BMW

Uzmanies no ED-111 !!!

Rixa Reģ.: 30.07.2005

Vēlējos brīdināt par šoferi autiņam ar Nr. ED-111, kas visiem sev lidot traucējošajiem pa logiem met visādas drazas!!! Šodien, braucot pa tiltu no Dominas uz centra pusi, minētā autiņa šoferis bez pagriezieniem lidoja iekšā visās joslās, kur vēlējās, izraisot neskaitāmas avārijas situācijas! Ja neizdevās iespraukties, nekavējoties tika atvērts logs un mests uz traucējošo blakusbraucēju!!! Man paveicās tikai ar veciem čekiem, bet citu šoferīšu virzienā lidoja ābolu serdes un visa cita Cūkmena mašīnā atrodamā draza!!! Prātam neaptverami! Uzmanieties! Novēlu nepagadīties pa kājām šim IQ īpašniekam!

 
1 2
Rixa Reģ.: 30.07.2005
0 0 Atbildēt

Izraadaas, ka TVnetaa Agresiivo brauceeju sarakstaa atrodama info par vinju: ED-111 - ANATOLIJS ANIKEJEVS (23 neapmaksātas soda kvītis)

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Cik noprotu BēMēWē?!

www.csdd.lv/...

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

lai tik skatās ) gan jau kāds pagadīsies, kas ābola serdei atbildot palaidīs uzgriežņatslēgu vai ko citu tamlīdzīgu

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Novēlu kadram gaisa balonu ar kādu smirdīgu pildījumu.

Rixa Reģ.: 30.07.2005
0 0 Atbildēt

Jā, jaunais Bē eM Vē. Bet tam šai gadījumā nav nozīmes; vienkārši pagadījies šoferis ar pamatīgu galvas deformāciju...

Cik žēl, ka neesmu no policijas! Izkāptu un pateiktu šo to...bet tā palika bail...gan jau iemestu pa seju vēl ko smagāku

aigarsvv Reģ.: 28.03.2003
0 0 Atbildēt

Googlee uzrakstot vārdu un uzvārdu vai tikai uzvārdu - arī interesantas lietas ir lasāmas - tai skaitā amata nosaukums

Rixa Reģ.: 30.07.2005
0 0 Atbildēt

OOO, reko vēl var atrast par čali...

\"Kā ziņots, krimināllietā apsūdzēts «Inserviss Group» Kredītdaļas analītiķis Anatolijs Anikejevs un uzņēmuma Informācijas un analītiskās daļas priekšnieks Maksims Gavrilovs. Grautiņā sporta skolā ievainojumus guva četri cilvēki. Kā iepriekš, atsaucoties uz neoficiāliem avotiem, vēstīja laikraksts «Čas», grautiņš, iespējams, tika sarīkots līzingā iegādātas automašīnas dēļ. Bokseri, kuriem ar beisbola nūjām un pistolēm uzbrukts sporta skolas telpās, bijuši Burnova kriminālā grupējuma pārstāvji. \"

www.iauto.lv/...

Rixa Reģ.: 30.07.2005
0 0 Atbildēt

Izrādās, ka kāds pat ir pasūtījis viņa slepkavību... gan jau ne tikai serdes džeks samētājis kādam.

Interesanta lasāmviela te www.apollo.lv/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

BMW ED-111 - ANATOLIJS ANIKEJEVS (23 neapmaksātas soda kvītis), brauc Katerina Renskumberga

jautrāk ir ar šo...

Mercedes Benz GL-4104 - DANIILS VOROŅINS (129 neapmaksātas soda kvītis, nesamaksātās soda naudas – Ls 1750 Ls, bez tehniskās apskates)

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja: BMW ED-111 - ANATOLIJS ANIKEJEVS (23 neapmaksātas soda kvītis), brauc Katerina Renskumberga

jautrāk ir ar šo...

Mercedes Benz GL-4104 - DANIILS VOROŅINS (129 neapmaksātas soda kvītis, nesamaksātās soda naudas – Ls 1750 Ls, bez tehniskās apskates)

Un šo izlasot es ar abām rokām balsoju par un pievienojos mentu atlaišanai no darba. K';ada vajadzība pēc tiem ''likuma sargiem'', ja šitādi pekstiņi notiek...

it ka keks divus gadus bez TA rullē ar MB....

Rixa Reģ.: 30.07.2005
0 0 Atbildēt

Jopcik...neko jau sev!

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

viņam TA ir banknotēs atpirkties sanāk lētāk nekātās lapeles tādā daudzumā apmaksāt

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Par šito suku, arī gribēju rakstīt, aizvakar uz krastenes pa visām joslām, kā maukurs vilka un mani piegrieza MANI Gribēju nôķert iemācīt, kā jābrauc, bet suka aizmuka Nu ļoti agresīvs :x

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt
Rixa Reģ.: 30.07.2005
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja: Par šito suku, arī gribēju rakstīt, aizvakar uz krastenes pa visām joslām, kā maukurs vilka un mani piegrieza MANI Gribēju nôķert iemācīt, kā jābrauc, bet suka aizmuka Nu ļoti agresīvs :x

Labāk sargi savu ādu, jo šamais ir ar kriminālajiem uz "Tu". Kāds pat ir pasūtījis viņa slepkavību.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

boliks rakstīja: www.tvnet.lv/...

34 bilde

Tie takš visi ir invalīdi,tikai aizmirsuši šilti ielikt logā.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

šādi cilvēki dabīgā nāvē nemirstot...

tāpēc cenšas dzīvot ātri

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

boliks rakstīja: www.tvnet.lv/...

34 bilde

O jopcik, tas tak 7er oh:, mani e46 piegrieza, arī numurs xy111, šitas ir cits

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja:

boliks rakstīja: www.tvnet.lv/...

34 bilde

O jopcik, tas tak 7er oh:, mani e46 piegrieza, arī numurs xy111, šitas ir cits

Tad vajadzēja ķert rokā un ar kāju izteikt pāris mutiskus brīdinājumus...

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: šādi cilvēki dabīgā nāvē nemirstot...

tāpēc cenšas dzīvot ātri

Varbūt ir otrādāk. Varbūt arī tāpēc dabīgā nāvē nemirst, ka cenšas ātri dzīvot...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja:

Palaidniex rakstīja: šādi cilvēki dabīgā nāvē nemirstot...

tāpēc cenšas dzīvot ātri

Varbūt ir otrādāk. Varbūt arī tāpēc dabīgā nāvē nemirst, ka cenšas ātri dzīvot...

nav vairs tik būtiski - abi veidi nozīmē līdzdalību akcijā - mirsti jauns...

Akcju atbalsta Darvina prēmijas fonds...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Neviens nevar to dauni nolikt pie vietas

Cik ilgi tāds idiņš plosīsies pie stūres..

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Neviens nevar to dauni nolikt pie vietas

Cik ilgi tāds idiņš plosīsies pie stūres..

www.google.lv/...

Varbūt pamēģini pats?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Ir divi tie melnie 7er ar XX-111. Cik ir redzēts, braukā kaut kādi barigas, kam uzspļaut uz visu. Žēl, ka tādi tipi bijā BMW reputāciju vēl vairāk...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Vai tad tur ir ko sabojāt?

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti