Paliidziet ar padomu par veejstiklu

Bracus Reģ.: 09.08.2004

Vai var kaads pateikt kaa riikoties sekojossaa situaacijaa.

Vakaraa aizbraucu uz laukiem. Nolieku massiinu seetas viduu. No riita taisos braukt un man prieksseejaa stiklaa ir paraadiijusies aptuveni 30 cm gara plaisa. Uz massiinas nekas nav uzkritis un neviens arii nav stiklu speciaali sasitis. Plaisa saakas no stikla malas.

Massiinai ir garantija. Un protams arii KASKO.

Ko iesakat ssajaa situaacijaa dariit? Pie kura man veersties?

 
1 2 3 4
Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: šis raksts ir spilgts piemērs tam kapēc es nepērku jaunu mašinu. Nu protams novēlu pacietibu taisnības meklējumos, bet no pieredzes zinu ka patiesība ir kautkur tur ārā - tur teorētiski, bet reālā dzīvē ticība likumam ir uz nulles.

Nu teikssu godiigi. Arii man peec vakardienas piedziivojumiem taa saak likties ka jaunu massiinu privaatpersonai labaak nepirkt.

Nu katraa zinjaa nevar pirkt massiinu ar garantiju jo tad jaaiet visas apkopes obligaati pie diilers kas ir reizes 4 daargaakas. Nu vismaz darbaspeeks.

Un es vienu tocc zinu. Ka es jau nu nevienam peec ssii atgadiijuma neieteikssu sadarboties ar MOTORCENTRU. Un vinji var buut drossi ka sso staastu es izstaastiissu visiem kas no man zinaamajiem taisiisies pirkt jaunu massiinu.

Jo man jau veel ir arii nepatiikama pieredze ar apkopi MOTORCENTRAA.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Nu būs jau divi gadi apkārt ... kā taisnības nava tā nava, iedeva kautkādu sarūsējušu tipa mainjas auto.

Man te iesaka zvaniit uz BEZ TABU. A ko tad tavs ccoms veel nav zvaniijis uz bez tabu. Nu es jau tocc par ssaadu gadiijumu buutu pazvaniijis.

Veel jau nezin kaa man te beigsies bet ta jau redzees. Moss buus jaazvana ar.... Taa teikt jaauztaisa MC Anti reklaama....

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja: Nu katraa zinjaa nevar pirkt massiinu ar garantiju jo tad jaaiet visas apkopes obligaati pie diilers

Nu cik reižu šeit ir skaidrots, ka tas ir blefs!

Garantijas remonts pie dīlera, apkopes jebkurā sertificētā servisā.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vispār garantija tačkai ir viena vienīga kuiņa.....

ja kautkas tai kastei ir gatavs noklāties, tad izdarīs to uzreiz ekspluatācijas sākuma posmā... nu varbūt pirmajā ziemā vai pirmajā vasarā....

bet 5 gadus taisīt kuidajgecam akkopes pa biezajiem $$$$, tikai tāpēc, ka ir kautkāda mistiska garantija vēl palikusi uz caurrūsēšanu rezerves riteņa diskam.... nu piedodiet

bet nu bagāc dara kā grib

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Bracus rakstīja: Nu katraa zinjaa nevar pirkt massiinu ar garantiju jo tad jaaiet visas apkopes obligaati pie diilers

Nu cik reižu šeit ir skaidrots, ka tas ir blefs!

Garantijas remonts pie dīlera, apkopes jebkurā sertificētā servisā.

Un pēc tam ej pierādi dīlerim, ka karobka nesalūza dēļ eļļas maiņas "sertificētajā" servisā.

man norvēģijā korišs hiacei dabūja jaunu motoru..... serviss esot bijis aizmirsis izliet skalotāju

pie mums būtu pateikuši, ka pats vainīgs un akmens trāpīja motorā, rekur vēl ir palikušas pēdas

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Un pēc tam ej pierādi dīlerim, ka karobka nesalūza dēļ eļļas maiņas "sertificētajā" servisā.

Ja baidies vilka - neej mežā.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vispār garantija tačkai ir viena vienīga kuiņa.....

ja kautkas tai kastei ir gatavs noklāties, tad izdarīs to uzreiz ekspluatācijas sākuma posmā... nu varbūt pirmajā ziemā vai pirmajā vasarā....

bet 5 gadus taisīt kuidajgecam akkopes pa biezajiem $$$$, tikai tāpēc, ka ir kautkāda mistiska garantija vēl palikusi uz caurrūsēšanu rezerves riteņa diskam.... nu piedodiet

bet nu bagāc dara kā grib

Nu,tieši tāpēc es savulaik interesējos, vai kāds tirgotājs nav ar mieru pārdot jaunu ķerru bez garantijas bet par cenu, no kuras garantijas remontam paredzētie izdevumi ir atskaitīti.

Neviens vēl nav pieteicies.....turpina zvejot.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

varbūt speciālisti šeit varētu pie reizes pakonsultēt mani - vai man ir jēga apdrošināt savu mašīnu....

apdrošināšanas maksājums manuprāt ir viena vienīga naudas izspiešana no manis :@

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: vispār garantija tačkai ir viena vienīga kuiņa.....

ja kautkas tai kastei ir gatavs noklāties, tad izdarīs to uzreiz ekspluatācijas sākuma posmā... nu varbūt pirmajā ziemā vai pirmajā vasarā....

bet 5 gadus taisīt kuidajgecam akkopes pa biezajiem $$$$, tikai tāpēc, ka ir kautkāda mistiska garantija vēl palikusi uz caurrūsēšanu rezerves riteņa diskam.... nu piedodiet

bet nu bagāc dara kā grib

Nu,tieši tāpēc es savulaik interesējos, vai kāds tirgotājs nav ar mieru pārdot jaunu ķerru bez garantijas bet par cenu, no kuras garantijas remontam paredzētie izdevumi ir atskaitīti.

Neviens vēl nav pieteicies.....turpina zvejot.

kad es pirku aizpagājušo renaultu, tad man bija tāda iespēja.... garantija tika izteikta 5% no cenas....

bet kad es ņēmju pagājušo renaultu, tad jau šāda iespēja vairs netika izskatīta, es vēl speciāli apjautājos, atsaucoties uz iepriekšējo pieredzi, man peteica, vari ņemt ar "garantiju" vai neņemt nemaz....

par šito renaultu ir jāsaka, ka man tomēr garantijas ietvaros nomainīja manis nosvilināto kompi

p.n. par aizpagājušo renaultu jāsaka, ka es tos 5% uzvārīju, jo potenciālajā garantijas laikā nekas nenotika

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

bet laikam jau bez garantijas tirgot liedz kautkāda eiropas likumdošana.... ķipa tu paņem bez garantijas un tad tomēr brauc uz franciju vai vāciju remontēt

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: bet laikam jau bez garantijas tirgot liedz kautkāda eiropas likumdošana.... ķipa tu paņem bez garantijas un tad tomēr brauc uz franciju vai vāciju remontēt

Kas man kā pircējam var uzspiest noteikumu ka obligāti jāpērk garantiju? Pastāv tak cilvēktiesības uz brīvību un tmldz.

Tā ir dīleru tīkla problēma, ja viņi nevar savos eiropas reģistros ieķeksēt ka manai ķerrai garantija nav paredzēta.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: varbūt speciālisti šeit varētu pie reizes pakonsultēt mani - vai man ir jēga apdrošināt savu mašīnu....

apdrošināšanas maksājums manuprāt ir viena vienīga naudas izspiešana no manis :@

Kādu atbildi tu gribi? Vai ir jēga apdrošināt vispār, jebšu vai ir jēga konkrēti tev apdrošināt?

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja: Nu būs jau divi gadi apkārt ... kā taisnības nava tā nava, iedeva kautkādu sarūsējušu tipa mainjas auto.

Man te iesaka zvaniit uz BEZ TABU. A ko tad tavs ccoms veel nav zvaniijis uz bez tabu. Nu es jau tocc par ssaadu gadiijumu buutu pazvaniijis.

Veel jau nezin kaa man te beigsies bet ta jau redzees. Moss buus jaazvana ar.... Taa teikt jaauztaisa MC Anti reklaama....

Ne viss ko tu piezvani Beztabu nonāk ēterā - vinjiem arī ir savi draugi, viniem arī ir jaunas mashinas utt... takā pa Mālpils upi un likumparkapumiem varesi uz nebedu skatities bet kartigu jezgu ar autoservisiem caur vinjiem neuztaisiit, tipa papeti raduraxtus pirms sudzies DDDD

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: bet laikam jau bez garantijas tirgot liedz kautkāda eiropas likumdošana.... ķipa tu paņem bez garantijas un tad tomēr brauc uz franciju vai vāciju remontēt

Kas man kā pircējam var uzspiest noteikumu ka obligāti jāpērk garantiju? Pastāv tak cilvēktiesības uz brīvību un tmldz.

Tā ir dīleru tīkla problēma, ja viņi nevar savos eiropas reģistros ieķeksēt ka manai ķerrai garantija nav paredzēta.

vo!

par šito tu vari startēt bez tabu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: varbūt speciālisti šeit varētu pie reizes pakonsultēt mani - vai man ir jēga apdrošināt savu mašīnu....

apdrošināšanas maksājums manuprāt ir viena vienīga naudas izspiešana no manis :@

Kādu atbildi tu gribi? Vai ir jēga apdrošināt vispār, jebšu vai ir jēga konkrēti tev apdrošināt?

vai ir jēga apdirsināt vispār.....

tak paskaiti, ka ttomēr apdirsināšana ir BIZNESS

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:

Bracus rakstīja: ...

Man te iesaka zvaniit uz BEZ TABU. A ko tad tavs ccoms veel nav zvaniijis uz bez tabu.

Ne viss ko tu piezvani Beztabu nonāk ēterā - vinjiem arī ir savi draugi, viniem arī ir jaunas mashinas utt... takā pa Mālpils upi un likumparkapumiem varesi uz nebedu skatities bet kartigu jezgu ar autoservisiem caur vinjiem neuztaisiit, tipa papeti raduraxtus pirms sudzies DDDD

ir taisniiba

Bess Reģ.: 27.11.2007
0 0 Atbildēt

Bracus.Tak uzraksti to pretenziju un redzēsi vai kaut kas mainās.

Cik var saprast pats neko nedari lietas laba ,tikai uzklausi dīlera servisa darbinieku neobjektīvus ,mutiskus spriedumus kas nav pat papīra vērti.

Gregors. Neatkarīgs eksperts nav tas pats tāmētājs no apdrošināšanas kantora.www.ptac.gov.lv/... .

Par izmaksām . 5x pretlikumīgas trešo personu darbības,3x CSN kur esmu cietušā puse ,1x CSN ar abpuseju vainu,1x dabas kataklizma( vētra),3x nelieli bojājumi ,kas uzrodās stāvvietās no citu auto vadīdāju nemākulīgi stūrētajām automašīnām,2x pats ar līkām rokām.

Privātpersona. Parex.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

Bess rakstīja: Bracus.Tak uzraksti to pretenziju un redzēsi vai kaut kas mainās.

Cik var saprast pats neko nedari lietas laba ,tikai uzklausi dīlera servisa darbinieku neobjektīvus ,mutiskus spriedumus kas nav pat papīra vērti.

Gregors. Neatkarīgs eksperts nav tas pats tāmētājs no apdrošināšanas kantora.www.ptac.gov.lv/... .

Par izmaksām . 5x pretlikumīgas trešo personu darbības,3x CSN kur esmu cietušā puse ,1x CSN ar abpuseju vainu,1x dabas kataklizma( vētra),3x nelieli bojājumi ,kas uzrodās stāvvietās no citu auto vadīdāju nemākulīgi stūrētajām automašīnām,2x pats ar līkām rokām.

Privātpersona. Parex.

tad gan parex nav sevishkji prieciigs redzot tevi ienaakot kantorii

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:

Bracus rakstīja:

...Nesaprotu kaapeec ssaadiem gadiijumiem nav izstraadaata kaut kaada speciaala forma kaa riikoties. ....

kā nesaproti? - tu jau šajā smalkajā sistēmā (formā) jau esi iekļuvis - tagad vainu viens uz otru vels, vēlāk abi divi uz tevi, un ja tev po principu izdosies apmainīt to stiklu atrodot caurumuviņu līgumos tad ti būsi pēdejais kas to tā izdarīs

Man paziņam Suzuki džipčikam (jaunam ar garantiju) pārlūza stūres ķega, ātrums bija liels, bet atļautais, apmales betona un augstas ... Vobshem no mashinas palika pāri tikai kaudzīte pierādijumu! - pierādija ka ķega vainīga, nebija nocementēta un attiecigi nevarēja turēt slodzi. Vainīga rūpnīca, dīleris piedāvāja iedot jaunu ķegu, bet mašīnu atpakaļ neņemšot jo tā jau esot sadauzīta un remontēt arī negrib , jo ķega taču māšinu nesadauzija ... kasko mazgā rokas un saka ka rūpnīca takš atzina savu vainu.

Nu būs jau divi gadi apkārt ... kā taisnības nava tā nava, iedeva kautkādu sarūsējušu tipa mainjas auto.

nu, liekas, tepat kkādā topikā lasīju par problēmām ar vektru un adam auto; īsumā - garantijas laikā kkas vislaik īsti nenoskaidrojams notikās, brīžam nevarēja piešķilt, un servja tirliņi visādas otmazkas stūma; tad nu dāma laikam ka uzrakstīja /vai tikai piedraudēja, ka rakstīs, neatceros vairs/ mesidžu uz adam opel ag; lietas nokārtojās dažu dienu laikā.

vai tikai viņa no fāterlandes jaunu auto nedabūja...

Bess Reģ.: 27.11.2007
0 0 Atbildēt

Aprošinātājs uzņemās manus riskus.Citreiz uzvārās ,citreiz nē.

Tāds viņiem tas bizness,bet ja nopietni trešājā gadā kad gāju atjaunot polisi viens no viņu darbiniekiem izteicās , jūs esat nerentabls klients un mūsu kompānija izskatot jūsu apdrošināšanas vēsturi ir spiesta palielināt apdrošināšanas prēmiju.Pēc manas vētrainas reakcijas,par ko un kas tu vispār esi lai spriestu par prēmijas apmēru,da ejiet jūs na... .Atvilkās cits klerks un viss tik sakārtots ļoti patīkami un izdevīgi.Cena bija zemāka par iepriekšejo gadu ,līgums izdevīgāks ( 1000 eiro bez policijas).

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja: Pats galvenais ir ka tur Motorcentraa iznaak 3 ccalli un gudri saak runaat. Tur akmens vainiigu utt. Es saku nu bet paraadiet man kur ir redzams ka akmens ir traapiijis. Vinjss tur atrod netaalu vienu punktinnu un saka reku ir. Nu bet parasti takss ja traapa tad tiessi tajaa vietaa arii stikls iepliist.

Es - vinjiem tajaa briidii saku a ko man dariit ja es aizbraukssu pie apdrossinaataaja un vinji neredzot bojaajumu no kaa radusies plaisa mani suutiis atpakall pie jums.

MC - Vinji nezinot.

- Tad man buus jaasaka apdrossinaataajam ka viena tante teica ka tas ir no akmens?

- Nu apmeeram taa.

- Nu tad uzrakstiet sleedzienu ka juus esat noveerteejussi stiklu un atziistat rakstiski ka tas nav garantijas gadiijums.

- Nee to mees nevaram.

Nu tad kaa tad lai riikojas ssajaa gadiijumaa?

Man ja godiigi tagad jau principa peec negribas iet pie apdrossinaataaja deell diilera attieksmes pret ssaadu gadiijumu. Bet gan panaakt ka stiklu nomaina diileris.

Nesaprotu kaapeec ssaadiem gadiijumiem nav izstraadaata kaut kaada speciaala forma kaa riikoties. A to es aizbraucu dzzeks apskataas un pasaka tas no akmens un brauc prom. Mums ar to nav nekaada sakara.

Tev to stiklu vajag vai nē?

Ja rīkosies kā teicu viss būs kā vajag!

Vispirms rakstisku pieprasījumu servim uz ko viņiem ir jāsniedz 10 dienu laikā pieprasījums vai atteikums!

Dabūsi atteikumu dabūsi no Kasko stiklu tajā pašā dienā.

Ja principa pēc vēlies no servja tad runā ar Kasko juristiem vai galīgi ja neiet zvani man.

Milicists Reģ.: 11.09.2004
0 0 Atbildēt

Bess rakstīja: Aprošinātājs uzņemās manus riskus.Citreiz uzvārās ,citreiz nē.

Tāds viņiem tas bizness,bet ja nopietni trešājā gadā kad gāju atjaunot polisi viens no viņu darbiniekiem izteicās , jūs esat nerentabls klients un mūsu kompānija izskatot jūsu apdrošināšanas vēsturi ir spiesta palielināt apdrošināšanas prēmiju.Pēc manas vētrainas reakcijas,par ko un kas tu vispār esi lai spriestu par prēmijas apmēru,da ejiet jūs na... .Atvilkās cits klerks un viss tik sakārtots ļoti patīkami un izdevīgi.Cena bija zemāka par iepriekšejo gadu ,līgums izdevīgāks ( 1000 eiro bez policijas).

Bet vienalga Parex laikam tevi labāk redz ejam, nekā nākam

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Un tajā kaķveidīgajā amerikāņu motoru mazgātājā neklausies. Tāds spameris sen nav redzēts.

=) tev ar humora sajūtu gan viss ok! Motorus starpcitu mazgāt nav labi!

Spameris ir hobijs šajā lapā savā topikā, bet apdrošināšana nujau 5 gadi kā profesija!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: varbūt speciālisti šeit varētu pie reizes pakonsultēt mani - vai man ir jēga apdrošināt savu mašīnu....

apdrošināšanas maksājums manuprāt ir viena vienīga naudas izspiešana no manis :@

Kas pa auto?

Par izspiešanu- ja uzskati Kasko par veidu kā nopelnīt tad ir izspiešana, bet ja par veidu kā nodrošināt, ka arī rīt neskatoties neuzko brauksi ar auto tad kasko ir ļoti pat ok.

Pats 6 gadu laikā nevienā avārijā nēesmu iesaistīts, bet tāpat drošinos uz 60 LVL pašrisku bojājumiem.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Bess rakstīja: Bracus.Tak uzraksti to pretenziju un redzēsi vai kaut kas mainās.

Cik var saprast pats neko nedari lietas laba ,tikai uzklausi dīlera servisa darbinieku neobjektīvus ,mutiskus spriedumus kas nav pat papīra vērti.

Gregors. Neatkarīgs eksperts nav tas pats tāmētājs no apdrošināšanas kantora.www.ptac.gov.lv/... .

Par izmaksām . 5x pretlikumīgas trešo personu darbības,3x CSN kur esmu cietušā puse ,1x CSN ar abpuseju vainu,1x dabas kataklizma( vētra),3x nelieli bojājumi ,kas uzrodās stāvvietās no citu auto vadīdāju nemākulīgi stūrētajām automašīnām,2x pats ar līkām rokām.

Privātpersona. Parex.

Vispār jau Gregers.

Pārlasi velreiz, nēesmu teicis, ka tāmētājs ir nēatkarīgais! Tieši otrādi- ieinteresētā puse, bet uz viņa+servisa slēdziena nesapasēšanas pamata var piesolīt servim tiesu un aicināt nēatkarīgo ekspertu.

Par to visu čupu varu tikai cienīt Tevi par to, ka nemaini katru gadu apdrošinātāju ļaujot atpelnīt Parexam(nu jau Gjensidige) atsist iegūldīto Tevī.

Pēc savas pieredzes varu teikt, ka stāvvietas sīceni izdevīgāk un ātrāk ir novērst Autoringā par 24 LVL lielo pulēšanu.

Lai Tev veicās uz ceļiem un stāvvietās!

1 2 3 4
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti