Rīga-Berlīne

Roneens Reģ.: 03.01.2003

Jautājums zinošiem. Doma nedēļas beigās aizbraukt līdz Berlīnei. It kā nekā sarežģīta, bet...

Pavisam nesen viens cilvis atgriežoties no tās puses zināja stāstīt, ka Polijā esot pamatīgi ceļu remonti. Tad lūk arī jautājums - kādiem ceļiem braukt, vai var tikt uz Polijas maksas autobāņa?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

ValdisM rakstīja:

orion rakstīja:

nomiks rakstīja:

Magistrs rakstīja: Man te viens lielijās, ka no Rīgas līdz Maskavai izbraucis 6 stundās. Ar RS6 un Krievijas pilsonis.

Atceros, pirms gada Krievijas superzvezda Timoti Jaunajā Vilnī lielījās, ka no Maskavas ar savu superjaudīgo un satjūnēto Porsche Cayenne Turbo atlidojis 6 stundās.

Grūti iedomāties, kā Ciemupei, Lielvārdei, Jēkabpilij, Pļaviņām cauri izbraukt uz 150 km/h

A vai ta vispār tiem luksaforiem ir dzeltenais režīms?

Man liekas ka tie visu nakti strādā zaļā/dzeltenā/sarkanā režīmā

Var, var, tās minētās pilsētas nav nekas traks, attiecīga darba diena un nakts ar atbilstošiem laika apstākļiem. Ir braukts cauri ar mazāko ātrumu 160

Pašam neiet smiekli rakstot šitādas muļķības.

PAt formula nav spējīga nobraukt trasi nesamazinot ātrumu zem 160km/h, a te viens bumerists apgalvo ka spējīgs izbraukt pāris LAtvijas mazpilsētas šādi

Tu esi naktī braucis pa to pašu Brīvības ielu, kad visi luksafori strādā dzeltenajā režīmā? G-klases džipi pat vef tiltu ņem uz 160.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: mani te draugs ar jauno RS6 pavizināja. To, kam 600zs V10 biturbo.

Es nebūtu tik skeptisks par 6h līdz maskavai.

Ātrumu līdz 180 nemaz tā īsti nejūt pat uz mūsu pampakiem, un V-max 250 viņš sasniedz pirms tu pagūsti klusi novaidēties. 0->100 laikam zem 5s

Problēma ir patēriņš. Sportiskā režīmā tas auto brīvi apēd 30-40 litrus uz 100.

Lielāko daļu laika pa ceļam nāksies pavadīt benzīntankos. Ar 80 litru bāku pietiks 200-300 km

nu tas nozīmē ka tad līdz maskavai ir reizes 3 vismaz jātankojas-uzreiz pusstunda no tām 6h ir nost.

Un uz tiem 900km paliek pāri 5,5h jeb vidēji 165km/h.

Ja F-1 ar 1000Zs spēj izpsiest vidēji 200km/h braucot pa ļoti gludu,ļoti platu un salīdzinoši tukšu trasi (nav fūres un pretimbraucošie) un tankošanai iztērējot kopā 15 sek. pa visu sacīksti, tad 165km/h vidēji uz sūd*gas šosejas (daudzmaz normāls ceļs beidzas pie Pļaviņām-tālāk ir *****) ir nereāli.

P.S

'Vēl ir fiziskais faktors.

F-1 piloti pēc 1,5h sacīkstes izkāpj ārā nosvīduši un noguruši pēc velna. Nereāli ir parastam cilvēkam braukt līdzīgā režīmā 6 no vietas pa sūd*gu ceļu.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

arba rakstīja: Kāds var pieteikties un nodemonstrēt Rīga - Terehova ar vidējo 180 m/H

sodus samaksāšu , pie noteikuma, ka vidējais ātrums būs 180 vai vairāk

Davai. No tavas puses RS6 un zilā migalka.

hu*, tas pat Šumaheram neizdotos

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

orion rakstīja:

ValdisM rakstīja:

orion rakstīja:

nomiks rakstīja:

Magistrs rakstīja: Man te viens lielijās, ka no Rīgas līdz Maskavai izbraucis 6 stundās. Ar RS6 un Krievijas pilsonis.

Atceros, pirms gada Krievijas superzvezda Timoti Jaunajā Vilnī lielījās, ka no Maskavas ar savu superjaudīgo un satjūnēto Porsche Cayenne Turbo atlidojis 6 stundās.

Grūti iedomāties, kā Ciemupei, Lielvārdei, Jēkabpilij, Pļaviņām cauri izbraukt uz 150 km/h

Var, var, tās minētās pilsētas nav nekas traks, attiecīga darba diena un nakts ar atbilstošiem laika apstākļiem. Ir braukts cauri ar mazāko ātrumu 160

Pašam neiet smiekli rakstot šitādas muļķības.

PAt formula nav spējīga nobraukt trasi nesamazinot ātrumu zem 160km/h, a te viens bumerists apgalvo ka spējīgs izbraukt pāris LAtvijas mazpilsētas šādi

Nesmīdini, labi

Neesmu nekāds bumerists, ar bumeru nebraucu

Jēkapbils, ir tas reāli. Vienkārši aizbrauc un papēti kas un kā, pats sapratīsi, ka var.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

orion rakstīja:

ValdisM rakstīja:

orion rakstīja:

nomiks rakstīja:

Magistrs rakstīja: Man te viens lielijās, ka no Rīgas līdz Maskavai izbraucis 6 stundās. Ar RS6 un Krievijas pilsonis.

Atceros, pirms gada Krievijas superzvezda Timoti Jaunajā Vilnī lielījās, ka no Maskavas ar savu superjaudīgo un satjūnēto Porsche Cayenne Turbo atlidojis 6 stundās.

Grūti iedomāties, kā Ciemupei, Lielvārdei, Jēkabpilij, Pļaviņām cauri izbraukt uz 150 km/h

Var, var, tās minētās pilsētas nav nekas traks, attiecīga darba diena un nakts ar atbilstošiem laika apstākļiem. Ir braukts cauri ar mazāko ātrumu 160

Pašam neiet smiekli rakstot šitādas muļķības.

PAt formula nav spējīga nobraukt trasi nesamazinot ātrumu zem 160km/h, a te viens bumerists apgalvo ka spējīgs izbraukt pāris LAtvijas mazpilsētas šādi

Neesmu nekāds bumerists, ar bumeru nebraucu

Jēkapbils, ir tas reāli. Vienkārši aizbrauc un papēti kas un kā, pats sapratīsi, ka var.

Ja tu tos 2 apļveida krustojums izņemsi ar ātrumu ne mazāku kā 169km/h, tad zini, mans piedāvājums joprojām spēkā-viss piķis kas man ir-TAVS. ja nē-tavs auto ķļūst mans

Kad varu ierasties J-pilī?

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Master_D rakstīja: mani te draugs ar jauno RS6 pavizināja. To, kam 600zs V10 biturbo.

Es nebūtu tik skeptisks par 6h līdz maskavai.

Ātrumu līdz 180 nemaz tā īsti nejūt pat uz mūsu pampakiem, un V-max 250 viņš sasniedz pirms tu pagūsti klusi novaidēties. 0->100 laikam zem 5s

Problēma ir patēriņš. Sportiskā režīmā tas auto brīvi apēd 30-40 litrus uz 100.

Lielāko daļu laika pa ceļam nāksies pavadīt benzīntankos. Ar 80 litru bāku pietiks 200-300 km

nu tas nozīmē ka tad līdz maskavai ir reizes 3 vismaz jātankojas-uzreiz pusstunda no tām 6h ir nost.

Un uz tiem 900km paliek pāri 5,5h jeb vidēji 165km/h.

Ja F-1 ar 1000Zs spēj izpsiest vidēji 200km/h braucot pa ļoti gludu,ļoti platu un salīdzinoši tukšu trasi (nav fūres un pretimbraucošie) un tankošanai iztērējot kopā 15 sek. pa visu sacīksti, tad 165km/h vidēji uz sūd*gas šosejas (daudzmaz normāls ceļs beidzas pie Pļaviņām-tālāk ir *****) ir nereāli.

P.S

'Vēl ir fiziskais faktors.

F-1 piloti pēc 1,5h sacīkstes izkāpj ārā nosvīduši un noguruši pēc velna. Nereāli ir parastam cilvēkam braukt līdzīgā režīmā 6 no vietas pa sūd*gu ceļu.

Tas par tām sešām stundām ir pilnīgi skaidrs, tāpat kā tas par vidējo ātrumu 180km/h.

Atceros, pirms pāris gadiem no Tallinas vidējo 140km/h nesanāca dabūt, bija tikai kautkas ap 130km/h. Tas gan bija ar mazjaudīgu s60, bet tāpat, grūtu būtu ko vairāk dabūt.

Kas attiecas uz Jēkabpili tad pietiekoši sen tur nav gadījies būt, bet par tiem 160 tā bija taisnība, būs jāaizbrauc un jāpamēģina vēl

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Master_D rakstīja: mani te draugs ar jauno RS6 pavizināja. To, kam 600zs V10 biturbo.

Es nebūtu tik skeptisks par 6h līdz maskavai.

Ātrumu līdz 180 nemaz tā īsti nejūt pat uz mūsu pampakiem, un V-max 250 viņš sasniedz pirms tu pagūsti klusi novaidēties. 0->100 laikam zem 5s

Problēma ir patēriņš. Sportiskā režīmā tas auto brīvi apēd 30-40 litrus uz 100.

Lielāko daļu laika pa ceļam nāksies pavadīt benzīntankos. Ar 80 litru bāku pietiks 200-300 km

nu tas nozīmē ka tad līdz maskavai ir reizes 3 vismaz jātankojas-uzreiz pusstunda no tām 6h ir nost.

Un uz tiem 900km paliek pāri 5,5h jeb vidēji 165km/h.

Ja F-1 ar 1000Zs spēj izpsiest vidēji 200km/h braucot pa ļoti gludu,ļoti platu un salīdzinoši tukšu trasi (nav fūres un pretimbraucošie) un tankošanai iztērējot kopā 15 sek. pa visu sacīksti, tad 165km/h vidēji uz sūd*gas šosejas (daudzmaz normāls ceļs beidzas pie Pļaviņām-tālāk ir *****) ir nereāli.

P.S

'Vēl ir fiziskais faktors.

F-1 piloti pēc 1,5h sacīkstes izkāpj ārā nosvīduši un noguruši pēc velna. Nereāli ir parastam cilvēkam braukt līdzīgā režīmā 6 no vietas pa sūd*gu ceļu.

Tu tikai aizmirsti to, ka "salīdzinoši tukšajā trasē" ir citi, kuriem ir tieksme kaut kur ielīst, ka formulas tehniski ir ļoti primitīvas dēļ noteikumiem, "salīdzinoši tukšajām trasēm" mēdz būt asi līkumi, kuri visādu stabilizācijas sistēmu neesamības dēļ jāizbrauc uzmanīgi...

Un fiziskais faktors - baidos, ka ātri līkumot pa trasi, kurā atrodas vēl bariņš līdzīgu, ir stipri nogurdinošāk, nekā sēdēt ērta mašīnā ar ierubītu kondišku

P.S. F1 stūres pastiprinātāji maz ir?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Da ko jūs te cepjaties. Kautkur iepriekš rakstīju, ka tas ir tīrais braukšanas laiks, neskaitot stāvēšanu uz robežas, tankošanos un ēšanu.

Ticiet man, krievi māk braukt. Ja jums liekas, ka Latvija ir pilna ar agresīviem lidotājiem, tad aizbrauciet uz Maskavu. Tajā pašā Maskavā sotaks pilsētā ir norma. Bet ārpus Maskavas spiež cik iet.

Neskaitot iekāpšanu mašīnā, neskaitot ieskriešanos un bremzēšanu, neskaitot pretvēju... A kam interesē tava krieva Vmax? Būtisks garos gabalos ir vidējais ātrums.

amiz Reģ.: 05.12.2003
0 0 Atbildēt

Topiks Rīga-Berlīne, bet tauta runā par braukšanu pavisam pretējā virzienā.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

A kam interesē tavs vidējais ātrums. Būtisks ir ceļā pavadītais laiks.

Max viņam bija tālu aiz 250.

"Ceļā pavadītajā laikā" ietilpst viss, nevis "neskaitot" uzskaitījums.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

ValdisM rakstīja:

Master_D rakstīja: mani te draugs ar jauno RS6 pavizināja. To, kam 600zs V10 biturbo.

Es nebūtu tik skeptisks par 6h līdz maskavai.

Ātrumu līdz 180 nemaz tā īsti nejūt pat uz mūsu pampakiem, un V-max 250 viņš sasniedz pirms tu pagūsti klusi novaidēties. 0->100 laikam zem 5s

Problēma ir patēriņš. Sportiskā režīmā tas auto brīvi apēd 30-40 litrus uz 100.

Lielāko daļu laika pa ceļam nāksies pavadīt benzīntankos. Ar 80 litru bāku pietiks 200-300 km

nu tas nozīmē ka tad līdz maskavai ir reizes 3 vismaz jātankojas-uzreiz pusstunda no tām 6h ir nost.

Un uz tiem 900km paliek pāri 5,5h jeb vidēji 165km/h.

Ja F-1 ar 1000Zs spēj izpsiest vidēji 200km/h braucot pa ļoti gludu,ļoti platu un salīdzinoši tukšu trasi (nav fūres un pretimbraucošie) un tankošanai iztērējot kopā 15 sek. pa visu sacīksti, tad 165km/h vidēji uz sūd*gas šosejas (daudzmaz normāls ceļs beidzas pie Pļaviņām-tālāk ir *****) ir nereāli.

P.S

'Vēl ir fiziskais faktors.

F-1 piloti pēc 1,5h sacīkstes izkāpj ārā nosvīduši un noguruši pēc velna. Nereāli ir parastam cilvēkam braukt līdzīgā režīmā 6 no vietas pa sūd*gu ceļu.

Tu tikai aizmirsti to, ka "salīdzinoši tukšajā trasē" ir citi, kuriem ir tieksme kaut kur ielīst, ka formulas tehniski ir ļoti primitīvas dēļ noteikumiem, "salīdzinoši tukšajām trasēm" mēdz būt asi līkumi, kuri visādu stabilizācijas sistēmu neesamības dēļ jāizbrauc uzmanīgi...

Un fiziskais faktors - baidos, ka ātri līkumot pa trasi, kurā atrodas vēl bariņš līdzīgu, ir stipri nogurdinošāk, nekā sēdēt ērta mašīnā ar ierubītu kondišku

P.S. F1 stūres pastiprinātāji maz ir?

Reizumis rāda braucēja odo un viņi pat asākajos padriezienos reti zem 100 nomet

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Seene rakstīja:

Magistrs rakstīja:

A kam interesē tavs vidējais ātrums. Būtisks ir ceļā pavadītais laiks.

Max viņam bija tālu aiz 250.

"Ceļā pavadītajā laikā" ietilpst viss, nevis "neskaitot" uzskaitījums.

Kā reiz to arī pats raksti, ka tavs superdžeks NENOBRAUCA ceļu 6 stundās, bet gan izrēķināja kaut kādu mistisku braukšanas izlasi, ko pats pielīdzināja 6 stundām.

Tu vari skaitīt un rēķināt ko gribi, kaut vai sūda iznākšanas vidējo ātrumu. Es rakstu to, ko zinu un kam ir dokumentāls apstiprinājums.

Pats esmu sēdējis astē uz D-pils šosejas astē imprezai ar RUS numuriem uz 200.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Ja tu vēl neesi sapratis, pajoliņ, tad 6 stundas bija laiks, kad darbojās dzinējs. Usjok?

Bet cilvēkam ar niku sēne to nesaprast, pat fans saprata.

Tik tālu nu esi, ka sāc pāriet pie apvainojumiem, jo nekādu citu argumentu vairs nav. Pēc tavas loģikas varu atbraukt no Maskavas arī vienā stundā.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Da PN. Kas gribēja, tas saprata. Kam ar to saprašanu pagrūtāk, tam atliek tikai sapņot...

Pats jau nepārstāj sapņot. Acīmredzot pašam dzīve nav devusi iespēju aizbraukt tālāk par kādu rīgas guļamrajonu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Seene rakstīja:

Magistrs rakstīja: Da PN. Kas gribēja, tas saprata. Kam ar to saprašanu pagrūtāk, tam atliek tikai sapņot...

Pats jau nepārstāj sapņot. Acīmredzot pašam dzīve nav devusi iespēju aizbraukt tālāk par kādu rīgas guļamrajonu.

Vienīgais sapņotājs (arī pie stūres) te esi tikai tu. Mazāk rēķini, tad dzīve kļūs vienkāršāka. Un ar tādu auto kā tev laikam tikai sapņot var par rekordiem.

Varu jau mazāk rēķināt, bet ja uz līdzbraucēja jautājumu "cikos būsim Berlīnē?" atbildēšu ar tekstu, ka motors būs ieslēgts 10 stundas, diez vai mani sapratīs kāds cits, izņemot tevi Un mans auto ir domāts koplietošanas ceļiem, nevis rekordiem.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

orion rakstīja:

ValdisM rakstīja:

Master_D rakstīja: mani te draugs ar jauno RS6 pavizināja. To, kam 600zs V10 biturbo.

Es nebūtu tik skeptisks par 6h līdz maskavai.

Ātrumu līdz 180 nemaz tā īsti nejūt pat uz mūsu pampakiem, un V-max 250 viņš sasniedz pirms tu pagūsti klusi novaidēties. 0->100 laikam zem 5s

Problēma ir patēriņš. Sportiskā režīmā tas auto brīvi apēd 30-40 litrus uz 100.

Lielāko daļu laika pa ceļam nāksies pavadīt benzīntankos. Ar 80 litru bāku pietiks 200-300 km

nu tas nozīmē ka tad līdz maskavai ir reizes 3 vismaz jātankojas-uzreiz pusstunda no tām 6h ir nost.

Un uz tiem 900km paliek pāri 5,5h jeb vidēji 165km/h.

Ja F-1 ar 1000Zs spēj izpsiest vidēji 200km/h braucot pa ļoti gludu,ļoti platu un salīdzinoši tukšu trasi (nav fūres un pretimbraucošie) un tankošanai iztērējot kopā 15 sek. pa visu sacīksti, tad 165km/h vidēji uz sūd*gas šosejas (daudzmaz normāls ceļs beidzas pie Pļaviņām-tālāk ir *****) ir nereāli.

P.S

'Vēl ir fiziskais faktors.

F-1 piloti pēc 1,5h sacīkstes izkāpj ārā nosvīduši un noguruši pēc velna. Nereāli ir parastam cilvēkam braukt līdzīgā režīmā 6 no vietas pa sūd*gu ceļu.

Tas par tām sešām stundām ir pilnīgi skaidrs, tāpat kā tas par vidējo ātrumu 180km/h.

Atceros, pirms pāris gadiem no Tallinas vidējo 140km/h nesanāca dabūt, bija tikai kautkas ap 130km/h. Tas gan bija ar mazjaudīgu s60, bet tāpat, grūtu būtu ko vairāk dabūt.

Kas attiecas uz Jēkabpili tad pietiekoši sen tur nav gadījies būt, bet par tiem 160 tā bija taisnība, būs jāaizbrauc un jāpamēģina vēl

Tie apļi tur ir kopš Mozus laikiem... tad kad tu tur lidoji uz 160km/h cauri?

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Braucu pavasarī uz Dāniju. No Konin Polijā līdz Dānijas robežai pie Flensburg 7 stundas un 800 km. Matemātiski sanāk 114km/h. Reāli Polija ne mazāk par 130 , kur var, protams, pa DE visu ceļu bānis un 170-200 . Laikam divas reizes apstājāmies pačurāt un iedzert kafiju. Dīzeli VW 1.9 TDI notērēja 6.5 l uz simtu, parasti- ap 5 l/100km.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

opelis rakstīja: Braucu pavasarī uz Dāniju. No Konin Polijā līdz Dānijas robežai pie Flensburg 7 stundas un 800 km. Matemātiski sanāk 114km/h. Reāli Polija ne mazāk par 130 , kur var, protams, pa DE visu ceļu bānis un 170-200 . Laikam divas reizes apstājāmies pačurāt un iedzert kafiju. Dīzeli VW 1.9 TDI notērēja 6.5 l uz simtu, parasti- ap 5 l/100km.

geez, paņem kalkulatoru un pārrēķini Man pēc tevis dotajiem cipariem sanāca ka tev līdz DK robežai bija jānokļūst 4.5-5h laikā.

p.s man jau patīk kad puiši sāk mērīties krāniņiem, bet nu nevajag centimetrus ar collām sākt jaukt.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

opelis rakstīja: Braucu pavasarī uz Dāniju. No Konin Polijā līdz Dānijas robežai pie Flensburg 7 stundas un 800 km. Matemātiski sanāk 114km/h. Reāli Polija ne mazāk par 130 , kur var, protams, pa DE visu ceļu bānis un 170-200 . Laikam divas reizes apstājāmies pačurāt un iedzert kafiju. Dīzeli VW 1.9 TDI notērēja 6.5 l uz simtu, parasti- ap 5 l/100km.

geez, paņem kalkulatoru un pārrēķini Man pēc tevis dotajiem cipariem sanāca ka tev līdz DK robežai bija jānokļūst 4.5-5h laikā.

p.s man jau patīk kad puiši sāk mērīties krāniņiem, bet nu nevajag centimetrus ar collām sākt jaukt.

Kā tev pašam ar collām? 800 km nobraukti 7h IR 114km/h... Un lai sasniegtu šādu vidējo, patiešām ir lielu daļu ceļa jābrauc uz 200. Par to jau arī te diskutējam.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

opelis rakstīja: Braucu pavasarī uz Dāniju. No Konin Polijā līdz Dānijas robežai pie Flensburg 7 stundas un 800 km. Matemātiski sanāk 114km/h. Reāli Polija ne mazāk par 130 , kur var, protams, pa DE visu ceļu bānis un 170-200 . Laikam divas reizes apstājāmies pačurāt un iedzert kafiju. Dīzeli VW 1.9 TDI notērēja 6.5 l uz simtu, parasti- ap 5 l/100km.

geez, paņem kalkulatoru un pārrēķini Man pēc tevis dotajiem cipariem sanāca ka tev līdz DK robežai bija jānokļūst 4.5-5h laikā.

p.s man jau patīk kad puiši sāk mērīties krāniņiem, bet nu nevajag centimetrus ar collām sākt jaukt.

Ja 7 stundas un 800 km tad vidējais ir 114 km?h

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

DRUKAS KĻUDA jābūt .......114km/h, bez ? zīmes

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Intresanti cik min opelis kafijojis un citu..

fh1 Reģ.: 23.10.2002
0 0 Atbildēt

Ja brauktu ar vieglo,tad pa tādu maršrutu-no Suvalkiem uz Olecko-Gžicko-Mragova-Olština-Elblag-pa22ceļu līdz 10 un pa 10-Šecin-Berlīne.Kautkā dažus kišlakus piemirsu.Ar fūri to maršrutu var pa Poliju pieveikt 10st.Ceļš nedaudz šaurs,bet toties satiksme minimāla un fūres maz.Tagad gan posmu Olecko-Gžicko jau gadus 5kā slēguši smagajiem,bet tāpat pa reizei braucam 40km zem zīmes.Cena par pakalpojumu10-20euronaudas(ja trāpas policja ).

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Kā tev pašam ar collām? 800 km nobraukti 7h IR 114km/h... Un lai sasniegtu šādu vidējo, patiešām ir lielu daļu ceļa jābrauc uz 200. Par to jau arī te diskutējam.

Es nerunāju par vidējo ātrumu, parēķini pats:

Frankfurte – Dānijas robeža ~520km. Pa bāni. Cilvēks rakstīja, ka braucis ar 170-200, tātad šo attālumu var nobraukt ~3h. Konin - frankf ~ 270km, ar ātrumu 130 nobraucama 2h.

Un pašās beigās nezin kapēc vēl parādās vidējais ātrums 114kmh. Tad ko - 2h mīzis un ēdis?

Ziniet ko – nu nepūtiet, tas ka vienā taisnē uzspiedās 170kmh nenozīmē ka tāds ir vidējais ātrums

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Seene rakstīja:

Kā tev pašam ar collām? 800 km nobraukti 7h IR 114km/h... Un lai sasniegtu šādu vidējo, patiešām ir lielu daļu ceļa jābrauc uz 200. Par to jau arī te diskutējam.

Es nerunāju par vidējo ātrumu, parēķini pats:

Frankfurte – Dānijas robeža ~520km. Pa bāni. Cilvēks rakstīja, ka braucis ar 170-200, tātad šo attālumu var nobraukt ~3h. Konin - frankf ~ 270km, ar ātrumu 130 nobraucama 2h.

Un pašās beigās nezin kapēc vēl parādās vidējais ātrums 114kmh. Tad ko - 2h mīzis un ēdis?

Ziniet ko – nu nepūtiet, tas ka vienā taisnē uzspiedās 170kmh nenozīmē ka tāds ir vidējais ātrums

Ja ja jaa 3 stundās 520 km nmierīgi ))))

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti