Ideāla avārīja......

Marteens Reģ.: 22.01.2007
 
1 2
nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu i što?

TG/AM

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Dažiem viela pārdomām.Vairāk nekas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Marteens rakstīja: Dažiem viela pārdomām.Vairāk nekas.

kam? mērķauditorija nezin, kas ir pārdomas.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Marteens rakstīja: Dažiem viela pārdomām.Vairāk nekas.

tiem dažiem vispirms jāiemācās domāt... jāsāk ar ābeci, 2+2 un "kas ir labi, kas ir slikti", ja tētuks ar mammu bērnībā nav iemācījuši.... un skat. - pēc gadiem 10-15 tiem dažiem (kas pārpratuma dēļ palik dzīvi) varēs arī pārdomām kaut ko iedot

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Marteens rakstīja: Dažiem viela pārdomām.Vairāk nekas.

kam? mērķauditorija nezin, kas ir pārdomas.

Drīzāk es teiktu: kā var domāt, ja nav ar ko.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

jāsāk ar ābeci, 2+2 un "kas ir labi, kas ir slikti"

2+2 - "sēdekļu" formula, slikti ir tad kad daudz laika pavada piesārņojot interneta vidi, bet labi ir dzert vēsu alu un skatīties kā kaimiņš strādā?

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Pagaidi, motobraucēji Tevi tūlīt "nograuzīs" bez sāls

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

jāsāk ar ābeci, 2+2 un "kas ir labi, kas ir slikti"

2+2 - "sēdekļu" formula, slikti ir tad kad daudz laika pavada piesārņojot interneta vidi, bet labi ir dzert vēsu alu un skatīties kā kaimiņš strādā?

No alus dzeršanas atri uzaudzesi pupus ka vecenei

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

jāsāk ar ābeci, 2+2 un "kas ir labi, kas ir slikti"

2+2 - "sēdekļu" formula, slikti ir tad kad daudz laika pavada piesārņojot interneta vidi, bet labi ir dzert vēsu alu un skatīties kā kaimiņš strādā?

taadi kaa tu varat kakaat cik ienaak praataa man PO. manis peec - rezerveejiet aatraak sev vietinjas kapos un sakaartojiet mantojuma tiesiibu jautaajumus. lai atraitneem un beerniem nav liekas probleemas. man pret taadiem iiiiiiibljiem ne mazaakas liidzjuutiibas.......

Taalu peec piemeeriem nav jaaiet

Kaarteejie pideri ar moci shodien var pateikt man ljooooooti sirsniigu paldies par to ka palika dziivi.

Braucu ap 17:30 pa Ventspils shoseju virznieaa uz Riigu, kaut kur ap Spunjciemu, pluusma sameera bliiva un iet videeji uz 100-110. spogulii redzu, ka 3 pideru grupa ar mochiem smuki visiem iet garaam ar apmeeram 140-150 - gan paari nepaartrauktai baltai sviitrai, gan pa kreiso pusi. Man jau nav zheel, lai skrien, ja domaa ko dara... ja vien nebuutu viens BET - triis pideri ar mochiem tiek visiem garaam tikai pateicoties tam, ka lielaaka dalja auto pavaacas maksimaali pa labi pie brauktuves malas.... BET.... kaadus paarsimts metrus uz priekshu pa celja malu vaalee dazhi rienjbrauceeji..... nu tad izdari secinaajumus, durik, ko man vajadzeeja dariit, lai glabt to pideru dziiviibinjas - vai raut pa labi un njemt uz kapota ritenjbraucejus, lai pideri ar mochiem tiktu garaam, vai turpinaat savu celju - lai pideri vaacaas kaa nu kurais prot.... pretii naaca tik pat bliiva pluusma.... un smagais... kursh nebuut nedomaaja nedz bremzeet, nedz dziit uz apmali, apdraudot fuuri nolikt uz saaniem.... nu tad lai tie triis pideri pasaka siltu paldies, ka padomaaju dazhas sekundes uz priekshu , ar nenormaalu bremzeeshanu nometu aatrumu liidz kaadiem 40 un palaidu tos piderus sev garaam, neliekot shiem nobuchot fuures priekshu vai manu pakalju un nenotriecot ritenjbrauceejus....

taa kaa, ejiet DIRST ar saviem spriedeleejumiem par "skaties 2-x" utml..... kaameer pideri ar mochiem uzvediisies kaa pideri - skarbu epitetu pret vinjiem netruuks... un ljoti pelniiti.,

viss.

tagad varat turpinaat onaneet, mazie kompleksainie pideriishi uz mochiem

P.s. viss augstak mineetais netiek attiecinams uz sakariigiem viiriem, kuri brauc ar mochiem un domaa ar galvu. ja kaadam ir pretenzijas par to ka vinjsh ir nosaukts par pideru uz mocha - izdari secinaajumus par savu braukshanu.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ,

strauji bremzējot no pieminētā ātruma blīvā plūsmā (pēc rakstītā), vajag arī padomāt vai aizmugurē braucošie neizveidos vilcieniņu, kurā cietīs vairāk par trīs praideriem, jo ne visi plūsmā braucošie domā par citu darbībām un ne visiem ir vienādi labas bremzes un reakcijas laiks.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

pideri tas vēl viņiem ir kompliments...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: DeaDMoroZZZ,

strauji bremzējot no pieminētā ātruma blīvā plūsmā (pēc rakstītā), vajag arī padomāt vai aizmugurē braucošie neizveidos vilcieniņu, kurā cietīs vairāk par trīs praideriem, jo ne visi plūsmā braucošie domā par citu darbībām un ne visiem ir vienādi labas bremzes un reakcijas laiks.

lai arī neesmu vairs pirmā svaiguma zaļš gurķis, tomēr ar domāšanu un reakcijas ātrumu man pagaidām viss kārtībā. loģiski, ka pirms dzesēties no 110 uz minimālo iespējamo, izsvēru - vai to manevru adekvāti uztvers arī aimugurē braucošie. ja būtu kaut mazākās šaubas - turpinātu savu trajektoriju , lai pideri ķer fūri, vai manu pakaļu, vai lasa sēnes ceļmala grāvjos, labākajā gadījumā.......

no vienas puses - ar prieku var atzīt, ka kopumā mocistu braukšanas kultūra ir krietni uzlabojusies un vairs nav tā, ka lielākā masa brauc kā kretīni... par laimi - lielākai daļai mocistu var izteikt tikai kompliementus par viņu kultūru.

bet bēdīgi ir tas, ka no otras puses ir tie, kas līdz šim ir braukuši kretīniski, tagad brauc vēl kretīniskāk...... ja agrāk liela daļa taisīja daudz un mazus sūdus, tad tagad ir tā, ka sūdus procetuāli sastrādā mazāk, bet tie sūdi ir daudz, daudz smagāki.....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Man šodien viens parādīja pirkstu par to, ka nenovācos viņam par godu pie malas. Vienīgi tā arī īsti nesapratu - ko viņaprāt man ar to velosipēdistu bij jādara, kas gar otru spoguli minās garām.

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

recluse rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

jāsāk ar ābeci, 2+2 un "kas ir labi, kas ir slikti"

2+2 - "sēdekļu" formula, slikti ir tad kad daudz laika pavada piesārņojot interneta vidi, bet labi ir dzert vēsu alu un skatīties kā kaimiņš strādā?

taadi kaa tu varat kakaat cik ienaak praataa man PO. manis peec - rezerveejiet aatraak sev vietinjas kapos un sakaartojiet mantojuma tiesiibu jautaajumus. lai atraitneem un beerniem nav liekas probleemas. man pret taadiem iiiiiiibljiem ne mazaakas liidzjuutiibas.......

Taalu peec piemeeriem nav jaaiet

Kaarteejie pideri ar moci shodien var pateikt man ljooooooti sirsniigu paldies par to ka palika dziivi.

Braucu ap 17:30 pa Ventspils shoseju virznieaa uz Riigu, kaut kur ap Spunjciemu, pluusma sameera bliiva un iet videeji uz 100-110. spogulii redzu, ka 3 pideru grupa ar mochiem smuki visiem iet garaam ar apmeeram 140-150 - gan paari nepaartrauktai baltai sviitrai, gan pa kreiso pusi. Man jau nav zheel, lai skrien, ja domaa ko dara... ja vien nebuutu viens BET - triis pideri ar mochiem tiek visiem garaam tikai pateicoties tam, ka lielaaka dalja auto pavaacas maksimaali pa labi pie brauktuves malas.... BET.... kaadus paarsimts metrus uz priekshu pa celja malu vaalee dazhi rienjbrauceeji..... nu tad izdari secinaajumus, durik, ko man vajadzeeja dariit, lai glabt to pideru dziiviibinjas - vai raut pa labi un njemt uz kapota ritenjbraucejus, lai pideri ar mochiem tiktu garaam, vai turpinaat savu celju - lai pideri vaacaas kaa nu kurais prot.... pretii naaca tik pat bliiva pluusma.... un smagais... kursh nebuut nedomaaja nedz bremzeet, nedz dziit uz apmali, apdraudot fuuri nolikt uz saaniem.... nu tad lai tie triis pideri pasaka siltu paldies, ka padomaaju dazhas sekundes uz priekshu , ar nenormaalu bremzeeshanu nometu aatrumu liidz kaadiem 40 un palaidu tos piderus sev garaam, neliekot shiem nobuchot fuures priekshu vai manu pakalju un nenotriecot ritenjbrauceejus....

taa kaa, ejiet DIRST ar saviem spriedeleejumiem par "skaties 2-x" utml..... kaameer pideri ar mochiem uzvediisies kaa pideri - skarbu epitetu pret vinjiem netruuks... un ljoti pelniiti.,

viss.

tagad varat turpinaat onaneet, mazie kompleksainie pideriishi uz mochiem

P.s. viss augstak mineetais netiek attiecinams uz sakariigiem viiriem, kuri brauc ar mochiem un domaa ar galvu. ja kaadam ir pretenzijas par to ka vinjsh ir nosaukts par pideru uz mocha - izdari secinaajumus par savu braukshanu.

plus 5 atbalstu ar visām četrām

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Marteens rakstīja: www.fishki.net/...

Stulbi {ja vien tā nebija montāža}

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Man šodien viens parādīja pirkstu par to, ka nenovācos viņam par godu pie malas. Vienīgi tā arī īsti nesapratu - ko viņaprāt man ar to velosipēdistu bij jādara, kas gar otru spoguli minās garām.

Laikam ļoti maz braukā ar auto,savād'AK JAU BŪTU PAMANĪJIS,ka motociklistiem ir savādāki satiksmes noteikumi

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

>> DeaDMoroZZZ

Ar P.S. vajadzēja sākt, citādi mani tas aizvaino - to vien lasi, daži, daži, pideri, pideri, pideri, duriki, ejiet DIRST.

Zini, tas viss atgādina, kā latviešiem pierasts atvainoties: ieraugi tramvajā pazīstamu seju, no visas sirds ar ieskrējienu gāz viņam pa ģīmi ar tekstu "Janka, pimpi, kad beidzot tos 100 latus atdosi?", un beigās tā, starp citu, "Oi, tu neesi Janka, no sorrīī vecais"

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: >> DeaDMoroZZZ

Ar P.S. vajadzēja sākt, citādi mani tas aizvaino - to vien lasi, daži, daži, pideri, pideri, pideri, duriki, ejiet DIRST.

nu bet laikam jāizdara secinājumi, ja to vien lasi..... dūmu nav bez uguns.

un kā jau tālāk minēju - tieši šosezon ievēroju patīkamu tendenci - kretīnu skaits uz močiem samazinās, normālu veču un DĀMU (!!!) uz močiem paliek vairāk.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Braucu ap 17:30 pa Ventspils shoseju virznieaa uz Riigu, kaut kur ap Spunjciemu, pluusma sameera bliiva un iet videeji uz 100-110. spogulii redzu, ka 3 pideru grupa ar mochiem smuki visiem iet garaam ar apmeeram 140-150 - gan paari nepaartrauktai baltai sviitrai, gan pa kreiso pusi. Man jau nav zheel, lai skrien, ja domaa ko dara... ja vien nebuutu viens BET - triis pideri ar mochiem tiek visiem garaam tikai pateicoties tam, ka lielaaka dalja auto pavaacas maksimaali pa labi pie brauktuves malas.... BET.... kaadus paarsimts metrus uz priekshu pa celja malu vaalee dazhi rienjbrauceeji..... nu tad izdari secinaajumus, durik, ko man vajadzeeja dariit, lai glabt to pideru dziiviibinjas - vai raut pa labi un njemt uz kapota ritenjbraucejus, lai pideri ar mochiem tiktu garaam, vai turpinaat savu celju - lai pideri vaacaas kaa nu kurais prot.... pretii naaca tik pat bliiva pluusma.... un smagais... kursh nebuut nedomaaja nedz bremzeet, nedz dziit uz apmali, apdraudot fuuri nolikt uz saaniem.... nu tad lai tie triis pideri pasaka siltu paldies, ka padomaaju dazhas sekundes uz priekshu , ar nenormaalu bremzeeshanu nometu aatrumu liidz kaadiem 40 un palaidu tos piderus sev garaam, neliekot shiem nobuchot fuures priekshu vai manu pakalju un nenotriecot ritenjbrauceejus....

nunu

slavē vien sevi, bet imho tava rīcība ir 95% nepareiza

pideri, pēc taviem vārdiem, dažreiz tomēr domā, lai cik dīvaini tev tas neliktos.

un ir ļoooti stulbi, kad kāds pārgudrītis grib justies kā pasaules glābējs un taisīt pašam vien saprotamus viherus uz ceļa.

un ja nu tas "piders" bija ieplānojis apdzīt n-mašīnas un redzot pretī fūri bremzēties/ielīst atpakaļ joslā tieši pirms tava auto?! tādu domu protams glābējs nebija pieļāvis?

noteikumi zināmi, brauc! galvenais stūrē pēc iespējas taisnāk un rādi laicīgi pagriezienus. dažreiz paskaties spoguļos. "spogulis-manevrs", atceries ko tādu?

un bez šitādiem jociņiem lūdzu var domāt 4 soļus uz priekšu, bet, ja kāds uz šosejas met pa nažiem, sorry, to paredzēt ir neiespējami.

karoč brauc pēc iespējas paredzamāk...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

rt rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Braucu ap 17:30 pa Ventspils shoseju virznieaa uz Riigu, kaut kur ap Spunjciemu, pluusma sameera bliiva un iet videeji uz 100-110. spogulii redzu, ka 3 pideru grupa ar mochiem smuki visiem iet garaam ar apmeeram 140-150 - gan paari nepaartrauktai baltai sviitrai, gan pa kreiso pusi. Man jau nav zheel, lai skrien, ja domaa ko dara... ja vien nebuutu viens BET - triis pideri ar mochiem tiek visiem garaam tikai pateicoties tam, ka lielaaka dalja auto pavaacas maksimaali pa labi pie brauktuves malas.... BET.... kaadus paarsimts metrus uz priekshu pa celja malu vaalee dazhi rienjbrauceeji..... nu tad izdari secinaajumus, durik, ko man vajadzeeja dariit, lai glabt to pideru dziiviibinjas - vai raut pa labi un njemt uz kapota ritenjbraucejus, lai pideri ar mochiem tiktu garaam, vai turpinaat savu celju - lai pideri vaacaas kaa nu kurais prot.... pretii naaca tik pat bliiva pluusma.... un smagais... kursh nebuut nedomaaja nedz bremzeet, nedz dziit uz apmali, apdraudot fuuri nolikt uz saaniem.... nu tad lai tie triis pideri pasaka siltu paldies, ka padomaaju dazhas sekundes uz priekshu , ar nenormaalu bremzeeshanu nometu aatrumu liidz kaadiem 40 un palaidu tos piderus sev garaam, neliekot shiem nobuchot fuures priekshu vai manu pakalju un nenotriecot ritenjbrauceejus....

nunu

slavē vien sevi, bet imho tava rīcība ir 95% nepareiza

pideri, pēc taviem vārdiem, dažreiz tomēr domā, lai cik dīvaini tev tas neliktos.

un ir ļoooti stulbi, kad kāds pārgudrītis grib justies kā pasaules glābējs un taisīt pašam vien saprotamus viherus uz ceļa.

un ja nu tas "*******" bija ieplānojis apdzīt n-mašīnas un redzot pretī fūri bremzēties/ielīst atpakaļ joslā tieši pirms tava auto?! tādu domu protams glābējs nebija pieļāvis?

noteikumi zināmi, brauc! galvenais stūrē pēc iespējas taisnāk un rādi laicīgi pagriezienus. dažreiz paskaties spoguļos. "spogulis-manevrs", atceries ko tādu?

un bez šitādiem jociņiem lūdzu var domāt 4 soļus uz priekšu, bet, ja kāds uz šosejas met pa nažiem, sorry, to paredzēt ir neiespējami.

karoč brauc pēc iespējas paredzamāk...

turpini onanēt.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

turpini onanēt.

tomēr saprati savu kļūdu, un pat nebija ko pretī pateikt.

tas labi

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

fcuk nospiežot enter posts aizsūtījās

umņik, tu tur biji klāt ???? redzēji situāciju ????? tad ko dirsssss ???? esi viens no tādiem kā viņi ?????????

ai, nav ko daudz ar tādiem diskutēt, nebūtu es sabremzējies - vismaz 1 no 3 tiem pideriem būtu līķis.

viss

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja: fcuk nospiežot enter posts aizsūtījās

umņik, tu tur biji klāt ???? redzēji situāciju ????? tad ko dirsssss ???? esi viens no tādiem kā viņi ?????????

ai, nav ko daudz ar tādiem diskutēt, nebūtu es sabremzējies - vismaz 1 no 3 tiem pideriem būtu līķis.

viss

Tu droši vien esi no tiem, kas apdzenot lisipēdistu iebrauc pretējās joslas graņķerovkā.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja: fcuk nospiežot enter posts aizsūtījās

umņik, tu tur biji klāt ???? redzēji situāciju ????? tad ko dirsssss ???? esi viens no tādiem kā viņi ?????????

ai, nav ko daudz ar tādiem diskutēt, nebūtu es sabremzējies - vismaz 1 no 3 tiem pideriem būtu līķis.

viss

tu zināji, ka apbraucot šķerslis ir jārāda pagrieziens?

ja pārsimts metrus tālāk redzi šķērsli, rādi pagriezienu, un tu būsi izglābis dzīvību.

klāt nebiju, gadās visādi, bet ... rakstīju taču 95%, iespējams ši reize bija ar 3 īpašiem eksemplāriem

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

rt rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja: fcuk nospiežot enter posts aizsūtījās

umņik, tu tur biji klāt ???? redzēji situāciju ????? tad ko dirsssss ???? esi viens no tādiem kā viņi ?????????

ai, nav ko daudz ar tādiem diskutēt, nebūtu es sabremzējies - vismaz 1 no 3 tiem pideriem būtu līķis.

viss

tu zināji, ka apbraucot šķerslis ir jārāda pagrieziens?

ja pārsimts metrus tālāk redzi šķērsli, rādi pagriezienu, un tu būsi izglābis dzīvību.

klāt nebiju, gadās visādi, bet ... rakstīju taču 95%, iespējams ši reize bija ar 3 īpašiem eksemplāriem

vot spoguļus un pagriezienu rādītājus tu man toč nepārmet, vecīt jebkurā diennakts laikā un pat uz šķietami absolūti tukša ceļa VIENMĒR parādu pagriezienu, un ne jau tāpēc ka tas vienkārši stāv noteikumos rakstīts, bet tāpēc, ka mēs neesam gaišreģi un nekad nezinām 100% kas notiek mums apkārt, īpaši uz sānceļiem utml... tas ka es kādu neredzu, nenozīmē ka viņš neredz mani... tāpēc skatīšanās spoguļos un pagriezineu rādīšana ir svēta lieta.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti