opel combo spidometrs

saimnieks Reģ.: 01.09.2008

kaads zina kaa var aptureet spidometru 2008 gada opel combo. zinu kad scaniaam ir jaapieliek pie kaarbas magneets un spidometrs vairs negriezhas. bet opel combo laikam taa nevar izdariit. darba mashiina un pirkta operatiivajaa liizingaa ar nosaciijumu gadaa nobraukt tik un tik tuukstoshus bet es savaam vajadziibaam esmu paarbraucis km.

jau ieprieksh paldies

 
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Atvieno tak datčiku

Tik vien - kā paliek ar apkopēm?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

var nolikt sētmalē uz klučiem. spidometrs apstāsies ar 100% garantiju

saimnieks Reģ.: 01.09.2008
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: var nolikt sētmalē uz klučiem. spidometrs apstāsies ar 100% garantiju

nevajag jau nemaz uz kluchiem taa pat jau vinjsh arii staav.

saimnieks Reģ.: 01.09.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Atvieno tak datčiku

Tik vien - kā paliek ar apkopēm?

kur tas datchiks ir? taa vienkaarshi taa pat man liekas to nevar izdariit taa lai apkopee to neredzeetu.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

saimnieks rakstīja:

msh rakstīja: Atvieno tak datčiku

Tik vien - kā paliek ar apkopēm?

kur tas datchiks ir? taa vienkaarshi taa pat man liekas to nevar izdariit taa lai apkopee to neredzeetu.

Izrauj no gaņģenes štekeri.

saimnieks Reģ.: 01.09.2008
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja:

saimnieks rakstīja:

msh rakstīja: Atvieno tak datčiku

Tik vien - kā paliek ar apkopēm?

kur tas datchiks ir? taa vienkaarshi taa pat man liekas to nevar izdariit taa lai apkopee to neredzeetu.

Izrauj no gaņģenes štekeri.

kaarbaa iet tikai viens štekers un tas pats ir atpakaļgaitas gaismas

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

saimnieks rakstīja:

RLaguna rakstīja:

saimnieks rakstīja:

msh rakstīja: Atvieno tak datčiku

Tik vien - kā paliek ar apkopēm?

kur tas datchiks ir? taa vienkaarshi taa pat man liekas to nevar izdariit taa lai apkopee to neredzeetu.

Izrauj no gaņģenes štekeri.

kaarbaa iet tikai viens štekers un tas pats ir atpakaļgaitas gaismas

Ja spidometrs ir mehāniskais tad noņem trosi,ja elektriskais tad jābūt otram vadam jo no kaut kurienes tad viņš tos impulsus ņem.

Milicists Reģ.: 11.09.2004
0 0 Atbildēt

Ņehuj pirkt operatīvajā, ja daudz jābraukā. Kapeikpisēju brigāde i bio. Izrauj ABS drošinātāju un nekas tev nekriezīsies vairs. Pediņu bars.

Milicists Reģ.: 11.09.2004
0 0 Atbildēt

A ko Elmārs banu sistēmu noņēmis? Laikam apmeklējums klibo pēdējā laikā, ne?

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Nekas Tev nesanāks. Tur motora blokā ir neaktivais ieraksts par noskrejienu, pieslēgs viņi pie sava kompja un Tev vel sūdi sanāks.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Atvieno tak datčiku

Tik vien - kā paliek ar apkopēm?

Vot tu pļa gudriniek - kādu datčiku ir jaatvieno ? Neesi lohs, pasaki līdz galam, a to vienmēr nopiržās un aizlaižās...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

esot jaatvieno ABS deveejs...

a kaa savaadaak kompis uzzinaas, cik nobraukts ja nav deveeja pie transmisijas, tad var uzskaitiit tikai motorstundas

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: esot jaatvieno ABS deveejs...

a kaa savaadaak kompis uzzinaas, cik nobraukts ja nav deveeja pie transmisijas, tad var uzskaitiit tikai motorstundas

Tīci man, varēs redzēt! Vini jau sinhronizējas visu laiku. Jauns opelis neskaita motorstundas.

Var meiģināt atslēgts abs, kad brauksi atpakaļ pie pārdēvēja, pieslēgt atpakāl, un ar kaut-kādu tech2 izdzēst visas kļudas.

Sāvādak pie pirmas apkopes paņems aiz pakaļas.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

msh rakstīja: Atvieno tak datčiku

Tik vien - kā paliek ar apkopēm?

Vot tu pļa gudriniek - kādu datčiku ir jaatvieno ? Neesi lohs, pasaki līdz galam, a to vienmēr nopiržās un aizlaižās...

Kā tad mūsdienu žopeļiem ātrumu nosaka - ar spidometra datčiku, jeb vai kaut kur ir iebūvēts gaisa ātruma mērītājs?

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Veel var sachakareet ABS deveeja vadu (skiet , ka spido barojaas no aizm kreisaa) Apkopee pateiksi, ka saaka degt ABS un neraadiija spido

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

msh... Aatruma signaals uz spidometru pienaak no ABS bloka un ir unificeets, lai paareejaa auto elektronika vinju saprastu. Savukaart ABS bloks infu sanjem no saviem deveejiem pie ritenjiem. Nekaada speciaala spido deveeja vnk nav.

vectra2001 Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: msh... Aatruma signaals uz spidometru pienaak no ABS bloka un ir unificeets, lai paareejaa auto elektronika vinju saprastu. Savukaart ABS bloks infu sanjem no saviem deveejiem pie ritenjiem. Nekaada speciaala spido deveeja vnk nav.

Izņem abs drošinataju un tad tu redzesi nebus abs un spidometrs ari negriezisies ( ja viņš ir elektroniskais).Ja tu griezisi atpakaļ kilometrus viņi piesleks pie kompi viņi visu redzes cik tu esi griezis.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

phenom rakstīja:

msh rakstīja: Atvieno tak datčiku

Tik vien - kā paliek ar apkopēm?

Vot tu pļa gudriniek - kādu datčiku ir jaatvieno ? Neesi lohs, pasaki līdz galam, a to vienmēr nopiržās un aizlaižās...

Kā tad mūsdienu žopeļiem ātrumu nosaka - ar spidometra datčiku, jeb vai kaut kur ir iebūvēts gaisa ātruma mērītājs?

Jā, ka ritenim, magnetiņš......... psc.

No ABS pa CAN-BUS aiziet uz spidometra.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Skaisti sarežģīta sistēma Kad tie žopeļi paliks vecāki, vidējajam latvijas santīmjāklim nepatiks - ieseksots sanis uz ABS nozīmēs braukšanu pēc tahometra

saimnieks Reģ.: 01.09.2008
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

Ozz rakstīja: esot jaatvieno ABS deveejs...

a kaa savaadaak kompis uzzinaas, cik nobraukts ja nav deveeja pie transmisijas, tad var uzskaitiit tikai motorstundas

Tīci man, varēs redzēt! Vini jau sinhronizējas visu laiku. Jauns opelis neskaita motorstundas.

Var meiģināt atslēgts abs, kad brauksi atpakaļ pie pārdēvēja, pieslēgt atpakāl, un ar kaut-kādu tech2 izdzēst visas kļudas.

Sāvādak pie pirmas apkopes paņems aiz pakaļas.

kas tas par tech 2

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

saimnieks rakstīja:

phenom rakstīja:

Ozz rakstīja: esot jaatvieno ABS deveejs...

a kaa savaadaak kompis uzzinaas, cik nobraukts ja nav deveeja pie transmisijas, tad var uzskaitiit tikai motorstundas

Tīci man, varēs redzēt! Vini jau sinhronizējas visu laiku. Jauns opelis neskaita motorstundas.

Var meiģināt atslēgts abs, kad brauksi atpakaļ pie pārdēvēja, pieslēgt atpakāl, un ar kaut-kādu tech2 izdzēst visas kļudas.

Sāvādak pie pirmas apkopes paņems aiz pakaļas.

kas tas par tech 2

www.ameuro.ru/...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti