Caur poliju uz vāciju

tipo Reģ.: 21.06.2007

Par cik 30 jūlijā plānots braukt uz vāciju ingolstadt, intresē maršruts caur poliju. Caur kuram pilsētām, kā taisnāk var caur izraut.

 
1 2 3 4 5
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ja ar tipo- tad pa nomaleem.. un veelams tumsaa

pacheko tak tepat berliines topiku...

tipo Reģ.: 21.06.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: ja ar tipo- tad pa nomaleem.. un veelams tumsaa

pacheko tak tepat berliines topiku...

Ar audi , Tipo ir vēsture

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nu tad pokuj.. bet topiku papeeti gan

tipo Reģ.: 21.06.2007
0 0 Atbildēt

Berlīnes topiku kur iauto brauca ar satiksmes autobusu, tur tak nekas nau rakstīts

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Iesaku neaizrauties ar īsākā ceļa meklēšanu, mazie ceļi Polijā ir ļoti šauri un līkumaini, vismaz Polijas augšdaļā.

tipo Reģ.: 21.06.2007
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Iesaku neaizrauties ar īsākā ceļa meklēšanu, mazie ceļi Polijā ir ļoti šauri un līkumaini, vismaz Polijas augšdaļā.

Gogle maps caur varšavu rāda, tad jau laikam ar to jāsamierinās, audi style ar neviens tolkam neko neieteica. Izskatās ka ceļojumi ar auto nau aktuāli...

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Es jau esmu aizmirsis, bet laikam vislabāk caur Varšavu bija

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

www.iauto.lv/...

tak izlasi šo figņju un viss būs bumbās. arī ar adi aizbrauksi

tipo Reģ.: 21.06.2007
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja: www.iauto.lv/...

tak izlasi šo figņju un viss būs bumbās. arī ar adi aizbrauksi

Paldies, meklēju bet šito neatradu.

TheKid Reģ.: 18.04.2004
0 0 Atbildēt

Internetā ir pietiekami daudz Route planneri, kuros visus maršrutus var izplānot.

Kautvai - www.rac.co.uk; www.viamichelin.com ...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

divas nedeljas atpaalj biju braucis. google maps muld nejegaa, radija pa 200km garaaku, un 3 stundas ilgaaku marshrutu, nekaa tomtom. uzticejos tomam, un viss bija kulee.

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

mjaaaa ,trakoti sarežģīts maršruts Tev javeic , nez nez labāk neriskē tādu veikt !!

daži jau tepat ikdienā Rīgā uz darbu brauc ar Tomtomu !!

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

TheKid rakstīja: Internetā ir pietiekami daudz Route planneri, kuros visus maršrutus var izplānot.

Kautvai - www.rac.co.uk; www.viamichelin.com ...

Uzliku intereses peec tanii michelinaa Riiga - Berliine. Jams man raada celju caur krieviem un polju augsju... Nezvai tas ir labaakais variants..

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

TheKid rakstīja: Internetā ir pietiekami daudz Route planneri, kuros visus maršrutus var izplānot.

Kautvai - www.rac.co.uk; www.viamichelin.com ...

Uzliku intereses peec tanii michelinaa Riiga - Berliine. Jams man raada celju caur krieviem un polju augsju... Nezvai tas ir labaakais variants..

Visi planotaji piedava braukt caur Kaliningradu. Tadel plano braucienu no Suwalki. Lidz turienei ipasi variantu nav.

Velns666 Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

=> TIPO

Izlasi manu postu Rīga-Berlīne topikā 2x slinkums raxtīt.

Google maps dod +/- pareizu info. Izvelēties braukt caur Dresdeni vai Wroclawu un Prāgu, gan nāksis pašam, jo labak zini gribi ko pa ceļam redzēt, vai tikai ātrāk aizlidot

Velns666 Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

P.S. Google maps iesaka caur Berlīni, tipa ~150 km garaks maršruts, bet ~2h atrāks. Bānis paliek bānis..... es drošvien izveletos caur Prāgu, plezīra plēc ja izdodas naktsmītnes sarunāt....

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Pirms 10 dienām uz Berlīni braucu pa nedaudz citu maršrutu:

Rīga - Bauska - Marijampole-Suwalki-Augustova-Grajevo-Lomza-Ostroleka-Ciecehanow-Plock-Kutno. Pie Kutno izbrauc uz A2 maksas bāņa.

Man ieteica šādu maršrutu, ne caur Varšavu. Viss šis posms bija labs ceļš. Braucu naktī. Nezinu ar ko labāks šis ceļš nekā caur Varšavu, jo caur Varšavu neesmu braucis. Man likas, ka jābūt taisnāk nekā braucot gar Belostoku, kā daži iesaka.

Jāuzmanās ir no pilsētas Swiebodzin kas ir Polijā pie Vācijas robežas aiz A2 beigām. Mani brīdinājā, ka tur esot baigie sastrēgumi. Tā arī ir - Virzienā no Vācijas laikam dēļ ceļu būvdarbiem bija kilometrus 15 garš sastrēgums. Virzienā uz Vāciju sastrēgums nebija. Šo pilsētu var apbraukt pa 137.ceļu. Es pa to ceļu braucu un apmaldījāmiem, izbraucām atpakaļ uz 2.ceļa, palaimējās, ka Vācijas virzienā nebija sastrēgums.

Atpakļceļā braucu no ziemeļvācijas caut Szczecin pa Polijas augšdaļu. Kartē izskatā ceļš kā ceļš, bet realitētē... labāk būtu braucis pa to pašu maršrutu pa kuru uz Berlīni...

tipo Reģ.: 21.06.2007
0 0 Atbildēt

Drēzdenei ar var cauri izraut, Tur golfiņus liekas skrūvē. Varētu paskatīties. Būs jāiekļauj maršrutā, turp vai atpakaļ braucot. Man liekas ka tur netālu minhenē bembjus skrūvē. Nez vai tur sanāks iebraukt, redzēs kā nauda tērēsies, kaut gan slikti nebūtu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Atpakļceļā braucu no ziemeļvācijas caut Szczecin pa Polijas augšdaļu. Kartē izskatā ceļš kā ceļš, bet realitētē... labāk būtu braucis pa to pašu maršrutu pa kuru uz Berlīni...

Šitas maršruts ir laps - reizēm izbraucu asu izjutu pakersanai Ka neka atrakais iespejamais tomer sanak.

tipo Reģ.: 21.06.2007
0 0 Atbildēt

Kas par uzlīmi ir jābūt logā braucot pa ātrgaitas ceļiem. Vienā rakstā izlasīju, tur gan bija minēta slovēnija.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

tipo rakstīja: Kas par uzlīmi ir jābūt logā braucot pa ātrgaitas ceļiem. Vienā rakstā izlasīju, tur gan bija minēta slovēnija.

Kad samaksā par bāni, tad tādu iedod.

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

tipo rakstīja: Kas par uzlīmi ir jābūt logā braucot pa ātrgaitas ceļiem. Vienā rakstā izlasīju, tur gan bija minēta slovēnija.

Slovākijā tādas dod !!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

tipo rakstīja: Kas par uzlīmi ir jābūt logā braucot pa ātrgaitas ceļiem. Vienā rakstā izlasīju, tur gan bija minēta slovēnija.

Vācijā nekam. Čehija, Slovākija, Slovēnija, Austrija, Šveice u.c. vajag vinjeti (uzlīmi, ko var nopirkt uz robežas vai jebkurā benzīntankā). Polija, Itālija, Spānija, Francija, Portugāle u.c. - maksas ceļi ar kasēm uz ceļiem, kur jāmaksā naudiņa vai ar karti.

tipo Reģ.: 21.06.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

tipo rakstīja: Kas par uzlīmi ir jābūt logā braucot pa ātrgaitas ceļiem. Vienā rakstā izlasīju, tur gan bija minēta slovēnija.

Vācijā nekam. Čehija, Slovākija, Slovēnija, Austrija, Šveice u.c. vajag vinjeti (uzlīmi, ko var nopirkt uz robežas vai jebkurā benzīntankā). Polija, Itālija, Spānija, Francija, Portugāle u.c. - maksas ceļi ar kasēm uz ceļiem, kur jāmaksā naudiņa vai ar karti.

Paldies, apdrošinašana OCTA cerams der tā pati kas latvijā.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

tipo rakstīja:

Seene rakstīja:

tipo rakstīja: Kas par uzlīmi ir jābūt logā braucot pa ātrgaitas ceļiem. Vienā rakstā izlasīju, tur gan bija minēta slovēnija.

Vācijā nekam. Čehija, Slovākija, Slovēnija, Austrija, Šveice u.c. vajag vinjeti (uzlīmi, ko var nopirkt uz robežas vai jebkurā benzīntankā). Polija, Itālija, Spānija, Francija, Portugāle u.c. - maksas ceļi ar kasēm uz ceļiem, kur jāmaksā naudiņa vai ar karti.

Paldies, apdrošinašana OCTA cerams der tā pati kas latvijā.

Jā, tieši tā.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti