izceelaas...

Peksiic Reģ.: 07.11.2003

Vispaar jau nedaudz sajutos kaa muljkjis shodien. Braucu pa saulkrastu apvedcelju, skatos, CP iesleegtas sarkanzilaas baakugunis skanjas signaals un konvojee kautkaadu smago ar lielgabariita kravu, aiz vinja kolonna. Protams, ja CP taa riikojas, tad mans pienaakums peec sat. not. ir apstaaties celja malaa, peec iespeejas tuvaak brauktuves malai. OK, to izdariiju lai gan jau kad apstaajos, CP pa skaljruni nobljaavaas lai staavu "pa labi" (vairs jau nebija kur, ja nu vieniigi paarliist bordjuurai paari)un gaidiiju. Gaidiiju, kameer sapratu ka velti gaidu. Kaa juus domaajat? Ko es gaidiiju? Protams, kollonnu nosleedzosho CP ekipaazju, kas ar iesleegtiem ziliem baakugunjiem briidinaatu ka kollona ir beigusies un es varu turpinaat celju. Peec dazjiem km celja malaa bija piestaajis CP subaru ar vienu dzjipu, abi tur skaidrojaas, gribeejaas jau apstaaties un paprasiit vinjiem, vai tieshaam ir mainijusies konvojeeshanas kaartiiba? Bet nu paardomaaju un turpinaaju braukt taalaak.

 
1 2
Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

...

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

kaa reiz CSN punkts arii nosaka kaa man buutu bijis jaariikojas:

4. Transportlīdzekļa vadītāja pienākumi īpašos gadījumos

40. Ja tuvojas operatīvais transportlīdzeklis ar iedegtu mirgojošu zilu bākuguni un ieslēgtu speciālu skaņas

signālu, citiem ceļu satiksmes dalībniekiem jādod tam ceļš.

41. Ja tuvojas operatīvais transportlīdzeklis ar iedegtu mirgojošu zilu un sarkanu bākuguni un ieslēgtu

speciālu skaņas signālu, citiem tajā pašā virzienā braucošo transportlīdzekļu vadītājiem un pretim braucošo

transportlīdzekļu vadītājiem (ja nav konstruktīvi izveidota ceļa elementa, kas atdala brauktuvi, piemēram,

barjeras, sadalošās joslas) jādod tam ceļš, apturot transportlīdzekli pie ietves vai uz nomales, vai, ja tā aizņemta,

- iespējami tuvāk brauktuves labajai malai. Transportlīdzekļu vadītājiem, kas tuvojas krustojumam (ceļam) no

cita virziena ceļiem, jāaptur transportlīdzeklis pirms šķērsojamās brauktuves. Uzsākt (turpināt) braukt drīkst

tikai pēc tam, kad ir pabraucis garām transportlīdzeklis ar iedegtu mirgojošu zilu bākuguni, kurš brauc aiz

pavadāmā transportlīdzekļa (kolonnas).

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Tas subārists droši vien džipistu nostopēja par kādu pārkāpumu.Manai sievai pirms kāda laika bija līdzīga situācija,tikai tai CP pirmajai mašīnai nebija ne sarkano uguņu,ne skaņas signāla,bet noslēdzošā mašīna nekautrējās sievas auto apturēt un izrakstīt protokolu par to,ka neapstājās.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja: Tas subārists droši vien džipistu nostopēja par kādu pārkāpumu.Manai sievai pirms kāda laika bija līdzīga situācija,tikai tai CP pirmajai mašīnai nebija ne sarkano uguņu,ne skaņas signāla,bet noslēdzošā mašīna nekautrējās sievas auto apturēt un izrakstīt protokolu par to,ka neapstājās.

Kad sīks biju tad reiz uz tusu braucot ar SAAB 9000, melnu un totāli notonētu, pinu ar skuķiem es šādai kolonnai pašāvu garām uz kādiem 200 km/h! Kad uzzināju, ka varēja nolikt grāvī bez brīdinājuma tad tā drūmi ap sirdi palika Noteikti jau saprata ka gurķis atpūsties ar meitenēm brauc

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007
0 0 Atbildēt

Es zinu ka jāapstājas tādos gadījumos vai arī pēc iespējas tuvāk labai malai.Bet nezināju ka jāgaida noslēdzošā a/m.

Tātad SECINĀJUMS: MAZĀK ZINĀSI VIEGLĀK BŪS DZĪVOT

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Regulāri uz Brīvības ielas sanāk redzēt šādu pasākumu bez noslēdzošās mašīnas. Tauta jau pieradusi ignorēt. Un īpaši tad, ja tiek konvojēts prezis. Tfu, atvainojiet, prezidents. Patiesībā nožēlojami, ka cilvēki tik demonstratīvi atļaujas nelaist konvoju tieši tādēļ, ka tas ir valsts prezidents...

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Mazāk domāsiet - vieglāk būs dzīvot - ĀMEN ...

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

wvfans rakstīja: Mazāk domāsiet - vieglāk būs dzīvot - ĀMEN ...

Un vispār - ja mazāk dzīvosiet nebūs arī jādomā.....

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

fokss rakstīja:

wvfans rakstīja: Mazāk domāsiet - vieglāk būs dzīvot - ĀMEN ...

Un vispār - ja mazāk dzīvosiet nebūs arī jādomā.....

Āmennn

DeSuns Reģ.: 20.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:... Patiesībā nožēlojami, ka cilvēki tik demonstratīvi atļaujas nelaist konvoju tieši tādēļ, ka tas ir valsts prezidents...

To gan nebiju redzeejis ka kaads prez. mashiinu nepalaistu. Ja Gregers gadiijumaa uz 200 pashaujies kaadai varbuut nesvariigai kolonai garaam, tad shtrunts, bet no valstiskaa viedoklja prezidenta droshiiba nu buutu augstaakaa pakaapee un ja kaads nepalaizh var bliezt nost uzreiz. Esmu arii redzeejis kaa pa Kalnciema ielu lidostas virzienaa kolona kad gaaja viens sadomaaja taa leeniiteem pa pirmo joslu saakt turpinaat kustiibu- reakcija bij momentaala un zibeniiga- viena no netrafareetaam toneetajaam mashiinaam (laikam apsardzes) burtiski ar lecienu pielece vinjai priekshaa un tik peec nosleedzoshaas policijas mashiinais aiznesaas ienjemt atpakalj kolonaa savu vietu. Bet shaudiishanaas gan nav maniita un dzirdeeta.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Klaja ņirgāšanās pa citiem autovadītājiem. Un pēctam brīnās ka daudzi ignorē to operatīvo transportu. Viņi drīkst darīt ko un kā grib, pohuj, ka paši pārkāpj, bet redz vadītāji nedisciplinēti, nelaiž. Nahuj tādus kretīnus laist?

P.S. LV prezidenta marionete nevienam nav vajadzīga, var jau atļauties arī tā nezīmēties ar apsardzi un konvoju.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Mani NATO praidam trennèjoties panjèma uz izbrìna.tur shamiem arì ar kolonnu nebija viss kàrtìbà.stìvèjos Klijànu ielà pretì kà màcèju,lùdzu izskatìt video jau Gaujas ielà utt.

gaujas ielà sapratu ka pasàkums bezjèdzìgs,jamie uzskata ka vinju darbinieki pèc noklusèjuma visu dara pareizi un lineàlu pie televizora nepieliksi.nàcàs vien tos ls 20 samaksàt jo péc APK par shamo pàrkàpumu brìdinàjums nepastàv.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Vakar, uz ceļa Jelgava - Iecava(šosejai 1 josla katrā virzienā): 3 policijas mašīnas eskortēja lēni braucošu(max 20 km/h) riteņbraucēju kolonnu visai interesantā veidā - pa vienai mašīnai katrā galā un vēl viena, pa pretējo joslu, blakus. Lieki piebilst, ka tie autovadītāji, kuri panāca šo kolonnu, nebij diez ko priecīgi, jo garām neļāva tik šī 3 policijas mašīna...

Man par laimi, šo sanāca vērot no malas.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

scope rakstīja: Vakar, uz ceļa Jelgava - Iecava(šosejai 1 josla katrā virzienā): 3 policijas mašīnas eskortēja lēni braucošu(max 20 km/h) riteņbraucēju kolonnu visai interesantā veidā - pa vienai mašīnai katrā galā un vēl viena, pa pretējo joslu, blakus. Lieki piebilst, ka tie autovadītāji, kuri panāca šo kolonnu, nebij diez ko priecīgi, jo garām neļāva tik šī 3 policijas mašīna...

Man par laimi, šo sanāca vērot no malas.

man tā iznāca no Ugāles līdz Ventspilij 3h braukt... attālums 30km...

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: man tā iznāca no Ugāles līdz Ventspilij 3h braukt... attālums 30km...

Nja, neko sev "paveicies".

Šitos dornīšus par šādiem jokiem būtu labi jāizpuļķē.

Tādos gadījumos laikam, ja labi zin apvidu, jāmēģina pa vietējas nozīmes neceļiem apdzīt kolonnu...

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Braucām pagājušajā gadā no Eiropas atpakaļ uz LV. Lietuvā noķērām kolonnu ar aptuveni 30 fūrēm (brauca ap 80km/h) Tad nu kādu laiku pabraucām aizmugurē, bet tad nervi neturēja un sākām dzīt garām - paveicās vai kā,bet pavadošie Police neko neprotestēja

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Nu jau daudzus gadus atpakaļ, tiko Vaira bija amatā stājusies, vizinājāmies uz vienu valstisku pasākumu. Ceļā mūs panāca un apdzina VVF konvojs, palaidām garām kā prasa noteikumi. Tomēr pēc 15km biju konvojam astē. Biju nedaudz pārsteigts, jo mans ātrums pirms mani panāca konvojs un pēc apdzīšanas bija tie paši 100-105km/h. Tā mēs jautri turpinājām ceļu, konvojs +es. Smuki sekoju šiem līdz pat Saldum, kur iegriezos benzīntankā. Tur arī mani sameklēja CP. Sodīt mani viņiem nebija par ko - paši atzina, nedaudz pabārās un viss.

Tāpēc personīgā pieredze rāda, ka naf to konvoju. Normāls tautasvāģis, lai nelec acīs, ar labu vadītāju un tiksi galā ātrāk kā ar konvoju. I ātrāk, i drošāk.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

krix rakstīja: Nu jau daudzus gadus atpakaļ, tiko Vaira bija amatā stājusies, vizinājāmies uz vienu valstisku pasākumu. Ceļā mūs panāca un apdzina VVF konvojs, palaidām garām kā prasa noteikumi. Tomēr pēc 15km biju konvojam astē. Biju nedaudz pārsteigts, jo mans ātrums pirms mani panāca konvojs un pēc apdzīšanas bija tie paši 100-105km/h. Tā mēs jautri turpinājām ceļu, konvojs +es. Smuki sekoju šiem līdz pat Saldum, kur iegriezos benzīntankā. Tur arī mani sameklēja CP. Sodīt mani viņiem nebija par ko - paši atzina, nedaudz pabārās un viss.

Tāpēc personīgā pieredze rāda, ka naf to konvoju. Normāls tautasvāģis, lai nelec acīs, ar labu vadītāju un tiksi galā ātrāk kā ar konvoju. I ātrāk, i drošāk.

eu bet paga... vai tad kautkur CSN ir atrunaata kaartiiba, kaadaa attaalumaa man jaaturaas no konvoja??? Tas jamais jaapalaizj garaam OK, bet vai kautkur IR ATRUNAATS, ka NEDRIIKSTU vinjiem seedeet astee un jamos apdziit??? Ja jau nav NEKUR tas atrunaats, tad jamie nodarbojas ar pasjdarbiibu un LJOTI BRIIVI interpretee likumu...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzēn, tavi vārdi būtu vietā, ja jams būtu sodīts, bet netika, jo nebija par ko

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Mēs reiz gribējām aiziet garām Latvijas Bankas inkasācijas kolonnai, kura brauca ap 70. Pēdējās mašīnas vadītājs parādīja stroķu. Kautkā vairs nemaz negribējās iet garām.

Mani strādnieki vienā jaukā dienā,pie ceļa zāģējot prāvu koku,laicīgi nepamanīja to pašu LB kolonnu tuvojamies un nogāza koku pāri ceļam šiem pašā degungalā-tad nu "avtomatčiki" izleca no džipiem,un kamēr koku nenovāca no ceļa,visi veči bija nosacītā ienaidnieka aplenkumā....

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu ko, labie tev strādnieki Viņi tev tā periodiski kokus pāri ceļam gāž?

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Nu ko, labie tev strādnieki Viņi tev tā periodiski kokus pāri ceļam gāž?

Tāds darbs(ziemas periodā).

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

krix rakstīja: Nu jau daudzus gadus atpakaļ, tiko Vaira bija amatā stājusies, vizinājāmies uz vienu valstisku pasākumu. Ceļā mūs panāca un apdzina VVF konvojs, palaidām garām kā prasa noteikumi. Tomēr pēc 15km biju konvojam astē. Biju nedaudz pārsteigts, jo mans ātrums pirms mani panāca konvojs un pēc apdzīšanas bija tie paši 100-105km/h. Tā mēs jautri turpinājām ceļu, konvojs +es. Smuki sekoju šiem līdz pat Saldum, kur iegriezos benzīntankā. Tur arī mani sameklēja CP. Sodīt mani viņiem nebija par ko - paši atzina, nedaudz pabārās un viss.

Tāpēc personīgā pieredze rāda, ka naf to konvoju. Normāls tautasvāģis, lai nelec acīs, ar labu vadītāju un tiksi galā ātrāk kā ar konvoju. I ātrāk, i drošāk.

Ko tad darīt,ja prezidentei sagribās.....nu takš piestāj mežmalā

Tā arī Tu konvoju noķēri!

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Shodien atkal uz Saulkrastu apvedcelja tika konvojeeta liidziiga krava, tikai Riigas virzienaa. Shoreiz viss bija OK, tikai prieksheejais CP nebija iesleedzis skanjas signaalu, tikai sarkanzilaas mirgalkas. Arii nebljaava ruporaa ka jaabrauc nost no celja.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Regulāri uz Brīvības ielas sanāk redzēt šādu pasākumu bez noslēdzošās mašīnas. Tauta jau pieradusi ignorēt. Un īpaši tad, ja tiek konvojēts prezis. Tfu, atvainojiet, prezidents. Patiesībā nožēlojami, ka cilvēki tik demonstratīvi atļaujas nelaist konvoju tieši tādēļ, ka tas ir valsts prezidents...

Nesaprotu vienu ar ko LV prez., labāks par EE prez. ?

Kapēc LV prez. vizina ar sarkanzilām lampiņām, bet EE prez. tikai ar zilām?

Mūsējais krutāks

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti