Ksenon un Bi Ksenon

VWBraucejs Reģ.: 24.02.2003

Vai kāds kompetents un zinošs tautietis varētu pastāstīt savu vai sliktākajā gadījumā oficiālo versiju, ar ko šie divi brīnumi viens no otra atšķiras?

 
1 2
marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Ksenons kā ksenons a biksenons ir biseksuāļiem. Pats nevarēji iedomāties vai?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Bi ksenons žilbina arī aizmuguree braucošos

VWBraucejs Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Nu par meiteņu ksenoniem un BIG Ksenoniem jau man sen bija skaidrība, tur jau atšķirību uzreizi uz aci var pateikt, bet kā ir auto?

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Bi ksenons žilbina arī aizmuguree braucošos

+1

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Varbūt kāds zinošs cilvēks var pateikt, pa cik cm tie piderhrenoni pagarina

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

marrutkis rakstīja: Varbūt kāds zinošs cilvēks var pateikt, pa cik cm tie piderhrenoni pagarina

Tas ,ka Tu tumšā laikā...sliktas redzamības apstākļos daudzreiz labāk redzi ceļu ,Tavuprāt pagarina?Pats arī braucu ar ksenona gaismām un kāds čibriks bija ,tāds arī ir palicis

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

A nevar kaut kur dabūt xenona bremžuguņus un pavarotņikus?

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

joop rakstīja:

marrutkis rakstīja: Varbūt kāds zinošs cilvēks var pateikt, pa cik cm tie piderhrenoni pagarina

Tas ,ka Tu tumšā laikā...sliktas redzamības apstākļos daudzreiz labāk redzi ceļu ,Tavuprāt pagarina?Pats arī braucu ar ksenona gaismām un kāds čibriks bija ,tāds arī ir palicis

A tas kas šitie urļiki saliek visādus hrenonus un žilbina pārējos ir normāli?!?

Nomazgā fāras, ieliec labas spuldzes un nebūs problēmu.

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: A nevar kaut kur dabūt xenona bremžuguņus un pavarotņikus?

A bardačoka hrenonu tev nevajag?

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu, tak bi Ksenon ir gan tuvajiem un taalajiem ugunjiem, bet ksenons tikai tuvajiem...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Neviens sūda xenons nespīd labāk par lokomotīves prožektoru.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Atškirība ir tajā, vai krenons ir tikai tuvajā gaismā, a tālā halogēns, vai arī ksenona lukturi ir abi, nu tas par H4 lampas tipu runājot....

A tos ksenonus ielikt štelle naf slikta, vot teiksim es Saabam biju notonējis visus logus, un tumsā nipigā nevarēja redzēt ceļu priekšā, a kā ieliku ksenonus, tagad redzu jau daudz labāk....

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Atškirība ir tajā, vai krenons ir tikai tuvajā gaismā, a tālā halogēns, vai arī ksenona lukturi ir abi, nu tas par H4 lampas tipu runājot....

A tos ksenonus ielikt štelle naf slikta, vot teiksim es Saabam biju notonējis visus logus, un tumsā nipigā nevarēja redzēt ceļu priekšā, a kā ieliku ksenonus, tagad redzu jau daudz labāk....

Ja tu vēl novilku savas hersačī saulenes, tad vispā beigt varētu, cik viss ir gaišs un spožs!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

joop rakstīja: Pats arī braucu ar ksenona gaismām un kāds čibriks bija ,tāds arī ir palicis

Būsi iepircies Ķīnas krutku.

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

joop rakstīja: Pats arī braucu ar ksenona gaismām un kāds čibriks bija ,tāds arī ir palicis

Būsi iepircies Ķīnas krutku.

Dievs viņu zin...ja to krutku liek jaunam autiņam jau rūpnīcā ,tad varbūt

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

BiKsenons - lokizlādes lampiņas gan tuvajām, gan tālajām gaismām...

BigDog Reģ.: 27.07.2008
0 0 Atbildēt

bi-xenonam ir kustīga lēca, kas nostājas priekšā xenon gaismeklim atkarībā no ieslēgtā režīma- tuvie/tālie. Cik esmu ar bi-xenon sastapies ražotāji pat bi-xenon lukturiem liek papildus halogēno tālo uguņu gaismekļus, drošvien kādu drošības apsvērumu dēļ.(BMW, Mercedes-Benz). Tas bieži liek domāt cilvēkiem ka nav bi-xenon. Bi-xenon nenozīmē, ka ir 2 xenon starmeši.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

joop rakstīja:

marrutkis rakstīja: Varbūt kāds zinošs cilvēks var pateikt, pa cik cm tie piderhrenoni pagarina

Tas ,ka Tu tumšā laikā...sliktas redzamības apstākļos daudzreiz labāk redzi ceļu ,Tavuprāt pagarina?Pats arī braucu ar ksenona gaismām un kāds čibriks bija ,tāds arī ir palicis

tad jau tavam chibrikam vairs nekas nevar paliidzet

a be em we neesi meeginaajis ???? D:

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ja te kāds taisās likt sev hrenonu, iesaku pēc hrenona ielikšanas pabraukt naktī savai mašīnai pretī ar kādu citu mašīnu - tāpat, izmēģinājumam

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Jābrauc uz staķiku jāiepērk "H7 BLUE"

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

BigDog rakstīja: bi-xenonam ir kustīga lēca, kas nostājas priekšā xenon gaismeklim atkarībā no ieslēgtā režīma- tuvie/tālie. ....

vo, bļē, tas gan ir laps...

DeSuns Reģ.: 20.11.2002
0 0 Atbildēt

nu kautkaa es tautu nesaprotu, nu jau labu laiku liela dalja jauno autinju braukaa ar ksenoniem un man vinjus redzot pretii braucam nu nekas iipashi nezhilbs (nav man ne toneets stikls ne saulenes uz aciima). zhilbina tik tie, kam nepareizi lukturi noreguleeti un tad patiesiibaa vienalga vai ksenons vai parasta lampa. un veel zhilbina visi "augstie" autinji- dzipveidiigie un busveidiigie, jo pats braucu saliidzinoshi zemaa autinjaa (7celica).

VWBraucejs Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

N redz, katram sava fīča galvā, bet kā tad paliek ar to patiesību???

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

VWBraucejs rakstīja: N redz, katram sava fīča galvā, bet kā tad paliek ar to patiesību???

Patiesība ir tur ārā.

VWBraucejs Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Man jau tā arī likās, ka patiesība ir kaut kur tepat, tikai nevar viņu noķert

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti