Volvo v50 priekshejai gultnis

mundinsh Reģ.: 09.09.2002

kaads zin pa cik varetu dabut gultni v50 2.0 dizelim un cik varetu maksat nomaina

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tu toč esi pillīgs losis....

faktus studijā, nevis emocijas, tas ka tev baigi patīk audī, nebūt nenozīmē, ka tu jamo skriesi un pirksi

labi, tu minēji faktu, ka pircēji izvēlas pirkt dāgrāko audī, nevis ņemt renaultu

tavu apgalfojumu ir viegli apgāzt ņemot palīgā ciparus

te ir statistika www.lpaa.lv/... oficiālā, starp citu, papēti pats, nav neviena gada, kad audī būtu pārdots vairāk kā renaultu...

2008 gads renault (r) 10 audi(a) 17 vieta

2007 gads r 10 vietā audī 17

2006 r 5 a 18

2005 r 2 a 16

2004 r 2 a 17

protams, kā katrā postā atkārtoju - nav bazara par to, ka 15 gadīgi auto bešena rulzo.... tikai kur ir tas audī zavods, kas ražo 15gadīgās tačkas

par to komonreilu, jā - audī radīja savu pumpe duse sistēmu, kas dabā izrādījās nu tā ne visia, jo ir sarežģīta un tur ir pārāk daudz kam saplīst...

un ar pāreju uz komonreilu audī netieši atzina, ka viss ģeniālais tomēr ir vienkāršs

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: vispār ja vēlies normāli diskutēt, tad konkretus faktus mini, ar ko audī ir pārāks par citām mašīnām

par renaultu noteikti nav labāks, jo renaults pirmais sāka likt dīzeļiem komonreilu Un Audi ir tāds pat kā reno, tikai dārgāks Tikai nez kāpēc patērētājs izvēlas to dārgāko

Kur izvēlas?

Latvijas laukos, Lietuvā??

Izbrauc pa eiropu, paskaties ar ko tur brauc.

Pabrauc pa Poliju, Čehiju,Slovākiju Itāliji, Spāniju.

Tu redzēsi milzīgu skaitu Renault un gandrīz nevienu audi

Latvijas izkropļotā tirgus ekonomika un tikpat izkropļotā cilvēku domāšana nav uztverama normāli nevienā sfērā.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Katram auto ir savs pircējs. Katram sava izvēle. Ja patīk, pērc reno. Ja nesanāk Audi. Tikai nestāsti bulšitu. Ja cilvēks pasaka-nevaru atļauties Audi, tāpēc nopirku Reni, ir tak ok.... vai, man nepatīk Audi, nopirku Reni...ar OK.

jap shaadaa formaataa tas ir OK... ar vienu mazu niansi... tas nebuut nenoziimee to... ka audi ir labaaks vai arii renis sliktaaks kaa jau mineeji- katram savs

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

par to komonreilu, jā - audī radīja savu pumpe duse sistēmu, kas dabā izrādījās nu tā ne visia, jo ir sarežģīta un tur ir pārāk daudz kam saplīst...

un ar pāreju uz komonreilu audī netieši atzina, ka viss ģeniālais tomēr ir vienkāršs

VAG tikai lietoja jamo... un smagajos lieto veeljoprojaam...

Delphi un Bosch pie vainas bij

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

... ka audi ir labaaks vai arii renis sliktaaks kaa jau mineeji- katram savs

Kāpēc ir idomāts maksāšanas līdzeklis-nauda??? Kāpēc viens produkts maksā vairāk,cits mazāk?? Kāpēc darbojas TIRGUS ????? Kāpēc visas vienas klases māšinas nemaksā 7000 ls? Teiksim- mazā klase 3000ls, vidējā 5000, lielā 10000 ??? Gasn reno gan audi,gan kia.... visi tak ir ar 4 riteņiem un paredzēti pakaļas pārvietošanai...

esi dzirdeejis par taadu lietu- maksaa brends... kas savukaart savu veertiibu ieguust dazjaados veidos... saakot ar maarketinga triku(leksuss piemeeram) beidzot ar tiiri veesturiski iegaajushos "veertiibu" tas pats MB un lai tiek Tev priecinjsh- AUDI(kas gan saliidzinoshi arii ir jana marka-liekaas 60tajos gados radiita apvienojot vairaakas mazaakas firmas)

veel tas pats brends var tapt sadaliits dazjaadaas klasees- atkal jau tas pats VAG- audi vw seat un shkoda- patiesiibaa autosi ir vienaadi...kvalitaates zinjaa kam tas vajadziigs?- tirgus nishas varbuut? tas pats ar reni- kabluks- leets...djosha tb ... izbrauc ar liidzveertiigu caddy- jauno protams - taads pat suuds...

par to cenu jautaajumu vienkaarshaak- vienam vajag lai tie rimbulji priekshaa ir...otram shternu...treshajam pietiek ar komfortablu...lai arii vabuut mazaak "prestizju" marku tb brendu m/ lai arii taa nereti ir gan tehniski paaraaka...gan arii eertaaka uzticamaaka uttttt

tas protams nenoziimee ka es saki ka kia dacia vai veelnezkas ir uuberlabs auto

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

gan jau ka ražošanas izmaksas ir pusliidz vienaadas. vnk audī ir taads "overpriced" ziimols, manaa skatiijumaa...ar pretenziju uz hvz ko, laikam ka turiigo pirceeju/birģeri. kas latvietim-praktiskajam tiiri labi patiik

renis atkal panjem uz masu (apjomu) bez iipasaam pretenzijaam.

ja panjem sameeraa identiskus viena segmenta auto

audī A6 Audi Avantu A6 2,0 TFSI 125 / 170 33 770 eur

taa bračku pasrāķi Passat Limousine B6 Trendline 1.8 TSI; 150 Zs; 6 MAN 19987.67 eur

un Laguna grandtour kur cenas ir no 16 liidz 30 eur, tad laguuna neko lilelu neatpaliek.

globalizaacija ir skaarusi visus, un "tie labie 15gadiigie audī" jau tiešām ir pagaatne.

es laikam njemtu lagūnu. Nevis taapeec ka pie Pirmaa dušā esmu bijis, bet taapeec ka taapeec.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

bļā, Gena pasteidzaas pirmais, kameer es praislistus peetiiju.un škodas, seatus nemaz neapskatiiju.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

interesants links - pa teemu

www.samar.pl/... ,4/new/15224/__Germanys-DEKRA-releases-2008-car-reliability-report.html

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

pljin liikie linki mediit guugljaa " car reliability report "

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

www.whatcar.com/... shis vnk noshauj... te nu bij megamarku uzticamiiba...labaakais no sliktajiem... kas patiesiibaa ir pat nepeljams rezultaats saliidzinot ar Jaguaaru

P.S. atkaartoshos- man nekas nav pret audi vai jaguaaru ...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

es šodien braucu ar Audī ,

varēju braukt arī ar Renõ,

bet kautkā negribējās man braukt ar Renõ

P.S. Q šon rulzēja nemērāāāāā

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

es laikam njemtu lagūnu. Nevis taapeec ka pie Pirmaa dušā esmu bijis, bet taapeec ka taapeec.

a man ir 45ais izmērs kalašām un tas nau piemeroc spraņču prišibnutajam pedāļu mezglam taxšto es pa to $$$$$$ čupiņu pirktu mazlietotu OOOO .

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

es protams atvainojos,Veči, bet topiks iet jau pa piekto lapu,a man vēl līdz šim naf skaidrs,kuram no jums visiem tad vaig to virsrakstā minēto gultni?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: es šodien braucu ar Audī ,

varēju braukt arī ar Renõ,

bet kautkā negribējās man braukt ar Renõ

P.S. Q šon rulzēja nemērāāāāā

da Quattro vispaar ruljii

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: es protams atvainojos,Veči, bet topiks iet jau pa piekto lapu,a man vēl līdz šim naf skaidrs,kuram no jums visiem tad vaig to virsrakstā minēto gultni?

kaadu gultni

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

realitātē ar esošo kārbu būtu jāspēj kādus padsmit virs, kā arī vienkāršais iemesls - kā tas izskatīsies, ja Audī S2 vmax ir kaut kas ap 250, bet bet manam līdzīgs divlitrīgs mazmotoriņš, tikai ar lielāku vārstu skaitu spēj, teiksim, 236...

.

Tad jau pec tava teksta sanak ka liekam nemotoram garu karbu un atrums tikai paliks lielaks!!!!!??????Ja nuhuij tos zirgus ka tik garš reduktorsTu gadijumā nepipē vecasmates bumbierenes....

Tu pats gadījumā nepīpē? Nosauc kādu iemeslu, lai divi nulle sešpadsmit vārstu motoriņš ar saviem 140 lopiem @ 5800 rpm nebūtu spējīgs uzvilkt līdz 236 kmph aparātu, kas sver, teiksim, 1,1-1,2 tonnas un aerodinamika nav tā sliktākā Kārba nemainās, audī garākus reduktorus taisīja tikai ķīseļiem

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: es protams atvainojos,Veči, bet topiks iet jau pa piekto lapu,a man vēl līdz šim naf skaidrs,kuram no jums visiem tad vaig to virsrakstā minēto gultni?

Man nē

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja: Latvijas izkropļotā tirgus ekonomika un tikpat izkropļotā cilvēku domāšana nav uztverama normāli nevienā sfērā.

viedi vārdi.

rudenī biju Ķelnē pie paziņām. šamie tur gandrīz 10 gadus jau dzīvo, nu jau varētu teikt ka neslikti iekārtojušies. čalis brauc ar G-mersi - status piespiež.... pats par to nav īpaši ne lepns, ne starā.... seiva šamam brauc ar 307 pegiju vagonu - mājsamnice, audzina bērnu... gadā noripo ap 30 000 km.... teorētiski, varētu atļauties A6 vai allroad, bet paši atzīst - nafig ?????????????? apkārt dzīvo visnotaļ turīgi ļaudis, visi brauc ar lagūnam, espace, xsarām, mazdām 3/6, c-meršiem, utt utml...... bet ar glauniem vācu "šedevriem" brauc tikai tie, kuriem statuss tāds - izskatīties ļoti dārgi visādu šķībacaino un slāvu priekšā, bizness tāds.... tas arī viss.

a kas pie mums ? ja tu nebrauc ar lc100, pajēru, rx300, x5, kājeni, vai vismaz ar outlander vai rav4 - tu esi bomzis

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: es protams atvainojos,Veči, bet topiks iet jau pa piekto lapu,a man vēl līdz šim naf skaidrs,kuram no jums visiem tad vaig to virsrakstā minēto gultni?

plja, spamers hrenvos kaads veel nafig gultnis ???

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

batka rakstīja:

realitātē ar esošo kārbu būtu jāspēj kādus padsmit virs, kā arī vienkāršais iemesls - kā tas izskatīsies, ja Audī S2 vmax ir kaut kas ap 250, bet bet manam līdzīgs divlitrīgs mazmotoriņš, tikai ar lielāku vārstu skaitu spēj, teiksim, 236...

.

Tad jau pec tava teksta sanak ka liekam nemotoram garu karbu un atrums tikai paliks lielaks!!!!!??????Ja nuhuij tos zirgus ka tik garš reduktorsTu gadijumā nepipē vecasmates bumbierenes....

Tu pats gadījumā nepīpē? Nosauc kādu iemeslu, lai divi nulle sešpadsmit vārstu motoriņš ar saviem 140 lopiem @ 5800 rpm nebūtu spējīgs uzvilkt līdz 236 kmph aparātu,

Pirmais iemesls varetu but maza jauda

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

msh- peeti nu... un peecaak reportu...ar cik zirdzinjiem saakot muca speejiiga sasniegt 236kmph ar benziinnieku veelams

www.carspecsdirectory.com/...

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

kategoriski pieprasu lai kāds tomēr nopērk to nelaimīgo gultni,kuru jau trešo diennakti es nēsāju līdz,tomēr valstī ir krīze un man,kas ir ieguldījis pēdējo naudu tā gultņa ražošanas procesā,ir vajadzīgas finanses lai varētu samaksāt par gāzi,elektrību un komunālajiem pakalpojumiem.Pretējā gadījumā lūgšu portāla administrāciju slēgt šo topiku kā nelietderīgu!!!

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Cik tas gultnis sver? Kāda ir krīzes cena? Vai to var pielietot kaut kā savādāk ( vai tam ir lietošanas instrukcija) ??

Precīzu svaru nepateikšu,bet kad to nesu tīkliņā mājās,tad otrā rokā man bija Rimi maiss ar litru piena, divi užavnieki,gaišie, viena vobla (230 gr. +/- 20 gr. atkarībā no gaisa mitruma pakāpes) un 3 čupa-čupsi. Teikšu atklāti, Rimi maiss bija vieglāks. Ziemassvētku krīzes cena ir 42 ls skaidrā naudā,bet var arī produktos un Maximas dāvanu kartēs. Izmantot var dažādi to gultni sadzīvē,eglē uzkārt,ripināt pa grīdu,var pielikt tam rokturi un stumt pa parku,par Bobi saucot. Visādi var ar to izdarīties,nu LR likumdošanas normu robežās protams.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: kategoriski pieprasu lai kāds tomēr nopērk to nelaimīgo gultni,kuru jau trešo diennakti es nēsāju līdz,tomēr valstī ir krīze un man,kas ir ieguldījis pēdējo naudu tā gultņa ražošanas procesā,ir vajadzīgas finanses lai varētu samaksāt par gāzi,elektrību un komunālajiem pakalpojumiem.Pretējā gadījumā lūgšu portāla administrāciju slēgt šo topiku kā nelietderīgu!!!

piedāvā captainam ar -120%no tirgus vērtības + poejbaķ viņam ietin +bučo rociņ' un saki ''yess massa'' , tad šass moš nopirks , jo šam esot ap 25keur pārējie visi tik bomži te apkārt , kādi tur ls42,- kam var būt

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

ValdisM rakstīja: Latvijas izkropļotā tirgus ekonomika un tikpat izkropļotā cilvēku domāšana nav uztverama normāli nevienā sfērā.

viedi vārdi.

rudenī biju Ķelnē pie paziņām. šamie tur gandrīz 10 gadus jau dzīvo, nu jau varētu teikt ka neslikti iekārtojušies. čalis brauc ar G-mersi - status piespiež.... pats par to nav īpaši ne lepns, ne starā.... seiva šamam brauc ar 307 pegiju vagonu - mājsamnice, audzina bērnu... gadā noripo ap 30 000 km.... teorētiski, varētu atļauties A6 vai allroad, bet paši atzīst - nafig ?????????????? apkārt dzīvo visnotaļ turīgi ļaudis, visi brauc ar lagūnam, espace, xsarām, mazdām 3/6, c-meršiem, utt utml...... bet ar glauniem vācu \"šedevriem\" brauc tikai tie, kuriem statuss tāds - izskatīties ļoti dārgi visādu šķībacaino un slāvu priekšā, bizness tāds.... tas arī viss.

a kas pie mums ? ja tu nebrauc ar lc100, pajēru, rx300, x5, kājeni, vai vismaz ar outlander vai rav4 - tu esi bomzis

Paskaties garajā listē-pirmajā 20-niekā ir trīs Audi modeļi,bet nav NEVIENA francūža www.autobild.de/...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti