Kur dabūt uzrakstiņus Legacy un AWD

undars Reģ.: 24.03.2006

Sveika tauta. Nedēļas nogalē piefiksēju ka autiņam norauti tie uzrakstiņi Legacy un AWD. Kur tādus sīkumus varētu dabūt?

 
exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

www.ebay.com

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

undars rakstīja: Sveika tauta. Nedēļas nogalē piefiksēju ka autiņam norauti tie uzrakstiņi Legacy un AWD. Kur tādus sīkumus varētu dabūt?

da tu tak pats jau atbildēji uz šo jautājumu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pašlaik viens ar šitādām birkām stāv dominas stāvietā

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nakujatoram nosper

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Latgaliite... Man reiz viens pazinja sjaadi aizgaaja pie tiem embleemu tirgonjiem un savaaca sev intereseejosjo uzrakstu un gaaja prom. Kad sjameejie bljaava ka jaamaksaa, dzjeks esot piedraudeejis ar mentiem. Dzjeki momentaa apklususji...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

A nakuj tev tos uzrakstus - tikai un vienīgi liekas problēmas, ja tev viņi nav līmētie bet k-kādi "uzskrūvejamie" tad gan nepatīkamāķ - caurumi paliek, bet nu k-ko jau var izdomāt.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja: Latgaliite... Man reiz viens pazinja sjaadi aizgaaja pie tiem embleemu tirgonjiem un savaaca sev intereseejosjo uzrakstu un gaaja prom. Kad sjameejie bljaava ka jaamaksaa, dzjeks esot piedraudeejis ar mentiem. Dzjeki momentaa apklususji...

pamēģini to stāstu dabā...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tos uzrakstus te vari meklēt:

www.viss.lv/...

vai pie dīlera...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Nakujatoram nosper

PN, es tad tādiem graustiem nebraukāju!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Dabā ir tā. Džekam Latgalītes rajonā nospēra mašīnas maģi. Viņš paņēma vēl četrus druganus līdzi un aizgāja uz Latgalīti, un pirmajam tirgonim atņēma labāko maģi kāds vien viņam bija.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Dabā ir tā. Džekam Latgalītes rajonā nospēra mašīnas maģi. Viņš paņēma vēl četrus druganus līdzi un aizgāja uz Latgalīti, un pirmajam tirgonim atņēma labāko maģi kāds vien viņam bija.

sviests...

jeb laupīšana grupā...

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Dabā notiek arī tā.

MAn viens čalis reiz dusmās (bija iemesls) iespēra vienam durikam pa auto durvīm, tas izsauca polciju, tika ierosināta krimināllieta ar huligānismu ar tīšu mantas bojāšanu.

čalis tagad skaitās krimināli sodīts ar visām izejošām sekām

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Nortel rakstīja: Dabā ir tā. Džekam Latgalītes rajonā nospēra mašīnas maģi. Viņš paņēma vēl četrus druganus līdzi un aizgāja uz Latgalīti, un pirmajam tirgonim atņēma labāko maģi kāds vien viņam bija.

sviests...

jeb laupīšana grupā...

Nevis sviests, bet vienīgā iespēja atgūt savu mantu. Papīru tur nav nevienam maģim. Tāpat kā visai lietotai precei tajā tirgū.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Dabā notiek arī tā.

MAn viens čalis reiz dusmās (bija iemesls) iespēra vienam durikam pa auto durvīm, tas izsauca polciju, tika ierosināta krimināllieta ar huligānismu ar tīšu mantas bojāšanu.

čalis tagad skaitās krimināli sodīts ar visām izejošām sekām

Man čomam tāpat gadījās - šim iespēra pa durvīm un bonusā kriminālsodam, šņuriks tagad katru mēnesi kādu pus gadu kaut kādus 50Ls maksā, jo visu skādi uzreiz nevar samaksāt.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ja gandrīz par tēmu, varu pret kādu alu piedāvāt uzrakstus MITSUBISHI, GLS un TD no Galanta bagažnieka.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:...

sviests...

jeb laupīšana grupā...

Nevis sviests, bet vienīgā iespēja atgūt savu mantu. Papīru tur nav nevienam maģim. Tāpat kā visai lietotai precei tajā tirgū.

neaizstāvu, bet tas kontingents ir pietiekami rūdīts, lai šādi gājieni neizdotos...

dokumentu nebūšana nav pretstatāma labticīgam ieguvumam... un vēl nojaušot, kas to sūdaino Latgalīti kūrē - vēlreiz saku - sviests...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Yetti rakstīja:

Nortel rakstīja: Dabā ir tā. Džekam Latgalītes rajonā nospēra mašīnas maģi. Viņš paņēma vēl četrus druganus līdzi un aizgāja uz Latgalīti, un pirmajam tirgonim atņēma labāko maģi kāds vien viņam bija.

sviests...

jeb laupīšana grupā...

Nevis sviests, bet vienīgā iespēja atgūt savu mantu. Papīru tur nav nevienam maģim. Tāpat kā visai lietotai precei tajā tirgū.

muļķības.... ja akurāt vajadzēs, tevi tajos papīros tur ietīs

labais99 Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

undars rakstīja: Sveika tauta. Nedēļas nogalē piefiksēju ka autiņam norauti tie uzrakstiņi Legacy un AWD. Kur tādus sīkumus varētu dabūt?

paleto.lv/...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

labais99 rakstīja:

undars rakstīja: Sveika tauta. Nedēļas nogalē piefiksēju ka autiņam norauti tie uzrakstiņi Legacy un AWD. Kur tādus sīkumus varētu dabūt?

paleto.lv/...

izvirtulis

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tikai 9 lati

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

es es el vee... skaties kur legaci jauc...

a ja tiiru un cmuku vajag- pistuj uz partneri vai pie iileem...

maxgroup Reģ.: 26.03.2004
0 0 Atbildēt

A kas tu neatceries kāds tev auto, ka uzrakstus vajag?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tak vajag uzreiz no tiem paleto burtiem iztulkotu nosaukumu - "Mantojums" "VRP"

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti