Jaunā volga

Peksiic Reģ.: 07.11.2003

Jaunaa volga

 
1 2 3 4 5
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja: ple:

commons.wikimedia.org/... ZA-M-left.jpg

sorī, mani tur nelaiž klāt.

Par ko ir runa?

Nu es tak nesaku ka galīgi nekā krieviem nebij - rādio, elektrību, kukurūzu - to tak visu Ļeņins izgudroja!

Tur ir kaa šurika piedziivojumos apaljaa invaļidka taa kas motormuzejaa...

Un veel Serpuhovaa vienu briidi razhoja kaut kaadu kabrioletu, kas Kaukaaza guusteknee bij redzams...Bet tas 100% ir nošpikots.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Es domāju to 750 (nejaukt ar bmw un volvo).

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Tur ir kaa šurika piedziivojumos apaljaa invaļidka taa kas motormuzejaa...

Un veel Serpuhovaa vienu briidi razhoja kaut kaadu kabrioletu, kas Kaukaaza guusteknee bij redzams...Bet tas 100% ir nošpikots.

Jelgavā viena tāda regulāri aplūkojama. Vizuāli jau tā neko.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

recluse rakstīja: Tik vai tas moča motors ar nav nošpikots?

Kurš?

IŽ ir DKW, K-750 jeb emka ir laikam arī NSU, ar visu blakusvāgi tikai bez kaulzāģa.

Tie NSU un BMW bija identiski dazhaadaas ruupniicas razoti, lai frontes apstaakljos vareetu dajebkuru par donoru izmantot...

taa vismaz pa Diskaverī staastiija...

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

koro4, uz fenderi krievi meistari ir vienmēr bijuši. PPŠ laikam ir viņējais.

Kad krievu laikos vienā konstruktoru birojā iznāca pastrādāt, tad gandrīz visai jaunajai produkcijai izcelsme sākās japāņu žurnālīšos.

Iekšējam tirgum derēja.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja:...

Protams autinjsh ot i do peec Cryslera izskataas un arii ir Cryslers, tik ar krievu mentalitaati

un vai tas nebūtu tas faktors no kura vajadzētu mukt kā velnam no krusta?

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja: koro4, uz fenderi krievi meistari ir vienmēr bijuši. PPŠ laikam ir viņējais.

Kad krievu laikos vienā konstruktoru birojā iznāca pastrādāt, tad gandrīz visai jaunajai produkcijai izcelsme sākās japāņu žurnālīšos.

Iekšējam tirgum derēja.

man gan liekas ka krievi šim nopirka licenci!!!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ingusster rakstīja:...

man gan liekas ka krievi šim nopirka licenci!!!

пистолет-пулемет Шпагина ППШ-41

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Toties RPG7 un Suhova iznīcinātājus joprojām neviens ārzemnieks nespēj nošpikot. Pat ASV atzīst savu bezspēcību.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

ingusster rakstīja:...

man gan liekas ka krievi šim nopirka licenci!!!

пистолет-пулемет Шпагина ППШ-41

nošpikots no somu Finlandia...vai Suomi...nu kaut kā tā.

39. gadā somi ar tiem stroķiem paplucināja krievus, un tālāk jau viss kā parasti.

Tam friču mocim (NSU,BMW, varbūt vēl Zundapp) arī ļuļkas ritenis bija velkošais, esmu ar tādu braucis.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt
smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Yetti rakstīja:

ingusster rakstīja:...

man gan liekas ka krievi šim nopirka licenci!!!

пистолет-пулемет Шпагина ППШ-41

nošpikots no somu Finlandia...vai Suomi...nu kaut kā tā.

39. gadā somi ar tiem stroķiem paplucināja krievus, un tālāk jau viss kā parasti.

Tam friču mocim (NSU,BMW, varbūt vēl Zundapp) arī ļuļkas ritenis bija velkošais, esmu ar tādu braucis.

vai tik krievam arī nebija mocis ar velkošo ļuļkas riteni

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

es tik brīnos par kauluzāģi un šmeiseri, kā tos nešpikoja. Nu labi, varbūt šmeiseris nebija gluži ekselents kā mehānisms, toties jamam laikam pistoles patronas derēja.

Bet kauluzāģa šaušanas ātrumu laikam tikai tagad kkāds uzi vien pārspēj.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Lūdzu jums Oriģināls krievu konstruēts Kalašņikovs:

en.wikipedia.org/...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja: es tik brīnos par kauluzāģi un šmeiseri, kā tos nešpikoja.

Ja es pareizi izprotu mehāniku, tad visa sāls tam stroķim ir atsperē. Atsitiens stumja atpakaļ aizslēgu, saspiež atsperi, atspere stumj aizslēgu vietā. Ja atsperes materiālu neizdevās atšifrēt, tad stroķis nesanāca.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Amerikāņi esot uztaisījušu automātu, kuram der gan viņu, gan kalaša munīcija. Slepenajos uzdevumos izmantošot kalaša patronas, lai teroristi pēc čaulītēm neatpazīstot.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja: es tik brīnos par kauluzāģi un šmeiseri, kā tos nešpikoja. Nu labi, varbūt šmeiseris nebija gluži ekselents kā mehānisms, toties jamam laikam pistoles patronas derēja.

Bet kauluzāģa šaušanas ātrumu laikam tikai tagad kkāds uzi vien pārspēj.

mašīnpistolei (šmeiserim) tiesaam lietoja kkaadas Brauning patronas, un peec savas buutiibas taa arii bija automaatiskaa pistole ar lielaaku magaziinu

kauluzaagji nebija tik viegli nokopeet detalju precizitaates deelj..www.probertencyclopaedia.com/...

Krieviem bija Dehtarjova ložmeteejs un PPŠ automaats(nav obligaati ar bunduljiem, bija arii ragveida magaziinas

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

smart235 rakstīja: es tik brīnos par kauluzāģi un šmeiseri, kā tos nešpikoja.

Ja es pareizi izprotu mehāniku, tad visa sāls tam stroķim ir atsperē. Atsitiens stumja atpakaļ aizslēgu, saspiež atsperi, atspere stumj aizslēgu vietā. Ja atsperes materiālu neizdevās atšifrēt, tad stroķis nesanāca.

kauluzaagjim bija mainaamie stobri....

ik peec paaris lentaam bija jaamaina stobs, savaadaak nekaada šaušana nesanaaca...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: PPŠ automaats(nav obligaati ar bunduljiem, bija arii ragveida magaziinas

Vispirms bija ar apaļo magazīnu - tieša kopija no somiem. Ragu sāka ražot vēlāk ap kara vidu, jo izrādījās ka apaļo ir problemātiski pieštepselēt pie jebkura stroķa. Sanāca ka gandrīz vai katram stroķim magazīna jāpiestrādā individuāli, nu vismaz krievu precizitāte tāda sanāca...

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

smart235 rakstīja: es tik brīnos par kauluzāģi un šmeiseri, kā tos nešpikoja.

Ja es pareizi izprotu mehāniku, tad visa sāls tam stroķim ir atsperē. Atsitiens stumja atpakaļ aizslēgu, saspiež atsperi, atspere stumj aizslēgu vietā. Ja atsperes materiālu neizdevās atšifrēt, tad stroķis nesanāca.

kauluzaagjim bija mainaamie stobri....

ik peec paaris lentaam bija jaamaina stobs, savaadaak nekaada šaušana nesanaaca...

jā, esmu dzirdējis leģionāru stāstus par k.zāģa lietošanu... un tās rezultātiem, - tiešām izcili bijuši.

Arī koki zāģēti.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Bet nu tad jaunais amerikāņu Gēringa ložmetējs saukts par ugunsmetēju pārspēj visus.

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Plēē! Kolēgas jaunībsdienu atmiņās gremdējās!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

kauluzaagjim bija mainaamie stobri....

ik peec paaris lentaam bija jaamaina stobs, savaadaak nekaada šaušana nesanaaca...

Azbesta cimds un 7 sekundes.

Patronas bija īsās kasetēs pa 50 gab. vai lentās pa 250 gab. Stobru pie intensīvas šaušanas mainīja pēc 250 šāvieniem. Stroķis uztaisīts tā, ka lentu varēja padot no abām pusēm. Tādējādi bija ērti iekombinēt lidmašīnās un tankos.

Jo vairāk palasos par friču tehniku, jo vairāk nesaprotu kā viņi pamanījās to karu zaudēt....tā iet kad iedomājas sevi pārākus par citiem.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja:

kauluzaagjim bija mainaamie stobri....

ik peec paaris lentaam bija jaamaina stobs, savaadaak nekaada šaušana nesanaaca...

Azbesta cimds un 7 sekundes.

Patronas bija īsās kasetēs pa 50 gab. vai lentās pa 250 gab. Stobru pie intensīvas šaušanas mainīja pēc 250 šāvieniem. Stroķis uztaisīts tā, ka lentu varēja padot no abām pusēm. Tādējādi bija ērti iekombinēt lidmašīnās un tankos.

Jo vairāk palasos par friču tehniku, jo vairāk nesaprotu kā viņi pamanījās to karu zaudēt....tā iet kad iedomājas sevi pārākus par citiem.

Karu zaudēja dēļ lieluma mānijas. Kad visa Eiropa bija nolikta ar zemi fīrers izdomāja pieraut klāt arī Krieviju. Tā bija liktenīga kļūda. Tādu pašu pirms tam izdarīja Napoleons.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

en.wikipedia.org/... šmaiseris....

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti