NOVAJA VOLNA 2008.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004

Gribēju apsveikt visus ar grandiozāko latviešu svētku šova sākšānos!!

ar Novaja Volna 2008.

Urā, Tovariši!!

Atkal Pugačova ar visu savu klaunu balagānu ir klāt, un kārtējo reizi , kā jau katru gadu, uzskatāmi parāda mums cik ļoti Latvija naf neatkarīga un cik dziļi esam krievijai ielīduši pakaļā..., dziļak laikam vairs nevar, aklā zarna traucē......

A ko domā par šo Grandiozo Šovu citi Iauto Lietotāji

 
1 2 3 4
theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

"ģevs, sveķi laķviju...." (c) vakara vadītājs

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Bet ja reāli, ko mums tā Novaja Volna dod

Apgrozījumu Jūrmalas kafeinīcās

Ko vēl, piedirstu kurorpilsētu....

Tak visa konkursa varka tik un tā uz Krieviju aizceļo....

Jūrmala nespēs eksistēt, ja nebūs tā Volna...

Pašvaldība nosprāgs

Kam to visu marazmu vaig

Ko mēs no tā iegūstam

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Gribēju apsveikt visus ar grandiozāko latviešu svētku šova sākšānos!!

ar Novaja Volna 2008.

Urā, Tovariši!!

Atkal Pugačova ar visu savu klaunu balagānu ir klāt, un kārtējo reizi , kā jau katru gadu, uzskatāmi parāda mums cik ļoti Latvija naf neatkarīga un cik dziļi esam krievijai ielīduši pakaļā..., dziļak laikam vairs nevar, aklā zarna traucē......

A ko domā par šo Grandiozo Šovu citi Iauto Lietotāji

Sorry, bet - TG/AM

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Vai vari motivēt savu viedokli

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Vai vari motivēt savu viedokli

Varu. Kāds mums sakars ar to ko un kad viņi riko?

Šovs ka tāds man tas patīk, uz diskoteku arī eju, un šodien taisos ar..

Aizbraucot uz arzemēm daudzi cilvēki neko nezin par Latviju, toties zin par Jūrmalu(pateicoties šīm pasākumam).

Par to cirku es pilnīgi piekritu, bet priekš kam jaukt show business ar politiku?

Es domāju ja atbrauktu amerikāņi neviens neceptu tik stulbus topikus, un plus vel pa visu pilsētu tiktu izkarināti ASV karogi un būtu milzums ar policiju - vot tas būtu zemi no mūsu puses...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Kolēga ar ekonomista izglītību tā fiksi piemeta, ka viena Jaunā Viļņa diena Latvijai nodokļos atnes tikpat daudz, cik kopā par visām Dziesmusvētku dienām.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Labāk lai notiek Jaunais Vilnis, nevis kautkāda apšaubāma bīčpartija.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Labāk lai notiek Jaunais Vilnis, nevis kautkāda apšaubāma bīčpartija.

Nē, uz bičparty arī ir jabrauc, jāturpina.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Kolēga ar ekonomista izglītību tā fiksi piemeta, ka viena Jaunā Viļņa diena Latvijai nodokļos atnes tikpat daudz, cik kopā par visām Dziesmusvētku dienām.

Par to arīaizmirsu piebilst - hren viņu zin cik lielu izdevību tas valstīj atnes.. Bet es šaubos ka viss notiek par baltu velti... Es domāju piķis mūsu valstij tiek normāls.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Ah ta dēļ naudas varam līst pakaļā jebkam

Var atbraukt resnie maki, un izdarīties kā grib

Jūs zinat vēll kādu valsti pasaulē kur cita valsts, katru gadu, rīko savu festivālu

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Tu nebiji tas biznesmenis, kuram galvenais ir nopelnīt pārdodot jebko?

Jaunais vilnis tāds pats bizness vien ir, tikai daudz lielākos apmēros.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Tu nebiji tas biznesmenis, kuram galvenais ir nopelnīt pārdodot jebko?

Jaunais vilnis tāds pats bizness vien ir, tikai daudz lielākos apmēros.

NuTu man glaimo, spekulants es esmu, a ne biznesmens...

A par to pārdošanu, nu o.k. krievijai jau ir o.k.

es raugos no Latvijas viedokļa....

Tak tā festivāla visi dalībnieki jūtās te kā LPSR.....

tak Tas ir krievijas kurorts, viņu prāt, nu vismaz tā izskatās...

Tev tāda lieta kā Nacionālais Pašlepnums laikam ir tukša skaņa

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Šodien tiešām saule labi karsē.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Nacionālais pašlepnums tas ir izdemolētas rūpnīcas, aizaugušas pļavas, svešzemnieku tirdzniecības tīkli un kārtējā savienība?

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Nacionālais pašlepnums tas ir izdemolētas rūpnīcas, aizaugušas pļavas, svešzemnieku tirdzniecības tīkli un kārtējā savienība?

Taisnība....

esam jau pazemojuši sevi, pēc ātrā rubļa dzīdamies, gandrīz vai visās frontēs, un tagad esam spiesti strādāt uz svešzemju onkuli...

gribi vai nē....bet variantu naf...

tas jau ir ielaists...

Maxima Latvijas pilsētniekam spēj piedāvāt lētāku Latvijā audzētu kartupeli, nekā jebkuras Mildas Tantes veikals....

un Tu, es, viņš -mēs ejam uz maksimu un pērkam...

Eiropa mums aizliedza ražot cukuru...

kāpēc

Latvija Eiropai ir vajadzīga kā patērētājs, a ne kā ražotājs...

napig to mūsu preci, tirgu eiropai te vaig, savas preces noietu, ne ko vairāk...

bet ne par to bija raidījums, raidījums bija par tp vilni....

Da kaut uzraksts dzintaru koncertzālei uz jumta, Krieviski!!

Biezie Krievi reizi gadā atbrauc uz kurortprovinci parādīt cik viņi ir kruti, a cik mēs mazi un niecīgi....

Un Tev tas škiet o.k

Galvenais ka atlec kādam kāds $$$...

Malacis, sēdies-Pieci!!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Labāk pasaki, cik maksā pakaļējie koni amortizatori 9-5 sābam. 1998.g. 2.0 SE. Dzeltenie.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Vai tad bīčpārtijas uzraksts arī nav svešvalodā?

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Labāk pasaki, cik maksā pakaļējie koni amortizatori 9-5 sābam. 1998.g. 2.0 SE. Dzeltenie.

Diemžēl Koni man piedāvājumos naf...

Vari mēģināt Lenordtehnikā... viņi skaitās ofic. dīleri uz Koni...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Vai tad bīčpārtijas uzraksts arī nav svešvalodā?

davai nesalīdzini pirkstu ar pimpi...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Nortel rakstīja: Vai tad bīčpārtijas uzraksts arī nav svešvalodā?

davai nesalīdzini pirkstu ar *******...

Ar diviem pirkstiem var noturēt pimpi...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Reku paklausies pēdējo dziesmu, ja ne šogad, tad nākamgad Pasākumā Novaja Volna gan jau to nodziedās, un tad Tu varēsi sēdēt zālā un aplaudēt...jo galvenais tak ir $$$

www.orb.lv/...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Piekriitu Sviestcam....

tas klaunu bars nav vajadzigs, it iipashi visi tie vipvipvip limuziini policijas eskorta pavadiibaa...

lai vinji praidojas, bet kaut kur klusinjaam...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sviests, tu speciāli iecēli šo topiku sarkanajā, lai izmestu aiz borta sāba tirus topiku

Kā Tev personīgi tas festivāls traucē? Tev ir tik smalka dzirde, ka Tu Juglā sadzirdi to mūziku? Vai tik asa redze ka no Juglas vari saskatīt visus kas brien pa sarkano tepiķi? Man ir televizors kurš rāda arī citus kanālus. Nomaini teļļuku, jeb palūdz lai kāds Tev iemāca esošo izslēgt kad negribi kaut ko redzēt!

Man personīgi pie pakaļas, kā Pauls nopelna sev piedevu pie pensijas - vai rīkojot ziņģu vai jūrmalas disko festivālu. Es neskatos nedz vienu, nedz otru.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Sviests, tu speciāli iecēli šo topiku sarkanajā, lai izmestu aiz borta sāba tirus topiku

Kā Tev personīgi tas festivāls traucē? Tev ir tik smalka dzirde, ka Tu Juglā sadzirdi to mūziku? Vai tik asa redze ka no Juglas vari saskatīt visus kas brien pa sarkano tepiķi? Man ir televizors kurš rāda arī citus kanālus. Nomaini teļļuku, jeb palūdz lai kāds Tev iemāca esošo izslēgt kad negribi kaut ko redzēt!

Man personīgi pie pakaļas, kā Pauls nopelna sev piedevu pie pensijas - vai rīkojot ziņģu vai jūrmalas disko festivālu. Es neskatos nedz vienu, nedz otru.

probleemu nav, bet taas var sagaadaat vienaa setaa sestdienas vakaraa pasakot ka te pie mums apspiezh krievvalodiigos, par piemeeru...

šitam balagaanam ir n pakaapee lielaaka auditorija (visa krievija, baltkrievija, ukraina izraeela whatewer) kaa kaut kaadaam zinjaam....

tas ka krievs no lapinjas dzied Latvijas himnu-tas Tev liekas ok

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Sviests, tu speciāli iecēli šo topiku sarkanajā, lai izmestu aiz borta sāba tirus topiku

Kā Tev personīgi tas festivāls traucē? Tev ir tik smalka dzirde, ka Tu Juglā sadzirdi to mūziku? Vai tik asa redze ka no Juglas vari saskatīt visus kas brien pa sarkano tepiķi? Man ir televizors kurš rāda arī citus kanālus. Nomaini teļļuku, jeb palūdz lai kāds Tev iemāca esošo izslēgt kad negribi kaut ko redzēt!

Man personīgi pie pakaļas, kā Pauls nopelna sev piedevu pie pensijas - vai rīkojot ziņģu vai jūrmalas disko festivālu. Es neskatos nedz vienu, nedz otru.

Tekstu garu uzrakstīji...

bet doma tak īsa

"Man ir pohuj"

pareizi sapratu

Nu tad skaidroju, kamēr mums ir pohuj, tikmēr mums taisa uz galvas, un jo vairāk tādu pohujistu Latvijā būss, jo vairāk mums taisīs uz galvas...

vot pasaki, a nakuj vajadzēja tās 1990 gada barikādes, vot nakuj vajadzēja to 4maija deklarāciju, ja viss ir pokuj

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti