Pārdodu Saab 9-5, nedārgi.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
 
Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Paklau Sviest!

Ja tev tas tirgus nedeg, piedavāju tev dīlu.

Es ņemu tavu SAABu un jūzēju un palēnam-regulāri atšķinķoju par to.

Manta neies postā un tev kāposts regulāri katru mēnesi.

Tev tak nepatika Saabs...

Tu tak biji nostājies uz pareizā, uz širpotreba ceļa...

ko maini villu kā tāds Anatolijs Gorbunovs

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Paklau Sviesc ...varbūt negaidi un kamēr inflācija nav apēdusi sāc iztirgot rezerves daļās. Es paņemtu priekšējo kreiso miglinieku un labās puses spoguļa stikliņu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Imka rakstīja: Paklau Sviesc ...varbūt negaidi un kamēr inflācija nav apēdusi sāc iztirgot rezerves daļās. Es paņemtu priekšējo kreiso miglinieku un labās puses spoguļa stikliņu.

te tak viss ir rakstīts, miglinieks un spogulis maksā apmēram 4000 eiriku

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Imka rakstīja: Paklau Sviesc ...varbūt negaidi un kamēr inflācija nav apēdusi sāc iztirgot rezerves daļās. Es paņemtu priekšējo kreiso miglinieku un labās puses spoguļa stikliņu.

te tak viss ir rakstīts, miglinieks un spogulis maksā apmēram 4000 eiriku

re.....skaidra lieta, ka vismaz Pirmais cērt zivi un filtrē raidījumu...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: lai notiek....

pārdodu mazlietotu renaultu sarkanā krāsā, bildes kautkur galerijās

renaults kā jau renaults

1.9 dīzelis. turbīna ar mainīgiu ģeometriju, kondicionieris, visi elektriskie logi un spoguļi, signalizācija, stereoiekārta, attālumkarte (tā ir tāda fīča, ka jābāž atslēga caurumā, pietiek ar to, ka ir karte kabatā lai mašīna atslēgtos)

cena 7999

interesentus palūgšu stāties rindā šajā topikā

baac KOSMOSS,kur tu rauj taadu cenu

max 2500 usd.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Pirmais rakstīja: lai notiek....

pārdodu mazlietotu renaultu sarkanā krāsā, bildes kautkur galerijās

renaults kā jau renaults

1.9 dīzelis. turbīna ar mainīgiu ģeometriju, kondicionieris, visi elektriskie logi un spoguļi, signalizācija, stereoiekārta, attālumkarte (tā ir tāda fīča, ka jābāž atslēga caurumā, pietiek ar to, ka ir karte kabatā lai mašīna atslēgtos)

cena 7999

interesentus palūgšu stāties rindā šajā topikā

baac KOSMOSS,kur tu rauj taadu cenu

max 2500 usd.

par saviem grašiem tu vari paņemt no sviestca spogulīti

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Pareizā Cena

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

ursis rakstīja:

Pirmais rakstīja: lai notiek....

pārdodu mazlietotu renaultu sarkanā krāsā, bildes kautkur galerijās

renaults kā jau renaults

1.9 dīzelis. turbīna ar mainīgiu ģeometriju, kondicionieris, visi elektriskie logi un spoguļi, signalizācija, stereoiekārta, attālumkarte (tā ir tāda fīča, ka jābāž atslēga caurumā, pietiek ar to, ka ir karte kabatā lai mašīna atslēgtos)

cena 7999

interesentus palūgšu stāties rindā šajā topikā

baac KOSMOSS,kur tu rauj taadu cenu

max 2500 usd.

par saviem grašiem tu vari paņemt no sviestca spogulīti

nu nezinu par tavu hreno taadu pikji izgaazt...nu tu tocj bez kaskas straadaa

tu man piemaksaa un mainamies. es saprotu ka nesu lielu risku ,bet gribu paarbaudiit cik liels hr... ir tas reno.

ak jaa un siksnaam jaabuut jaunaam,amiishiem un bremzeem. izmazgaatam un izlaiziitam. nu kaa manam AUDI

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: Pareizā Cena 3500 usd

nu re jau pratiigaaks esi palicis.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

ursis rakstīja:

Pirmais rakstīja: lai notiek....

pārdodu mazlietotu renaultu sarkanā krāsā, bildes kautkur galerijās

renaults kā jau renaults

1.9 dīzelis. turbīna ar mainīgiu ģeometriju, kondicionieris, visi elektriskie logi un spoguļi, signalizācija, stereoiekārta, attālumkarte (tā ir tāda fīča, ka jābāž atslēga caurumā, pietiek ar to, ka ir karte kabatā lai mašīna atslēgtos)

cena 7999

interesentus palūgšu stāties rindā šajā topikā

baac KOSMOSS,kur tu rauj taadu cenu

max 2500 usd.

par saviem grašiem tu vari paņemt no sviestca spogulīti

un ne tikai, sakarā ar to ka es cienu Ursi, un Viņa viedokli...

iedošu līdz vēll orģinālo Saab avārijas trīstūri...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

A cik maksā 9-5 kārbas poduška?

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Es protams saprotu ka 99% no šeit rakstošajiem to dara tikai ar vienu domu.... uztrēt topiku, lai tas būtu diskusiju aukšgalā, protams Paldies Jums...

visiem kopā, un katram personiski.....

bet...

pamatdoma jau man bij tāda, ka es tomēr gribu to Saabu pārdot, a ne vienkārši "popizdjets"

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Es kaut kādā .... 2002 gadā laikam noliku pie sētas 520 BMW 1982 gada izlaiduma(rūpīgi nomazgāju, šur tur samērēju, ik pa laikam iedarbināju un paripināju) ar domu, ka ar laiku tikai vērtīgāks būs.

Tagad viņu šroti neņem, lūžnu savācēji dod 70 Ls., detaļās neko nevar pārdot(pat par simboliskām cenām nevienam nevajag neko), pabraukt arī nevar, jo šoziem kaut kur sajūgs pazuda

Un rūsē nu jau triecientempā.

Varbūt mana pieredz kādam kolekcionāram noder

Atvainojos par offtopiku.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Es kaut kādā .... 2002 gadā laikam noliku pie sētas 520 BMW 1982 gada izlaiduma(rūpīgi nomazgāju, šur tur samērēju, ik pa laikam iedarbināju un paripināju) ar domu, ka ar laiku tikai vērtīgāks būs.

Tagad viņu šroti neņem, lūžnu savācēji dod 70 Ls., detaļās neko nevar pārdot(pat par simboliskām cenām nevienam nevajag neko), pabraukt arī nevar, jo šoziem kaut kur sajūgs pazuda

Un rūsē nu jau triecientempā.

Varbūt mana pieredz kādam kolekcionāram noder

Atvainojos par offtopiku.

28 budža vai senāka

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

E28, jau ar el. šprici

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: E28, jau ar el. šprici

nu tad gaidi vēll vismaz 10 gadus....

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Tik ilgi nevajadzēs, jau pēc 5 tur rūsas čupa tikai būs

Mja

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt,Dāmas un Kungi! Apsveicu visus kuriem ir izdevies izvilkt savu nožēlojamo eksistenci līdz šim jaukajam 22. augusta rītam. Īpaši sveicini Centim,nu tam,kurš cenšas sagrāpstīt atpakaļ sen aizbraukušo jumtu. ceru uz to,ka tas process,nu vairāk vai mazāk,bet tomēr ir veiksmīgs? Ah jā,un vēll,man te nesen izdevās ieslēgt televīzoru un tur viens onkulis tajā brīdī stāstīja par inservissgrupu,kura dodot kredītu un pat neprasa priekškam vaig ,tad sanāk,ka tur var paņemt naudu un pat nekautrēties par to,ka gribi pirkt Saabu? Kādas tik iespējas mums nepiedāvā mūsdienu Latvijā.. Kad es augu,tad gan tā nebija...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Labrītt,Dāmas un Kungi! Apsveicu visus kuriem ir izdevies izvilkt savu nožēlojamo eksistenci līdz šim jaukajam 22. augusta rītam. Īpaši sveicini Centim,nu tam,kurš cenšas sagrāpstīt atpakaļ sen aizbraukušo jumtu. ceru uz to,ka tas process,nu vairāk vai mazāk,bet tomēr ir veiksmīgs? Ah jā,un vēll,man te nesen izdevās ieslēgt televīzoru un tur viens onkulis tajā brīdī stāstīja par inservissgrupu,kura dodot kredītu un pat neprasa priekškam vaig ,tad sanāk,ka tur var paņemt naudu un pat nekautrēties par to,ka gribi pirkt Saabu? Kādas tik iespējas mums nepiedāvā mūsdienu Latvijā.. Kad es augu,tad gan tā nebija...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Sviestc rakstīja: Labrītt,Dāmas un Kungi! Apsveicu visus kuriem ir izdevies izvilkt savu nožēlojamo eksistenci līdz šim jaukajam 22. augusta rītam. Īpaši sveicini Centim,nu tam,kurš cenšas sagrāpstīt atpakaļ sen aizbraukušo jumtu. ceru uz to,ka tas process,nu vairāk vai mazāk,bet tomēr ir veiksmīgs? Ah jā,un vēll,man te nesen izdevās ieslēgt televīzoru un tur viens onkulis tajā brīdī stāstīja par inservissgrupu,kura dodot kredītu un pat neprasa priekškam vaig ,tad sanāk,ka tur var paņemt naudu un pat nekautrēties par to,ka gribi pirkt Saabu? Kādas tik iespējas mums nepiedāvā mūsdienu Latvijā.. Kad es augu,tad gan tā nebija...

kas i'??? apdirsinātāju pārstāvjiem pat inserviss vairs nedod krītu?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Īpaši sveicini Centim,

Paldies, mīļum!

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Sakaraa ar pirmo olimpisko medalju to saabu vareeji paardot pa puscenu.. tb 200eur

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Fak, taa ir, ka nevar labot postus

Sakaraa ar pirmo olimpisko ZELTA medalju Latvijai

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ar sābu to BMX trasi nevar izbraukt tik ātri kā ar lisopēdu, tā kā nekāda atlaide nesanāk.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

SAABs nav konkurents velosipēdam...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti