VOLVO Ozzam

Ozz Reģ.: 25.11.2002

taatad- mekleeju sev- 200-900 seerijas volvo...

saprotu ka no pacaniem reaalu pačotu un respektu nesagaidiisu, bet man taas masiinas patiik...

spams accepted!

 
1 2 3 4
Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

A Ursis, ir Pursis, ja kas!!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

a ja nopietni neko shvakaaku par sho man nevaig:

motors24.delfi.lv/...

Ozij arii tev buus gana labs,pietiek rucjiit tolmetam sagatavotus auto,no naglu gatavoshanas

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Ozz rakstīja:

kaspx rakstīja:

Ozz rakstīja: taatad- mekleeju sev- 200-900 seerijas volvo...

saprotu ka no pacaniem reaalu pačotu un respektu nesagaidiisu, bet man taas masiinas patiik...

spams accepted!

Varu piedāvāt 240-to, 89. gada, 2,3L, sedans

Ja interesē zvani 29134407 vai raksti kaspx at inbox

@!

vai tad ar 2XX neesi nofisies jau pietiekami ?

tas bija tas debiilais K motors...

pilniigi savaadaaks nekaa paareejie...

un to ka 200 puust kaa maitas un visu paareejo- to es labi zinu...

vnk reizi pa reizei kaads onka aizdudina ar taadu Skaistuli, ka aš sliena notek...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: vot nelaime,kas tev pat vienas rievas nav- msh ?

Būtu labāk centies to savu brīnumu notirgot, jo skrūvētājs tu neesi, tātad motoru ielikt nemāki

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: a ja nopietni neko shvakaaku par sho man nevaig:

motors24.delfi.lv/...

Ozij arii tev buus gana labs,pietiek rucjiit tolmetam sagatavotus auto,no naglu gatavoshanas

labs ta labs, bet tas nav VOLVO!

njee- uzsvars ir uz peedeejo gadu 940tajiem, universaaljiem ar parasto B230 dzineeju...bet es nesaku ka man neder arii paareejie...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Tu nopietni ceri, ka speciāli priekš tevis kāds ir taupījis ļoti labu auto pa kādiem 200 latiem

Tak neesi naivs....pat no donora par tādu cenu nekas daudz nebūs palicis pāri.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Tu nopietni ceri, ka speciāli priekš tevis kāds ir taupījis ļoti labu auto pa kādiem 200 latiem

Tak neesi naivs....pat no donora par tādu cenu nekas daudz nebūs palicis pāri.

tu tak esi ljauns

vaidzeeja teikt,noteikti,noteikti ! kaads ir un tieshi prieksh tevis

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Oziras ir tak kaut kur tieshi tavs Volvo,vinsh tevi gaida ...nu kaut kur...tieshi tavs Volvo

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Tu nopietni ceri, ka speciāli priekš tevis kāds ir taupījis ļoti labu auto pa kādiem 200 latiem

Tak neesi naivs....pat no donora par tādu cenu nekas daudz nebūs palicis pāri.

a kursh Tev teica, ka summa ir 200 lati

mosk 2000 lati

bet ja es to skalji pateiksu, tad visi man metiisies 200to piedaavaat pa 2kls

summas kaa taadaas nav...ir vajadziiba

man pilniigi pouhj ka kaadam 200 nepatiik...ja vins ir labaa staavoklii , tad vienalga labaaks par sliktaa staavoklii esosu, desmit gadus jaunaaku audii....

tikai tam 200 ideaalajaa staavoklii sarkanaa cena ir 1 eur

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Nu tad es nesaprotu, kādus orgānus tu gribi kā no donora paņemt. Ja tev purns nošķilts - griezīsi knābi nost un lipināsi vecajam Jeb donora bundžā gribi iekraut savu mehāniku

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nē nu protams, ja divdesmitgadīgam volvo ceņņiks ir vienāds ar desmitgadīgu audi, tad vai nu tas audis ir šrots vai arī volvo pārdevējs ir kosmonauts

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

purnu nost neviens negrieziis...

vajag spaarnus, haubi, resti, briili moska, visas lampas, lampu slotinjas utt....

vajadzeetu vareet paarskruuveet tos lorinjus, pac saproti, ka muusdienaas ar spaarnu rikteeshanu vairs nenjemas.motortelpu vnk taisnot aaraa..to vajag...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: purnu nost neviens negrieziis...

vajag spaarnus, haubi, resti, briili moska, visas lampas, lampu slotinjas utt....

vajadzeetu vareet paarskruuveet tos lorinjus, pac saproti, ka muusdienaas ar spaarnu rikteeshanu vairs nenjemas.motortelpu vnk taisnot aaraa..to vajag...

Nu tad jau meklē izdupsētu.

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: purnu nost neviens negrieziis...

vajag spaarnus, haubi, resti, briili moska, visas lampas, lampu slotinjas utt....

vajadzeetu vareet paarskruuveet tos lorinjus, pac saproti, ka muusdienaas ar spaarnu rikteeshanu vairs nenjemas.motortelpu vnk taisnot aaraa..to vajag...

kāpēc tieši šo jāceļ augšā, nevis cits jāiegādā? ira tik labs?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja: purnu nost neviens negrieziis...

vajag spaarnus, haubi, resti, briili moska, visas lampas, lampu slotinjas utt....

vajadzeetu vareet paarskruuveet tos lorinjus, pac saproti, ka muusdienaas ar spaarnu rikteeshanu vairs nenjemas.motortelpu vnk taisnot aaraa..to vajag...

Nu tad jau meklē izdupsētu.

ir jau ar puskautiem motoriem utt...

eksistenciaalas paardomas par teemu- "vai tiešam ir veerts taisiit"..šrotos ta vinju praktiski naff...pa taisno reinkarneejas naglaas...

ja kaads man piedaavaatu bundžu ar garanteeti labu bloku(diizelis) bet atkaavušos suukni vai turbiinu-panjemtu momentaa...jo taas abas uzpariktes ir paaris gadus vecas...

taapeec es te spamoju un aicinu citus to dariit un veel jau fakts ka esmu bez rezerves masiinas....a dziive iekaartojusies taa ka bez vinjas nevar...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pats motors arī sasists ka bloku meklē?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja:

Ozz rakstīja: purnu nost neviens negrieziis...

vajag spaarnus, haubi, resti, briili moska, visas lampas, lampu slotinjas utt....

vajadzeetu vareet paarskruuveet tos lorinjus, pac saproti, ka muusdienaas ar spaarnu rikteeshanu vairs nenjemas.motortelpu vnk taisnot aaraa..to vajag...

kāpēc tieši šo jāceļ augšā, nevis cits jāiegādā? ira tik labs?

a)stuures reika nesen paarlasiita

b)dzineejs ellju baigi nerij ;litrs uz 3 kkm-veel bij braucams, pilseetas ciklaa zem 9 litri gaaja

c)suuknis atjaunotais, 3 gadi vecs

d)turbiina no taas pasas ôperas

e)klimats

f)pakaljtilta blokjis

g)divdaljiigaa luuka...

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Ozij,aizej uz volvokluba lapu,tur viens čoms Madonā pārdod sedanu 940 tumši zilā krāsā ar 177Kkm oriģinālo nobraukumu,auto esot pirkts savulaik no Krievijas vēstniecības.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pats motors arī sasists ka bloku meklē?

nee-

ar bloku viss ok, pats maajaas aizbraucu...

saku ka der dizeljvolvo ar labu bloku, bet nospraagushu suukni etc, kas patiesiibaa arii ir tas daargaakais pasaakums...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja: Ozij,aizej uz volvokluba lapu,tur viens čoms Madonā pārdod sedanu 940 tumši zilā krāsā ar 177Kkm oriģinālo nobraukumu,auto esot pirkts savulaik no Krievijas vēstniecības.

savulaik siekalu notecinaaju...veel tirgo

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Uusa, Tu to dzeku paziisti masiinu esi redzeejis

Veiga Reģ.: 25.09.2004
0 0 Atbildēt

Man ir 84.g 740tais, kuru žēl pārstrādāt naglās, bet nav laika arī līdz galam pacelt. Ja reāli interesē, varu arī uzdāvināt + samovivoz.

t.29197373

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Uusa, Tu to dzeku paziisti masiinu esi redzeejis

Nepazīstu,bet taču pats sazvanies,sarunā.To auto atceros vienreiz "Signālā" servisā manīju,bet tas bija sen,nepievērsu lielu uzmanību-vienkārši redzēju,ka smuks auto.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

ursis rakstīja: vot nelaime,kas tev pat vienas rievas nav- msh ?

Būtu labāk centies to savu brīnumu notirgot, jo skrūvētājs tu neesi, tātad motoru ielikt nemāki

ple labs antireklaama teicama

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt
1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti