Pārdodu Saab 9-5, nedārgi.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
 
Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Gregers rakstīja:

Sviestc rakstīja: Labrītt,Dāmas un Kungi! Apsveicu visus kuriem ir izdevies izvilkt savu nožēlojamo eksistenci līdz šim jaukajam 22. augusta rītam. Īpaši sveicini Centim,nu tam,kurš cenšas sagrāpstīt atpakaļ sen aizbraukušo jumtu. ceru uz to,ka tas process,nu vairāk vai mazāk,bet tomēr ir veiksmīgs? Ah jā,un vēll,man te nesen izdevās ieslēgt televīzoru un tur viens onkulis tajā brīdī stāstīja par inservissgrupu,kura dodot kredītu un pat neprasa priekškam vaig ,tad sanāk,ka tur var paņemt naudu un pat nekautrēties par to,ka gribi pirkt Saabu? Kādas tik iespējas mums nepiedāvā mūsdienu Latvijā.. Kad es augu,tad gan tā nebija...

kas i'??? apdirsinātāju pārstāvjiem pat inserviss vairs nedod krītu?

A nakuj man krīts!!!??? Es visu skaidrā naudā pērku! Ja nevaru nepēku vispār

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

ursis rakstīja:

Pirmais rakstīja: lai notiek....

pārdodu mazlietotu renaultu sarkanā krāsā, bildes kautkur galerijās

renaults kā jau renaults

1.9 dīzelis. turbīna ar mainīgiu ģeometriju, kondicionieris, visi elektriskie logi un spoguļi, signalizācija, stereoiekārta, attālumkarte (tā ir tāda fīča, ka jābāž atslēga caurumā, pietiek ar to, ka ir karte kabatā lai mašīna atslēgtos)

cena 7999

interesentus palūgšu stāties rindā šajā topikā

baac KOSMOSS,kur tu rauj taadu cenu

max 2500 usd.

par saviem grašiem tu vari paņemt no sviestca spogulīti

nu nezinu par tavu hreno taadu pikji izgaazt...nu tu tocj bez kaskas straadaa

tu man piemaksaa un mainamies. es saprotu ka nesu lielu risku ,bet gribu paarbaudiit cik liels hr... ir tas reno.

ak jaa un siksnaam jaabuut jaunaam,amiishiem un bremzeem. izmazgaatam un izlaiziitam. nu kaa manam AUDI

siksnām, amartiem un kalotkām jābūt jaunām, protams, tām lētākajām Nu tāpat kā ursim

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt!

A mošs kādam vaig mazlietotu Saabu

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Labrītt!

A mošs kādam vaig mazlietotu Saabu

ehh, tu ar vēl tirgo

mans domāt, ka nevienam neko nevajaga

pa diviem mēnešiem man par džipu uzzvanīja tikai viens.

pararēli tirgoju BMW, E60, ar viens. Tas vismaz aplūrēja un svētodien dos atbildi.

Laikam nereāli pārdot

Nez kā ir ar maiņām? Cik plači tagad novērtē a/m? Ja ziedu laikus jau bij -20% vismaz, tad tagad -50% no tirgus cenas Un kas vispār nosaka tirgus cenu, ja nav pircēju

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Es te nesen biju ieklìdis unibankà palielinàt dienas limitu un ar Beibèm patèrzèt.

Beibes man prasìja naskuj man wajag tik lielu dienas limitu,es apvainojos tik ljoti,ka jamàs man uzreiz piedàwàja kaut kàdu kredítkarti ar kujvinjzin cik $tukàm ieksà. un nemaz Beibes nebaidìjàs ka es to pikji iztèréshu,teiksim,pèrkot sàbu!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Es te nesen biju ieklìdis unibankà palielinàt dienas limitu un ar Beibèm patèrzèt.

Beibes man prasìja naskuj man wajag tik lielu dienas limitu,es apvainojos tik ljoti,ka jamàs man uzreiz piedàwàja kaut kàdu kredítkarti ar kujvinjzin cik $tukàm ieksà. un nemaz Beibes nebaidìjàs ka es to pikji iztèréshu,teiksim,pèrkot sàbu!

A ko Beibām baidīties par ārzemju onkuļu $$$$

Par to lai domā visādi kreditreformisti un tiesu izpildītāji...

Beibes vairāk uztraucas par to, lai rīt neaizklopētu filiāli mazā klientu skaita dēļļ un Šamas nepaliktu bez darba un bez kompensācijas, gluži kā tie, par kuriem raksta tvnets...

www.tvnet.lv/...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Uzmanību, Šodien notiektā Saab tirgus cena ir 12 000 Euro!!

Bet izejot no tā, ka tuvojas Zinību diena, piedāvāju Šim jaukajm Auto 66% atlaidi no tirgus cenas!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Es te nesen biju ieklìdis unibankà palielinàt dienas limitu un ar Beibèm patèrzèt.

Beibes man prasìja naskuj man wajag tik lielu dienas limitu,es apvainojos tik ljoti,ka jamàs man uzreiz piedàwàja kaut kàdu kredítkarti ar kujvinjzin cik $tukàm ieksà. un nemaz Beibes nebaidìjàs ka es to pikji iztèréshu,teiksim,pèrkot sàbu!

hansabanka jau trīc no domas vien, ka tas sābs varētu tiks sakrāmēts melnajos plastmasas maisos un nolikts viņiem pie durvīm

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Tu te Sābu tirgo jau 5 nedēļas. Davai stāsti patiesību - ciki bijuši kaut aci uzmest; ciki piedāvājuši vismaz 50% no tevis prasītā cenas (ķipa numuru zini, kad nolaidīsies no mākoņiem uzzvani); ciki uzpīkstinājuši.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

ai ai ai ai ai ai ai

ai ai ai ai ai ai ai

Lambada!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: Tu te Sābu tirgo jau 5 nedēļas. Davai stāsti patiesību - ciki bijuši kaut aci uzmest; ciki piedāvājuši vismaz 50% no tevis prasītā cenas (ķipa numuru zini, kad nolaidīsies no mākoņiem uzzvani); ciki uzpīkstinājuši.

ciki uzpīkstinājuši.....

Domās jau redzu potencionālo Saab pircēju kurš pīkstinās pa pasauli, jo naf kredīta lai pazvanītu...

Uz maiņu ir bijuši pāris varianti ,kuri ta arī nenotika, jo neizdevās vienoties par piemaksu un t.t.

Skatījuši to auto ir divi tjipa pircēji, teica ka domās....

domā jau pailgi....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

kliks rakstīja: Tu te Sābu tirgo jau 5 nedēļas. Davai stāsti patiesību - ciki bijuši kaut aci uzmest; ciki piedāvājuši vismaz 50% no tevis prasītā cenas (ķipa numuru zini, kad nolaidīsies no mākoņiem uzzvani); ciki uzpīkstinājuši.

ciki uzpīkstinājuši.....

Domās jau redzu potencionālo Saab pircēju kurš pīkstinās pa pasauli, jo naf kredīta lai pazvanītu...

Uz maiņu ir bijuši pāris varianti ,kuri ta arī nenotika, jo neizdevās vienoties par piemaksu un t.t.

Skatījuši to auto ir divi tjipa pircēji, teica ka domās....

domā jau pailgi....

tu drošvien pārsteidzīgi atteicies no sāba maiņas pret koferīti ar viltotiem tramvaja taloniem...

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Diemzheel ja masìna naw audì vai béemmdabljù var gadìties ka esi pèdèjais ìpasnieks tam pipelacam.ar to laikam ir jàsadzìvo.

Kaiminsh mizo ar kaukàdu vecu pezhooo,teica ka mauks kamèr izjuks...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Diemzheel ja masìna naw audì vai béemmdabljù var gadìties ka esi pèdèjais ìpasnieks tam pipelacam.ar to laikam ir jàsadzìvo.

Kaiminsh mizo ar kaukàdu vecu pezhooo,teica ka mauks kamèr izjuks...

augstāk minētais pilnīgi droši attiecas arī uz audī

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Diemzheel ja masìna naw audì vai béemmdabljù var gadìties ka esi pèdèjais ìpasnieks tam pipelacam.ar to laikam ir jàsadzìvo.

Kaiminsh mizo ar kaukàdu vecu pezhooo,teica ka mauks kamèr izjuks...

un tajā pašā laikā Saabkluba forumā, kad viens kiriks atvēra topiku, kurā meklēja labu Sabu 9-5 pa 4000-5000 Ls, tad prakstiski visas vietējo atbildes bija, ka pa tiem grašiem neko prātīgu nopirkt nevar....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Zoo rakstīja: Diemzheel ja masìna naw audì vai béemmdabljù var gadìties ka esi pèdèjais ìpasnieks tam pipelacam.ar to laikam ir jàsadzìvo.

Kaiminsh mizo ar kaukàdu vecu pezhooo,teica ka mauks kamèr izjuks...

un tajā pašā laikā Saabkluba forumā, kad viens kiriks atvēra topiku, kurā meklēja labu Sabu 9-5 pa 4000-5000 Ls, tad prakstiski visas vietējo atbildes bija, ka pa tiem grašiem neko prātīgu nopirkt nevar....

nu vienkārši sābisti ir tāda tautiņa, kas dzīvo nostaļģiskās atmiņās par laikiem, kad sābi bija mašīnas un maksāja kaudzi $$$

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Sviestc rakstīja:

Zoo rakstīja: Diemzheel ja masìna naw audì vai béemmdabljù var gadìties ka esi pèdèjais ìpasnieks tam pipelacam.ar to laikam ir jàsadzìvo.

Kaiminsh mizo ar kaukàdu vecu pezhooo,teica ka mauks kamèr izjuks...

un tajā pašā laikā Saabkluba forumā, kad viens kiriks atvēra topiku, kurā meklēja labu Sabu 9-5 pa 4000-5000 Ls, tad prakstiski visas vietējo atbildes bija, ka pa tiem grašiem neko prātīgu nopirkt nevar....

nu vienkārši sābisti ir tāda tautiņa, kas dzīvo nostaļģiskās atmiņās par laikiem, kad sābi bija mašīnas un maksāja kaudzi $$$

Dec rait

+5%

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Ìstenìbà laikam ka newar arì.Visiem jau vajag ekstras,gadu,dìzeli,kràsu utt.Vajag maksimàli lielus tèrinjus lai ir par ko forumos paraudàt.naw jau pa4otna nopirkt vecàku pepelacu,kaut zem haubes vinjam wiss spìd un laistàs no jaunuma.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

A tas pezhoo jamam laikam ka 409.tais skaitàs,universàlis.galìgi bez pa4ota kaut kàdi smurgulji jau no mammas dotàs pusdienu naudas ietaupìjumiem tàdu nepirks.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: A tas pezhoo jamam laikam ka 409.tais skaitàs,universàlis.galìgi bez pa4ota kaut kàdi smurgulji jau no mammas dotàs pusdienu naudas ietaupìjumiem tàdu nepirks.

Peugeot 409? Jaunākais, cik zinu, ir 407!

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

Zoo rakstīja: A tas pezhoo jamam laikam ka 409.tais skaitàs,universàlis.galìgi bez pa4ota kaut kàdi smurgulji jau no mammas dotàs pusdienu naudas ietaupìjumiem tàdu nepirks.

Peugeot 409? Jaunākais, cik zinu, ir 407!

309.tais. bija tādi brīnumi senos laikos.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Saab rullē!!!

( blakus topikā gan nerullē, tur tirgo sūdu )

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

bildes neraada,vai???

vai jau izpleeneejis gaisaa? ka vairs nemaz i nav?

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: bildes neraada,vai???

vai jau izpleeneejis gaisaa? ka vairs nemaz i nav?

Naf ko blenzt uz to Auto...

kad nopirksi, tad i varēsi pētīt...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pietiek pirkt sābus..... labāk brauksim uz jūrmalu rakstīt smiltīs "help"

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti