Krāsošana Lietuvā???

CKY Reģ.: 19.12.2003

Kāds zin cik Lietuvā prasa par detaļas nokrāsošanu, vai ir bijusi saskarsme ar krāsošanu?

Ir doma visu mašīnu pārkrāsot, bet LV prasa apmēram 60 - 70 ls par detaļu. Un robeža nev tālu

 
1 2
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

auto dažymas

automobiliø dažai

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Feniņdrāte. Nevari visu atļauties krāsot, nekrāso Lietuva tā sapņu zeme kur viss ir lēts

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Feniņdrāte. Nevari visu atļauties krāsot, nekrāso Lietuva tā sapņu zeme kur viss ir lēts

galīgi nepiekrītu... pie mums uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt, kas spēj krāsot... tur ir nopietnāk... LT tomēr ir EU un US šrots, kur no sūda vasku spiež...

CKY Reģ.: 19.12.2003
0 0 Atbildēt

Neiet runa par to, vai var atļauties vai nē, vnk man liekas, ka tur ir cenas citas un arī kvalitāte un abarots arī

Ja LV par visu auto prasa no 700ls uz augšu, tad intereses pēc cik tur maksā, ja jman jābrauc līdz Šauļiem vai paņevežiem nepilni 150km, tad kāpēc gan ne???

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ir man te viens paziņa, kas pa LT cenām labi orientējas, tikai tagad kaut kur pazudis pēdējas dienās. Pie izdevības apjautāšos.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā, no tāda sūda pirms kādiem sešiem vai cik tur gadiem izspiests mans šrots, gan tāds brūns vasks jamiem sanācis

CKY - tu domā, ka leiši ēst negrib un jamiem ir nevis ES, bet, teiksim, ķīna, kur darbaspēks lēts un clvēks laimīgs, ka var vismaz rupjmaizi paēst? Lētos sašas variantus arī pie mums var dabūt

CKY Reģ.: 19.12.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Jā, no tāda sūda pirms kādiem sešiem vai cik tur gadiem izspiests mans šrots, gan tāds brūns vasks jamiem sanācis

CKY - tu domā, ka leiši ēst negrib un jamiem ir nevis ES, bet, teiksim, ķīna, kur darbaspēks lēts un clvēks laimīgs, ka var vismaz rupjmaizi paēst? Lētos sašas variantus arī pie mums var dabūt

es tev pilnīgi piekrītu, ka moš tur nav nekas lēts, bet šodien viens cilvis izteicās, ka tur krāsojot pa kapeikām

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

patiesiiba nav tik traka... tb leitim laikam nav iestaajusies abnormaalaa rijiiba uz $$$

dzirdeeju ka te cilveeki arii jauniem vaageniem brauc apkopes uz LT veikt... esot i leetaak i aatraak...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: patiesiiba nav tik traka... tb leitim laikam nav iestaajusies abnormaalaa rijiiba uz $$$

dzirdeeju ka te cilveeki arii jauniem vaageniem brauc apkopes uz LT veikt... esot i leetaak i aatraak...

Ātrāk jo dīlerservisos, sevišķi tur pie jums, rīgā, visiem viss ir galīgi pohuj Iekš vwmotion var palasīt kā vienam nabagam škodu marinēja vairākas nedēļas Un nav jau vienīgais tāds gadījums

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

es braucu savam, sievas un puikas auto uz klaipēdu taisīt... cenas tās pašas, bet cilvēciska attieksme un makaronus nekarina... bet pēdējā laikā arī tā so so...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Ir man te viens paziņa, kas pa LT cenām labi orientējas, tikai tagad kaut kur pazudis pēdējas dienās. Pie izdevības apjautāšos.

Par detaļu tmēr nezinot, bet "durvju/spārna, arkas taisīšanu, krāšošanu un auto antikorozijas apstrādi čomam paņēma ap 190 latiem"

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

tur kur bratukasam pietiek ar 'dollar imeju' , muuseejie bez ls25,- pat nepakusteesies un lai nu ko bet uz autoolietaam vinji ir vareni zikjeri , taalab kunaj paarmaksaat ??

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Uggga rakstīja: Ir man te viens paziņa, kas pa LT cenām labi orientējas, tikai tagad kaut kur pazudis pēdējas dienās. Pie izdevības apjautāšos.

Par detaļu tmēr nezinot, bet "durvju/spārna, arkas taisīšanu, krāšošanu un auto antikorozijas apstrādi čomam paņēma ap 190 latiem"

pat i nemanot cik traki- var teikt- humaani

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

kursh musdienas auto paarkraaso? galigi slimi esat? ja ir tads shrots, ka prasas pec parkrasoshanas, tad ir japardod un japerk jauns spiizdiigs no DE un miers. chista duriki. protams, ja ir ipash exemplars, kuru tad ari atjauno un taa, tad ir cita runa. a tie kuri sapnjo par savas ikdienas misenes prakrasoshanu ir degjenerati un viniem vieta ir tvaika ielaa

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Kad leišiem saucu mūsu krāsošanas cenas, viņi teica, ka esam saspieduši galvu

Viņiem visa autiņa pārkrāsošana maksā ap 500 eur par so so kvalitāti un līdz 1000 eur par a la Glazūra krāsojumu

Tā kā - ir vērts aizbraukt uz LIT

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Kad leišiem saucu mūsu krāsošanas cenas, viņi teica, ka esam saspieduši galvu

Viņiem visa autiņa pārkrāsošana maksā ap 500 eur par so so kvalitāti un līdz 1000 eur par a la Glazūra krāsojumu

Tā kā - ir vērts aizbraukt uz LIT

Nav vērts, tā ir pazaudēta darba diena un vienā dienā 'to starpību var nopelnīt

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Pat divas darba dienas, tam auto tač pakaļ vēl jābrauc un vēl degviela, un tas viss jāreizina ar 2, jo kādam jau vēl jābrauc līdzi, lai mājās tiek

Tā kā tas ietaupījums 400 Eu pārvēršas pinīgā čikā.

Tik vien kā tusiņš ar leišiem

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Kad leišiem saucu mūsu krāsošanas cenas, viņi teica, ka esam saspieduši galvu

Viņiem visa autiņa pārkrāsošana maksā ap 500 eur par so so kvalitāti un līdz 1000 eur par a la Glazūra krāsojumu

Tā kā - ir vērts aizbraukt uz LIT

Leišu tehnoloģijā ietilpst fināla pūtiens ar mēbeļu laku par 50 sant. bundžiņā. Tas nekas ka pēc gada sāk lobīties nost ar gabaliem, uz to brīdi spīd ļoti smuki kā tikko no Vācijas un nav dārgi.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Kad leišiem saucu mūsu krāsošanas cenas, viņi teica, ka esam saspieduši galvu

Viņiem visa autiņa pārkrāsošana maksā ap 500 eur par so so kvalitāti un līdz 1000 eur par a la Glazūra krāsojumu

Tā kā - ir vērts aizbraukt uz LIT

Nav vērts, tā ir pazaudēta darba diena un vienā dienā 'to starpību var nopelnīt

Čakars protams ir.

Bet - paprasi, cik Glazūra prasa par visas mašīnas pārkrāsošanu

Apmēram 2000 Lvl

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: bik jau tiem krāsotājiem ar te cenas nokritušās nav to klientu tik daudz vairs.

Radinieks par darba trūkumu nesūdzās.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Leišu tehnoloģijā ietilpst fināla pūtiens ar mēbeļu laku par 50 sant. bundžiņā. Tas nekas ka pēc gada sāk lobīties nost ar gabaliem, uz to brīdi spīd ļoti smuki kā tikko no Vācijas un nav dārgi.

pie tava radinieka gan viss ir kā no rūpnīcas ne ?

Mēbeļu laku viņš nelieto.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ideot, tavs apskrāpētais bencelis vairs nekad nebūs kā no rūpnīcas, pat tad ja tu viņu atdosi krāsot dīlerservisam.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Kad leišiem saucu mūsu krāsošanas cenas, viņi teica, ka esam saspieduši galvu

Viņiem visa autiņa pārkrāsošana maksā ap 500 eur par so so kvalitāti un līdz 1000 eur par a la Glazūra krāsojumu

Tā kā - ir vērts aizbraukt uz LIT

Nu vismaz tur tiešām ir adekvātas cenas.

Rīgā tiešām ir cilvēki galvas saspieduši.

Bet arī Latvijas provincē var atrast pa normāliem cipariem kas krāso. Tiesa kad es šeit sāku stāstīt ko un par kādām cenām bija darījuši, man sāka di*rst virsū , ka es tipa piž*u.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Paņeveža, Šauļi ~ 120-200 liti par detaļu. Kauņa buku dārgāk. Viļņa Tuvu pie mūsu cenām, un + rindas un attieksme līdzīga.

Nu kaut-kāds Jonas no Mažekai vai Ebenai mož pa 50-100 liti nokrāsos no baloniņa.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Man tepat pierīgā nokrāsoja bamperu par 50 Ls divu dienu laikā. Par kvalitāti nesūdzos. Nevajag skriet uz pirmo kantori.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti