Aptauja krīzes laikos ...

911 Reģ.: 11.04.2003

Pēdējā laikā daudz ir runāts, ka krīze ir klāt vai arī tuvojas. Daudzi to esot pamanījuši visdažādākajās dzīves situācijās, notikumos, procesos, taču mans jautājums Jums ir šāds - ko Jūs esat manījuši, kas garnadžiem šobrīt no auto lietām patīk visvairāk?

.. man dažiem kolēģiem jau ir "aiznesti" parking sensori, kas iestrādāti bamperī uz vienas "lentas".

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..75
raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: un tagad lūdzu - visu pozitīvo, kas jau ir noticis un vēl sagaidāms, pateicoties izmaiņām dažu miljonāru aprindās. Pasaules kārtība mainās un tas noteikti ir uz labu! visādas ierastas stulbības vairs nenotiks - notiks labas lietas - cilvēki kļūs atkal radoši - vairāk radīs nekā patērēs. Nauda vairs nebūs noteicošā vērtība, cilvēki meklēs citas, stabilākas vērtības ar segumu. utt!............

notiekti, saks labāk mācīties skolā, virpos, metinas, lodēs un programmēs un būvēs savus ražojumus un Latviju iecels saulītē....

pamodos

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Yetti rakstīja:

Ozz rakstīja:

Yetti rakstīja: paldies...

es zinu, ka 2x2=4...

vai 3

vai 5

kaa vajag...

a ko dariit

gaidām...

man Vectēvs stāstīja, ka sūdu dakšas esot labs arguments...

vareetu buut efektiiga padariishana...bet lai shito kuutro tautinju shobriid piespiestu ar suudu dakshaam ielaas ieziet...vajag ...kaa krievi saka "vtoroje prishesvije"

Ir tikai viens reaals variants ... Nee, meloju, reala varianta vispaar vairs neeksistee ! Tas variants veel reaali eksisteeja 10-12 gadus atpaklaj. Ja tad buutu aiztaisiijushi ciet riebozhas un neljautu visiem nepamierinaatajiem aktiivakajiem un apbizhotakaajiem taa vienkaarshi aizbraukt prom bet tepat vaariiities savaa sulaa liidz tvaiks ir sasniedzis savu kritisko liimeni un spraagst ... Tas bija vieniigais variants. Tagad vairs nevienu nepiespeiedidis neklaadama suuda dakshaam nekaados variantos - pat ja visu Latviju viena adienaa ar visaam parpalaam sadomaatu kreiviem paardot kaa tas notika ar Isalndi ...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ar dakšām?

te tak neviens strādāt negrib - tikai pirkt, pārdot, uzcenot, pārcenot, ...

tagad mēs beidzot reāli redzēsim kāda tad ir mūsu vērtība. nekustamo jomā kas darbojas, iesaku tīt makšķeres un tuvākajos gados necerēt uz kaut kādu attīstību.

Chuguns Reģ.: 23.11.2004
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Yetti rakstīja:

Ozz rakstīja:

Yetti rakstīja: paldies...

es zinu, ka 2x2=4...

vai 3

vai 5

kaa vajag...

a ko dariit

gaidām...

man Vectēvs stāstīja, ka sūdu dakšas esot labs arguments...

vareetu buut efektiiga padariishana...bet lai shito kuutro tautinju shobriid piespiestu ar suudu dakshaam ielaas ieziet...vajag ...kaa krievi saka "vtoroje prishesvije"

Ir tikai viens reaals variants ... Nee, meloju, reala varianta vispaar vairs neeksistee ! Tas variants veel reaali eksisteeja 10-12 gadus atpaklaj. Ja tad buutu aiztaisiijushi ciet riebozhas un neljautu visiem nepamierinaatajiem aktiivakajiem un apbizhotakaajiem taa vienkaarshi aizbraukt prom bet tepat vaariiities savaa sulaa liidz tvaiks ir sasniedzis savu kritisko liimeni un spraagst ... Tas bija vieniigais variants. Tagad vairs nevienu nepiespeiedidis neklaadama suuda dakshaam nekaados variantos - pat ja visu Latviju viena adienaa ar visaam parpalaam sadomaatu kreiviem paardot kaa tas notika ar Isalndi ...

Jāsavelk josta un jāgaida, kā man te teica - kad bagātais gals visu nopirks ko vēlas pa sviestmaizi un kļūs vēl bagātāks, visas cenas un finansu apgrozijums atgriezīsies iepriekshējā stāvoklī.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Chuguns rakstīja: Nu jā, mani kā projektētāju tā krīze biedē, pagaidām jau nu vēl nav bezdarbs bet nu lielākā daļa paziņas-konkurenti gan jau atpūšas un domā ko darīt tālāk. Paldies dievam universālveikali vēl būs un auto dīleri ar turpina savas platības paplašināt, tirgū itkā kustība notiek tikai visi pasūtītāji un investori tādi tramīgi palikuši, pavisam nesen bija gatavi 200% pārmaksai lai tikai viss būtu maksimāli ātri, treknie gadi pa ātru aprāvās

Te jau tauta sūdzējās ka tirgū parazīt, tirgus kroplotaji un cenu dempingotāji parādījushies, ar tiem gan gribētos tikt galā, pirkstus nah.... salauzt, tiek doti nereāli cenu piedāvājumi, un nav ar neviena veida kā ar tādiem varētu legāli tikt galā, dēl tādiem normāli uzņēmēji spiesti beigties nost. Mani tanī visā vairāk par visu tracina neziņa ko darīt tālāk, jau puss gadu domāju pirkt jaunu auto, mans brūk kopā, bet tākā arī mājas hipotēka jāmaksā tad varbūt iegūldīt tur???? Besī mani šī lielo, taukaino biznesmeņu spēles.

Man, kā arī ar celtniecību un NI attīstību saistītam, šī brīža situācija liekas mazliet drūma. Skaidrs, ka dzīvojamā fonda celtniecība uz n gadiem ir apstājusies, bet toties tagad sāk parādīties cita lauciņā projekti. Maz, bet šis tas ir.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ja ar iepriekšējo stāvokli saprot kādu 2004.-2005.gadu, tad jā, tev ir taisnība. Ja kāds cer uz 2006.gada leiputrijas atkārtošanos - uz tvaika ielu bruģēts ceļš.

Chuguns Reģ.: 23.11.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ar dakšām?

te tak neviens strādāt negrib - tikai pirkt, pārdot, uzcenot, pārcenot, ...

tagad mēs beidzot reāli redzēsim kāda tad ir mūsu vērtība. nekustamo jomā kas darbojas, iesaku tīt makšķeres un tuvākajos gados necerēt uz kaut kādu attīstību.

Par to nekustāmo īpashumu nav īsti skaidrs, te tiek bīdīti projekti kur 100tk/m2 un finansu ieguldijumi milzigi, Ķīpsalu grasās pārvērst kautkādā Detroitā, kam mums ēkas virs 40 stāviem, itkā vietas trūkst uz zemes un projekta bīdītāji pagaidām neatsakās no iecerēm, pat tagat pazinoja ka nu ir īstais laiks ko tādu pasākt, būvfirmu tāmju kritums jau 40-50%, pazistami makleri saka ka tagat labi tirgojas zemes gabali, un lieli gabali, tā kā nekas vēl nav beidzies, lielie mazos sabradās - vai tie pashi atnirgsies un viss buus shtokos.

Chuguns Reģ.: 23.11.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Chuguns rakstīja: Nu jā, mani kā projektētāju tā krīze biedē, pagaidām jau nu vēl nav bezdarbs bet nu lielākā daļa paziņas-konkurenti gan jau atpūšas un domā ko darīt tālāk. Paldies dievam universālveikali vēl būs un auto dīleri ar turpina savas platības paplašināt, tirgū itkā kustība notiek tikai visi pasūtītāji un investori tādi tramīgi palikuši, pavisam nesen bija gatavi 200% pārmaksai lai tikai viss būtu maksimāli ātri, treknie gadi pa ātru aprāvās

Te jau tauta sūdzējās ka tirgū parazīt, tirgus kroplotaji un cenu dempingotāji parādījushies, ar tiem gan gribētos tikt galā, pirkstus nah.... salauzt, tiek doti nereāli cenu piedāvājumi, un nav ar neviena veida kā ar tādiem varētu legāli tikt galā, dēl tādiem normāli uzņēmēji spiesti beigties nost. Mani tanī visā vairāk par visu tracina neziņa ko darīt tālāk, jau puss gadu domāju pirkt jaunu auto, mans brūk kopā, bet tākā arī mājas hipotēka jāmaksā tad varbūt iegūldīt tur???? Besī mani šī lielo, taukaino biznesmeņu spēles.

Man, kā arī ar celtniecību un NI attīstību saistītam, šī brīža situācija liekas mazliet drūma. Skaidrs, ka dzīvojamā fonda celtniecība uz n gadiem ir apstājusies, bet toties tagad sāk parādīties cita lauciņā projekti. Maz, bet šis tas ir.

Nu nesaki viss par to dzivojamo fondu, cilvēkiem ir vēlme pirkt, tikai cenas jau pasen ir neadekvātas, nezinu kam jānotiek lai es parakstītos uz 40 gadu kredīta saistībām, pashlaik te ir pasūtītāji kas bīda "lētā gala dzīvojamās ēkas" un apgalvo ka no pašreizējām cenām varēšot nomest gandrīz vai 50% no gala cenas, nu lai viniem veicas, tad redzēs kas un kā sanāks, paši gan smejas ka jāuzmanās ka viņus kāds neiebetonē kā rupjo pildvielu ēkas pamatos.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

celtniecību gaida sūrais pizģec!

ne tikai dzīvojamais fonds. arī lielveikali un komerctelpas, kad pabeigs dažus iesāktos megaprojektus, mums būs saceltas 10 gadus uz priekšu. nākošgad sāksies problēmas ar valsts pasūtījumiem un tās turpināsies vēl 2010. gadā. Budžets ta sarūk. Paliks tikai ES projekti un pašas nepieciešamākās lietas.

Daži lohi cer uz ceļu būvi. 2009.gada vidū arī tā sāks iet uz leju.

Visādi dizaineri, interjeristi, un citi nekam nevajadzīgi nahļebņiki jau tagad var sākt rezervēt sētnieku vietas - tādus nevajadzēs vismaz 5 gadus.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Chuguns rakstīja:

Uggga rakstīja:

Chuguns rakstīja: Nu jā, mani kā projektētāju tā krīze biedē, pagaidām jau nu vēl nav bezdarbs bet nu lielākā daļa paziņas-konkurenti gan jau atpūšas un domā ko darīt tālāk. Paldies dievam universālveikali vēl būs un auto dīleri ar turpina savas platības paplašināt, tirgū itkā kustība notiek tikai visi pasūtītāji un investori tādi tramīgi palikuši, pavisam nesen bija gatavi 200% pārmaksai lai tikai viss būtu maksimāli ātri, treknie gadi pa ātru aprāvās

Te jau tauta sūdzējās ka tirgū parazīt, tirgus kroplotaji un cenu dempingotāji parādījushies, ar tiem gan gribētos tikt galā, pirkstus nah.... salauzt, tiek doti nereāli cenu piedāvājumi, un nav ar neviena veida kā ar tādiem varētu legāli tikt galā, dēl tādiem normāli uzņēmēji spiesti beigties nost. Mani tanī visā vairāk par visu tracina neziņa ko darīt tālāk, jau puss gadu domāju pirkt jaunu auto, mans brūk kopā, bet tākā arī mājas hipotēka jāmaksā tad varbūt iegūldīt tur???? Besī mani šī lielo, taukaino biznesmeņu spēles.

Man, kā arī ar celtniecību un NI attīstību saistītam, šī brīža situācija liekas mazliet drūma. Skaidrs, ka dzīvojamā fonda celtniecība uz n gadiem ir apstājusies, bet toties tagad sāk parādīties cita lauciņā projekti. Maz, bet šis tas ir.

Nu nesaki viss par to dzivojamo fondu, cilvēkiem ir vēlme pirkt, tikai cenas jau pasen ir neadekvātas, nezinu kam jānotiek lai es parakstītos uz 40 gadu kredīta saistībām, pashlaik te ir pasūtītāji kas bīda "lētā gala dzīvojamās ēkas" un apgalvo ka no pašreizējām cenām varēšot nomest gandrīz vai 50% no gala cenas, nu lai viniem veicas, tad redzēs kas un kā sanāks, paši gan smejas ka jāuzmanās ka viņus kāds neiebetonē kā rupjo pildvielu ēkas pamatos.

Vēlme pirkt ta ir, bet tā iespēja ne visai.

Daudzi runā, ka šobrīd būtu īstais laiks celt, tikai tie, kam nauda ir, ne vienmēr to pašu saka un izvēlas ieguldīt citās lietās. Mēs te vienam projektam parāķinājām, ka mierīgi varētu iekļauties 1,5k€/m2 (ar pilnu apdari), lai arī īpašniekam vēl peļņa paliktu, pat īpaši nezaudējot uz kvalitātes rēķina, bet vienalga projekts tiek iesaldēts.

Skaidrs, ka 04-07 gada leiputrija vairs nebūs nekad, bet kaut kad jau šī stagnācija arī beigsies un vajadzētu būt normālam NĪ tirgum.

~50% jau šobrīd viens otrs ir nometis (piemēram Ziedoņdārza nami, kādreiz pa mazliet virs 3k€/m2 tirgoja, tagad jau reklamējās pa 1750€/m2). Tas gan uz sākotnējās mantrausības rēķina, jo nebija jau tā pašizmaksa tāda

Chuguns Reģ.: 23.11.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: celtniecību gaida sūrais *******!

ne tikai dzīvojamais fonds. arī lielveikali un komerctelpas, kad pabeigs dažus iesāktos megaprojektus, mums būs saceltas 10 gadus uz priekšu. nākošgad sāksies problēmas ar valsts pasūtījumiem un tās turpināsies vēl 2010. gadā. Budžets ta sarūk. Paliks tikai ES projekti un pašas nepieciešamākās lietas.

Daži lohi cer uz ceļu būvi. 2009.gada vidū arī tā sāks iet uz leju.

Visādi dizaineri, interjeristi, un citi nekam nevajadzīgi nahļebņiki jau tagad var sākt rezervēt sētnieku vietas - tādus nevajadzēs vismaz 5 gadus.

Pašreiz projektu pietiek un plāni ir grandiozi - cerams ka to kāds arī realizēs, valsts pasūtījumi tāpat nav nekāda medus maize jo $$$ jāgaida nejēgā ilgi, tad vēl ekspertīzes, kontroles un citi valsts sektora liekēži. Un ja tik sūdīgi ies tālāk kā daudzi baida tad netikai celtneiki meklēs citus darbus, tagat jau valdibas darba grupa cik dzirdeju izstrādā plānu par algu indeksāciju (ne jau uz augšu) un vēl papildus darba vietu samazināšanu - būs mums vēl sētnieki, un ceļa būvei ES finanses ir piešķirtas līdz 2011 gadam.

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

par to ceļu būvi ir gan drusku savādāk. pēc lvceļi informācijas uz būvniecību ir nauda līdz 2016.gadam.

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

mansotraises rakstīja: par to ceļu būvi ir gan drusku savādāk. pēc lvceļi informācijas uz būvniecību ir nauda līdz 2016.gadam.

Da ko juus tur visi tiem celjiem piepi$aaties ! It kaa tie tagad buus baigie naacijas glaabeeji vieniigie ... Lielakaa dalja nimilziiga aceltnieciibas puuljas - veel demsitiem tuusktoshio nevajagdziigo balto apkakaliishu - visi nu mieriigi atradiis droshso patverumu ostu celjos un visiem buus tur labi un vietas pietiks ! Nu neesam jau tomeer mes te tadi idioti un taa kaa noliksim ka vienreiz tos celjus mieraa ...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

endr4 rakstīja: Lietotu a/m virs 7k EUR un zem 70k EUR paardot nav iespeejams. Cena 12 meenshu laikaa lejaa pa 25% visam lietotajam.

Ar jaunaam mashiinaam liidziigi- jaunu lexusu man jau piedaavaa ar 13-15% atlaidi. Audi A6 18% atlaide. Arii tos paardot nav iespeejams.

Zog visu- man pat nospeera riepu ventilju vaacinjus visus chetrus.

Ljoti jaauzmanaas ja ir speciaalais numurs- divciparu, vienciparu, individuaalais- tos zog taa ka paiet nevar..

hvz. Šogad esmu pārdevis 4 auto bez īpaša stresa. Un nebūt nekādus pieprasītos ģimenes šrotus, bet jaudīgus sporta auto (izņemot volvo v70). Viens no tiem auto pat bija ļoti dārgs kolekcijas auto, bet tāpat pavisam nejauši uzradās gribētājs un bez cermonijām nopirka.

Turpretī pats uz krīzes laiku iepirku 97' 740i pa vienu kārtīgu krīzes cenu

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

mansotraises rakstīja: par to ceļu būvi ir gan drusku savādāk. pēc lvceļi informācijas uz būvniecību ir nauda līdz 2016.gadam.

Kur tad viņa ir?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Turpretī pats uz krīzes laiku iepirku 97' 740i pa vienu kārtīgu krīzes cenu

'97 tak ir pirms feislifta, vai ne? Rādi bildes

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Turpretī pats uz krīzes laiku iepirku 97' 740i pa vienu kārtīgu krīzes cenu

Vot tas ir labs pirkums Tikai bik lielāku bīdeli vajadzēja - krīzei par godu

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Man viens attāls paziņa, celtnieks, kas ar pēdejo 740to braukājās, esot parēķinājis, ka laukos malkas pietiks kādiem 10 gadiem, bembi pa lēto varot pārdot un kaut kā krīzi pārcietīšot

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

mansotraises rakstīja: par to ceļu būvi ir gan drusku savādāk. pēc lvceļi informācijas uz būvniecību ir nauda līdz 2016.gadam.

Kur tad viņa ir?

pajautā pats tiem www.lvceli.lv , ja jau gribi zināt.

un pareizi kuka saka - liekam tos ceļus mierā visiem tāpat tur naudas nepietiks

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Man viens attāls paziņa, celtnieks, kas ar pēdejo 740to braukājās, esot parēķinājis, ka laukos malkas pietiks kādiem 10 gadiem, bembi pa lēto varot pārdot un kaut kā krīzi pārcietīšot

nu šitā krīze reāli tikai pilsētniekiem sāp.

pāķos tāpat mežā malka ir, kartupeļi un cūkas aug neatkarīgi no visām krīzēm. tik vien kā sliktākā gadījumā nāksies biki vairāk lāpīt vecās bikses un nesāt piesvīdušaku mētelīti. Bet tā kā naudas laukos sen jau kā nav, just ka tās nav vēl vairāk ir grūti.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kriize ir tiem, kam ir vai nu maz naudas (komunaalie pakalpojumi vienalga pieaug) vai arii tiem, kam ir lielas paraadsaistiibas...

nu un varbuut arii tajaa jomaa ka banka piķi briivi neizsniedz katram gribeetaajam..

ja praatiigi dziivo un čakli straadaa, tad imo, sliktaak kaa pirms gada nau točna.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

ja praatiigi dziivo un čakli straadaa, tad

nu tā jau ir. tikai liela daļa nedzīvoja prātīgi. visiem vajadzēja jaunus dzīvokļus, auto, braucienus uz šarmelšeihu un citas herņas, nedomājot par reālajām izmaksām.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

a kuru tagad p i s , ka vinjiem vajadzeeja

Laikam Šeklijam (amurikaanju fantasts) bija aarkaartiigi preciizs staastinsh par preciizi šo teemu.jau 70tajos gados

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kur puisis dabūja nemirstību, lai atstrādātu raktuvēs vēlmju mašīnas piegādāto ?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: kur puisis dabūja nemirstību, lai atstrādātu raktuvēs vēlmju mašīnas piegādāto ?

fiška bija tajaa apstaaklii ka nemirstiibu dabuuja kopaa tikai ar akmeņlauztuveem

"Šis tas par velti"

taa to graamatu sauca.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..75
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti