AUTO - BENZĪNS/GĀZE

SILENX Reģ.: 16.03.2008

Sveikinji!

Dazhi saka, ka gaazi mazāk 'eed' aoto ar lielāku motora tilpumu nekaa mazāku, piem., 2l motors - 11 l/100km, bet 2,4 l motors 9 l/100km. Protams jaanjem veeraa arii kaa noreguleeta 'sisteema!'

 
1 2 3 4 5
smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

ozz - ôme arī iet uz priekšu no vietas bez gāzes pedāļa spaidīšanas

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Liels spararats.... un gaazei ir lielaaks oktaanskaitlis-tas noziimee ka nenoslaaps detoneejot...gaaze vispaar laba lieta- njem labaak no apaksaam, bet lielos apgriezienas pietruukst jaudas...

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Liels spararats.... un gaazei ir lielaaks oktaanskaitlis-tas noziimee ka nenoslaaps detoneejot...gaaze vispaar laba lieta- njem labaak no apaksaam, bet lielos apgriezienas pietruukst jaudas...

ar beņu ar iet... kā tomāc vispābā darbojas. un gaņģos līdz 3. ieskaitot arī pac iet uz priekšu.

Vaajprats Reģ.: 11.10.2007
0 0 Atbildēt

Man ir Santa Fe , 2,7 V6, uzliku pilno gāzes inzektoru, izmaksas Madonaa bija 680 ls, Reaalaa bilde ir taada: jaudas zudums ir juutams IR juutams, bet tikai tuvu pie taho sarkanaas zonas. Izmaksas: Riiga-madona, 400 km.....benziins 40Ls, gaaze.....20 Ls.

Pagaajushajaa gadaa nobraukums bija 35k km. Reekiniet pashi. Pie papildus izdevumi ir baaka benziina(40 Ls) uz katraam 10 baakaam gaazes. Ar gaazes iekaartu esmu reaali apmierinaatsm miicoties pa pilseetu starpiibu nejuutu, jaudas zudums juutams paarsvaraa apdzenot uz straases, bet motora jauda enivei ir pietiekosha , lai shis pasaakums neviktos ilgaak par 10 s.

Sausais rezumee: gaaze 50l pietiek videeji 420 km, benziins shai distancei maksaa 40 Ls, gaaze 20 Ls. Gada nobraukums sastaada 83 baakas. Benziina gadiijumaa tie ir 40*83=3320 Ls, gaazes gadiijumaa 20*83=1660+(8,3*40)(izduvumi benziinam)=1992 Ls. Starpiiba 1328 Ls, no kaa izriet, ka gaazes iekaarta ir atmaksaajusies pusgada laikaa, un kaadi 650 Ls Jau ir reaali ietaupiiti.

Gaaze+benziina rullee

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Vaajprats rakstīja: Man ir Santa Fe , 2,7 V6, uzliku pilno gāzes inzektoru, izmaksas Madonaa bija 680 ls, Reaalaa bilde ir taada: jaudas zudums ir juutams IR juutams, bet tikai tuvu pie taho sarkanaas zonas. Izmaksas: Riiga-madona, 400 km.....benziins 40Ls, gaaze.....20 Ls.

Pagaajushajaa gadaa nobraukums bija 35k km. Reekiniet pashi. Pie papildus izdevumi ir baaka benziina(40 Ls) uz katraam 10 baakaam gaazes. Ar gaazes iekaartu esmu reaali apmierinaatsm miicoties pa pilseetu starpiibu nejuutu, jaudas zudums juutams paarsvaraa apdzenot uz straases, bet motora jauda enivei ir pietiekosha , lai shis pasaakums neviktos ilgaak par 10 s.

Sausais rezumee: gaaze 50l pietiek videeji 420 km, benziins shai distancei maksaa 40 Ls, gaaze 20 Ls. Gada nobraukums sastaada 83 baakas. Benziina gadiijumaa tie ir 40*83=3320 Ls, gaazes gadiijumaa 20*83=1660+(8,3*40)(izduvumi benziinam)=1992 Ls. Starpiiba 1328 Ls, no kaa izriet, ka gaazes iekaarta ir atmaksaajusies pusgada laikaa, un kaadi 650 Ls Jau ir reaali ietaupiiti.

Gaaze+benziina rullee

un taa ir taisniiba , apstiprinu

neviss kautkaada teoreetiska ljapatoshana par labumu/sliktumu

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

Vaajprats rakstīja: Man ir Santa Fe , 2,7 V6, uzliku pilno gāzes inzektoru, izmaksas Madonaa bija 680 ls, Reaalaa bilde ir taada: jaudas zudums ir juutams IR juutams, bet tikai tuvu pie taho sarkanaas zonas. Izmaksas: Riiga-madona, 400 km.....benziins 40Ls, gaaze.....20 Ls.

Pagaajushajaa gadaa nobraukums bija 35k km. Reekiniet pashi. Pie papildus izdevumi ir baaka benziina(40 Ls) uz katraam 10 baakaam gaazes. Ar gaazes iekaartu esmu reaali apmierinaatsm miicoties pa pilseetu starpiibu nejuutu, jaudas zudums juutams paarsvaraa apdzenot uz straases, bet motora jauda enivei ir pietiekosha , lai shis pasaakums neviktos ilgaak par 10 s.

Sausais rezumee: gaaze 50l pietiek videeji 420 km, benziins shai distancei maksaa 40 Ls, gaaze 20 Ls. Gada nobraukums sastaada 83 baakas. Benziina gadiijumaa tie ir 40*83=3320 Ls, gaazes gadiijumaa 20*83=1660+(8,3*40)(izduvumi benziinam)=1992 Ls. Starpiiba 1328 Ls, no kaa izriet, ka gaazes iekaarta ir atmaksaajusies pusgada laikaa, un kaadi 650 Ls Jau ir reaali ietaupiiti.

Gaaze+benziina rullee

un taa ir taisniiba , apstiprinu

neviss kautkaada teoreetiska ljapatoshana par labumu/sliktumu

pievienojos.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Ne prieksh galiigajiem santiimsipeejiem , varu atklaat lielo nosleepumu - pie ~>5krpm saak 'gurt' gaazes farsunkas jo leetaakas jo tas ir juutamaak 1aa iekaarta man bij ar BRC farsunkaam , jaudas zudumus itkaa nejuta , bet pie ~5500rpm dzineejs 'rijaas' ciet nakamam voyagerim lika KEIHIN , maxaaja daargaak bet efekc bij 'uz sejas' citaadi , savas shtuklasiigaas gaazes ieshprices iekaartas 'atsitu' 1/2gada laikaa taalaak iestaajaas 'shara' , ja taa par voyageru apetiiti vispaabaa var izteikties + veel ira patiikamais LV uzpildiishanas serviss ( ne DE ne FR taa nebij ) pasham nau jaaplanckaajaas - izlien ruukjis un iekachaa gaaziiti , atliek tikkai kaapostinju noskaitiit

migano Reģ.: 03.06.2003
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: + veel ira patiikamais LV uzpildiishanas serviss ( ne DE ne FR taa nebij ) pasham nau jaaplanckaajaas - izlien ruukjis un iekachaa gaaziiti , atliek tikkai kaapostinju noskaitiit

tas gan drīzāk ir mīnuss, jo bieži vien rūķis aizgājis pačurāt vai jāspaida poga (statoil) lai kāds atnāk ....

ja būtu kā DUS automātos, iemet karti un pats iepildies, būtu daudz ātrāk

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

A kas traucee pasam uzpildiities

Augstaakaa izgliitiiba

probleema laikam ir tajaa apstaaklii, ka bez standarta paarejas ir veel divas- tievaa un resnaa, un lai taas neizvazaatu, taapee arii ir ruukjis...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

stakjiks ir taa peediigaakaa vieta kur pildiities

savulaik pildijos JUNA waj NESTE , karoch kur cita nekaa nau - tikai gaaze un ruukjis , nekaadi suu da gamburgeri un pat ne penciins

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: stakjiks ir taa peediigaakaa vieta kur pildiities

savulaik pildijos JUNA waj NESTE , karoch kur cita nekaa nau - tikai gaaze un ruukjis , nekaadi suu da gamburgeri un pat ne penciins

Lukoils ar pagaajusgad bija OK.....

Gazei diezgan svariigi ir pildities vienaa un tajaa pasaa vietaa.

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

Lukoil tocna rullee 50 litru balonaa,shamiem bez paarmetumiem iegaaja ap 57 litri -vasaraa

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

cap rakstīja: ...CRV variantā (pats pardevejs teica), dīzelis sāk atmaksaties tuvak 200k km (!)...

glupš laikam esmu... nesaprotu - kā tas ir kad auto, ar kuru vizini savu pakaļu - "sāk atmaksāties"?

kad televizors un kad virtuves iekārta sāk atmaksāties? kad sāk atmaksāties jauna vanna, kas ir 2x lielāka, 3x ērtāka, bet tiek ieliets 4x vairāk ūdens kā iepriekšējā?

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

cap rakstīja: ...CRV variantā (pats pardevejs teica), dīzelis sāk atmaksaties tuvak 200k km (!)...

glupš laikam esmu... nesaprotu - kā tas ir kad auto, ar kuru vizini savu pakaļu - "sāk atmaksāties"?

kad televizors un kad virtuves iekārta sāk atmaksāties? kad sāk atmaksāties jauna vanna, kas ir 2x lielāka, 3x ērtāka, bet tiek ieliets 4x vairāk ūdens kā iepriekšējā?

ei nost,es neticeeju

bet tocj esi

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

sviestdienis rakstīja:

ei nost,es neticeeju

bet tocj esi

ursi PN...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

gadiijums...

Pilsonis ir iekampis autlanderu, benziins.no saluuna.. brauc maz....toties maksaa visu kas jaamaksaa....daudz

te man saka-

zini, man to autlanderu zheel pa to pilsstu ziemaa mociit-pajeemis veel kaut kaadu lietotu triperi ar ko braukt un ko lauzt

šitaadas loģikas prieksaa pat graniits nobaal....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Jautaajums-

kursh no 2 auto vinjam jelkad atmaksaasies , ja dzeks brauc 10 kkm gadaa...

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

cap rakstīja: ...CRV variantā (pats pardevejs teica), dīzelis sāk atmaksaties tuvak 200k km (!)...

glupš laikam esmu... nesaprotu - kā tas ir kad auto, ar kuru vizini savu pakaļu - "sāk atmaksāties"?

kad televizors un kad virtuves iekārta sāk atmaksāties? kad sāk atmaksāties jauna vanna, kas ir 2x lielāka, 3x ērtāka, bet tiek ieliets 4x vairāk ūdens kā iepriekšējā?

esi gan. Sak atmaksāties dīzelis, kurš salīdzinājumā ar tādu pašu benzīna modeli ir neatceros cik t ls dārgāks. Sīkāk paskaidrot?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

cap rakstīja:

Sak atmaksāties dīzelis, kurš salīdzinājumā ar tādu pašu benzīna modeli ir neatceros cik t ls dārgāks. Sīkāk paskaidrot?

davai skaidro...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kuraa kopdziives gadaa saak sieviec atmaksaaties

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Kuraa kopdziives gadaa saak sieviec atmaksaaties

tev tik viens praataa

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Kuraa kopdziives gadaa saak sieviec atmaksaaties

vot i ja o tom...

kad sāk bikses atmaksāties, kad izrītais alkohols...

kāpēc cilvis pērkot auto ar vienādu dieseldzinēju tomēr ņem dārgāko komplektāciju (+10K EUR)? kad atmaksāsies koplektācija? varēja tokš ar bāzi maukt...

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

cap rakstīja:

Sak atmaksāties dīzelis, kurš salīdzinājumā ar tādu pašu benzīna modeli ir neatceros cik t ls dārgāks. Sīkāk paskaidrot?

davai skaidro...

radiostancija rabotajet na batarejkah ili akumuļatorah?

radiostancija rabotajet na broņepojezde

ja benzīna modelis maksā 17t Ls, un dīzeļa 22t Ls, tad ņēmot vērā degvielas patēriņu starpību sākotnēji ieguldītie 5t Ls vairāk, tev ietaupīsies uz degvielas rēķina nobraucot iepriekš minēto km skaitu. Vai smalkajos pārdevēja aprēķinos bija iekļautas arī apkopes neatceros, sen bija. Cenas arī aptuvenas.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ne pa velti sviniigajaa pieņemšanas/nodošanas aktaa sieviec taapat kaa cita sadziives technika ir baltaa kraasaa

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: ne pa velti sviniigajaa pieņemšanas/nodošanas aktaa sieviec taapat kaa cita sadziives technika ir baltaa kraasaa

tava draudzene redz ko tu raksti D

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti