Aptauja krīzes laikos ...

911 Reģ.: 11.04.2003

Pēdējā laikā daudz ir runāts, ka krīze ir klāt vai arī tuvojas. Daudzi to esot pamanījuši visdažādākajās dzīves situācijās, notikumos, procesos, taču mans jautājums Jums ir šāds - ko Jūs esat manījuši, kas garnadžiem šobrīt no auto lietām patīk visvairāk?

.. man dažiem kolēģiem jau ir "aiznesti" parking sensori, kas iestrādāti bamperī uz vienas "lentas".

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..75
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

modena rakstīja: daudz sīko uzņēmumu, kuri pa limonādi paņem gandrīz visus objektus... šie sīkie kropļi pat nesaprot kā kropļo tirgu... it īpaši taj'\a jomā kur var atļauties normalo naudu maksāt - šie tik rūpē objektus naudas kasejiem.. psc kaut kāds...

Īsti nesapratu par ko runā, bet izskatās, ka tu vienkārši nespēj konkurēt ar "sīko uzņēmumu" . Un ja es pareizi sapratu par ko tu runā tad tās saucās "tirgus ekonomika" nevis "tirgus kropļošana"

ja zemāka cena ir ap 7000 Ls... tuvāka 14000 Ls... vidēja ap 15-16 k.Ls... par kādu tirgus ekonomīku tē runā? jā 8 ir līdz;īgas cenas- bet vienām x2 zemāka- par kādu tirgus ekonomīku var runāt? Tur pat algai normālai nepietiek... nerunājot jau par izpēti un pārējo...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

supercari tiek veidoti... www.autoscout24.de/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: supercari tiek veidoti... www.autoscout24.de/...

ups.. ne tas links... www.spoki.lv/...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

zinu ka sleeptaa korupcija nav izskausta..taapat kaa tie čuģiki kas no partijaam iecelti valsts uznjeemumu valdees daļu piķa paarskaita savaam partijaam...

ka partiju sponsoriem-buuveetaajiem ir pilniigi pie vienas vietas ko celt par valsts naudu...

ka direktora paraksts un piemeerota konkursa izsludinaasana maksaa 10% tam cilveekam, kurš uzliek savu galeejo parakstu...

a kaa tur ir- ar tiem 7 kusakiem-nav taa ka procesa laikaa paprasa veel 10 kusakus, un finaalaa tas pats vien sanaak

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: supercari tiek veidoti... www.autoscout24.de/...

nu šitais reāli iespārdija

Auto Nil

Ansprechpartner

Omar Al-mashat

šitie pat sadīrātos beņķus nelāpa , vienk 8gadi+'leģendārie'~170kkm usjo , stelles griežās

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: zinu ka sleeptaa korupcija nav izskausta..taapat kaa tie čuģiki kas no partijaam iecelti valsts uznjeemumu valdees daļu piķa paarskaita savaam partijaam...

ka partiju sponsoriem-buuveetaajiem ir pilniigi pie vienas vietas ko celt par valsts naudu...

ka direktora paraksts un piemeerota konkursa izsludinaasana maksaa 10% tam cilveekam, kurš uzliek savu galeejo parakstu...

a kaa tur ir- ar tiem 7 kusakiem-nav taa ka procesa laikaa paprasa veel 10 kusakus, un finaalaa tas pats vien sanaak

un...?

tās, jobannijas, sekas (sekas, ne Ravšāna sēkas) autovdītāji redz ikdienā...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

un...

un- kameer nebuus kaartiiba, tikmeer atradiis dajebkuru veidu kaa likumu apiet ar liikumu....šamie durņi tak tos likumus ir saštelleejuši taa lai ir viegli apejami...kaa tad savaadaak lai tiek pie zemeem un iipašumiem

kriize jau ir nevis ka konteineri paliek mazaak vai atkal kokus eksportee(taas ir sekas), kriize ir tur, ka muusu jobanaa valdiiba vai kaa lai veel tos pizdrikus nosauc, nespeej tikt galaa ar saviem tiešajiem pienaakumiem...

un pats beediigaakais ir tas, ka jau ir iestraadaajusies sisteema kaa , ieveeleetopraat, ir jaariikojas...

ne viena vien saeima paies, kameer idiotiski-optimistiskaa scenaarija gadiijumaa kaut kas uzlabosies.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

paldies...

es zinu, ka 2x2=4...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Ozz rakstīja: zinu ka sleeptaa korupcija nav izskausta..taapat kaa tie čuģiki kas no partijaam iecelti valsts uznjeemumu valdees daļu piķa paarskaita savaam partijaam...

ka partiju sponsoriem-buuveetaajiem ir pilniigi pie vienas vietas ko celt par valsts naudu...

ka direktora paraksts un piemeerota konkursa izsludinaasana maksaa 10% tam cilveekam, kurš uzliek savu galeejo parakstu...

a kaa tur ir- ar tiem 7 kusakiem-nav taa ka procesa laikaa paprasa veel 10 kusakus, un finaalaa tas pats vien sanaak

un...?

tās, *******nijas, sekas (sekas, ne Ravšāna sēkas) autovdītāji redz ikdienā...

esi redzeejis, ka kaads ir kaut ko paartaisiijis par saviem liidzekļiem fušiera gadiijumaa

tak ne- njem jaunu firmu un piķo atkal...

jau teju gadu rokas pa Briiviibas ielu...

varbuut buutu vienreiz iespringuši un komunikaaciju tuneļus izbuuveejuši zem trotuaara

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: paldies...

es zinu, ka 2x2=4...

vai 3

vai 5

kaa vajag...

a ko dariit

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Yetti rakstīja: paldies...

es zinu, ka 2x2=4...

vai 3

vai 5

kaa vajag...

a ko dariit

gaidām...

man Vectēvs stāstīja, ka sūdu dakšas esot labs arguments...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ļeņins ar teica, ka vajagot visupirms sturmeet pastu, dzelzceļa staciju un telegraafu...

muusdienaas pietiktu tikai ar telegraafu...jo tam taapat nau jeegas...

varbuut tauta tiešām jaanoved liidz tumsiibas liimenim, ka nav eletriibas, attieciigi iestaajas normaals informaacijas bads un cilveeki beidzot saak aizdomaaties

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

da, kuj viņu zin, kurš, ko teica...

BET... gribētos saksafonistu/bunndzenieku un karatistu pa laukumu padzenāt...

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

kāds vēl informācijas bads ja atslēgt tv, iestāsies demogrāfiskais sprādziens pēc 9 mēnešiem, nevis revolūcija

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: da, kuj viņu zin, kurš, ko teica...

BET... gribētos saksafonistu/bunndzenieku un karatistu pa laukumu padzenāt...

karatistu jaa...sen jau vajadzeeja.Iisteniibaa veel briinos kaa jamu zeme nes.

bundzenieks jau iisteniibaa kaa taada zatička darbojas...neko neizlemj..savu (pensijas 2x) jau ir panaacis...kaut ko klaigaa, kaut ko draud, bet pa lielam (tipa, koaliicijas šeptes apstopeet)taapat nevar

a kas ir tas flautists

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

cap rakstīja: kāds vēl informācijas bads ja atslēgt tv, iestāsies demogrāfiskais sprādziens pēc 9 mēnešiem, nevis revolūcija

forši....

taa vietaa lai uztrauktos par to kaa apmaksaat aizpeerno Ēģiptes ekskursiju, plazmu kura jau ir nosvilusi un mašīnu kas aizvakar uz tolmetu aizbrauca tauta saaks domaat ar ko beernus barot...un nekas cits neatliks kaa saakt straadaat...

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

strādāt tauta sāks, ja atrubīt internetu

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Vakar redzēju kā pie Turcijas vēstniecības bariņš (~8 ) melnīgsnēji tipi tika sasēdināti berlingo kravas busiņā.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

modena rakstīja: supercari tiek veidoti... www.autoscout24.de/...

ups.. ne tas links... www.spoki.lv/...

Šitas esot lietuviešu biezais, kam naudu nav kur likt.

P.S. Bet info gan ar bārdu.

Zhiks Reģ.: 12.05.2008
0 0 Atbildēt

Danimars rakstīja: CSDD laizh valjaa ierindas darbiniekus, nav tie apjomi, kaa agraak. Meenesi atpakalj paarrakstiiju mashiinu, peec dokumentu iesniegshanas nepaspeeju nopirkt kafiju un uzpiipeet, kaa jaunaa tehniskaa bija gatava - viss kopaa ...padsmit minuutes.

Ja gribi strādāt CSDD,tad vari iet droši pieteikties.Tur darbinieki trūkst,jo algām tam kantorim naudas nav.Tā taču bezpeļņas organizācija.

Tas ko šā kantora darbinieki man stāstijuši.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Ozz rakstīja:

Yetti rakstīja: paldies...

es zinu, ka 2x2=4...

vai 3

vai 5

kaa vajag...

a ko dariit

gaidām...

man Vectēvs stāstīja, ka sūdu dakšas esot labs arguments...

vareetu buut efektiiga padariishana...bet lai shito kuutro tautinju shobriid piespiestu ar suudu dakshaam ielaas ieziet...vajag ...kaa krievi saka "vtoroje prishesvije"

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

modena rakstīja: supercari tiek veidoti... www.autoscout24.de/...

nu šitais reāli iespārdija

Auto Nil

Ansprechpartner

Omar Al-mashat

šitie pat sadīrātos beņķus nelāpa , vienk 8gadi+'leģendārie'~170kkm usjo , stelles griežās

Rumbulās plačos tas pats... visiem pimas paaudzes V70 līdz 200 tkm... pasu cik reāli - visi abižojas.... vinam reāli gļuko sūknis - šīs tik raud ka mīnusos tirgo....

Viens ilgi nekolijas... kamēr paziņa nosauca ap 270 tkm noskrējienu... uz odometra 1997. g. auto bija nieka 170 000km...

Viens tantuks sūdzējas - 4to eto vse V70 smotrjat... jestj zhe i drugije ma6ini... rāda Vectru ar 2.0 DTi... uz komentāriem par Opeļa īpašībam vel mēģinā kaut ko iebilst....

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

TDI rakstīja:

modena rakstīja: supercari tiek veidoti... www.autoscout24.de/...

nu šitais reāli iespārdija

Auto Nil

Ansprechpartner

Omar Al-mashat

šitie pat sadīrātos beņķus nelāpa , vienk 8gadi+'leģendārie'~170kkm usjo , stelles griežās

Rumbulās plačos tas pats... visiem pimas paaudzes V70 līdz 200 tkm... pasu cik reāli - visi abižojas.... vinam reāli gļuko sūknis - šīs tik raud ka mīnusos tirgo....

Viens ilgi nekolijas... kamēr paziņa nosauca ap 270 tkm noskrējienu... uz odometra 1997. g. auto bija nieka 170 000km...

Viens tantuks sūdzējas - 4to eto vse V70 smotrjat... jestj zhe i drugije ma6ini... rāda Vectru ar 2.0 DTi... uz komentāriem par Opeļa īpašībam vel mēģinā kaut ko iebilst....

Un ko ta nopirki? ka viss tik slikti?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Hmm, nezinu bet es arī šajos laikos nejūtos slikti, nu būs kāda prēmja mazāk, nu ir dzīvokļa kredīts, kurš paliek lielāks, bet neesmu es nopircis MB S-klasi, ka galus nevarētu savilkt kopā un pāri nepaliktu. Neesmu arī slinks lai paņemtu sūdu dakšas rokās kad vajag lai lietotu "po naznacheniju".

Žēl tos kuri pazaudēs savus mazos biznesus, bet nu vienai daļai pie mums jau ir problēma kooperēties sliktos laikos. Zinu ka ASV pat konkurējošas (nelielas) firmas, ja vienam neiet un otram iet labi mēdz atrast kopīgu valodu, un pārņemt ofisus, ofisa mēbeles utml, nereti arī darbiniekus savstarpeji vienojoties. Pie mums esmu redzējis tikai gadījumus kad ja ir divi īpašnieki, tad ar laiku firmu sašķel 2 daļās, vai arī katrs beigās savu kantori izveido. Beztolks IMO.

Chuguns Reģ.: 23.11.2004
0 0 Atbildēt

Nu jā, mani kā projektētāju tā krīze biedē, pagaidām jau nu vēl nav bezdarbs bet nu lielākā daļa paziņas-konkurenti gan jau atpūšas un domā ko darīt tālāk. Paldies dievam universālveikali vēl būs un auto dīleri ar turpina savas platības paplašināt, tirgū itkā kustība notiek tikai visi pasūtītāji un investori tādi tramīgi palikuši, pavisam nesen bija gatavi 200% pārmaksai lai tikai viss būtu maksimāli ātri, treknie gadi pa ātru aprāvās

Te jau tauta sūdzējās ka tirgū parazīt, tirgus kroplotaji un cenu dempingotāji parādījushies, ar tiem gan gribētos tikt galā, pirkstus nah.... salauzt, tiek doti nereāli cenu piedāvājumi, un nav ar neviena veida kā ar tādiem varētu legāli tikt galā, dēl tādiem normāli uzņēmēji spiesti beigties nost. Mani tanī visā vairāk par visu tracina neziņa ko darīt tālāk, jau puss gadu domāju pirkt jaunu auto, mans brūk kopā, bet tākā arī mājas hipotēka jāmaksā tad varbūt iegūldīt tur???? Besī mani šī lielo, taukaino biznesmeņu spēles.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..75
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti