Paliidziet ar padomu par veejstiklu

Bracus Reģ.: 09.08.2004

Vai var kaads pateikt kaa riikoties sekojossaa situaacijaa.

Vakaraa aizbraucu uz laukiem. Nolieku massiinu seetas viduu. No riita taisos braukt un man prieksseejaa stiklaa ir paraadiijusies aptuveni 30 cm gara plaisa. Uz massiinas nekas nav uzkritis un neviens arii nav stiklu speciaali sasitis. Plaisa saakas no stikla malas.

Massiinai ir garantija. Un protams arii KASKO.

Ko iesakat ssajaa situaacijaa dariit? Pie kura man veersties?

 
1 2 3 4
Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Tev to stiklu vajag vai nē?

Ja rīkosies kā teicu viss būs kā vajag!

Vispirms rakstisku pieprasījumu servim uz ko viņiem ir jāsniedz 10 dienu laikā pieprasījums vai atteikums!

Dabūsi atteikumu dabūsi no Kasko stiklu tajā pašā dienā.

Ja principa pēc vēlies no servja tad runā ar Kasko juristiem vai galīgi ja neiet zvani man.

Nu vispaar tagad jau ir juutama neliela kustiiba.

Vakar ap pl 17.00 man zvana no MC nu laikam jau kaada svariigaaka persona par tiem 3 calliem kas auto apskatiija.

- Un prasa vai es nevareetu aizbraukt pie vinjiem lai vareetu to stiklu nofotografeet.

- Es ssim prasu a ko ta vakar nevareejaat nofotografeet?

- Kaa? Juus jau vakar bijaat atbraucis?

- Jaa.

- Un jums to massiinu kaads jau apskatiija?

- Jaa. Veseli 3 cilveeki.

- Un nenofotografeeja nemaz? Un vispaar mums ir tikai 1 garantijas speciaalists.

- Es saku ka vinjss viens atnaaca un saaka man sprauzt batonus ausiis un meegginaaja mani atssuut. Bet es nelikos mieraa un turpinaaju teikt ka tas ir garantijas gadiijums. Un tad vinjss atsauca veel 2 ccallus un pa visiem mani meegginaaja paarliecinaat ka tas pliisums ir no akmens.

- Jaa. LLoti diivaini. Nu bet vai juus vareetu kaadu dienu atbraukt....

Tagad vinji gaida kad es atkal pie vinjiem aizbraukssu. Bet par cik es neesmu Riidzinieks tad aizmirsu paprasiit vai vinji man par otru braukssanu apmaksaas cellu. Jo kaut kaa stulbi vienu reizi aizbraukt pa tuksso un tad vinjiem nevajag ne fotografeet ne ko. Bet naakossajaa dienaa vinji zvana un prasa ka vinjiem tomeer vajag fotografeet un man tomeer jaabrauc veel vienu reizi. Un peec tam buus jaabrauc atkal lai uzliktu kaut kaadu aizmirstu parakstu kaut kur un nomainiitu stiklu vai veel nez kaadu iemeslu peec.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Taa vien liekas ka vinji ir izlasiijussi sso topiku un to kas sseit ir rakstiits un tagad ir nobijussies ka tiessaam neuztaisu vinjiem antireklaamu televiizijaa.

Taapeec arii peekssnni taada kustiiba.

Bet tik vienkaarssi jau vinji neatpirksies. Jo man lloti nepatiik kad mani meeggina pieccakareet. Jo ir jau veel citas iestaades par kuraam es esmu uztaisiijis liidziigu antireklaamu.

Katraa gadiijumaa no mana praata vinji sso gadiijumu neizdzeesiis. Un es nepakautreessos to kaadam izstaastiit. Arii tad kad man stikls buus nomainiits.

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Darba Meganei bija līdzīgi, tikai stikls sapliisa pa bruģi braucot. Aizbraucu līdz apdrošinātājam-šis saka ka akmens sitiena pēdas neredz un lai brauc uz Mūsa motors. MM čalis iznāca, sabildēja, izpētīja un aizsūtīja rūpnīcas garantijas pieteikumu uz Poliju, pēc~2ned dabūju jaunu stiklu bez kādas kasīšanās. Varbūt situācija būtu ne tik vienkārša jau mašina nebūtu ALD automotive apgādībā?!

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

Man vienā servī stiklu sasipa. Paldies viņiem par to

Bet nu stiklam apakšā jau kādus pāris mēnešus bija ar akmeni dabūts, aizbraucu uz IFu (KASKO), bez bazara, iedeva servisu ar kuru viņi sadarbojās un tajā nebija pašrisks (100LS) jāmaksā. Aizvedu - sataisīja apmēram 5h laikā - aizmirsu par šo gadījumu.

Apdrošinātājs tik prasīja, kas tā par plaisu augšpusē, teicu, ka nezinu, kur tāda uzradās, bet iesniegums ir par akmeņa pēdām, šamajs to augšu pat nefočēja.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

2 bracus

man bija gadījums, ka stikls ieplīsa tādēļ, ka zem jamā bij ūdens ticis, attiecīgi tas bleķis sāka rūsēt, nu un spiedās uz augšu.arī pēkšņi vienā rītā plaisa bija.

bet tā kā ne man garantija, ne kas, tad likos mierā, kamēr TA atšuva un stikls bija jāmaina. Tad tikai mainot arī atklājās, kādēļ tā plaisa radusies.

Bess Reģ.: 27.11.2007
0 0 Atbildēt

Gregers.Atvainojos .Biju neuzmanīgs.

Stāvvietu sīcene nebija izpulējama,1. aizmugurējā bampera stūrī caurums ,2.aizmugurējās durvīs diezgan labi iebraukts,3.kāds auto ar āķi trāpijis priekšēja bamperī un atkal izdrupinājis caurumu. Par apdrošīnātāju tikai labākās atsauksmes ,divi gadi pašrisks bojājumiem 0%.Tikai vienreiz vilka garumā ar izmaksām.

Nu jau gadu bez kasko un viss ir labi,nekas nav noskrūvēts vai izsists un CSN arī nav .Pirms tam ari nekas nebija noticis, bet kā apdrošinājos tā sākās visādi apdrošināšanas gadijumi.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Bess rakstīja: Pirms tam ari nekas nebija noticis, bet kā apdrošinājos tā sākās visādi apdrošināšanas gadijumi.

Dieva dēļ - nelieto uzturā pārtiku - sāksies gremošanas orgānu problēmas

Un lūdzu, nenodarbojies ar sexu, savādāk tavai prostatai pienāks bēdīgs GALS

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Tagad varu papildinaat savu staastu par stiklu.

Tagad pastaastiissu kaa bija ar lietaam ko aatraak biju nokluseejis. Bet tas bija ar nodomu nokluseets jo bija aizdomas ka MC sso vareetu izlasiit.

Tajaa passaa dienaa kad MC mani atssuja un teica lai braucu pie apdrossinaataaja es aiz gara laika aizbraucu uz NORDE servisu. Un tur attieksme bija kaa pret cilveeku. Atnaaca, paskatiijaas, neko neredzeeja jo nekas arii nebija, panneema fotoaparaatu, nofocceeja nokopeeja garantiju un teica ka divu dienu laikaa pazvaniis un pateiks kas un kaa. Pie vinjiem biju peecpusdienaa. Otraa riitaa man jau pazvaniija un teica ka viss ir nokaartots. Stikls ir pasuutiits un tad kad atnaaks tad vareessu braukt mainiit.

Nu un vakar bija taa diena kad tiku pie jauna stikla.

Taa kaa ssim staastam tomeer bija veiksmiigs iznaakums.

Bet nu viens ir skaidrs MC sev ar sso gadiijumu sapelniija vairaakus miinusus. Un tagad es nezinu vai es veel kaadu reizi braukssu pie vinjiem. Nu vispaar ja buus kaut kaadas probleemas ar garantiju tad gan braukssu pie vinjiem atkal kasiities.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

nu re - man prieks ka ir arī kantori kas pilda to ko citi putām uz lūpām sola pardotot

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Bess rakstīja: Pirms tam ari nekas nebija noticis, bet kā apdrošinājos tā sākās visādi apdrošināšanas gadijumi.

Dieva dēļ - nelieto uzturā pārtiku - sāksies gremošanas orgānu problēmas

Un lūdzu, nenodarbojies ar sexu, savādāk tavai prostatai pienāks bēdīgs GALS

vienlaik cītīgi apdrošinājos pret nelaimes gadījumiem; un, tici vai netici, sāka ar mani tie nelaimes gadījumi arī notikt, lūza kauli, mežģījās pleci, kronis visam - piegrūdu roku pie ripzāģa ar paliekošām sekām. Pēc tam mainīju darbu, līdz ar to uz finansiāli slikto pusi mainījās arī apdrošināšanas noteikumi, un es vairs neapdrošinājos. Kopš tā ar mani nekas nav atgadījies...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Bess rakstīja: Pirms tam ari nekas nebija noticis, bet kā apdrošinājos tā sākās visādi apdrošināšanas gadijumi.

Dieva dēļ - nelieto uzturā pārtiku - sāksies gremošanas orgānu problēmas

Un lūdzu, nenodarbojies ar sexu, savādāk tavai prostatai pienāks bēdīgs GALS

vienlaik cītīgi apdrošinājos pret nelaimes gadījumiem; un, tici vai netici, sāka ar mani tie nelaimes gadījumi arī notikt, lūza kauli, mežģījās pleci, kronis visam - piegrūdu roku pie ripzāģa ar paliekošām sekām. Pēc tam mainīju darbu, līdz ar to uz finansiāli slikto pusi mainījās arī apdrošināšanas noteikumi, un es vairs neapdrošinājos. Kopš tā ar mani nekas nav atgadījies...

Tā ir psiholoģiska problēma nevis likumsakarība.

Daži klienti arī ir teikuši, ka kamēr braukāja bez Kasko mazāk notikumu bija, bet pēcāk sarunās noskaidrojās, ka iegūstot kasko mainijās braukšanas stils. Nu tip tā apmēram...

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

likumīga psihosakarība

sorry, laikam ka vienreiz 20 gadu laikā neapdrošinoties tomēr bija trauma.

kopumā, ja pareizi atceros, tad 3 gados saņēmu 10k rubļos.

Uh_ti Reģ.: 22.03.2008
0 0 Atbildēt

Man ar te par vējstiklu ir stāsts. Nopirku auto ar jau maziņu akmens punktiņu priekšas stiklā. Doma- vajadzētu stiklu savest kārtībā. Aizbraucu pie (kantori neminēšu) viena stiklu kantora, saku: vajadzētu to mazo plaisiņu likvidēt (urbšana+līmes pildīšana). Šie apjautājas: vai ir kasko? Saku, ka ir. Šie atbild: nah tev kko te remontēt, raksti paskaidrojumu, tipa braucu pa Pleskaveni, priekšā fūre, iemeta akmentiņu logā, viss, punkts parādījās. Tā arī izdarīju, tālāk paši ar visu tika galā+jaunu stiklu ielika.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Urbšana ir kaut kāds stulbums, garantiju tai nedod.

Uh_ti Reģ.: 22.03.2008
0 0 Atbildēt

Nu jā, tādēļ arī tiku pie jauna stikla. Kaskas cena~ 500 ls, stikla+montāžas cena bija 180 ls. Nākamgad arī pakaļējā bampera remonts ir dienas kārtībā. Reāli kaska man maksā~ 320 ls gadā.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Uh_ti rakstīja: Man ar te par vējstiklu ir stāsts. Nopirku auto ar jau maziņu akmens punktiņu priekšas stiklā. Doma- vajadzētu stiklu savest kārtībā. Aizbraucu pie (kantori neminēšu) viena stiklu kantora, saku: vajadzētu to mazo plaisiņu likvidēt (urbšana+līmes pildīšana). Šie apjautājas: vai ir kasko? Saku, ka ir. Šie atbild: nah tev kko te remontēt, raksti paskaidrojumu, tipa braucu pa Pleskaveni, priekšā fūre, iemeta akmentiņu logā, viss, punkts parādījās. Tā arī izdarīju, tālāk paši ar visu tika galā+jaunu stiklu ielika.

He, he... interesanti kāpēc Latvijā paliek aizvien dārgāka apdrošināšana...

Uh_ti Reģ.: 22.03.2008
0 0 Atbildēt

Ko tad Tu pats iesaki?! Maksāt kantorim un nevienu saņķiku paša labā neiešņaukt?

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Uh_ti rakstīja: Ko tad Tu pats iesaki?! Maksāt kantorim un nevienu saņķiku paša labā neiešņaukt?

Pats jau neslēpšu arī vienreiz iešņaucu, bet neko nesaku par cenu kāpumu arī...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Uh_ti rakstīja: Man ar te par vējstiklu ir stāsts. Nopirku auto ar jau maziņu akmens punktiņu priekšas stiklā. Doma- vajadzētu stiklu savest kārtībā. Aizbraucu pie (kantori neminēšu) viena stiklu kantora, saku: vajadzētu to mazo plaisiņu likvidēt (urbšana+līmes pildīšana). Šie apjautājas: vai ir kasko? Saku, ka ir. Šie atbild: nah tev kko te remontēt, raksti paskaidrojumu, tipa braucu pa Pleskaveni, priekšā fūre, iemeta akmentiņu logā, viss, punkts parādījās. Tā arī izdarīju, tālāk paši ar visu tika galā+jaunu stiklu ielika.

He, he... interesanti kāpēc Latvijā paliek aizvien dārgāka apdrošināšana...

Jo gribās lielāku varku - ja tu ar vārdu "aptirsināšana" domā OCTA.

Uh_ti Reģ.: 22.03.2008
0 0 Atbildēt

Uzskatu, tāpat normāla varka kantorim. Es maksāju 500, šamie man par stiklu 180, 320 viņiem par neko. Labi, tur nodokļi, utt., bet tā pat pietiekoši.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Gregers rakstīja:

Uh_ti rakstīja: Man ar te par vējstiklu ir stāsts. Nopirku auto ar jau maziņu akmens punktiņu priekšas stiklā. Doma- vajadzētu stiklu savest kārtībā. Aizbraucu pie (kantori neminēšu) viena stiklu kantora, saku: vajadzētu to mazo plaisiņu likvidēt (urbšana+līmes pildīšana). Šie apjautājas: vai ir kasko? Saku, ka ir. Šie atbild: nah tev kko te remontēt, raksti paskaidrojumu, tipa braucu pa Pleskaveni, priekšā fūre, iemeta akmentiņu logā, viss, punkts parādījās. Tā arī izdarīju, tālāk paši ar visu tika galā+jaunu stiklu ielika.

Atkārtoju vēlreiz, octa kantorim ir tik pat mīļa kā tev un man, tikai lai ko labu gūtu viņiem reizēm octas plānu jāpilda.

A kasko ir varka, bet ne tik liela kā liekās.

He, he... interesanti kāpēc Latvijā paliek aizvien dārgāka apdrošināšana...

Jo gribās lielāku varku - ja tu ar vārdu "aptirsināšana" domā OCTA.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Nu cik es noprotu no rakstiitaa tad GREGERS ir saistiits ar apdrossinaassanu.

Kad man bija jaadrossina auto tad veicu aptauju. Aptaujaaju vairaakus apdrossinaassanas kantorus par cenaam gan KASKO gan OCTA.

Nu par KASKO man taa kaa vareetu buut skaidrs. Tur katram drusku tie noteikumi atsskkiriigi un passriski atsskkiriigi utt. Taapeec arii tur var rasties cenu starpiiba.

Bet OCTA. Tur takss visiem man domaat ir vienaadi noteikumi. Nu Labojiet ja klluudos. Bet preemija atsskkiiraas pat 2 reizes. Konkreetaak manam auto cena bija no 51 Ls - 113 Ls.

Nu paskaidrojiet man kaa tas ir iespeejams. Varbuut es vienkaarssi kaut ko nesaprotu.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Uh_ti rakstīja: Man ar te par vējstiklu ir stāsts. Nopirku auto ar jau maziņu akmens punktiņu priekšas stiklā. Doma- vajadzētu stiklu savest kārtībā. Aizbraucu pie (kantori neminēšu) viena stiklu kantora, saku: vajadzētu to mazo plaisiņu likvidēt (urbšana+līmes pildīšana). Šie apjautājas: vai ir kasko? Saku, ka ir. Šie atbild: nah tev kko te remontēt, raksti paskaidrojumu, tipa braucu pa Pleskaveni, priekšā fūre, iemeta akmentiņu logā, viss, punkts parādījās. Tā arī izdarīju, tālāk paši ar visu tika galā+jaunu stiklu ielika.

He, he... interesanti kāpēc Latvijā paliek aizvien dārgāka apdrošināšana...

bet patiesībā jau vienalga, kurš to stiklu pēc kaskas būtu mainījis - uh_ti vai iepriekšējais īpašnieks.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti