Ideāla avārīja......

Marteens Reģ.: 22.01.2007
 
1 2
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

reizeem to velosipeedistu pamani tikai tad, kad vins jau ir tuvu klaat- bliivas pluusmas apstaakljos normaala dabas paraadiiba...

gribeetu tikai paluugt tos satiksmes daliibniekus kas mani apdzen paarliecinaaties ka es vinjus redzu

sameeraa klasiski sanaaca sveetdien no salacgriivas braucot-

šoseja plata, viena dalja kas nav noteikumus lasiijuši seenjo pa maleejo staavamjoslu ok, lai vinjiem labi seenjojas...

es ar vienu seenjotaaju saaku dziit, pat pagriezienu paraadiiju, lai gan preteejaa joslaa nevajadzeeja pat laaga braukt - peedeejaa briidii-!@#^&$%^&%^ viens saabs velk man garaam!@#$%^@#$%^&

plaa, nu cilveek....šitik tuvu ar 110 + aatrumu....

ja es buutu vinjam pa saanu uzsitis, jams paari tallinas šosejai kaa finieris virs pariizes buutu paarlidojis

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja: fcuk nospiežot enter posts aizsūtījās

umņik, tu tur biji klāt ???? redzēji situāciju ????? tad ko dirsssss ???? esi viens no tādiem kā viņi ?????????

ai, nav ko daudz ar tādiem diskutēt, nebūtu es sabremzējies - vismaz 1 no 3 tiem pideriem būtu līķis.

viss

Tu droši vien esi no tiem, kas apdzenot lisipēdistu iebrauc pretējās joslas graņķerovkā.

šodien tikai ceturtdiena, bet tev jau nedeeljas nogales plosts saacies ?

starp citu, ja apstaaklji ljauj, ljisapeedistus , gaajeejus un celjmalaas novietotas mashiinas censhos apbraukt ar konkreetaja situaacijaa maksimaalo iespeejamo droshu attaalumu, sapraata robezhaas, protams, un paraadot attieciigus manevra izdariishanas signaalus tici man , tas nav gruuti un daudz droshaak, nekaa panesties vinjiem garaam 2cm attaalumaa protams, jaaskataas apkaart un jaadomaa liidzi, bet uz ko taadu laikam muusu vidusmeera autobrauceejs reti kad speej - vienlaiciigi dariit divas lietas, skatiities un domaat/veerteet

bet tev jau to laikam gruuti saprast.... kaapeec dazhreiz, piemeeram, redzot 500-700m attaalumaa traktoru kas brauc manaa joslaa, es varu leenaam samazinaat aatrumu liidz 70-80 un pat mazaak, atkariibaa no apstaakljiem, celja paarredzamiibas u.c. faktoriem... bet dazhreiz varu mieriigi ar saviem 100+... aizdudinaat trakjim garaam bez "stresa"... vienkaarshi - skaties apkaart, domaa liidzi.

tici man, ja domaa ar galvu, tad braukt droshi un vienlaiciigi aatri nav nemaz tik gruuti, kaa tev shkjiet protams, ja domaa tikai ar locekli, tad sanaak tikai aatri, bet diez vai droshi......

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

ja es buutu vinjam pa saanu uzsitis, jams paari tallinas šosejai kaa finieris virs pariizes buutu paarlidojis

Labs

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

šoseja plata, viena dalja kas nav noteikumus lasiijuši seenjo pa maleejo staavamjoslu ok, lai vinjiem labi seenjojas...

oo jaa, shii ir veel viena interesanta brauceeju suga

agraak bija auni, kas nekad, ne pie kaadiem apstaakljiem nepavaaksies maksimaali pa labi, lai vinjus vareetu apdziit. Tagad paraadiijaas auni, kuri konstanti vaalee pa to pusjoslu, kas nav domaata, lai pa to konstanti brauktu... pofig, ka aiz priekshaa braucoshaa peekshnji var paraadiities staavoshs auto, ritenjbrauceejs, gaajeejs, vai veel kaads auns, kas seenjo leenaak

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Bija arii man viens praiders, kurš pirms Lilastes virzienaa NO Riigas aizšāva man garaam pa labo pusi... ar kaut kaadu gecu vai tml sūdu

es to manevru redzeeju un iipasi nestresoju. Žeel tikai ka motopeles nevienas nebija, kas vareetu nocelt to krānu no trases...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

farruhs rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja: fcuk nospiežot enter posts aizsūtījās

umņik, tu tur biji klāt ???? redzēji situāciju ????? tad ko dirsssss ???? esi viens no tādiem kā viņi ?????????

ai, nav ko daudz ar tādiem diskutēt, nebūtu es sabremzējies - vismaz 1 no 3 tiem pideriem būtu līķis.

viss

Tu droši vien esi no tiem, kas apdzenot lisipēdistu iebrauc pretējās joslas graņķerovkā.

šodien tikai ceturtdiena, bet tev jau nedeeljas nogales plosts saacies ?

starp citu, ja apstaaklji ljauj, ljisapeedistus , gaajeejus un celjmalaas novietotas mashiinas censhos apbraukt ar konkreetaja situaacijaa maksimaalo iespeejamo droshu attaalumu, sapraata robezhaas, protams, un paraadot attieciigus manevra izdariishanas signaalus tici man , tas nav gruuti un daudz droshaak, nekaa panesties vinjiem garaam 2cm attaalumaa protams, jaaskataas apkaart un jaadomaa liidzi, bet uz ko taadu laikam muusu vidusmeera autobrauceejs reti kad speej - vienlaiciigi dariit divas lietas, skatiities un domaat/veerteet

bet tev jau to laikam gruuti saprast.... kaapeec dazhreiz, piemeeram, redzot 500-700m attaalumaa traktoru kas brauc manaa joslaa, es varu leenaam samazinaat aatrumu liidz 70-80 un pat mazaak, atkariibaa no apstaakljiem, celja paarredzamiibas u.c. faktoriem... bet dazhreiz varu mieriigi ar saviem 100+... aizdudinaat trakjim garaam bez "stresa"... vienkaarshi - skaties apkaart, domaa liidzi.

tici man, ja domaa ar galvu, tad braukt droshi un vienlaiciigi aatri nav nemaz tik gruuti, kaa tev shkjiet protams, ja domaa tikai ar locekli, tad sanaak tikai aatri, bet diez vai droshi......

Kā teiksi māt!

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

farruhs rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja: fcuk nospiežot enter posts aizsūtījās

umņik, tu tur biji klāt ???? redzēji situāciju ????? tad ko dirsssss ???? esi viens no tādiem kā viņi ?????????

ai, nav ko daudz ar tādiem diskutēt, nebūtu es sabremzējies - vismaz 1 no 3 tiem pideriem būtu līķis.

viss

Tu droši vien esi no tiem, kas apdzenot lisipēdistu iebrauc pretējās joslas graņķerovkā.

tici man, ja domaa ar galvu, tad braukt droshi un vienlaiciigi aatri nav nemaz tik gruuti......

Kā teiksi māt!

muns dāls, muns

jukans Reģ.: 09.01.2008
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Graberis rakstīja: >> DeaDMoroZZZ

Ar P.S. vajadzēja sākt, citādi mani tas aizvaino - to vien lasi, daži, daži, pideri, pideri, pideri, duriki, ejiet DIRST.

nu bet laikam jāizdara secinājumi, ja to vien lasi..... dūmu nav bez uguns.

un kā jau tālāk minēju - tieši šosezon ievēroju patīkamu tendenci - kretīnu skaits uz močiem samazinās, normālu veču un DĀMU (!!!) uz močiem paliek vairāk.

Ja vecit, ar ipasi pieklajigu runu Tu neizcelies un ja nebutu beigas P.S. tad tiesam padomatu, ka punkaina tinja slapjie murgi.

Saja sakariba es Tev ieteiktu padomat par sekojosu lietu - neizcelies ar dzivibas glabeja statusu jo cilveki pashi ir atbildigi par to ko dara. Protams ka izvairities no avarijas situacijas ir sveta lieta, bet domajams, ka siem 3 motobraucejiem ir sava galva uz pleciem un vai vini tiesam butu tik stulbi, ka neapdomatu situaciju?! Ta ka es ikdiena parvietojos ar abiem siem veidiem tad skatos no abam pusem. Un paldies Dievam arvien vairak paliek uz celiem pratigu motobrauceju, ko nevar teikt par autobraucejiem, diemzel. Tikko izbraucu 3300 km pa Zviedriju, Norvegiju, Somiju un NEVIENA avarijas situacija (ar moci izbraucu). Iebraucot Latvija 4 x avarijas situacija JO NEVIENS AR NEVIENU NEREKINAS!!!

Saja situacija domaju, ka jadoma ir pasiem kur ir problema. Varbut taja ka visiem viss ir poku* un katrs doma tik par sevi. Jo vairak cilveku bus iespeja pabraukt arpus Latvijas, domajams tas uzlabos domasanu un pieeju siem jautajumiem.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

jukans rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Graberis rakstīja: >> DeaDMoroZZZ

Ar P.S. vajadzēja sākt, citādi mani tas aizvaino - to vien lasi, daži, daži, pideri, pideri, pideri, duriki, ejiet DIRST.

nu bet laikam jāizdara secinājumi, ja to vien lasi..... dūmu nav bez uguns.

un kā jau tālāk minēju - tieši šosezon ievēroju patīkamu tendenci - kretīnu skaits uz močiem samazinās, normālu veču un DĀMU (!!!) uz močiem paliek vairāk.

Ja vecit, ar ipasi pieklajigu runu Tu neizcelies un ja nebutu beigas P.S. tad tiesam padomatu, ka punkaina tinja slapjie murgi.

Mesidžs bija adresēts konkrētai auditorijai, līdz ar to arī pieklājības/nepieklājības devas ļoti atbilsotšas

Nav jau te nekaads "institut blagorodnih devic", lai nevareetu veltiit kaadu skarbaaku vaardu konkreetiem indiviidiem un viņiem līdzīgiem.

Par toleranci un lojalitāti runājot - gadījums īz šodienas.

Pirms ~stundas braucu mājās, Ulmaņa gatve netālu no Vienības gatves virzienā no centra, torķis konkrēts, laikam visi gāž uz Jūrmalu. Virzos vidējā joslā, apmēram 200m līdz Vienības gatves krustojumam, redzu ka starp joslām jau labu laiku spraucas čalis ar čoperi, aizmugurē sēž meiča... pavācos maksimāli pa kreisi lai čali pa spraugu tiek garām, tai brīdī kustība apstājas, bet labajā pusē kaut kāds īīīīblis ar CRV noliekas gandrīz šķērsām, ar mērķi - lai mocis netiek garām - fortačka vaļā, kaut kāds muzārs skan, elkonis ārā un brilles pa pus mūli....... mocis strauji apstājas un pacietīgi gaida, pamanīju ka meiča gandrīz nogāzās nost no straujas bremzēšanas... uzsita asini... attaisu pasažiera logu un vaicāju CRV īīīblim - par cik tad CM palika garāks ????? īīīblis nereaģē.... parādu šim sulīgu žestu un turpinu sēdēt torķī... pēkšņi īīīīblis ar akmeņainu mūļa izteiksmi aizver savu fortačku un lēnām atver spraugu.... mocis aizbrauc... pēc pāris minūtēm iebraucu Ulm.gatves Nestē, pēc mirkļā nāk klāt čalis ar ķiveri galvā, skatos - tas pats čoperists, sveicina un uzsāk sarunu.... izrādās - bijušais skolasbiedrs, pāris gadus vecāks, pirms 10 gadiem pārcēlās dzīvot un strādāt uz Maskavu, tagad atbraucis uz Jauno Vilni un brāli apciemot, aizņēmies brāļa čoperi..... pats pa Moscow ar baiku vīlē... nu tad pateica, ka tas kas ir pie mums - tā ir paradīze mocistiem, gan autovadītāji caurmērā ir normāli, gan mocistu vidū iekš LV ļoti liela daļa ir normāli, saprātīgi braucēji..... gadījums ar CRV, kā viņš izteicās, pa pēdējiem 2 gadiem esot vispār pirmais, kad autovadītājs uzvedas tik kretīniski.... viņš pat bija izbrīnīts, ka iekš LV vispār pastāv kaut kāds saspīlējums.... pēc viņa vārdiem visā Austrumeiropā tieši iekš LV un EE mocistiem ir visdraudzīgākā vide... protams, lieki ir pieminēt ziemeļvalstu, Skandināvijas vai Rietumeiropas valstu situāciju, tur, galu galā, šī kultūra pastāv gadu desmitiem un vēsture jau sen pati visu salika pa savām vietām un ieviesa savu loģisko kārtību.... gan mēs ar, neskatoties uz mūsu kompleksiem un aprobežotību, kādreiz līdz šādam līmenim izaugsim, tikai vajag elementārās lietas - braukt un domāt ar galvu, nevis peni. Tas arī viss.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Bija arii man viens praiders, kurš pirms Lilastes virzienaa NO Riigas aizšāva man garaam pa labo pusi... ar kaut kaadu gecu vai tml sūdu

es to manevru redzeeju un iipasi nestresoju. Žeel tikai ka motopeles nevienas nebija, kas vareetu nocelt to krānu no trases...

Svētdien vienam bembim aptuveni tajā pašā vietā tāpat izdarīju. A ko darīt, ja šis baruc gar pašu asslīniju uz kādiem 80 un nemaz nedomā pavirzīties pa labi?

Tāpat uz šīs šosejas ir manīti tādi, kas brauc uz kādiem 70, fūre uz astes sēž, aiz fūres vesela kolonna, bet neies taču lieki stūri grozīt, noteikti, ka palielinās nodilums

jukans Reģ.: 09.01.2008
0 0 Atbildēt

Mesidžs bija adresēts konkrētai auditorijai, līdz ar to arī pieklājības/nepieklājības devas ļoti atbilsotšas

Nav jau te nekaads "institut blagorodnih devic", lai nevareetu veltiit kaadu skarbaaku vaardu konkreetiem indiviidiem un viņiem līdzīgiem.

Nu ta jau gan ir, ka dalja cilveku bez kada piparota varda vai realas sajutas, ka tulin dabus skilienu seja, nesaprot Vismaz pie mums.

Bet visu cienu, ka ir tadi autovaditaji, ka Tu, kas pavirzas mala kad tas mocis caur korki spraucas jo ari es sogad purpinu ar choperi un tas neliek nedz skriet nedz darit stulbibas, bet gan normali un labi pabraukaties tapat elpojot svaigu gaisu. Un par laimi nav sanacis neviens tads idiots, kurs speciali piegriez prieksa vai apzinati ko izdara. Neapzinati parkartojoties vai manevrejot varbut, bet ari mocim ir jarekinas ar to un jabrauc lenam.

Jaa skandinavijas puse ,ka ari Vacija, Francija ir mociem tikamas un tur vinju ir daxrena. Un visi sveicinas ir solidari un lojali. Un vel kas - nelido neviens!! Mazliet parkapj - tas jaa, bet nevis gaz bezjega uz 200 - 290 km/h. Varbut naktis, bet pa dienu neredz

Un ir vel kaut kas - kaut kas tomer taja musu zeme nav kartiba jo es pirmas dienas pec atbrauks. vareju nobraukt normali un kulturali, bet saktoties uz visu to "bezpridelu" kas notiek ielas tas gribot negrobot ta uzvelk! Pagriezieni nav, korkus apbrauc pa sanceliniem, spiez ara no joslam un u.t.t. gudribas. Vienigais kas priece - kad piegriez tadu ipasu gudrinieku mala un pajauta kas vins ir par VIPu un varbut grib paskaidrot kada x pec vins ir paraks par citiem tad gan parasti apjedz un krans saraujas. Varbut ar laiku visas metodes nostradas un paliksim normali

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt
RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: cardriver.ru/...

Japp.... Kaut kas tamlīdzīgs, kā no tā ķīniešu vāģa, iznāca arī no 2. golfa, tikai uz pusi mazks, kad jams manam A8 purnā ievilka... Man pat airbagus neizšāva.. A8 drošība tiešām ir atstrādāta perfekti...

Un tas mūžvecais golfiņš tomēr pasīvās drošības ziņā arī ir krietni pārāks par tādu ķīnas brīnumu vai to pašu "veco labo" jauno Volgu.... Tai ar stūre ielocās tieši braucējam ģīmī un virsbūve sadalās pa šuvēm..

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti