Vai tausts(ščups) melo? OctaviaII

zhuks Reģ.: 01.12.2005

Problēma šāda. Mainu eļļu 1.9 dīzelim. Visu iztecināju, ielēju iekšā kā pēc grāmatas- 4,5l eļļas. Bet tausts parāda, ka esmu ~ 1l par daudz ielējis. Vai nevar būt tā, ka pats tausts ir nobīdījies, sačķopies ieslīdējis dziļāk, kā rezultātā melo- rāda, ka par daudz, bet īstenībā ir tik, cik jābūt?

 
1 2
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Filtrā eļļa ir?

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Var būt tā, ka pietiekoši daudz eļļas vēl ir bijis palicis visādās grūti pieejamās vietās, nav notecējusi pa čaulām u.t.t.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

drags rakstīja: Var būt tā, ka pietiekoši daudz eļļas vēl ir bijis palicis visādās grūti pieejamās vietās, nav notecējusi pa čaulām u.t.t.

Kā tad! Grūti pieejamajās vietās palika litrs eļļas iekšā.

Visticamāk, ka džeks uzskrūvēja jaunu filtru, iegāza eļļu un izvilka taustu, kurš parādīja, ka eļļas it kā ir par daudz, taču aizmirsa, ka filtrs tukš. Ja būtu piešķīlis motoru un padarbinājis kādu brītiņu, tad filtrs būtu piepumpēts ar eļļu, un tausts rādītu, ka līmenis ir normā.

zhuks Reģ.: 01.12.2005
1 0 Atbildēt

Noup.

Tika ielieta- pārbaudīts. Čut par daudz. Izbraukts, kādi 10km, uzsilta gadnrīz līdz darba temperatūrai.

Pēc kādas 1h tika pārbaudīts līmenis- ~1l par daudz(vienas tausta iedaļas garums pa daudz).

Eļļa filtrā bija, pirms liet jauno eļļu, kādas 10min. tika tecināta vecā ārā. Nu viss kā parasti darīts, tikai neparasts iznākums!

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

zhuks rakstīja: Noup.

Tika ielieta- pārbaudīts. Čut par daudz. Izbraukts, kādi 10km, uzsilta gadnrīz līdz darba temperatūrai.

Pēc kādas 1h tika pārbaudīts līmenis- ~1l par daudz(vienas tausta iedaļas garums pa daudz).

Eļļa filtrā bija, pirms liet jauno eļļu, kādas 10min. tika tecināta vecā ārā. Nu viss kā parasti darīts, tikai neparasts iznākums!

Skaidri zini, ka viena tausta iedaļa = 1 litrs?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 1 Atbildēt

žurka būs kaut kur motorā ielīdusi

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

Kas var notikt, ja patiešām eļļas ir par daudz?

Škodai nezinu, vai patiešām tā iedaļa ir 1l- varbūt arī 0,5l.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 1 Atbildēt

principā jau es īsti nesaprotu vai tu pats saproti ko dari?

Parasti ir tā, ka pēc eļļas maiņas līmenim jābūt līdz augšējai iedaļai un miers. līdz nākošajai eļļas maiņai nobrauc līdz minimumam un tad maini. šrotiem gan jāpielej regulāri.

un kur tu liec atrabotku?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

zhuks rakstīja: Kas var notikt, ja patiešām eļļas ir par daudz?

Var notikt tas, ka uz cilindru sienām saskalo tik daudz eļļas, ka eļļas gredzeni nespēj slaucīt nost, un sākas gredzenu iedegšana.

Bet kā tu teici? Ielēji - bija tikai čut par daudz, pabrauci un eļļas līmenis pacēlās

Ja kādu laiku pastāv, pēc iedarbināšanas eļļas lampiņa nedeg?

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

Eļļas lampiņa nedeg, nekas neliecina par kaut kādām izmaiņām. Viss ir kā vajag, izņemot taustu. Līmeņa pārbaudīšanas reizēs auto stāv horizontāli. Tagad pārbaudīju līmeni- pus iedaļas par daudz. Pēc eļļas maiņas jau ir nobraukti kādi 350km un rāda, ka eļļas pārliešanas daudzums ir samazinājies. Ko darīt- noliet nedaudz nost, vai turpināt braukt?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Nu, nolej....kā noliesi?

Noskrūvē filtru un izlej tukšu.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Nu, nolej....kā noliesi?

Noskrūvē filtru un izlej tukšu.

Ar šprici

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Nu, nolej....kā noliesi?

Noskrūvē filtru un izlej tukšu.

Tā arī darīšu, jo šprices nav.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

neesi kartera vaaku uzsitis

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

normaalam taustam no min liidz max ir litrs.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

a kujvinjzin....

abiem maniem volvjiem elljas liimeni var noteikt tikai peec laika...

diizelim peec vismaz stundas

benziinniekam peec 15 minuuteem.... ja agraak tad tikai informatiivs raksturs-vai vispaar eļļa tur ir

kameer visa ellja satek karterii, laicinsh paiet..

Oglracis Reģ.: 18.06.2006
0 0 Atbildēt

Nu un kas ta notiks ja ella pa daudz??? Ta ka vari mierigi turpinat braukt, nekas tev tur nenotiks

raimooo Reģ.: 28.12.2004
0 0 Atbildēt

kaur kur motortelpā daziem auto ir rakstīts, ka ja eļļas motorā pa daudz(virs līmeņa) var sabeigt katalizātoru... . tikai jautājums cik daudz virs līmeņa drīkst būt.

Oglracis Reģ.: 18.06.2006
0 0 Atbildēt

Nu neesmu neko taadu redzeji un par to nekad dzirdejis, bet tas jau noteikti , kad 2 limeni uzlieti

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Varbūt kaut ko tomēr neizdarīji? Vai varbūt otrādi.....

piemēram ielēji filtrā eļļu... bet pēc tam vel 4.5 litri....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: normaalam taustam no min liidz max ir litrs.

renault 19 1.4 motoram vispār ir 3 litri eļļas motorā, no minimuma līdz maksimumam litrs laikam nebija gan....

jaunāki renaulti paši mēra eļļas līmeni... katrā gadījumā es nemaz nezinu vai man renaultam tāds ščups vispār ir...

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Oglracis rakstīja: Nu un kas ta notiks ja ella pa daudz??? Ta ka vari mierigi turpinat braukt, nekas tev tur nenotiks

Žigulim tādā gadījumā spieda ārā pa blīvslēgiem...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

jaunāki renaulti paši mēra eļļas līmeni... katrā gadījumā es nemaz nezinu vai man renaultam tāds ščups vispār ir...

Jā, es arī nezinu ko rādītu kvadrātiņi jaunākā renaulta panelī, ja līmenis būtu par augstu.

Ja ir max., tad spīd visi 7 kvadrātiņi, vai cik nu tur viņu ir.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Par ščupiem.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja: normaalam taustam no min liidz max ir litrs.

renault 19 1.4 motoram vispār ir 3 litri eļļas motorā, no minimuma līdz maksimumam litrs laikam nebija gan....

jaunāki renaulti paši mēra eļļas līmeni... katrā gadījumā es nemaz nezinu vai man renaultam tāds ščups vispār ir...

Nemaz nevajag jaunus- arī 86.gada R21 rādīja eļļas līmeni .

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti