Aptauja krīzes laikos ...

911 Reģ.: 11.04.2003

Pēdējā laikā daudz ir runāts, ka krīze ir klāt vai arī tuvojas. Daudzi to esot pamanījuši visdažādākajās dzīves situācijās, notikumos, procesos, taču mans jautājums Jums ir šāds - ko Jūs esat manījuši, kas garnadžiem šobrīt no auto lietām patīk visvairāk?

.. man dažiem kolēģiem jau ir "aiznesti" parking sensori, kas iestrādāti bamperī uz vienas "lentas".

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..75
Danimars Reģ.: 19.08.2002
0 0 Atbildēt

CSDD laizh valjaa ierindas darbiniekus, nav tie apjomi, kaa agraak. Meenesi atpakalj paarrakstiiju mashiinu, peec dokumentu iesniegshanas nepaspeeju nopirkt kafiju un uzpiipeet, kaa jaunaa tehniskaa bija gatava - viss kopaa ...padsmit minuutes.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

911 rakstīja: Pēdējā laikā daudz ir runāts, ka krīze ir klāt vai arī tuvojas. ...

var redzēt... ostā samazinās konteineru apjoms, saņemamo kravu apjoms... pieaug papīrmalkas apjoms - kaut arī cena ir zema... ļesovozu reisu skaits, salīdzinot pusgadu atpakaļ, pieaudzis vairākkārtīgi... tas nozīmē, ka no īpašumiem griež ārā maksimāli iespējamo...

drīz jau tavā ostā ar konteineriem viss atkāl būs ok. Pat labāk, nekā bija bet imports kopumā točna iet uz leju.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Tika novērota interesanta aina! Krutā servisā, kurā gadu atpakaļ pat 10 gadu mašīnas negribēja ņemt remontēt - vaibstījās ka tādus graustus neremontējam, nedēļu atpakaļ piebrauca kāds večuks ar galīgi sapuvušu Žiguli... Tam autiņam saskrēja apkārt 3 remontētāji!!! Pēc īsas apspriedes uz sēdekļa uzvilka pārvalku (!!!!!!!!!!!) un iebrauca servisā, lai veiktu remontu!!!

Laikam nu nebrauc cilvēki tik dikti. A šie nesen uzcēla vēl vienu ēku auto remontiem.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Transporta sfērā kritums uz 20%. Varu braukt, bet lētāk sanāk stāvēt.

Importa kravu kritums uz visiem 30%. Eksports uz 15%. Un iet uz leju

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

un tagad lūdzu - visu pozitīvo, kas jau ir noticis un vēl sagaidāms, pateicoties izmaiņām dažu miljonāru aprindās. Pasaules kārtība mainās un tas noteikti ir uz labu! visādas ierastas stulbības vairs nenotiks - notiks labas lietas - cilvēki kļūs atkal radoši - vairāk radīs nekā patērēs. Nauda vairs nebūs noteicošā vērtība, cilvēki meklēs citas, stabilākas vērtības ar segumu. utt!............

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: un tagad lūdzu - visu pozitīvo, kas jau ir noticis un vēl sagaidāms, pateicoties izmaiņām dažu miljonāru aprindās. Pasaules kārtība mainās un tas noteikti ir uz labu! visādas ierastas stulbības vairs nenotiks - notiks labas lietas - cilvēki kļūs atkal radoši - vairāk radīs nekā patērēs. Nauda vairs nebūs noteicošā vērtība, cilvēki meklēs citas, stabilākas vērtības ar segumu. utt!............

eu, padalies, kur tu pērc to, ko pīpē, es arī tā gribu

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

neko nepīpēju, vienkārši besī tā zombēšana, ka viss jūk un brūk. Pareizi Deksters teica - krīze ir smadzenēs! un katrs atrod to, ko meklē. Es negribu meklēt pierādījumus tam, ka ir slikti, bet tam, ka būs labāk.

Piemēram - vecmamma laukos par saviem sūri audzētiem kartupeļiem beidzot sagaidīs sirsnīgu paldies no pilsētas radiem!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Piemēram - vecmamma laukos par saviem sūri audzētiem kartupeļiem beidzot sagaidīs sirsnīgu paldies no pilsētas radiem!

cik ciniski

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

miljonaaru kljuus mazaak, toties veel treknaaki...

hz, kriize ir apmeeram taada ka liela daļa auditorijas bija iemaniijusies dziivot uz paraada un sanjemt krediitus paraadu atmaksai...ne tikai pie mums bet visaa pasaulee...pateereetaaju sabiedriiba...

un tad vienu briidi nauda vnk beidzaas....

lucky Reģ.: 15.01.2006
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: Transporta sfērā kritums uz 20%. Varu braukt, bet lētāk sanāk stāvēt.

Importa kravu kritums uz visiem 30%. Eksports uz 15%. Un iet uz leju

Es vēl pagaidām mašīnas griežu kauta arī čut ni par pašizmaksu, sētā turēt vēl negribas, bet laikam arī drīz tā būs jādara, jo apgrozījums jūtami krities. Labi ka krievs vēl kaut ko dod darīt,bet arī izmanto mūsu krīzi un smagi diktē pārvadājuma cenas.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Deksters teica - krīze ir smadzenēs! un katrs atrod to, ko meklē.

Šo teica profesors Preobraženskis par "razruhu" (Bulgakovs, "Suņa sirds"), ja kas, nevis pasaules slavenais filozofs Deksters

Citādi jau viss ir pareizi. Un juku laikos vienmēr veidojas jauns veiksminieku (bagātnieku) slānis no tiem, kas iepriekšējā "uzsaukumā" nepaspēja, t.i. tūlīt nāks jaunas iespējas saraustīt sev naudiņu vieglāk, nekā tas ir parasti, tik jāķer moments

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

daudz sīko uzņēmumu, kuri pa limonādi paņem gandrīz visus objektus... šie sīkie kropļi pat nesaprot kā kropļo tirgu... it īpaši taj'\a jomā kur var atļauties normalo naudu maksāt - šie tik rūpē objektus naudas kasejiem.. psc kaut kāds...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Nupat novinēju nelielu valsc kunkurseli - man bij 3ā labākā cena , pirmie divi laida pa pašeni un vel zemāk-tb.vismaz PVN jau nu toč lidoja garām valsc kasei . un tā ir ik uz 'soļa' konkurenti , kuri agrāk izcelās ar megacipariem , tagad laiž zem pašenes sip PVN bez variantiem . tas tā par MVU ikdienu runājot . Tai ziņā man itkā poh. maizei sanāks , bet vot senču īpašuma rekonstrukcijai ņemtais kredītelis gan mani totāli velk tirzāā.......un agrāk pokujā esošie pārsimt euro 'tuda sjuda ' nu vairs netiek 'sjudatudakoti'

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: daudz sīko uzņēmumu, kuri pa limonādi paņem gandrīz visus objektus... šie sīkie kropļi pat nesaprot kā kropļo tirgu... it īpaši taj'\a jomā kur var atļauties normalo naudu maksāt - šie tik rūpē objektus naudas kasejiem.. psc kaut kāds...

Īsti nesapratu par ko runā, bet izskatās, ka tu vienkārši nespēj konkurēt ar "sīko uzņēmumu" . Un ja es pareizi sapratu par ko tu runā tad tās saucās "tirgus ekonomika" nevis "tirgus kropļošana"

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

modena rakstīja: daudz sīko uzņēmumu, kuri pa limonādi paņem gandrīz visus objektus... šie sīkie kropļi pat nesaprot kā kropļo tirgu... it īpaši taj'\a jomā kur var atļauties normalo naudu maksāt - šie tik rūpē objektus naudas kasejiem.. psc kaut kāds...

Īsti nesapratu par ko runā, bet izskatās, ka tu vienkārši nespēj konkurēt ar "sīko uzņēmumu" . Un ja es pareizi sapratu par ko tu runā tad tās saucās "tirgus ekonomika" nevis "tirgus kropļošana"

dempingošnas un nodokļu nemaksāšana IR tirgus kropļošana .

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

jaaanis rakstīja:

modena rakstīja: daudz sīko uzņēmumu, kuri pa limonādi paņem gandrīz visus objektus... šie sīkie kropļi pat nesaprot kā kropļo tirgu... it īpaši taj'\a jomā kur var atļauties normalo naudu maksāt - šie tik rūpē objektus naudas kasejiem.. psc kaut kāds...

Īsti nesapratu par ko runā, bet izskatās, ka tu vienkārši nespēj konkurēt ar "sīko uzņēmumu" . Un ja es pareizi sapratu par ko tu runā tad tās saucās "tirgus ekonomika" nevis "tirgus kropļošana"

dempingošnas un nodokļu nemaksāšana IR tirgus kropļošana .

Dempings ir termins, kas lietojam tikai un vienīgi starptautiskā tirdzniecībā. Līdz ar ko, šeit varētu būt runa par izmaksu (pašizmaksas) un nodokļu optimizāciju

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

taa arii laikam bija domaats, ka siika sia vinnee konkursu par limonaadi, nodoklji nemaksaa un vajadziibas gadiijumaa viegli pašizniicinaas kad VID klauvee pie durviim

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

sauc to dempingu kā gribi , godu tas nedara un 'krīzi' nesamazina .

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

jaaanis rakstīja:

modena rakstīja: daudz sīko uzņēmumu, kuri pa limonādi paņem gandrīz visus objektus... šie sīkie kropļi pat nesaprot kā kropļo tirgu... it īpaši taj'\a jomā kur var atļauties normalo naudu maksāt - šie tik rūpē objektus naudas kasejiem.. psc kaut kāds...

Īsti nesapratu par ko runā, bet izskatās, ka tu vienkārši nespēj konkurēt ar "sīko uzņēmumu" . Un ja es pareizi sapratu par ko tu runā tad tās saucās "tirgus ekonomika" nevis "tirgus kropļošana"

dempingošnas un nodokļu nemaksāšana IR tirgus kropļošana .

Dempingot var tas , kam ir gana lieli resursi. Šajā gadījumā diez vai lielie pavilksies uz sasitībām , kas ir zem pašizmaksas , ja nav mērķis patīrīt tirgu . Lielie uzņēmumi nav fleksibli un nevar ātri reaģēt uz tirgus izmaiņām, ko veiksmīgi izmanto mazie un vidējie uzņēmumi, tāpēc daudzi sadala darbības sfēras un mazina zaudējumu risku.

Šobrīd nav nemaz tik traki!

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: sauc to dempingu kā gribi , godu tas nedara un 'krīzi' nesamazina .

krīzi vajadzēja mazināt, laicīgi domajot par savām izmaksām. Tie, kas ir uzpūtūši sev birojus ar 100tiem sales manageriem, superkrutiem kafijas automatiem uz līzinga un sekretārēm pie katra "priekšnieka" kabineta tagad arī nevar konkurēt ar tiem, kam pārvaldes aparāts ir pieticīgāks. Līdzīgi kā valsts pārvalde...

Un vēl - valsts iepirkumos bija laba tendence rakstīt konkursa nolikumus jau priekš gatava izpildītāja, pilnīgi izrubot jebkādas konkurences iespējas - t.i., reāli redzot, ka tāds darbs manam SIA būtu izdarams par 7-8k Ls ar tīri labu peļņu, lielajā iepirkumā uz 30k Ls tiek ieliktas prasības pretendentam, lai būtu, teiksim, atsauksmes no 150 līdzīgam valsts iestādēm par līdzīga darba veikšanu nu redzēsim, kā būs taupības režīmā...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

Īsti nesapratu par ko runā, bet izskatās, ka tu vienkārši nespēj konkurēt ar "sīko uzņēmumu" . Un ja es pareizi sapratu par ko tu runā tad tās saucās "tirgus ekonomika" nevis "tirgus kropļošana"

Nē problēma kā tāda ir tā ka lielam uzņēmumam ir grūti izvairīties no PVN nomaksas, kas mazajiem parasti izdodas labāk. Kaut gan no otras puses ļoti daudzi mazie tomēr spēj piedāvāt godīgas (ar visu nodokļu nomaksu) un zemākas cenas ( jo nav jāapmaksā bezjēdzīgs darbinieku skaic).

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

tagad visaadi melniigsneeji viirelji kas runaa man nesaprotamaa valodaa kaut ko buuvee, kaut ko jauc, njemaas, daraas.

man ir taada aizdoma, ka šādu nelegāļu ir stipri daudz....nekur vinji neskaitaas un vispaar atrodas šeit nelegaali...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Z-torņus būvē čučmeki.

Bet cik man zināms - viņi visi tur legāli atrodas. Tiesa - nerunā nevienā valodā. Tikai viņu prarabi k-ko krieviski saprot vai angliski.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

cap rakstīja:

drīz jau tavā ostā ar konteineriem viss atkāl būs ok. Pat labāk, nekā bija bet imports kopumā točna iet uz leju.

ne mans ruksis, ne mana druva...

vienkārši garāmejot... tjipa Kindzulis...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: un tagad lūdzu - visu pozitīvo, kas jau ir noticis un vēl sagaidāms, pateicoties izmaiņām dažu miljonāru aprindās. Pasaules kārtība mainās un tas noteikti ir uz labu! visādas ierastas stulbības vairs nenotiks - notiks labas lietas - cilvēki kļūs atkal radoši - vairāk radīs nekā patērēs. Nauda vairs nebūs noteicošā vērtība, cilvēki meklēs citas, stabilākas vērtības ar segumu. utt!............

notiks gan... tās labās lietas vēl priekšā...

sorry, tā nav depresija

1 2 3 4 5 6 7 8 ..75
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti