Paliidziet ar padomu par veejstiklu

Bracus Reģ.: 09.08.2004

Vai var kaads pateikt kaa riikoties sekojossaa situaacijaa.

Vakaraa aizbraucu uz laukiem. Nolieku massiinu seetas viduu. No riita taisos braukt un man prieksseejaa stiklaa ir paraadiijusies aptuveni 30 cm gara plaisa. Uz massiinas nekas nav uzkritis un neviens arii nav stiklu speciaali sasitis. Plaisa saakas no stikla malas.

Massiinai ir garantija. Un protams arii KASKO.

Ko iesakat ssajaa situaacijaa dariit? Pie kura man veersties?

 
1 2 3 4
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja:

Pirmais rakstīja: kasku nav vērts kustināt, viņi tev uzraus uz desas nākamgad, kad mēģināsi pagarināt polisi....

tas stikls tev maksās mazāk par 100ls ar visu ielikšanu...

spied uz garantiju, saki, ka neko nezini, lai remontē tačku

Nu vienu tocc zinu. Tas stikls nemaksaas ne 100 Ls ne arii 200 Ls. Jo stikls ir ar lietus sensoru. Bet moss ssodien arii uzzinaassu kas un kaa?

lietus sensors taču nav iebūvēts pašā stiklā

stiklam ir vienkārši pielīmēta tāda figņa, kas skatās kāda gaisma nāk no tā stikla dažādās daļās un tad rēķina vai jāslkēdz ščotkas.... un TAS nemaksā SIMTUS

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja: Kolēģa Tourānam stikls sāka palikt balts no apakšas. Nomainīja pa garantiju un nebija nekādu problēmu.

Paša Merivai gan dabūju akmeni stiklā no kkādas fūres- rezultātā maiņa pa Kasko un protams lielāka apdrošināšanas prēmija next gadam!

Tātad iesaku braukt pie sava dīlera,lai šie skatās. Ja patiešām nebūs redzamas sitiena pēdas,tad nomainīs pa garantiju.

Nav gan problēma nomainīt apdrošinātāju.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Nu ssodien biju motorcentraa un tur dzzeki teica ka stikls maksaa 400-500 Ls. Nezinaaja uz reizi preciizi pateikt nu bet kaut kur taa apmeeram.

Un protams ka vinji (un tikai vinji jo neviens cits tur neko nevar redzeet un saskatiit jo tur nekaa nav) tur bija speejiigi saskatiit kaut kaadas akmens sitiena peedas.

Un redz kaa tie stikli meedzot dariit. Vinjiem vairaakas reizes tiek traapiits ar pretim braucossa auto paceltu akmeni un stikls tiekot traumeets. Un tad peekssnnji no dusmaam vinjs vienaa briidii kad masiina vispaar netiek kustinaata nnem un sapliist. Nu ssajaa gadiijumaa pa nakti.

Bet es nebiju ar to mieraa un pieprasiiju lai man izsniedz rakstisku pazinnojumu ka stikls ir pliisis nevis garantijas ietvaros bet no akmens trieciena. Un to protams ka vinji nedara. Tagad meklees neatkariigu ekspertu un liks tam to paarbaudiit. Un tas arii dos sleedzienu.

Cukurins Reģ.: 27.07.2002
0 0 Atbildēt

Es gan Tev ieteiktu pašam atrast ekspertu un novērtēt, citādi 100% būsi pats vainīgs...

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja: Kolēģa Tourānam stikls sāka palikt balts no apakšas. Nomainīja pa garantiju un nebija nekādu problēmu.

Paša Merivai gan dabūju akmeni stiklā no kkādas fūres- rezultātā maiņa pa Kasko un protams lielāka apdrošināšanas prēmija next gadam!

Tātad iesaku braukt pie sava dīlera,lai šie skatās. Ja patiešām nebūs redzamas sitiena pēdas,tad nomainīs pa garantiju.

A kas taa ir pa "stikla seeni"? Man arii ir balta stikla apakshmala.

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Taa nav stikla seene.

Triplex stikliem pa vidu starp diviem stikla slaanjiem ir iepreseeta caurspiidiiga pleeve, kas neljeuj stiklam sapliistot, taa skjembaam aiziet pa gaisu, sejaa utt., kaa tas notiek piemeeram ar saanu stikliem.

Un vecaakiem auto, ka arii nekvalitatiiviem triplexiem no malaam ar laiku pie taas pleeves tiek mitrums, kas arii padara to stiklu baalganu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja: Nu ssodien biju motorcentraa un tur dzzeki teica ka stikls maksaa 400-500 Ls. Nezinaaja uz reizi preciizi pateikt nu bet kaut kur taa apmeeram.

Un protams ka vinji (un tikai vinji jo neviens cits tur neko nevar redzeet un saskatiit jo tur nekaa nav) tur bija speejiigi saskatiit kaut kaadas akmens sitiena peedas.

Un redz kaa tie stikli meedzot dariit. Vinjiem vairaakas reizes tiek traapiits ar pretim braucossa auto paceltu akmeni un stikls tiekot traumeets. Un tad peekssnnji no dusmaam vinjs vienaa briidii kad masiina vispaar netiek kustinaata nnem un sapliist. Nu ssajaa gadiijumaa pa nakti.

Bet es nebiju ar to mieraa un pieprasiiju lai man izsniedz rakstisku pazinnojumu ka stikls ir pliisis nevis garantijas ietvaros bet no akmens trieciena. Un to protams ka vinji nedara. Tagad meklees neatkariigu ekspertu un liks tam to paarbaudiit. Un tas arii dos sleedzienu.

a huļi tev stikls ir jāpērk un jālīmē motorcentrā?????

man megānei izsita pakaļas stiklu, mūsā ~400, ea ~300

reāli paņemu sekurit stiklu pa kādi 70ls (neatceros vairs) un vējstikls ielīmēja par 25ls

tāpat nisans pats stiklus neražo, un pie tam tagad vairs nav prasība stiklu ražotājam drukāt visū "nissan" vai "renault"

renault stiklu piegādātājs ir pilkingtons, un domāju, ka nisanam arī

Bess Reģ.: 27.11.2007
0 0 Atbildēt

Uzrakstiju baigo rakstu par tēmu un pazaudēju interneta plašumos.Tagad īsumā.

www.ptac.gov.lv/... .

Uz prasijuma pieteikumu atbildi tev jasaņem desmit dienu laikā ja nēsat vienojušies pirms tam.Prasijums divos eksemplāro ,uz abiem datums ,darbinieka kas pieņem vārds , uzvārds ,amats,paraksts.Pēc atbildes saņemšanas rĪkojies tālak pēc apstākļiem.

Bess Reģ.: 27.11.2007
0 0 Atbildēt

Mana pieredze gan nav ar auto , jo nomainiju 2x mobilo,zabakus un datoru.Mobīlais kurs maksā 300 ls ,trīs mēnesu laika garantijas darbnīca bija 2x kopa 36 kalendaras dienas. Kad atkal saka niķoties aiznesu pārdevējam ,šis man saka ,PN uz servisu ,ja serviss nevarēs labot ...bla,bla,bla.Atbraucu mājas ,izstudēju paterētaju tiesības,sarakstiju prasijumu un devos atpakaļ. Un mana problēma kļuva viņu problēma. Visos gadijumos pēc prasijuma iesniegaanas viss ir atrisinājies ppozitīvi un ātri. Neatkarīgs eksperts ir pēdējais solis.Izmanto savas tiesības. Lai sokās taisnīga cīņā.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

To Pirmais.

Bet vai tad man kamer massiinai ir garantija viss nav jaadara diileru servisaa? Man domaat ka ira gan.

Protams ka ir gadiijumi kad tiek noriikoti darbi no diilera servisa uz kaadu citu servisu. Zinu ka piemeeram Auto Halle pati nepaarkraaso virsbuuves bet suuta uz citiem servisiem.

Taapeec man ir tikai divi varianti. Norde vai Motorcentrs.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Mans domāt, ka nebūs tā čakarēšanās tā vērta. Ja tu būtu mans klients tad es ieteiktu tev rīkoties šādi.

1. Ejam pie dīlera-dīlers atsaka.

2.Ejam pie KASKO un piesakam zaudējumu, BET, vēršam eksperta uzmanību uz to apstākli, ka ir aizdomas par garantijas gadījumu-eksperts izpētijis stiklu dod oficiālu slēdzienu, ka stikls ir garantijas gadījums(ja ir) un strīdus gadījumā ar servisu piedāvā juristu par velti jo ir ieinteresēts lai tiktu pierādīta patiesība un nevajadzētu maksāt.

3. Ja nav garantijas-ņemam taisam pēc kasko un nesaspringstam, kamēr izmaksas nepārsniedz polises cenu TU esi rentabls klients un saņem atlaidi, ja saņem vairāk nekā polises cena tad nesaņem atlaidi UN VISS! Jebkādas runas par piemaksu ir LO-HO-TRONS jeb tautā saukst arī par muļķībām! Ja polisi pirki caur brokeri un viņam nav līkas rokas tad atlaidi saņemsi tāpat, bet mazāku nekā ja nebūtu izmantojis KASKO.

Tā lūk =)

Bet kopumā novēlu autoram veiksmi un stiprus nervus, tie viņam noderēs.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja: To Pirmais.

Bet vai tad man kamer massiinai ir garantija viss nav jaadara diileru servisaa? Man domaat ka ira gan.

Protams ka ir gadiijumi kad tiek noriikoti darbi no diilera servisa uz kaadu citu servisu. Zinu ka piemeeram Auto Halle pati nepaarkraaso virsbuuves bet suuta uz citiem servisiem.

Taapeec man ir tikai divi varianti. Norde vai Motorcentrs.

Pēc likuma jau itkā nav jādara pie dīlera, bet kurš riskēs...

Bess Reģ.: 27.11.2007
0 0 Atbildēt

Apdrošināšanas firmas eksperts ,slēdzienu kurš būs saistošs dīlerim nevarēs uzrakstīt.99%. Kura apdrošināšanas kompānija strīdu gadijumā piedāvā juristu bez maksas? Nosaukumu lūdzu .

Trīs gadu laikā 15 kasko izmaksas,nekādu soda sankciju.

Bess Reģ.: 27.11.2007
0 0 Atbildēt

Vēl ir iespēja pakonsultēties PTAC ,un pēc tam iesaistīties kaujās ar tirgotāju.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Bess rakstīja: Apdrošināšanas firmas eksperts ,slēdzienu kurš būs saistošs dīlerim nevarēs uzrakstīt.99%. Kura apdrošināšanas kompānija strīdu gadijumā piedāvā juristu bez maksas? Nosaukumu lūdzu .

Trīs gadu laikā 15 kasko izmaksas,nekādu soda sankciju.

Likumiski tas notiek tā:

Apdro'sin'a'sanas eksperts izsaka viedokli no savas un servisa eks no savas, 'sobr'id likums 'lauj iesaist'it neatkar'igo kuru zaud'ejuma gad'ijum'a apmaks'as zaud'et'ajs, t'atad vainu apdro'sin'a'sanas komp'anija netiel'ejoties izmaks'as un lieta dar;ita vai neatkar;'igais pier'ad'is, ka servim j'adod stikls. "Atri un nes'ap'igi.

Juristu pied'av'a str'idu gad'ijum'a gandr'iz visas, p'aris ne, bet 'sobr'id nenosauk'su, neatminos, bet iet 'sobr'id cauri visiem noteikumiem slinkums.

Iesp'ejams, ka t'as ir Balta un SEESAM, jo da'z'adu iemeslu d'e'l no t'am jau p'aris gadus atteicos, visdr'iz'ak ar'i 'sis punkts(vai t'a trukums) nosp'el'eja lomu pie izv'eles.

15 izmaksas 3 gadu laik'a!!! T'adu k'a tevis d'e'l Latvij'a tik ne'z'el'igi k'apj cenas(ja protams neesi juridiska persona, un tas nav da'z'adas ma's'inas tad cita lieta)

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Bess rakstīja: Apdrošināšanas firmas eksperts ,slēdzienu kurš būs saistošs dīlerim nevarēs uzrakstīt.99%. Kura apdrošināšanas kompānija strīdu gadijumā piedāvā juristu bez maksas? Nosaukumu lūdzu .

Trīs gadu laikā 15 kasko izmaksas,nekādu soda sankciju.

Ak j'a, rakstu pieredzi nevis domas. Klientiem ik pa laikam ir radu's'as l'idz'igas probl'emas, vot i n'ak'as risin'at...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Hmm...interesanti k'ap'ec br'i'ziem uzr'ad'as garumz'imes manos textos, bet br'i'ziem n'e?

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Plje...

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

šis raksts ir spilgts piemērs tam kapēc es nepērku jaunu mašinu. Nu protams novēlu pacietibu taisnības meklējumos, bet no pieredzes zinu ka patiesība ir kautkur tur ārā - tur teorētiski, bet reālā dzīvē ticība likumam ir uz nulles.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Pats galvenais ir ka tur Motorcentraa iznaak 3 ccalli un gudri saak runaat. Tur akmens vainiigu utt. Es saku nu bet paraadiet man kur ir redzams ka akmens ir traapiijis. Vinjss tur atrod netaalu vienu punktinnu un saka reku ir. Nu bet parasti takss ja traapa tad tiessi tajaa vietaa arii stikls iepliist.

Es - vinjiem tajaa briidii saku a ko man dariit ja es aizbraukssu pie apdrossinaataaja un vinji neredzot bojaajumu no kaa radusies plaisa mani suutiis atpakall pie jums.

MC - Vinji nezinot.

- Tad man buus jaasaka apdrossinaataajam ka viena tante teica ka tas ir no akmens?

- Nu apmeeram taa.

- Nu tad uzrakstiet sleedzienu ka juus esat noveerteejussi stiklu un atziistat rakstiski ka tas nav garantijas gadiijums.

- Nee to mees nevaram.

Nu tad kaa tad lai riikojas ssajaa gadiijumaa?

Man ja godiigi tagad jau principa peec negribas iet pie apdrossinaataaja deell diilera attieksmes pret ssaadu gadiijumu. Bet gan panaakt ka stiklu nomaina diileris.

Nesaprotu kaapeec ssaadiem gadiijumiem nav izstraadaata kaut kaada speciaala forma kaa riikoties. A to es aizbraucu dzzeks apskataas un pasaka tas no akmens un brauc prom. Mums ar to nav nekaada sakara.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja: Pats galvenais ir ka tur Motorcentraa iznaak 3 ccalli un gudri saak runaat. Tur akmens vainiigu utt. Es saku nu bet paraadiet man kur ir redzams ka akmens ir traapiijis. Vinjss tur atrod netaalu vienu punktinnu un saka reku ir. Nu bet parasti takss ja traapa tad tiessi tajaa vietaa arii stikls iepliist.

Es - vinjiem tajaa briidii saku a ko man dariit ja es aizbraukssu pie apdrossinaataaja un vinji neredzot bojaajumu no kaa radusies plaisa mani suutiis atpakall pie jums.

MC - Vinji nezinot.

- Tad man buus jaasaka apdrossinaataajam ka viena tante teica ka tas ir no akmens?

- Nu apmeeram taa.

- Nu tad uzrakstiet sleedzienu ka juus esat noveerteejussi stiklu un atziistat rakstiski ka tas nav garantijas gadiijums.

- Nee to mees nevaram.

Nu tad kaa tad lai riikojas ssajaa gadiijumaa?

Man ja godiigi tagad jau principa peec negribas iet pie apdrossinaataaja deell diilera attieksmes pret ssaadu gadiijumu. Bet gan panaakt ka stiklu nomaina diileris.

Nesaprotu kaapeec ssaadiem gadiijumiem nav izstraadaata kaut kaada speciaala forma kaa riikoties. A to es aizbraucu dzzeks apskataas un pasaka tas no akmens un brauc prom. Mums ar to nav nekaada sakara.

hmmm, nu diezgan nekorekti saak tas MC uzvesties... vismaz konkreetajaa situaacijaa... spriezhot peec rakstiitaa...

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja:

...Nesaprotu kaapeec ssaadiem gadiijumiem nav izstraadaata kaut kaada speciaala forma kaa riikoties. ....

kā nesaproti? - tu jau šajā smalkajā sistēmā (formā) jau esi iekļuvis - tagad vainu viens uz otru vels, vēlāk abi divi uz tevi, un ja tev po principu izdosies apmainīt to stiklu atrodot caurumuviņu līgumos tad ti būsi pēdejais kas to tā izdarīs

Man paziņam Suzuki džipčikam (jaunam ar garantiju) pārlūza stūres ķega, ātrums bija liels, bet atļautais, apmales betona un augstas ... Vobshem no mashinas palika pāri tikai kaudzīte pierādijumu! - pierādija ka ķega vainīga, nebija nocementēta un attiecigi nevarēja turēt slodzi. Vainīga rūpnīca, dīleris piedāvāja iedot jaunu ķegu, bet mašīnu atpakaļ neņemšot jo tā jau esot sadauzīta un remontēt arī negrib , jo ķega taču māšinu nesadauzija ... kasko mazgā rokas un saka ka rūpnīca takš atzina savu vainu.

Nu būs jau divi gadi apkārt ... kā taisnības nava tā nava, iedeva kautkādu sarūsējušu tipa mainjas auto.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Veel jau bij labs moments.

Vinji tur meklee skrambas stiklaa no akmenjiem un staasta man ka akmens var traapiit vienaa stuurii un stikls sapliist pavisam citaa stuurii. Es nosmejos...

Bet kopumaa vinjiem nav pilniigi neviens arguments kaapeec tas stikls sapliisa tiessi naktii.

Es saku ja stikls buutu bijis traumeets vinjss buutu bijis ar tendenci uz sapliissanu tad vinjss buutu sapliisis braucot. Respektiivi briidii kad notiek vibraacijas. Ieprieksseejaa dienaa braucu pa riigas bruggi (pa vieniibas gatvi) tad veel braucot uz laukiem aptuveni 15 km pa bedrainu granti. Bet stikls sapliisa massiinai staavot. Vai nav drusku diivaini? Vinji atbild nu taa diivaini ir bet aciim redzot taa meedz gadiities.

Es veel saku nu bet jums nav neviens ticams arguments. Un taapat jums ne jau no savas kabatas jaamaina tas stikls bet gan par ruupniicas naudu.

Bet vinji (ruupniica) var neatziit ka tas ir garantijas gadiijums un tad vinjiem tas buussot jaaapmaksaa.

Tad sanaak no vinju teiktaa kad tjipa man veel buus jaagaida paarstaavis no ruupniicas kurss atbrauks un noveertees to stiklu. Un ja vinjss teiks ka tas nav garantijas gadiijums moss man veel liks apmaksaat cella izdevumus ko vinjss izteereejis lai atbrauktu un apskatiitu manu stiklu ))

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja:

Nu tad kaa tad lai riikojas ssajaa gadiijumaa?

.

Zvani uz Bez Tabu.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

te var redzēt kādas palisas rodas no kondicioniera un kādas no pārslodzes:

jeep.avtograd.ru/...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti