Rīga-Berlīne

Roneens Reģ.: 03.01.2003

Jautājums zinošiem. Doma nedēļas beigās aizbraukt līdz Berlīnei. It kā nekā sarežģīta, bet...

Pavisam nesen viens cilvis atgriežoties no tās puses zināja stāstīt, ka Polijā esot pamatīgi ceļu remonti. Tad lūk arī jautājums - kādiem ceļiem braukt, vai var tikt uz Polijas maksas autobāņa?

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

kolumbs rakstīja:

VWfans rakstīja: Atpakaļ caur Slubice, Osno Lubuskie, Gorzow Wielkopolski, Czlopa, Walcz, Czersk, Grudziadz, Ilawa, Olsztyn, Mragowo, Gizycko, Olecko, Suvalkiem.

Cik lielu ātrumu Meriva spēja attīstīt braucot pa bāņiem?

Vācijā pēc navigācijas rādījumiem maksimāli 144 km/h, bet tie vēl nebija griesti. Vispār komfortablais ātrums uz bāņa bija 100-110 km/h.

tas ir komfortablai ātrums braucot uz Saulkrastiem vai Siguldu

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

tas ir komfortablai ātrums braucot uz Saulkrastiem vai Siguldu

Uz bāņa jau ar puslīdz ok. Viens no "komfortablajiem" variantiem ir braukt vienā ātrumā ar fūrēm (90, ja nemaldos) - nav nevienu jāapdzen un ļoti ietaupās degviela

Mazāku ātrumu gan nespēju saprast, īpaši Polijā - vai tiešām bailes no nedaudz lielāka ātruma atsver tās, kādas nešaubīgi rodas tad, kad tevi sāk apdzīt fūres? Es nespētu tādā situācijā justies "komfortabli"...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ja gadās pabūt uz bāņiem tikai ap reizi gadā, tad gribas izbaudīt ātrumu, lai mājās mierīgāka braukšana

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

turbopiile rakstīja: ja gadās pabūt uz bāņiem tikai ap reizi gadā, tad gribas izbaudīt ātrumu, lai mājās mierīgāka braukšana

+1

Ja gadās biežāk, tad nekādi nevar pierast, ka pa latviju ir bezjēdzīgi jāvelkas. Īpaši pēc polijas... Varšavas ielas nav gluži bāņi, bet iekļauties sestdienas vakara satiksmē ar garo Caravelli bija diezgan interesanti - pēc nosacīta miera perioda poļi ir atgriezušies pie vecā braukšanas stila. 110 apdzīvotā vietā rullē, kad citi tevi vēl apdzen

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man, braucot caur Polijas ziemeļiem, gan nelikās, ka viņi būtu baigie gāzēji. Temps apmēram tāds kā Latvijā, ātrāks nekā Lietuvā gan.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Man, braucot caur Polijas ziemeļiem, gan nelikās, ka viņi būtu baigie gāzēji. Temps apmēram tāds kā Latvijā, ātrāks nekā Lietuvā gan.

Grūti pateikt, kas ziemeļu ceļos notiek. Uz ViaBaltica un Varšavā pilnīgi noteikti ir aizmirsuši par lēnu braukšanu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Tās leģendas par it kā traki ātro braukšanu Polijā manā braucienā neapstiprinājās. Braucu es gan pa Polijas ziemeļiem, turp un atpakaļ pa dažādiem ceļiem. Man radās iespaids, ka satiksme Polijā neko ātrāka par Latvijā esošo nebija. Tos mazos Malych redzēju tikai 1 gabalu, un to pašu es panācu, jo brauca pa šoseju ar 60 km/h. Taisījos jau šo apdzīt, bet tad šis nogriezās pa mazāk svarīgu ceļu. Vēl reiz panācu pavecu Mersi (W-124 modelis). Nesanāca apdzīt, jo drīz iebraucām pilsētā, un tad šis kaut kur nogriezās. Vēl Gorzow Wielkopolski tuvumā panācu un apdzinu kādu pajaunu un nelielu auto (Fiestu, Corsu vai ko tamlīdzīgu). Mani, protams, apdzina vairāk, taču ne milzum daudz. Spogulī redzēju daudz tādus auto, kas kaut kur aizmugurē turējās pieklājīgā attālumā, nemaz netuvojoties manai Merivai un nemēģinot apdzīt.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

pagashnedeelj biju aizshavis liidz Berlinei Zsvetkus aplukot uz iepirkties. turp maucu pa ierasto, pa ziemeliem, celji forshi, likumaini, fures nav, interesanti braukt. palika tik interesanti ka sievas mate saaka manaami nevozeeet. atpakalj izdomaju tomeer pameginaat to bani. vienkarshi truli brauc pa lauku, 3 reizes jastaajas maksaat, un tad vel no warshavas apkaimes tagad jauns banja gabals uzbuvets uz suwalku pusi, kas nav kartee. teikshu kaa ir, riebjas banji, bet ietaupijums laikaa ir 1.5 stunda, plus vel jamaksaa un lielaaks loks janobrauc un vairaak degvielas janodedzina salidzinajumaa pret veco manu marshrutu pa ziemeliem.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Tās leģendas par it kā traki ātro braukšanu Polijā manā braucienā neapstiprinājās. Braucu es gan pa Polijas ziemeļiem, turp un atpakaļ pa dažādiem ceļiem. Man radās iespaids, ka satiksme Polijā neko ātrāka par Latvijā esošo nebija. Tos mazos Malych redzēju tikai 1 gabalu, un to pašu es panācu, jo brauca pa šoseju ar 60 km/h. Taisījos jau šo apdzīt, bet tad šis nogriezās pa mazāk svarīgu ceļu. Vēl reiz panācu pavecu Mersi (W-124 modelis). Nesanāca apdzīt, jo drīz iebraucām pilsētā, un tad šis kaut kur nogriezās. Vēl Gorzow Wielkopolski tuvumā panācu un apdzinu kādu pajaunu un nelielu auto (Fiestu, Corsu vai ko tamlīdzīgu). Mani, protams, apdzina vairāk, taču ne milzum daudz. Spogulī redzēju daudz tādus auto, kas kaut kur aizmugurē turējās pieklājīgā attālumā, nemaz netuvojoties manai Merivai un nemēģinot apdzīt.

Braukājot pa nabadzīgajiem atpalikušākajiem poļu lauku miestiem (ziemeļpolija) tā varētu būt patiesība. bet ne jau Varšavā vai uz galvenajiem ceļiem. Esmu čehijā "bēdzis" no poļu divstāvu neoplāna, kam mans 90km/h apdzīvotā vietā šaurā kalnainā ceļā (starp Cesky Tesin un Frydek) likās par lēnu, kā rezultātā sēdēja kā pielipis pie aizmugurējā bampera. Pie pirmās izdevības apdzina un aizlaidās tālēs zilajās. Jāatzīst, ka sajūta nebija pārāk omulīga

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: teikshu kaa ir, riebjas banji, bet ietaupijums laikaa ir 1.5 stunda, plus vel jamaksaa un lielaaks loks janobrauc un vairaak degvielas janodedzina salidzinajumaa pret veco manu marshrutu pa ziemeliem.

Nu jaaa... Tad tev labāk braukt pa ziemeļiem. Ja tikai 1,5h starpību dabū, tad tiešām uz bāņa naf ko darīt

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Slinkais rakstīja: teikshu kaa ir, riebjas banji, bet ietaupijums laikaa ir 1.5 stunda, plus vel jamaksaa un lielaaks loks janobrauc un vairaak degvielas janodedzina salidzinajumaa pret veco manu marshrutu pa ziemeliem.

Nu jaaa... Tad tev labāk braukt pa ziemeļiem. Ja tikai 1,5h starpību dabū, tad tiešām uz bāņa naf ko darīt

uz taa banja bij 130. pa ziemeliem mauc tik cik saprats ljauj. tapeec tik maza shkirba. tiesa pa ziemeliem bik nervoza braukshana sanaak, bet interesanta gan. un ir iespeeja iekulties kadaa korkjii

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

Seene rakstīja:

Slinkais rakstīja: teikshu kaa ir, riebjas banji, bet ietaupijums laikaa ir 1.5 stunda, plus vel jamaksaa un lielaaks loks janobrauc un vairaak degvielas janodedzina salidzinajumaa pret veco manu marshrutu pa ziemeliem.

Nu jaaa... Tad tev labāk braukt pa ziemeļiem. Ja tikai 1,5h starpību dabū, tad tiešām uz bāņa naf ko darīt

uz taa banja bij 130. pa ziemeliem mauc tik cik saprats ljauj. tapeec tik maza shkirba. tiesa pa ziemeliem bik nervoza braukshana sanaak, bet interesanta gan. un ir iespeeja iekulties kadaa korkjii

Uz bāņa 130??? tad nah bānis? 150 ir mazākais, ko tur ir vērts braukt. +20 polijā tak nevienu policistu neinteresē

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Slinkais rakstīja:

Seene rakstīja:

Slinkais rakstīja: teikshu kaa ir, riebjas banji, bet ietaupijums laikaa ir 1.5 stunda, plus vel jamaksaa un lielaaks loks janobrauc un vairaak degvielas janodedzina salidzinajumaa pret veco manu marshrutu pa ziemeliem.

Nu jaaa... Tad tev labāk braukt pa ziemeļiem. Ja tikai 1,5h starpību dabū, tad tiešām uz bāņa naf ko darīt

uz taa banja bij 130. pa ziemeliem mauc tik cik saprats ljauj. tapeec tik maza shkirba. tiesa pa ziemeliem bik nervoza braukshana sanaak, bet interesanta gan. un ir iespeeja iekulties kadaa korkjii

Uz bāņa 130??? tad nah bānis? 150 ir mazākais, ko tur ir vērts braukt. +20 polijā tak nevienu policistu neinteresē

mans amerikanju brinums paliek nebaudaams pie 140, un saak eest ar divaam karoteem. atraak ar shamo par 130 nav veleshanaas braukt. nez, mani 130 tur bija optimali, visa plusma taa brauca. tik divas joslas tam baniitim, ja stieptu atraak, buutu visslaik jamanevree.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Braukājot pa nabadzīgajiem atpalikušākajiem poļu lauku miestiem (ziemeļpolija) tā varētu būt patiesība. bet ne jau Varšavā vai uz galvenajiem ceļiem. Esmu čehijā "bēdzis" no poļu divstāvu neoplāna, kam mans 90km/h apdzīvotā vietā šaurā kalnainā ceļā (starp Cesky Tesin un Frydek) likās par lēnu, kā rezultātā sēdēja kā pielipis pie aizmugurējā bampera. Pie pirmās izdevības apdzina un aizlaidās tālēs zilajās. Jāatzīst, ka sajūta nebija pārāk omulīga

Kaut kā nelikās tie ziemeļi nedz nabadzīgi, nedz atpalikuši. Izskatījās bez ārējās spozmes, bet saimnieciski tādi rosīgi. Daudz ceļu remontu - darbs cilvēkiem un infrastruktūras saglabāšana. Automašīnu vidējais vecums mazāks kā Latvijā - pamaz auto, kas jaunāki par 5 gadiem, bet daudz 5-10 gadus vecu un maz vecāku šrotu.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

kaads zin no kurienes viniem taa apsestiiba ar tiem kropliem Polonez? dazhos miestos ar tadiem vien braukaa. purns viens, bet virsbuves kadas 4 vai 5

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Slinkais rakstīja: kaads zin no kurienes viniem taa apsestiiba ar tiem kropliem Polonez? dazhos miestos ar tadiem vien braukaa. purns viens, bet virsbuves kadas 4 vai 5

Tak ražoja tādas paši agrāk.

to tak zinu. tik interesanti vai pieprasijums bija bazeets uz patriotismu vai kadaas uber ipashibas piemiit tam klucim.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

pashiem kauns nav? apdzivotaa vietaa labi ja +20, ben ne jau ar simtu

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: pashiem kauns nav? apdzivotaa vietaa labi ja +20, ben ne jau ar simtu

Man sanāca pārsniegt ātrumu tikai apdzīvotu vietu sākumos, jo bieži tajās ripinājos iekšā neitrālajā pārnesumā, ļaujot ātrumam kristies pašam.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Atpakaļceļā ļoti patika viesnīca ,,Hotel Baranowski,, pilsētā Slubice 2 km no Vācijas robežas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Slinkais rakstīja: kaads zin no kurienes viniem taa apsestiiba ar tiem kropliem Polonez? dazhos miestos ar tadiem vien braukaa. purns viens, bet virsbuves kadas 4 vai 5

Tak ražoja tādas paši agrāk.

to tak zinu. tik interesanti vai pieprasijums bija bazeets uz patriotismu vai kadaas uber ipashibas piemiit tam klucim.

Tapēc, ka agrāk neko, iznemot pasu razojumus, nevareja nopirkt. Bagatie brauca ar polonezem, nabagie iztika ar fiatiniem. Un attiecigi tur, kur Eiropas labumi vel nav sasniegusi tautu, visi brauc ka agrak. Vai ari ir atlavusies uzlabot savu dzivi, nomainot fiatu pret polonezi, par ko visu ieprieksejo muzu ir varejusi tikai sapnot. Biju Polija 1989. gada. Tad savam acim redzeju autoparku, kas sastaveja tikai no siem diviem auto. Gimenei, kura dzivoju, bija krutakas komplektacijas poloneze - un vai zini, pec ziguliem un volgam (nemaz jau nerunajot par zapiniem un moskviciem) man tas likas LOTI stiligs auto.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: pashiem kauns nav? apdzivotaa vietaa labi ja +20, ben ne jau ar simtu

naivais... Tas LV tik pieklājīgi brauc. Kā jau te kādu brīdi iepriekš rakstīju - tikko ar garo Caravelli 100 pa Varšavu bija par maz, lai uz lielajām ielām iekļautos plūsmā.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: pashiem kauns nav? apdzivotaa vietaa labi ja +20, ben ne jau ar simtu

Ja brauc atpakaļ no Eiropas,tad jau ātrāk gribas mājās, tāpēc nereti naktī esmu braucis caur apdzīvotām vietām nemaz nenometot - 140km/h

Vienmēr fūres ir pabrīdinājušas par mentu klātbūtni.

Savukārt braucot pa bāņiem ilgstoši noturēt ātrumu virs 160km/h ir grūti - sākas ātruma nogurums.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Atpakaļceļā ļoti patika viesnīca ,,Hotel Baranowski,, pilsētā Slubice 2 km no Vācijas robežas.

Man pedeja laika ir iepaticies 4* Hotel Mazurkas (Best Western) - pie pašas Varšavas robežas, virzienā uz A2. Pēdējo reizi par 20Ls no cilvēka dabūjām komplektu ar brokastīm UN vakariņām restorānā

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja:

Savukārt braucot pa bāņiem ilgstoši noturēt ātrumu virs 160km/h ir grūti - sākas ātruma nogurums.

Varbūt sauc to pareizā vārdā? Merivas nogurums... Man 180 ar kruīzkontroli nerada nekādu nogurumu

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Velomens rakstīja:

Savukārt braucot pa bāņiem ilgstoši noturēt ātrumu virs 160km/h ir grūti - sākas ātruma nogurums.

Varbūt sauc to pareizā vārdā? Merivas nogurums... Man 180 ar kruīzkontroli nerada nekādu nogurumu

Neuztraucies, Meriva brīvi iet 180.

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti