Aptauja krīzes laikos ...

911 Reģ.: 11.04.2003

Pēdējā laikā daudz ir runāts, ka krīze ir klāt vai arī tuvojas. Daudzi to esot pamanījuši visdažādākajās dzīves situācijās, notikumos, procesos, taču mans jautājums Jums ir šāds - ko Jūs esat manījuši, kas garnadžiem šobrīt no auto lietām patīk visvairāk?

.. man dažiem kolēģiem jau ir "aiznesti" parking sensori, kas iestrādāti bamperī uz vienas "lentas".

 
1 2 3 4 5 6 ..75
krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

jāpērk AK-47

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Man liekas, ka zagļi sākuši sliktāk strādāt (laikam algas ir iesaldētas) jo auto pagalmos paliek arvien vairāk un vairāk.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kur var iebāzt tādus norautus pārking sensorus?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Man paziņam norāva spileri tā, ka to izmantot vairs nevar, hvz vai zādzības mēģinājums vai vienkārši huligānisms.

Radiniekam 2 mašīnas apzaga un aizstiepa visu, kas varētu būt daudz maz vērtīgs. Tam pašam noliktavai logu izdauzīja, bet iekšā par laimi netika, tāpat ofisu mēģināja lauzt.

Šādas zādzības ir bijušas visu laiku, kaut kāds % gan jau ir nācis klāt pēc celtniecības buma apstāšanās, bet visu uz krīzi tāpat nevar novelt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Naktī no piektdienas uz sestdienu kaut kādi praideri liepājā vismaz divām mašīnām pa logam izbungāja.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu, Liepāja tak pilsēta, kur visiem galvās vējš .

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

auto grūti pārdot = netieku pie jauna. Tā arī sajūtu.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Biezhaak piedomaaju parkojoties, lai benziinbaakas vaacinjsh buutu max tuvu apgaismes stabam vai kruumiem Priekshnojauta man saka, ka sirojoshie benziinnoleejeeji atkal kljuus aktuaali.

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja: Biezhaak piedomaaju parkojoties, lai benziinbaakas vaacinjsh buutu max tuvu apgaismes stabam vai kruumiem Priekshnojauta man saka, ka sirojoshie benziinnoleejeeji atkal kljuus aktuaali.

tas neglābs, jo mūsdienās bendžu ar trubu vairs nenolej. priekš tam ir skrūvjgrieznis, asāks piesitiens un bļoda zem auto

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nah liet benzīnu, ja var kādam mersim spoguli nolauzt. tas jauns maksā vairāk, nekā tu pāris mēnešos benzīnā nobrauc

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Pēdējā laikā kaut kā manāms vairāk, ka daudzi auto netiek kustināti no autostāvvietām. Zoļļukā, kur dzīvoju 10-stāvenē, pie mājas vakaros noparkoti kadi 30 auto. Agrāk darbdienās tur pa dienām labi ja palika stāvot kādi 3 auto . Šobrid katru dienu tiek braukti labi ja puse. Cik saprotu, daudziem kaimiņiem palielinās "krīze" maciņos, nesanāk vairs benzinam,apdrošināšanai,remontiem. Bet tie auto apzadzēji ,šeit, mazinājušies. Agrāk bija gadījumi, ka kādam radio nosperts, miglinieki izvilkti, kāds riteņu disks nosperts. Pašlaik kaut kā diezgan mierīgi - neko kriminalu mūsu krajā nedzird. Nav jau arī latgalītē nekādu cenu - bandjugām nav vērts "censties" - par autoradio reti kurš vairs piecīti pat piķo. Un labi vien ir.

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Jā- parking sensori vienam otram bieži tiek nocelti (ķīpsalas apkārtnē), dekoratīvie diski, bagāznieka uzlaušana arī vairs nav nekas jauns. Pa laikam izdauza stiklus un izsper kādam maģi, tumbas, subwooferi.

Kā jau parasti- nevar teikt kad pēdējā laikā šādi gadījumi būtu kļuvuši biežāki!

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Pēdējā laikā kaut kā manāms vairāk, ka daudzi auto netiek kustināti no autostāvvietām. Zoļļukā, kur dzīvoju 10-stāvenē, pie mājas vakaros noparkoti kadi 30 auto. Agrāk darbdienās tur pa dienām labi ja palika stāvot kādi 3 auto . Šobrid katru dienu tiek braukti labi ja puse. Cik saprotu, daudziem kaimiņiem palielinās "krīze" maciņos, nesanāk vairs benzinam,apdrošināšanai,remontiem. Bet tie auto apzadzēji ,šeit, mazinājušies. Agrāk bija gadījumi, ka kādam radio nosperts, miglinieki izvilkti, kāds riteņu disks nosperts. Pašlaik kaut kā diezgan mierīgi - neko kriminalu mūsu krajā nedzird. Nav jau arī latgalītē nekādu cenu - bandjugām nav vērts "censties" - par autoradio reti kurš vairs piecīti pat piķo. Un labi vien ir.

Izlasot un arii aizdomaajos, ka kkaa baigi aiznjemtas stajankas pagalmos darba dienas viduu...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Par tām stāvvietām - vēl ir diezgan paliela daļa, kas ir izvākušies no maksas stāvvietām un atstāj pagalmos.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Pāris nedēļas atpakaļ čoma kaimiņš no rīta mašīnu atrada uz ķieģeļiem, sen nebija dzirdēts tāds gadījums.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Par tām stāvvietām - vēl ir diezgan paliela daļa, kas ir izvākušies no maksas stāvvietām un atstāj pagalmos.

maksas stāvvietā, kur savu šrotu parkoju, ar jūtams tukšums. pirms pāris gadiem svētdienas vakarā gandrīz nebija kur nolikties. tagad plaša vietu izvēle. arī nekustekļu palicis vairāk

NAIK Reģ.: 20.01.2006
0 0 Atbildēt

Man nedelju atpakalj Ziep4ikaa pa nakti migliniekus iznema no Mazdas 626 bulkas. Naksies zaglushkas ielikt taja vietaa lai turpmak shis gadijums neatkartotos...

markelis Reģ.: 13.08.2001
0 0 Atbildēt

kaada kriize par ko juus? pagaash7dien peecpusdienaa iebraucu spicee dzinsas nopirkt (nu vieniigais briivais briidis pa nedeelju gadiijaas) un tur - staavvietaa vietu neatrast, visa spice pilna taa ka bez maz ar elkonjiem jaagruustaas cauri, uzmeeriishanas kabiineemuz rindas ojoj, cilveeki spieto visiem pilnas rokas ar iepirkumu maisinjiem. kaada kriize?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Tālāk no Rīgas - pie dzelzceļa stacijām daf mašīnu stāv noparkotas pa dienu....

Pagalmā mazāk šrotu stāv....

Pa dienu vairs nav problēmu pa Rīgu pārvietoties....

Nesen pusdienlaikā iebraucu Krasta ielas Lido... tur kaut ka nemanīju lielus cilvēku pūļus... pie tam gandrīz puse - ārzemnieki...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Dažviet kafejnīcās cenas palika nemainīgas- toties porcijas kļuva nepiedienīgi mazas... pasūtīju kraukšķīgo vistas fileju.... tā fileja bija tik plāna- ka kraukšķīgais apcepums tai neturējās klāt...

Citi savukārt laik pa laikam piemet kādus 10 saņus pie cenas....

Sponsoru trūkums uz šosejas.... visi taupa degvielu... savukārt nometot 4 saņus no cenas - pēkšņi tautas labklajība uzlabojas un pilnas ielas ar autiņiem...

Menti retāk tālāk no pilsētas izbrauc...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā, un sodi jāsamaksā mēneša, nevis gada laikā - arī krīzes pazīme

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

galvenaa figņa, ka numurus fizģī...

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja: Man liekas, ka zagļi sākuši sliktāk strādāt (laikam algas ir iesaldētas) jo auto pagalmos paliek arvien vairāk un vairāk.

vot man ir tas pats sētā. auto noparkoti pietam šķībi. un liekam mēst tur cits citam priekšā, tel. nr logā, un, kad kādam vajag braukt ārā, tad zin, kam zvanīt.

tfu tfu tfu, mums sētā nekas vēl nav izzagts

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Vai tikai degvielu nav ērtāk savākt benzīntankā ar zagtiem nummuriem? Vairāk dzirdēts, ka no bākām zog smagajiem, ar metodi - caurums bākā.

1 2 3 4 5 6 ..75
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti