Pārdodu Saab 9-5, nedārgi.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
 
kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Ej nu ko var dzīt buļļka.ku, ka pārdod LĒNI. SAABs nav nekāda antikvāra vērtība, kas noveco iegūstot īsto cenu un baudījumu kā labs vīns. Drīzāk SAABs noveco kā Valmieras piens atstāts pudienu saulītē.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: Ej nu ko var dzīt buļļka.ku, ka pārdod LĒNI. SAABs nav nekāda antikvāra vērtība,......

Te gan Tu iebrauci auzās....

nu , ok, par 9-5 vēll isti naf skaidrs, bet nu vecie Labie Saabi, ar gadiem paliek tikai vērtīgāki...

Vot paņem atrodi un nopērc, nu piemēram 74.gada Saab Sonett...

vot atrodi...

da apdirsīsies Tu, a ne nopirksi....

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Aizej un izklāsti savu viedokli, ka Saab naf nekas īpašs, da kaut vienam no tiem 128 viesiem, kuri nesen , tepat latvijā, Saab Miting 2008 ietvaros izrādija savus 20, 30, 40 gadus vecos Saabus, kuri tiek kopti un loloti, un uz kuru izstādi vēll nesen, pāris nedēļas atpaka paskatītīties bija atnākuši da gandrīz visi Cēsu pilsētas iedzīvotāji.....

foto.inbox.lv/...

www.thesaabfarm.com/...

vot pasaki viņiem visiem, ka Saab naf nekas īpašs....

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Aizej un izklāsti savu viedokli, ka Saab naf nekas īpašs, da kaut vienam no tiem 128 viesiem, kuri nesen , tepat latvijā, Saab Miting 2008 ietvaros izrādija savus 20, 30, 40 gadus vecos Saabus, kuri tiek kopti un loloti, un uz kuru izstādi vēll nesen, pāris nedēļas atpaka paskatītīties bija atnākuši da gandrīz visi Cēsu pilsētas iedzīvotāji.....

foto.inbox.lv/...

www.thesaabfarm.com/...

vot pasaki viņiem visiem, ka Saab naf nekas īpašs....

Tas nozīmē tikai vienu, ka pasaulē ir (paldies dievam) tikai 128 laužņi, kas lieto SAABu.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Varbūt kāds teiks, kas es baigi ātri esmu kažoku apmetis uz otru pusi?

Ar mani ir tāpat ka ar lācīti aņukā, kas ieraugot sūdu to pagarso un pēc tam priecājas, ka neiekāpa.

Es vot gan pagaršoju, gan iekāpu.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

SAABists ir kā dums lācītis, kurš vislaik ēd un kapēle pa sūdiem.

Man pietika prāta atmest šo ieradumu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

kliks rakstīja: Ej nu ko var dzīt buļļka.ku, ka pārdod LĒNI. SAABs nav nekāda antikvāra vērtība,......

Te gan Tu iebrauci auzās....

nu , ok, par 9-5 vēll isti naf skaidrs, bet nu vecie Labie Saabi, ar gadiem paliek tikai vērtīgāki...

Vot paņem atrodi un nopērc, nu piemēram 74.gada Saab Sonett...

vot atrodi...

da apdirsīsies Tu, a ne nopirksi....

kāpēc tad opelis atkal nesāk ražot tos sābsonetus, ja jau pēc viņiem tik liels pieprasījums, ka interesentiu aptirzušies stāv rindā un dur viens otram skrūvgriezi mugurā lai rinda uz priekšu pavirzītos????

man domāt, ka to reālo pircēju nemaz nav vairāk par 100 visā pasaulē

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

MB

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais ielīdenis.

Scuka

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: SAABists ir kā dums lācītis, kurš vislaik ēd un kapēle pa sūdiem.

Man pietika prāta atmest šo ieradumu.

nu katram savs....

kam ir lemts rāpot.......

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Aizej un izklāsti savu viedokli, ka Saab naf nekas īpašs, da kaut vienam no tiem 128 viesiem, kuri nesen , tepat latvijā, Saab Miting 2008 ietvaros izrādija savus 20, 30, 40 gadus vecos Saabus, kuri tiek kopti un loloti, un uz kuru izstādi vēll nesen, pāris nedēļas atpaka paskatītīties bija atnākuši da gandrīz visi Cēsu pilsētas iedzīvotāji.....

foto.inbox.lv/...

www.thesaabfarm.com/...

vot pasaki viņiem visiem, ka Saab naf nekas īpašs....

nesen mēs NSNF pasākumu ietvaros bijām viena mersedesistu salidojumā, kur cilvēciņipilnīgi noteikti bez kaskām atbildēja uz a4 formāta lapelē uzdojaiem jautājumiem, no sērijas "no nozīmē šterns" un "cikatā ar mersi var aizbraukt uz tvaiceni"

šitādi klubeļi nav rādītājs un nekādi neatspoguļo saab 9-5 cenu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Pirmais ielīdenis.

Scuka

a bet labi viņš trāpīja ar savu patieso domugraudu

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Sviestc rakstīja:

kliks rakstīja: Ej nu ko var dzīt buļļka.ku, ka pārdod LĒNI. SAABs nav nekāda antikvāra vērtība,......

Te gan Tu iebrauci auzās....

nu , ok, par 9-5 vēll isti naf skaidrs, bet nu vecie Labie Saabi, ar gadiem paliek tikai vērtīgāki...

Vot paņem atrodi un nopērc, nu piemēram 74.gada Saab Sonett...

vot atrodi...

da apdirsīsies Tu, a ne nopirksi....

kāpēc tad opelis atkal nesāk ražot tos sābsonetus, ja jau pēc viņiem tik liels pieprasījums, ka interesentiu aptirzušies stāv rindā un dur viens otram skrūvgriezi mugurā lai rinda uz priekšu pavirzītos????

man domāt, ka to reālo pircēju nemaz nav vairāk par 100 visā pasaulē

nu zini manuprāt pat 100 ,visu pasauli ņemot,ir par daudz ja Tev ir vēlme braukt ar īpašu Auto...

a ja Tev naf...

tad samaini savu Hrenaultu mazlietoto, pret jau 1000000 no konvejera nonākušo Gertcu un brauc, un preicātadjies par degvielas ekonomiju...

ja Tu tā pieej jautājumam...

tad visa ši diskusija ir bezjēdzīga...

Saabs nekad nab bijis un ceru ka arī nebūs širpotrebs....

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Sviestc rakstīja: Aizej un izklāsti savu viedokli, ka Saab naf nekas īpašs, da kaut vienam no tiem 128 viesiem, kuri nesen , tepat latvijā, Saab Miting 2008 ietvaros izrādija savus 20, 30, 40 gadus vecos Saabus, kuri tiek kopti un loloti, un uz kuru izstādi vēll nesen, pāris nedēļas atpaka paskatītīties bija atnākuši da gandrīz visi Cēsu pilsētas iedzīvotāji.....

foto.inbox.lv/...

www.thesaabfarm.com/...

vot pasaki viņiem visiem, ka Saab naf nekas īpašs....

nesen mēs NSNF pasākumu ietvaros bijām viena mersedesistu salidojumā, kur cilvēciņipilnīgi noteikti bez kaskām atbildēja uz a4 formāta lapelē uzdojaiem jautājumiem, no sērijas "no nozīmē šterns" un "cikatā ar mersi var aizbraukt uz tvaiceni"

šitādi klubeļi nav rādītājs un nekādi neatspoguļo saab 9-5 cenu

nu pašlaik nē.....

bet pēc gadiem 30 mēs varam atgriesties pie ši jautājuma, aptuveni ap to laiku, kad es Savu 9-5 bez piemaksas mainīšu pret trīstāvu māju jūrmalā, ar baseinu....

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Ko tu pīpē?

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

nu pašlaik nē.....

bet pēc gadiem 30 mēs varam atgriesties pie ši jautājuma, aptuveni ap to laiku, kad es Savu 9-5 bez piemaksas mainīšu pret trīstāvu māju jūrmalā, ar baseinu....

Tu gribi teikt, ka mums te veel 30 gadus buus jaaskataas, kaa Tu mocies un centies paardot saabu?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

lai notiek....

pārdodu mazlietotu renaultu sarkanā krāsā, bildes kautkur galerijās

renaults kā jau renaults

1.9 dīzelis. turbīna ar mainīgiu ģeometriju, kondicionieris, visi elektriskie logi un spoguļi, signalizācija, stereoiekārta, attālumkarte (tā ir tāda fīča, ka jābāž atslēga caurumā, pietiek ar to, ka ir karte kabatā lai mašīna atslēgtos)

cena 7999

interesentus palūgšu stāties rindā šajā topikā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja:

Sviestc rakstīja:

nu pašlaik nē.....

bet pēc gadiem 30 mēs varam atgriesties pie ši jautājuma, aptuveni ap to laiku, kad es Savu 9-5 bez piemaksas mainīšu pret trīstāvu māju jūrmalā, ar baseinu....

Tu gribi teikt, ka mums te veel 30 gadus buus jaaskataas, kaa Tu mocies un centies paardot saabu?

moKies ir latviski

skolā tak vajadzēja ieskriet ne tikai lai uz šaru pačurātu

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Bazhix rakstīja:

Sviestc rakstīja:

nu pašlaik nē.....

bet pēc gadiem 30 mēs varam atgriesties pie ši jautājuma, aptuveni ap to laiku, kad es Savu 9-5 bez piemaksas mainīšu pret trīstāvu māju jūrmalā, ar baseinu....

Tu gribi teikt, ka mums te veel 30 gadus buus jaaskataas, kaa Tu mocies un centies paardot saabu?

moKies ir latviski

skolā tak vajadzēja ieskriet ne tikai lai uz šaru pačurātu

Taa kaa shajaa topicaa viss ir achgaarni, tad pareizi buus moCies

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Ko tu pīpē?

es nepīpēju principiāli...

Kā jau norādija Vadonis, kad vēll te bija..

es šnaucu!!!!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: lai notiek....

pārdodu mazlietotu renaultu sarkanā krāsā, bildes kautkur galerijās

renaults kā jau renaults

1.9 dīzelis. turbīna ar mainīgiu ģeometriju, kondicionieris, visi elektriskie logi un spoguļi, signalizācija, stereoiekārta, attālumkarte (tā ir tāda fīča, ka jābāž atslēga caurumā, pietiek ar to, ka ir karte kabatā lai mašīna atslēgtos)

cena 7999

interesentus palūgšu stāties rindā šajā topikā

bļā...

zajebal!!!!

Šitais ir mans Topiks!!!!

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Paklau Sviest!

Ja tev tas tirgus nedeg, piedavāju tev dīlu.

Es ņemu tavu SAABu un jūzēju un palēnam-regulāri atšķinķoju par to.

Manta neies postā un tev kāposts regulāri katru mēnesi.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Aim siriuss

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Pirmais rakstīja: lai notiek....

pārdodu mazlietotu renaultu sarkanā krāsā, bildes kautkur galerijās

renaults kā jau renaults

1.9 dīzelis. turbīna ar mainīgiu ģeometriju, kondicionieris, visi elektriskie logi un spoguļi, signalizācija, stereoiekārta, attālumkarte (tā ir tāda fīča, ka jābāž atslēga caurumā, pietiek ar to, ka ir karte kabatā lai mašīna atslēgtos)

cena 7999

interesentus palūgšu stāties rindā šajā topikā

bļā...

za*******!!!!

Šitais ir mans Topiks!!!!

nu tad tirgo tu manu renaultu.....

viss, kas virs 7999 latiem būs tavs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Paklau Sviest!

Ja tev tas tirgus nedeg, piedavāju tev dīlu.

Es ņemu tavu SAABu un jūzēju un palēnam-regulāri atšķinķoju par to.

Manta neies postā un tev kāposts regulāri katru mēnesi.

tur jau tā fiška, ka tas sābs pats nepieļauj šitādu dīlu

nu kurš gribēs visu laiku remontēt svešu mašīnu un vēl piemaksāt par šo atrakciju????

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti