Paliidziet ar padomu par veejstiklu

Bracus Reģ.: 09.08.2004

Vai var kaads pateikt kaa riikoties sekojossaa situaacijaa.

Vakaraa aizbraucu uz laukiem. Nolieku massiinu seetas viduu. No riita taisos braukt un man prieksseejaa stiklaa ir paraadiijusies aptuveni 30 cm gara plaisa. Uz massiinas nekas nav uzkritis un neviens arii nav stiklu speciaali sasitis. Plaisa saakas no stikla malas.

Massiinai ir garantija. Un protams arii KASKO.

Ko iesakat ssajaa situaacijaa dariit? Pie kura man veersties?

 
1 2 3 4
juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Man domāt, ka tā ir garantijas padarīšana.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Garantijas gadījumu vēl ir jāpierāda.

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Domāju, ka garantijai ir jātaisa... Tāpat ir jautājums, kāpēc tas stikls plīsa? Varbūt paskatīties vai kaut kas nav sašķiebies... Varbū ir iemesls nopietnāk pakašķēties...

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Garantijas gadījumu vēl ir jāpierāda.

ko pierādīt? lai dīleris liek jaunu, un basta!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja:

Nortel rakstīja: Garantijas gadījumu vēl ir jāpierāda.

ko pierādīt? lai dīleris liek jaunu, un basta!

Dīleris arī grib pārliecināties, ka tas ir garantijas gadījums. Meklēs kaut mazāko iemeslu, lai pierādītu pretējo.

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Gan jau, ka taisīs ekspertīzi... BTW, vai kāds kantoris, kuram var uzticēt pārbaudes veikšanu... Dīleris šinī gadījumā nevar būt īsti objektīvs...

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Man jau passam arii liekas ka buutu jaataisa garantijas remontaa.

Bet kaa ir ar kasko apdrossinaassanu? Ja es veersiissos pie apdrossinaataajiem un vinji man to stiklu nomainiis tad taccu vinji man naakossreiz apdrossinoties novilks veel vienu aadu vairaak kaa parasti. Vai taadas lietas attiecas tikai un octa.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

a/m markai tachu nau noziimes ?! citaadi , nedo dies , kaads padaliisies KONKREETAA pieredzee tjip. 'dawajtaapataam pazwizgjim...'

nu tad taa - kasko darbosies tikai tad ja uz plaisas buus atrodamas sitiena/akmentinja peedas - citaadi PN uz 'garantiju' + papeeti taa labi polisi -waj tur ira stikli !!!?? regulaari kaskojot savu shrotu paraadi esmu spiesc konstateet ka ne wienmeer taa 'leetaakaa' polise ira arii taa labaakaa , biezji ~ls50 leetaakaa ir pilna ar 'atmazkaam' tjipoo stikliem nee , katram gadijumam dajosh mentuuru utt..

par garantiju - ja tas nau masveidiigs gadijums ( kaa tas bij ar Jumperiem/Boxeriem/Ducaatiem ) arii vari sanjemt PN

karoch papeeti stiklu- pameklee trieciena peedas , ja taadas nau panjem mazaamuru+naglu un 'uztaisi' taas peedas(peec pieredzes saku)

Uh_ti Reģ.: 22.03.2008
0 0 Atbildēt

Es ar domāju, ka šajā gadījumā drošākais risinājums ir āmurs+nagla.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Kolēģa Tourānam stikls sāka palikt balts no apakšas. Nomainīja pa garantiju un nebija nekādu problēmu.

Paša Merivai gan dabūju akmeni stiklā no kkādas fūres- rezultātā maiņa pa Kasko un protams lielāka apdrošināšanas prēmija next gadam!

Tātad iesaku braukt pie sava dīlera,lai šie skatās. Ja patiešām nebūs redzamas sitiena pēdas,tad nomainīs pa garantiju.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

ja bulkuvaagis vai minivens - droshi ka ozh peec garantijas - savulaik zhopeljiem combo un visaadiem tam liidziigiem aperaatiem tie stikli bira aaraa i priekshaa i aizmuguree ka maz neliekas.

Bet ja veiglais - garantijas gadijumu bus gruti pieraadiit, bet nav neiespeejami.

Ja gribi iedarbinaat KASKU - pastudee noteikumus un ja vajag - svied akmeni logaa...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Tā ir kā TDIOTS saka , jābūt akmentina punktiņam, ja nav .... ir izpalidzigi cilveki ,kas puktinu uzveido

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Topika autoram : ja nav noslēpums - kāda brenda autombīlim tad šitā nelaime atgadījās?

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja: Topika autoram : ja nav noslēpums - kāda brenda autombīlim tad šitā nelaime atgadījās?

Ssii nelaime atgadiijaas Nissan Note.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja:

Dorisa rakstīja: Topika autoram : ja nav noslēpums - kāda brenda autombīlim tad šitā nelaime atgadījās?

Ssii nelaime atgadiijaas Nissan Note.

newar buut ??? lieliskajam Japaanju NISAANam shitaada shaize call viagrim - vinjsh pie NORDEs andeli managee

P.S.man kautkaa suunainajaam UK Gonndaam nekas taac weel nau gadijies , laj ar 1/2kjiegjelji logaa ira steriem dabuuti un ar 10(6+4beernelji)pesengeriem !!!! bezceljaa (~15kmX2) ir weezjot wizinaac

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja:

Dorisa rakstīja: Topika autoram : ja nav noslēpums - kāda brenda autombīlim tad šitā nelaime atgadījās?

Ssii nelaime atgadiijaas Nissan Note.

šāda tipa "bundžai" tā mēdz gadīties...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kasku nav vērts kustināt, viņi tev uzraus uz desas nākamgad, kad mēģināsi pagarināt polisi....

tas stikls tev maksās mazāk par 100ls ar visu ielikšanu...

spied uz garantiju, saki, ka neko nezini, lai remontē tačku

Petka Reģ.: 09.09.2001
0 0 Atbildēt

www.triplex.lv

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Ko visi taa tricinaas par Kasko?

Man pagaashgad bija divi Kasko gadiijumi katrs par 70 ls, Sintrai ar meenesha intrevaalu sasitaas aizmugures skata spogulju stiklinji. Kaska bez pashriska, liidz 300 ls var policiju nesaukt.

Aizgaaju pieteicu, serviss notaameeja (apsildaams spogulja stikls uz plastikaata pamatnes ap 60 ls, baisi cennjiki, pasuutiit var tikai orgjinaalos), i neko. taame apstiprinaata, detaljas pasuutiitas.

Tajaa gadaa maksajaam kaut kaadus 240 ls, shajaa gadaa 260, taa kaa nekaada pieauguma uz Kasko nav, varbuut taaeec, ka izmaksas nepaarsniedza preemijas lielumu, HVZ?

Domaaju ka Notei preemija ir vismaz 500 ls, taa kaa stika nomainjai nevajadzeetu iespaidot naakamaa gada preemijas lielumu. I ja kas, Kaskai jau nav vienotaa datu baaze, kaa Octai, aiziesi pie cita apdroshinaataja, varbuut veel leetak sanaaks.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: kasku nav vērts kustināt, viņi tev uzraus uz desas nākamgad, kad mēģināsi pagarināt polisi....

tas stikls tev maksās mazāk par 100ls ar visu ielikšanu...

spied uz garantiju, saki, ka neko nezini, lai remontē tačku

Nu vienu tocc zinu. Tas stikls nemaksaas ne 100 Ls ne arii 200 Ls. Jo stikls ir ar lietus sensoru. Bet moss ssodien arii uzzinaassu kas un kaa?

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja viņi neatradīs kādu sīku iesituma punktu, domāju ka nomainīs pa garantiju. Vismaz tā tam būtu jābūt.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Petka rakstīja: www.triplex.lv

A kaa tur var uzzinaat cik vinjss maksaa?

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja:

Petka rakstīja: www.triplex.lv

A kaa tur var uzzinaat cik vinjss maksaa?

šeit varbūt tas stikls arī maksās lētāk. Bet: 1.Tev ir garantijas auto, 2. Ielikšanas kvalitāte klibo. Kā rāda personīga pieredze, tad logu apsilde un iebūvētās antenas nevienmēr strādā pēc stikla maiņas šajā kantorī. Mainīti 3 stikli, 2 bija problēmas.

3.kā arī atbilstība konkrētajam modelim. 1 no 3 mainītajiem stikliem vajadzēja pielikt atpakaļ oriģinālo spoileri, bet nevarējām, jo neatbilda stiprinājuma vietas-urbumi stiklā.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

plaisa no stura veidojās ja tiek šķobīts kuzovs! - tas nozīmē ka auto ir ekspluatēts nepiemērotos apstākļos, tobish tas noteikti nav garantijas gadijums navajaga lauzt! Un tā plaisa no stura parasti ir tik zīmīga

Par itkā akmentiņa pēdām ... nu nezinu, labāk vēja laikā zem veca ozola palikt un pasham pa nokaltušjiem zariem palēkāt

ivarinators Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:

Par itkā akmentiņa pēdām ... nu nezinu, labāk vēja laikā zem veca ozola palikt un pasham pa nokaltušjiem zariem palēkāt

Un tad mainīt stiklu, labot jumtu un vēl prasīt no KASKO kompensāciju par ārstēšanos pēc kritiena uz sava auto jumta.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti