

brmbrmm, nolasi likuma pantu kurā ir teikts ka miglenieki ir jāizslēdz, ja ieslēdz tālios, nu vai tādu kas aizliedz migleniekus lietot kopā ar tālajiem!

nevajag pašam izdomāt "jaunus" likumus un jaukt galvu citiem!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Man patīk braukt ar miglām. Patīk un viss. Varat man iespūst...

tačka ar ierubītām miglām izskatās smukāk

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: brmbrmm, nolasi likuma pantu kurā ir teikts ka miglenieki ir jāizslēdz, ja ieslēdz tālios, nu vai tādu kas aizliedz migleniekus lietot kopā ar tālajiem!

nevajag pašam izdomāt "jaunus" likumus un jaukt galvu citiem!

Varbūt pats iemācies lasīt? Cik reizes jāskaidro?

Skaties uzmanīgi:

181. Braucot priekšējos miglas lukturus atļauts iedegt:

181.2. diennakts tumšajā laikā neapgaismotos ceļa posmos - kopā ar tuvās gaismas lukturiem.

Tātad- ja ir auto, kam, ieslēdzot tālos uguņus, tuvie izslēdzas, tad jāslēdz ārā arī miglinieki. Ja paralēli tālajiem turpina degt arī tuvie, tad ir ok un miglas var atstāt.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Da ko var cepties par tām miglām?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Da ko var cepties par tām miglām?

miglas [lukturi] latvijā ir sastopamas biežāk nekā tramvaji

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Kanibaals rakstīja:

i_edgars rakstīja: 174.

181.1. nepietiekamas redzamības apstākļos - atsevišķi vai kopā ar tuvās gaismas lukturiem;

Pilnīgi oficiāli migliniekus drīkst ieslēgt divreiz dienā neatkarīgi no laikapstākļiem - mijkrēslī.

nepietiekama redzamība — tādi laikapstākļi (migla, lietus, sniegs un tamlīdzīgi apstākļi), kuru dēļ redzamība uz ceļa ir tuvāka par 300 metriem, [b]arī mijkrēslis[/b]

Pilnīgi obligāti tos ir jāieslēdz vienreiz gadā. Dīvainā kārtā šoreiz apskatē izlaida ar vienu šķību, ieliekot par to vieninieku, pret solījumu noregulēt - ko noteikti arī pildīšu - pirms nākamās nepieciešamības ieslēgt Tā arī visa sava stāža laikā neesmu sapratis miglinieku jēgu. Var jau būt, ka man kaut kāda dīvaina redze, bet neesmu nekad sastapis apstākļus, kuros tie man uzlabotu redzamību.

jā, padomju cilvēkiem tā mēdz būt

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Da ko var cepties par tām miglām?

Neko daudz. Varētu beigt ar to, ka ieviestu izmaiņas APK, lai varētu piemērot sodu tiem, kas dienas laikā lieto miglas. Vismaz kāds atspaids budžetam - tas tomēr arī zināmā mērā ir luksus elements!

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

uupis rakstīja: Da ko var cepties par tām miglām?

Neko daudz. Varētu beigt ar to, ka ieviestu izmaiņas APK, lai varētu piemērot sodu tiem, kas dienas laikā lieto miglas. Vismaz kāds atspaids budžetam - tas tomēr arī zināmā mērā ir luksus elements!

Un piemērot to automātiski - līdzīgi kā fotoradari darās.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: Neko daudz. Varētu beigt ar to, ka ieviestu izmaiņas APK, lai varētu piemērot sodu tiem, kas dienas laikā lieto miglas. Vismaz kāds atspaids budžetam - tas tomēr arī zināmā mērā ir luksus elements!

Ja tev gaišā dienas laikā traucē miglas lukturi, lēnāk braucošie auto, gājēji un trafiks kā tāds, tad varbūt vajag padomāt par pārsēšanos tramvajā?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Parasti tie kas audzina citus uz ceļa ir tādi pusbraucēji un paši taisa tādus sū pie stūres…

Te kāreiz arī der vecais sakāmvārds – skabargu cita acī redz – baļķi savējā nē…

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

i_edgars rakstīja: brmbrmm, nolasi likuma pantu kurā ir teikts ka miglenieki ir jāizslēdz, ja ieslēdz tālios, nu vai tādu kas aizliedz migleniekus lietot kopā ar tālajiem!

nevajag pašam izdomāt "jaunus" likumus un jaukt galvu citiem!

Varbūt pats iemācies lasīt? Cik reizes jāskaidro?

Skaties uzmanīgi:

181. Braucot priekšējos miglas lukturus atļauts iedegt:

181.2. diennakts tumšajā laikā neapgaismotos ceļa posmos - kopā ar tuvās gaismas lukturiem.

Tātad- ja ir auto, kam, ieslēdzot tālos uguņus, tuvie izslēdzas, tad jāslēdz ārā arī miglinieki. Ja paralēli tālajiem turpina degt arī tuvie, tad ir ok un miglas var atstāt.

Parādi,kurš policists vai eksperts,stāvot ceļa malā(+tumsā),noteiks,vai deg tālie kopā ar tuvajiem vai bez tiem.Mani vairāk tracina aizmugures miglinieku vienmērlietotāji-un CP reti par to viņus drātē,laikam par slinku,lai skrietu pakaļ un stādinātu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: deksters?

Da pošol ti…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: arīt tu paliec par deksteru

Man ir pajāt – lieto kāds miglas, nelieto – neskatos es uz viņām kā auns uz jauniem vārtiem…

Man ir pajāt – cik kurš ātri brauc – kad gribu tad apdzenu…

Man ir pajāt – ja kāds man taurē – varu izmest enkuru un braukt ar 25 km/h…

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Man pat ir speciāli uztaisīts slēdzis īpaši aklajiem, kurš ieslēdz visus lukturus auto priekšā vienlaicīgi. Efekts graujošs, it sevišķi nakts laikā pret pārgalvīgiem pretī braucošiem apdzinējiem. ;-D

Šoreiz pilnīgi piekrītu!

Man pat slēdzi nevajag - 4 tālie, 2 tuvie, 2 miglas jau standartā. Ja tik motors strādā, tad tuvie deg visu laiku -> pie ieslēgtiem migleniekiem vēl pierubīju 4 tālos un spilgtāku gaismu pat kravenieki nevar iedot.

Izteiciena: "Prātiņ nāc mājās" nozīme dauņiem momentā pielec!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Dafigā reizes ir bijis – ielieku ātrumā – salieku kājas krustām zem beņķa un pukšķinu augšā pa autostāvvietu uzbrauktuvi ar 700 apgr/min 1. ātrumā. Tak aizmugurē uzreiz atrodas kadri, kuriem viss traucē, gan pedāļi, gan es – taurē, bļaustās. Pēc noparkošanās daži vēl nāk klāt un sāk stāstīt savu sāpi, ka viņiem motors slāpst nost, ka jābrauc ātrāk…

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti