Ksenon un Bi Ksenon

VWBraucejs Reģ.: 24.02.2003

Vai kāds kompetents un zinošs tautietis varētu pastāstīt savu vai sliktākajā gadījumā oficiālo versiju, ar ko šie divi brīnumi viens no otra atšķiras?

 
1 2
DeSuns Reģ.: 20.11.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Ja te kāds taisās likt sev hrenonu, iesaku pēc hrenona ielikšanas pabraukt naktī savai mašīnai pretī ar kādu citu mašīnu - tāpat, izmēģinājumam

Bij te kautkad par to ka var vai nevar tehnisko iziet ar xenon. Taatad- lai vareetu iziet tehnisko, nav svariigi vai shim modelim orgjinaali ir vai nav paredzeets xenons, prieksh vinja ir jaabuut atbilstosham lukturim ar automaatisko regulaaciju, kautkaads apziimeejuma burts pat tad ir virsuu. A visi paareejie ir neiistie un cauri tehniskai netiks

Man shkjiet, ka manam auto optika (lampaam stikls) ir jau taa pati kas taada veida lampaam ar xenon, jo vinja ir taada kaa palielinaajuma leeca, nevis kaa parastaa lampa ar atstarojoshu fonu. Esmu ielicis saucamos xenon shajos lukturos un pilniigi noteikti neapzhilbinu it nevienu (ne vairaak kaa orgjinaalo lukturu iipashnieki), varbuut taapeec ka zema mashiina, bet driizaak taapeec ka pareizi lukturi noreguleeti. Tiko meegjinaaju iziet tehnisko ar shiem xenoniem un sanaaca taa, ka pat neko neteica par to ka taadi nedriikst buut, pat paarbaudiija ar to stendinju vai pareizi spiid un nekaadi aizraadiijumi, liidz briidim kad sanaaca diskusija kura lampa man ir gabariiti preiekshaa- un te nu saakaas, jo izraadas ka man amerikaanju autinjam (celica gts) tie ko es domaaju ka ir gabariiti izraadas ir "dienasgaisma"! Un iistie gabariiti izraadas ir cita lampinja, kuras priekshaa man nedeg! Nu protams taakaa izveertaas par to visu diskusijas un sanaaca pieci purni apkaart pieplakushi pie maniem lukturiem un tika sleeguljotas iekshaa aaraa visas lampas, tad nu protams atjeedzaas, ka xenons ielikts neiistaa lukturii un teica ka nu tos ar jaamaina uz tehnisko nost. Bet cik sapratu, nebuutu aizkjershanaas ar gabariitiem- nebuutu pat pamaniijushi ka lukturi nav iistie, nu varbut arii tomeer pamaniitu, bet nu vismaz spiid vinji pareizi.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

To, ka Celicai apakšējie ir dienas gaismas, es sapratu, tikai, kad brauc ar tiem, aizmugurē nedeg neviens gabarīts. Sanāk situācija, ka pievakarē, kad sensors vēl uzskata, ka pietiek ar dienas gaismām, kāds piekasīgs CPists var piesieties, ka aizmugurē nedeg gabarīti. Vēl gan nav gadījies, bet viss ir iespējams.

DeSuns, kā ar hrenoniem? Redzamība uzlabojās? Stock lamiņas diez gan iesako... Pmēģināju kaut kādas blue, labāk kā parastās +50% ir, bet tāpat nekas dižs.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

DeSuns rakstīja:

msh rakstīja:

Ja te kāds taisās likt sev hrenonu, iesaku pēc hrenona ielikšanas pabraukt naktī savai mašīnai pretī ar kādu citu mašīnu - tāpat, izmēģinājumam

Bij te kautkad par to ka var vai nevar tehnisko iziet ar xenon. Taatad- lai vareetu iziet tehnisko, nav svariigi vai shim modelim orgjinaali ir vai nav paredzeets xenons, prieksh vinja ir jaabuut atbilstosham lukturim ar automaatisko regulaaciju, kautkaads apziimeejuma burts pat tad ir virsuu. A visi paareejie ir neiistie un cauri tehniskai netiks

Man shkjiet, ka manam auto optika (lampaam stikls) ir jau taa pati kas taada veida lampaam ar xenon, jo vinja ir taada kaa palielinaajuma leeca, nevis kaa parastaa lampa ar atstarojoshu fonu. Esmu ielicis saucamos xenon shajos lukturos un pilniigi noteikti neapzhilbinu it nevienu (ne vairaak kaa orgjinaalo lukturu iipashnieki), varbuut taapeec ka zema mashiina, bet driizaak taapeec ka pareizi lukturi noreguleeti. Tiko meegjinaaju iziet tehnisko ar shiem xenoniem un sanaaca taa, ka pat neko neteica par to ka taadi nedriikst buut, pat paarbaudiija ar to stendinju vai pareizi spiid un nekaadi aizraadiijumi, liidz briidim kad sanaaca diskusija kura lampa man ir gabariiti preiekshaa- un te nu saakaas, jo izraadas ka man amerikaanju autinjam (celica gts) tie ko es domaaju ka ir gabariiti izraadas ir "dienasgaisma"! Un iistie gabariiti izraadas ir cita lampinja, kuras priekshaa man nedeg! Nu protams taakaa izveertaas par to visu diskusijas un sanaaca pieci purni apkaart pieplakushi pie maniem lukturiem un tika sleeguljotas iekshaa aaraa visas lampas, tad nu protams atjeedzaas, ka xenons ielikts neiistaa lukturii un teica ka nu tos ar jaamaina uz tehnisko nost. Bet cik sapratu, nebuutu aizkjershanaas ar gabariitiem- nebuutu pat pamaniijushi ka lukturi nav iistie, nu varbut arii tomeer pamaniitu, bet nu vismaz spiid vinji pareizi.

Palasot ko veel tauta staasta par TA ljaudiim, rodaas iespaids, ka labi ja 1/3 no tiem TIPA SPECJUKIEM ir tehnikumaa ieguuta autoatsleedznieka vai vismaz ar autosiem saistiita izgliitiiba... NU NEVAR tacju cilvis, kuram ponja par auto ir TIKAI usera liimenii straadaat TA - tipa maacijies par ekonomistu, bet pa cjomam ticis TA piemeeram...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Xenon un Bixenon ir tāpat kā Sexual un Bisexual.

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

DeSuns rakstīja:

msh rakstīja:

Ja te kāds taisās likt sev hrenonu, iesaku pēc hrenona ielikšanas pabraukt naktī savai mašīnai pretī ar kādu citu mašīnu - tāpat, izmēģinājumam

Bij te kautkad par to ka var vai nevar tehnisko iziet ar xenon. Taatad- lai vareetu iziet tehnisko, nav svariigi vai shim modelim orgjinaali ir vai nav paredzeets xenons, prieksh vinja ir jaabuut atbilstosham lukturim ar automaatisko regulaaciju, kautkaads apziimeejuma burts pat tad ir virsuu. A visi paareejie ir neiistie un cauri tehniskai netiks

Man shkjiet, ka manam auto optika (lampaam stikls) ir jau taa pati kas taada veida lampaam ar xenon, jo vinja ir taada kaa palielinaajuma leeca, nevis kaa parastaa lampa ar atstarojoshu fonu. Esmu ielicis saucamos xenon shajos lukturos un pilniigi noteikti neapzhilbinu it nevienu (ne vairaak kaa orgjinaalo lukturu iipashnieki), varbuut taapeec ka zema mashiina, bet driizaak taapeec ka pareizi lukturi noreguleeti. Tiko meegjinaaju iziet tehnisko ar shiem xenoniem un sanaaca taa, ka pat neko neteica par to ka taadi nedriikst buut, pat paarbaudiija ar to stendinju vai pareizi spiid un nekaadi aizraadiijumi, liidz briidim kad sanaaca diskusija kura lampa man ir gabariiti preiekshaa- un te nu saakaas, jo izraadas ka man amerikaanju autinjam (celica gts) tie ko es domaaju ka ir gabariiti izraadas ir "dienasgaisma"! Un iistie gabariiti izraadas ir cita lampinja, kuras priekshaa man nedeg! Nu protams taakaa izveertaas par to visu diskusijas un sanaaca pieci purni apkaart pieplakushi pie maniem lukturiem un tika sleeguljotas iekshaa aaraa visas lampas, tad nu protams atjeedzaas, ka xenons ielikts neiistaa lukturii un teica ka nu tos ar jaamaina uz tehnisko nost. Bet cik sapratu, nebuutu aizkjershanaas ar gabariitiem- nebuutu pat pamaniijushi ka lukturi nav iistie, nu varbut arii tomeer pamaniitu, bet nu vismaz spiid vinji pareizi.

Palasot ko veel tauta staasta par TA ljaudiim, rodaas iespaids, ka labi ja 1/3 no tiem TIPA SPECJUKIEM ir tehnikumaa ieguuta autoatsleedznieka vai vismaz ar autosiem saistiita izgliitiiba... NU NEVAR tacju cilvis, kuram ponja par auto ir TIKAI usera liimenii straadaat TA - tipa maacijies par ekonomistu, bet pa cjomam ticis TA piemeeram...

Tā arī ir! Kā, piemēram, var nepamanīt, ka kapots turas vienā eņģē?! Tur daudz var brīnumus no viņiem dabūt.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

alisters rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

DeSuns rakstīja:

msh rakstīja:

Ja te kāds taisās likt sev hrenonu, iesaku pēc hrenona ielikšanas pabraukt naktī savai mašīnai pretī ar kādu citu mašīnu - tāpat, izmēģinājumam

Bij te kautkad par to ka var vai nevar tehnisko iziet ar xenon. Taatad- lai vareetu iziet tehnisko, nav svariigi vai shim modelim orgjinaali ir vai nav paredzeets xenons, prieksh vinja ir jaabuut atbilstosham lukturim ar automaatisko regulaaciju, kautkaads apziimeejuma burts pat tad ir virsuu. A visi paareejie ir neiistie un cauri tehniskai netiks

Man shkjiet, ka manam auto optika (lampaam stikls) ir jau taa pati kas taada veida lampaam ar xenon, jo vinja ir taada kaa palielinaajuma leeca, nevis kaa parastaa lampa ar atstarojoshu fonu. Esmu ielicis saucamos xenon shajos lukturos un pilniigi noteikti neapzhilbinu it nevienu (ne vairaak kaa orgjinaalo lukturu iipashnieki), varbuut taapeec ka zema mashiina, bet driizaak taapeec ka pareizi lukturi noreguleeti. Tiko meegjinaaju iziet tehnisko ar shiem xenoniem un sanaaca taa, ka pat neko neteica par to ka taadi nedriikst buut, pat paarbaudiija ar to stendinju vai pareizi spiid un nekaadi aizraadiijumi, liidz briidim kad sanaaca diskusija kura lampa man ir gabariiti preiekshaa- un te nu saakaas, jo izraadas ka man amerikaanju autinjam (celica gts) tie ko es domaaju ka ir gabariiti izraadas ir "dienasgaisma"! Un iistie gabariiti izraadas ir cita lampinja, kuras priekshaa man nedeg! Nu protams taakaa izveertaas par to visu diskusijas un sanaaca pieci purni apkaart pieplakushi pie maniem lukturiem un tika sleeguljotas iekshaa aaraa visas lampas, tad nu protams atjeedzaas, ka xenons ielikts neiistaa lukturii un teica ka nu tos ar jaamaina uz tehnisko nost. Bet cik sapratu, nebuutu aizkjershanaas ar gabariitiem- nebuutu pat pamaniijushi ka lukturi nav iistie, nu varbut arii tomeer pamaniitu, bet nu vismaz spiid vinji pareizi.

Palasot ko veel tauta staasta par TA ljaudiim, rodaas iespaids, ka labi ja 1/3 no tiem TIPA SPECJUKIEM ir tehnikumaa ieguuta autoatsleedznieka vai vismaz ar autosiem saistiita izgliitiiba... NU NEVAR tacju cilvis, kuram ponja par auto ir TIKAI usera liimenii straadaat TA - tipa maacijies par ekonomistu, bet pa cjomam ticis TA piemeeram...

Tā arī ir! Kā, piemēram, var nepamanīt, ka kapots turas vienā eņģē?! Tur daudz var brīnumus no viņiem dabūt.

Man staastija gadiijumu iz dziives no smago apskates - gaajis jauns smagais apskati (RENAULT) un sjameejie saakusji kasiities par kautkaadiem siikumiem pie spuldzeem vai tipa togo (tipa ka vajagot buut savaadaak)... Vaards pa vardam un tika pateikts raksti ko tu gribi, bet naakamaa saruna jau buus vinja prieksjnieka kabinetaa ar oficiaalaa diilera (EA laikam) paarstaavja klaatbuutni... Vecis momentaa esot bijis uz papeezja apkaart, iedevis jauno uzliimi un LAIMIIGU CELJU!

Staasta moraale - ja esi paarliecinats par SAVU taisniibu, iesaku striideeties un vajadziibas gadiijumaa naakamo tiksjanos runaat jau ar diilera klaatbuutni TA prieksjnieka kabinetaa...

DeSuns Reģ.: 20.11.2002
0 0 Atbildēt

DeSuns, kā ar hrenoniem? Redzamība uzlabojās? ...

Jaa, redzamiiba uzlabojas. Nav taa ka gaisma spozhaaka tiktu izstarota, bet priekshmeti to gaismu kautkaa labaak atstaro, itsevishkji celjaziimes naktii. Orgjinaalaas lampinjas saliidzinoshi tieshaam deva shvakaaku redzamiibu.

DeSuns Reģ.: 20.11.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: To, ka Celicai apakšējie ir dienas gaismas, es sapratu, tikai, kad brauc ar tiem, aizmugurē nedeg neviens gabarīts. ..

Diivaini, man liekas ka man deg arii aizmugureejie gabariiti pie dienasgaismas... bet nu tieshaam buus jaapskata droshiibai, ja nu arii to neesmu pamaniijis (mulkjiigi jau bij par tiem gabariitiem priekshaa, ka pats nezin savam autinjam kas ir kas).

DeSuns Reģ.: 20.11.2002
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja: Palasot ko veel tauta staasta par TA ljaudiim, rodaas iespaids, ka labi ja 1/3 no tiem TIPA SPECJUKIEM ir tehnikumaa ieguuta autoatsleedznieka vai vismaz ar autosiem saistiita izgliitiiba... NU NEVAR tacju cilvis, kuram ponja par auto ir TIKAI usera liimenii straadaat TA - tipa maacijies par ekonomistu, bet pa cjomam ticis TA piemeeram...

Nu bet varbuut nemaz nekaadus spechukus iipashi tur nevajag, vinji jau vadaas peec konkreetiem punktiem un paareejais jau nav svariigi. Man ar dega briidinosha lampinja panelii kas noraada ka motors uz diagnostiku jaaved- tas jau vinjiem nenteresee un i nevajag. TA jau galvenais apskatiit lai tas aparaats nejuuk aaraa un turas uz celja un var nobremzeet un ir lampas un netek nekas no vinja laukaa. Paareejais jau uz pasha atbildiibu.

krabuchio Reģ.: 31.07.2008
0 0 Atbildēt

Man ir Skoda Superb ar bi-xenon un vinju izpratnee tas noziimee ka tuvaas gaismas xenons paliek iesleegts pie taalaas gaismas iesleegshanas, kas ir prastaakais halogeens. Vai tai xenon luktura leecaa kautas kas grozaas vai ne nezinu, kad uzsitiishu kaut kur autinjam lukturi, tad paluureeshu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DeSuns rakstīja:

Bij te kautkad par to ka var vai nevar tehnisko iziet ar xenon. Taatad- lai vareetu iziet tehnisko, nav svariigi vai shim modelim orgjinaali ir vai nav paredzeets xenons, prieksh vinja ir jaabuut atbilstosham lukturim ar automaatisko regulaaciju, kautkaads apziimeejuma burts pat tad ir virsuu. A visi paareejie ir neiistie un cauri tehniskai netiks

Tā nav, ka netiks. Audistailā ir gadījies palasīt C4 S6 plus stāstu. Šiem modeļiem [1995-1997 4.2q] mēdza nākt no rūpnīcas pirmās paaudzes ksenons - bez apmīzējiem un bez regulatoriem [apmīzēji mošk kā ekstra bija, bet ne komplektā]. To varot redzēt, ka tas nav kreisais hrenons - resni vadi, vāciski uzraksti, kas tur vēl... bet mūsu TA tādu mašīnu īpašniekus PIŠ - ķipa katru reizi zvans uz Auto Rīga pēc mašīnas ar tādu un tādu VIN, komplektāciju, ja ksenons tur ir, tad izlaiž. Un tā katru gadu.

Par kreisajiem hrenoniem varu piekrist viena otra cilvēka viedoklim - vispirms vajag sakārtot lukturus un pārbaudīt redzi, tad likt

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti