pārdodu tv

rt Reģ.: 23.08.2004

nonesu pagrabā un tagad palika žēl. varbūt vēl kādam žēl?

thompson 32WM402

~2gadus lietota vecā lielā kaste, 32", plakans platekrāns, 100Hz, utt.

normāls skatāmais, nekādu kasjaku.

cena 140Ls.

labiem cilvēkiem atdošu pa 100Ls + tērvetes 4paku

aizvedīšu un palīdzēšu uznest.

 
1 2 3 4
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

uz rudeni, ziemu būs daudz piedāvājumu ar lētiem mazlietotiem plazminiekiem un LCD ....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

rt rakstīja:

TDIOTS rakstīja: takss , viss kaa parasti , saak ar paaris Ls veertu CRT TV un aizfluutaas liidz 150keur plazmaam

rt , izskatiji manu piedaavaajumu ?

izskatīju, un sāku domāt kuram no radiem ir tuvākā jubileja

Beidzot pārstartēji savas smadzenes un saprati, cik tavs piedāvājums ir spēcīgs?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: uz rudeni, ziemu būs daudz piedāvājumu ar lētiem mazlietotiem plazminiekiem un LCD ....

Tas tev kāds biznesa piedāvājums vai prognozes par tirgu?

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

rt rakstīja:

TDIOTS rakstīja: takss , viss kaa parasti , saak ar paaris Ls veertu CRT TV un aizfluutaas liidz 150keur plazmaam

rt , izskatiji manu piedaavaajumu ?

izskatīju, un sāku domāt kuram no radiem ir tuvākā jubileja

Es jau sen domāju, ka Tu esi mans radinieks....

Es aizbraukšu pac pakaļ.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

razo gan tos CRT tellukus un thompson naw tas sliktaakais,bet remonts war sanaakt daargs,aiz tam bez garantijas pirkt ir garaam.un par to pasu $ tehnobonuss.lv war panjemt liidziigu bet ar gada garantiju.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: razo gan tos CRT tellukus un thompson naw tas sliktaakais,bet remonts war sanaakt daargs,aiz tam bez garantijas pirkt ir garaam.un par to pasu $ tehnobonuss.lv war panjemt liidziigu bet ar gada garantiju.

kurš no tiem ir tas līdzīgais pa to $?

tv jau nav veļasmašīna vai mikseris ar n kustīgām detaļām kas nolietojās. imho ja viņš 2gadus nav saplīsis, tā ir laba zīme, ka viņš netaisās plīst

un kādu diez garantiju dod tehnobonuss? nav tā, ka neviļus piešuj nepareizu ekspluatāciju? tipo ar šo āmuru nedrīkstēja sist pa tik resnu naglu?

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

pietiek vienreiz latvenergo pa drāti padot bik vairāk kā 240voltus un varēsi to kasti pielāgot par barčiku. ja vēl zemu spriegumu mūsdienu tehnika pacieš daudz maz labi, tad pārspriegumus baidās joprojām.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: pietiek vienreiz latvenergo pa drāti padot bik vairāk kā 240voltus un varēsi to kasti pielāgot par barčiku. ja vēl zemu spriegumu mūsdienu tehnika pacieš daudz maz labi, tad pārspriegumus baidās joprojām.

tev šķiet, ka uz šādu bojājumu darbojas garantija?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: razo gan tos CRT tellukus un thompson naw tas sliktaakais,bet remonts war sanaakt daargs,aiz tam bez garantijas pirkt ir garaam.un par to pasu $ tehnobonuss.lv war panjemt liidziigu bet ar gada garantiju.

Vai tik nebija 1/2 gada garantija un vecākiem aparātiem 3 mēneši?

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

bildes studijā lūdzu!!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

rt rakstīja:

TDIOTS rakstīja: takss , viss kaa parasti , saak ar paaris Ls veertu CRT TV un aizfluutaas liidz 150keur plazmaam

rt , izskatiji manu piedaavaajumu ?

izskatīju, un sāku domāt kuram no radiem ir tuvākā jubileja

dari kaa zini

P.S. 2-3gadiigs CRT Philips 32' ar pixelplusu =ls80,-(jauns maxaaja ~ls500,-)

taalab ls 50,- +piucis par Thomson ira gana laps piedaavaajums

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

rt rakstīja:

Zoo rakstīja: razo gan tos CRT tellukus un thompson naw tas sliktaakais,bet remonts war sanaakt daargs,aiz tam bez garantijas pirkt ir garaam.un par to pasu $ tehnobonuss.lv war panjemt liidziigu bet ar gada garantiju.

kurš no tiem ir tas līdzīgais pa to $?

tv jau nav veļasmašīna vai mikseris ar n kustīgām detaļām kas nolietojās. imho ja viņš 2gadus nav saplīsis, tā ir laba zīme, ka viņš netaisās plīst

un kādu diez garantiju dod tehnobonuss? nav tā, ka neviļus piešuj nepareizu ekspluatāciju? tipo ar šo āmuru nedrīkstēja sist pa tik resnu naglu?

CRT TV iekšās ir tāda lieta kā augstspriegums, kas TV paliekot vecākam un jo īpaši stāvot pagrabā var radīt vienu dzirkstelīti ar sekām, kuru novēršana ir dārgāka par jauna aparāta iegādi. Un jebkuram TV ir barošanas bloks, kam defektu iespēja pieeaug ar gadiem. Fakts, ka 2 gadus nav nekas noticis ir puslīdz spēkā tikai zemsprieguma mikrenēm.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

rt rakstīja:

Zoo rakstīja: razo gan tos CRT tellukus un thompson naw tas sliktaakais,bet remonts war sanaakt daargs,aiz tam bez garantijas pirkt ir garaam.un par to pasu $ tehnobonuss.lv war panjemt liidziigu bet ar gada garantiju.

kurš no tiem ir tas līdzīgais pa to $?

tv jau nav veļasmašīna vai mikseris ar n kustīgām detaļām kas nolietojās. imho ja viņš 2gadus nav saplīsis, tā ir laba zīme, ka viņš netaisās plīst

un kādu diez garantiju dod tehnobonuss? nav tā, ka neviļus piešuj nepareizu ekspluatāciju? tipo ar šo āmuru nedrīkstēja sist pa tik resnu naglu?

CRT TV iekšās ir tāda lieta kā augstspriegums, kas TV paliekot vecākam un jo īpaši stāvot pagrabā var radīt vienu dzirkstelīti ar sekām, kuru novēršana ir dārgāka par jauna aparāta iegādi. Un jebkuram TV ir barošanas bloks, kam defektu iespēja pieeaug ar gadiem. Fakts, ka 2 gadus nav nekas noticis ir puslīdz spēkā tikai zemsprieguma mikrenēm.

jā jā, var

speciāli pirms tirgošanas iebēru pāris saujas dzirkstelīšu. pārējās dzirkstelītes izbēru kāpņutelpā, šodien visi kaimiņi stiepj televizorus un stutē auto bagažniekos. tagad es saprotu kapēc!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

rt rakstīja:

jā jā, var

speciāli pirms tirgošanas iebēru pāris saujas dzirkstelīšu. pārējās dzirkstelītes izbēru kāpņutelpā, šodien visi kaimiņi stiepj televizorus un stutē auto bagažniekos. tagad es saprotu kapēc!

Maalaciitis... Bet pēc pieredzes ar ļoti daudziem CRT monitoriem - lietotai augstsprieguma lampai es dotu 50:50 iespējamību izbeigties pēc pastāvēšanas pagrabā. Manuprāt pārāk liels risks aparātam bez garantijas.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Stiep vien no pagraba ārā to verķi, kamēr visi vēl nav galīgi sacepušies par tā atrašanās vietu

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

rt rakstīja:

jā jā, var

speciāli pirms tirgošanas iebēru pāris saujas dzirkstelīšu. pārējās dzirkstelītes izbēru kāpņutelpā, šodien visi kaimiņi stiepj televizorus un stutē auto bagažniekos. tagad es saprotu kapēc!

Maalaciitis... Bet pēc pieredzes ar ļoti daudziem CRT monitoriem - lietotai augstsprieguma lampai es dotu 50:50 iespējamību izbeigties pēc pastāvēšanas pagrabā. Manuprāt pārāk liels risks aparātam bez garantijas.

a varbūt man pagrabā ir labvēlīgāks klimats nekā kādā putekļiem piedzītā viesistabā?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

rt rakstīja:

Seene rakstīja:

rt rakstīja:

jā jā, var

speciāli pirms tirgošanas iebēru pāris saujas dzirkstelīšu. pārējās dzirkstelītes izbēru kāpņutelpā, šodien visi kaimiņi stiepj televizorus un stutē auto bagažniekos. tagad es saprotu kapēc!

Maalaciitis... Bet pēc pieredzes ar ļoti daudziem CRT monitoriem - lietotai augstsprieguma lampai es dotu 50:50 iespējamību izbeigties pēc pastāvēšanas pagrabā. Manuprāt pārāk liels risks aparātam bez garantijas.

a varbūt man pagrabā ir labvēlīgāks klimats nekā kādā putekļiem piedzītā viesistabā?

Ok, cik saprotu, piedāvājumā ir TV ar pagraba klimata sertifikātu?

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

rt rakstīja:

Seene rakstīja:

rt rakstīja:

jā jā, var

speciāli pirms tirgošanas iebēru pāris saujas dzirkstelīšu. pārējās dzirkstelītes izbēru kāpņutelpā, šodien visi kaimiņi stiepj televizorus un stutē auto bagažniekos. tagad es saprotu kapēc!

Maalaciitis... Bet pēc pieredzes ar ļoti daudziem CRT monitoriem - lietotai augstsprieguma lampai es dotu 50:50 iespējamību izbeigties pēc pastāvēšanas pagrabā. Manuprāt pārāk liels risks aparātam bez garantijas.

a varbūt man pagrabā ir labvēlīgāks klimats nekā kādā putekļiem piedzītā viesistabā?

Ok, cik saprotu, piedāvājumā ir TV ar pagraba klimata sertifikātu?

nē nu es saprotu, citur vienkārši nav kur piesipties

tv labs, cena laba, nu nav kur.... bet tas pagrabs

svinīgi paziņoju, šodien uznesīšu to kasti augšā. kā nekā sviestc`am bildes jāuztaisa.

visi priecīgi?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: uz rudeni, ziemu būs daudz piedāvājumu ar lētiem mazlietotiem plazminiekiem un LCD ....

aha, arī kaut ko par to esmu dzirdējis... "brīvdienas" beigsies...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

sviests maina sābu pret tv? nu skaties ka neiegrābies.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: bildes studijā lūdzu!!

lūdzu

foto.inbox.lv/...

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Lohi

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

azors rakstīja: Lohi

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nabadziņš, tādu lielu kasti apkārt staipīt

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Man ir laikam kaut kāds 28" platekrāna Thomsons, bet ne-plakans, mazliet izliektu ekrānu. Paņēmu par kaut kādiem 120 Ls pirms kādiem diviem gadiem Verners veikalā. Bilde priekš CRT manuprāt ļoti laba, viss šancē teicami. Nez, par šitādu tagad varētu prasīt kādus 100 Ls, ja jau jauns ir uz 184 Ls - pilnīgi plakanais ekrāns ir tīri labs. Bet tiem, kas īd par LCD par 250 - 300 Ls: cilvēki mīļie, jūs uz tiem saviem superLCD uzlieciet našu radnuju LTV ar parasto analogo antenu - nu būsiet baisi priecīgi par bildes kvalitāti. Analogajā režīmā par CRT reti kurš LCD rāda labāk. Nu, ja skatāmies tikai filmas vai megasatelītu - tad jau cits stāsts.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti